Asteroida uderzy w Polskę? Czy możemy powstrzymać ciała niebieskie, które nadlecą aby zniszczyć nasz świat?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Agencje kosmiczne na całym świecie wzięły udział w symulacji scenariusza uderzenia asteroidy. Uczestniczący w nich eksperci dowiedzieli się o trajektorii fikcyjnej asteroidy i musieli zareagować. Podczas ćwiczeń nie byli w stanie zapobiec upadkowi asteroidy na Europę, pokazując, jak nieprzygotowani jesteśmy na taki kryzys. 

 

Zespół ekspertów z amerykańskich i europejskich agencji kosmicznych wziął udział w tygodniowych ćwiczeniach prowadzonych przez NASA, podczas których zmierzyli się z hipotetycznym scenariuszem zakładającym, że nadlatuje asteroida oddalona o 56 milionów km i wciąż zbliża się do naszej planety, a trajektoria tego ciała niebieskiego wskazuje, że może zderzyć się z Ziemią w ciągu następnych sześciu miesięcy.

 

Z każdym dniem ćwiczenia uczestnicy dowiadywali się więcej o wielkości asteroidy, nowych danych o jej trajektorii i prawdopodobieństwie zderzenia. Następnie musieli współpracować i wykorzystać swoją wiedzę technologiczną, aby sprawdzić, czy można coś zrobić, aby zatrzymać kosmiczną skałę. Zespół ustalił, że żadna z istniejących technologii na Ziemi nie jest w stanie powstrzymać wpływu hipotetycznej asteroidy w ciągu sześciu miesięcy wyznaczonych na modelowanie. W tej alternatywnej rzeczywistości, któa wraz z ćwiczeniem nadal trwa, asteroida uderzy w Europę Wschodnią i wirtualnie zniszczy min. Polskę oraz jej okolice.

O ile nam wiadomo obecnie, żadna asteroida nie stanowi takiego zagrożenia dla Ziemi jak hipotetyczna asteroida, która unicestwiła w ćwiczeniach nasz kraj i kraje ościenne. Ale mniej więcej dwie trzecie asteroid ma 250 metrów średnicy lub więcej, czyli są wystarczająco duże, aby siać spustoszenie jeśłi zderzą się z pozostaje niewykrytych. Dlatego NASA i inne agencje starają się przygotować na taką sytuację. NIestety okazało się, że obecnie sześć miesięcy to za mało czasu na przygotowanie się do zderzenia z asteroidą.

 

Fikcyjna asteroida w symulacji została nazwana 2021 PDC. Zgodnie ze scenariuszem NASA, po raz pierwszy zauważyłą ją 19 kwietnia, a następnie uznano, że ma 5% szans na zderzenie się z naszą planetą 20 października, sześć miesięcy po jej odkryciu. Ale drugi dzień ćwiczeń został przesunięty na 2 maja, kiedy nowe obliczenia trajektorii zderzenia wykazały, że 2021 PDC prawie na pewno zderzy się z Europą lub Afryką Północną. Uczestnicy symulacji rozważali różne misje, w których statek kosmiczny mógłby próbować zniszczyć asteroidę lub zboczyć z jej trajektorii. Doszli jednak do wniosku, że takie misje nie będą mogły się rozpocząć w krótkim okresie przed zderzeniem z asteroidą.

 

Gdybyśmy mieli do czynienia z hipotetycznym scenariuszem 2021 PDC w rzeczywistości, nie bylibyśmy w stanie wystrzelić żadnego statku kosmicznego w tak krótkim czasie przy obecnych możliwościach. Rozważano również możliwość zdetonowania lub zniszczenia asteroidy za pomocą nuklearnego urządzenia wybuchowego. Uznano, że misji zniszczenia nuklearnego może znacznie zmniejszyć ryzyko szkód spowodowanych przez kolizję. Jednak zgodnie z symulacjami rozmiar 2021 PDC może wynosić do kilometra średnicy, więc prawdopodobieństwo, że bomba atomowa mogłaby wyrządzić odpowiednie szkody, uznano za niepewne.

 

Trzeci dzień ćwiczeń został przesunięty na 30 czerwca, ale przyszłość Ziemi wyglądała ponuro. Trajektoria 2021 PDC pokazała, że ​​zmierza ona w kierunku Europy Wschodniej. Prawdopodobieństwo upadku asteroidy w pobliżu granicy między Niemcami, Czechami i Austrią wynosiło 99%. Eksplozja przyniesie tyle energii, co duża bomba atomowa. Wszystko, co można było zrobić, to wcześniejsza ewakuacja dotkniętych regionów. Kuszące jest założenie, że w prawdziwym świecie astronomowie zauważyliby asteroidę taką jak 2021 PDC znacznie wcześniej niż sześć miesięcy, ale większości asteroid w ogóle nie możemy wykryć, a wiele z nich jest zauważanych dopiero po przelocie.

 

NASA zbadała możliwe opcje dla naukowców w przypadku zderzenia niebezpiecznej asteroidy z Ziemią. Wśród nich - zgodnie z sugestiami uczestników ćwiczeń detonacja urządzenia wybuchowego w pobliżu kosmicznej skały, czy uruchomienie laserów, które mogą ogrzać i odparować asteroidę na tyle, aby zmienić jej trajektorię. Inną możliwością jest wysłanie statku kosmicznego, tak aby zderzył się z nadlatującą asteroidą i tym samym zrzucił ją z trajektorii. 

Właśnie tę strategię NASA traktuje najpoważniej. Agencja planuje rozpocząć próbę takiej technologii jeszcze w tym roku. W ramach projektu Double Asteroid Redirection Test (DART) jesienią 2022 r. statek kosmiczny zostanie skierowany na asteroidę Dimorphos i celowo się z nią zderzy. NASA ma nadzieję, że kolizja zmieni orbitę Dimorphos. Chociaż ta asteroida nie stanowi zagrożenia dla Ziemi, misja może udowodnić, że przekierowanie asteroidy jest możliwe przy odpowiednim czasie na przeprowadzenie misji.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Ciekawe czemu za miejsce jej

Ciekawe czemu za miejsce jej hipotetycznego upadku wybrano akurat Polskę ? Lepiej by było gdyby pierdyknęły dwie naraz - jedna na europarlament a druga na Kreml ! 

Na szczęście ziemia posiada już autonomiczny system przeciw uderzeniowy , który świetnie się dotąd sprawdzał , zainstalowany przez starożytnych na bagnach Syberii. W latach 70-tych francuska telewizja produkowała znakomitą serię filmów animowanych pt : " Był sobie człowiek" - i "Było sobie życie" i ta pierwsza w jednym z odcinków opowiadała o tej właśnie technologii. My jedyne co możemy w takiej sytuacji zrobić to rozstawić grilla i krzesełka a potem "podziwiać widoki" .. Przypomnijcie sobie wybuch meteoru nad Czelabińskiem ... sam nie wybuchł . Widziałem nagranie na którym widać było jakiś pocisk poziomo w niego uderzający po czym nastąpiła eksplozja. (Potem próbowałem go ponownie odszukać... ale już go nie było).

Portret użytkownika Asterojida

Żródło Detektyw Prawdy:

Żródło Detektyw Prawdy:

"Dlatego uważam, że wykształcenie uzyskane w Polsce powinno iść na śmietnik. Nie uczy się nas historii, nie uczy się biologii, polskiego.

Polski system edukacji to nic więcej jak programowanie umysłów, które pozbawia samodzielnego myślenia.

Szkolnictwo to edukacyjny obciach.

Jeśli ktoś chce być mądry, to musi na własną rękę dokształcać się."

Panie i panowie czytelnicy, jak to wytłumaczyć tym biednym zhakowanym umysłowo ludziom że ktoś im kuku w główke zrobił. Obawiam się że dla wielu obywateli proces ogłupiania jest nieodwracalny! Gotowi sa na wiele aby tylko pozostać w matrixie.

Portret użytkownika Zenek ;)

co tam SZATAN... co tam

co tam SZATAN... co tam METEOR

770 MILIARDÓW POMNIKÓW (żydowskiego) ZŁOTEGO CIELCA z WADOWIC

otoczonego PLĄSAJĄCYMI w WIECZNIE TRYSKAJĄCEJ (z jego pastorału) WAZELINIE

jego (od niej) ŚWIĘCĄCYMI PROROKAMI - JACKIEM i PLACKIEM nie takie ZŁO grożące polin ODGONI...

bo KORYTU dali RADĘ, PANCERNEJ BRZOZIE dali... to TEMU kamyczkowi dadzą...

rzad und episkopat WŁAŚNIE PRZESEJMOWALI PLAN ich NARODOWEJ BUDOWY....

i CWELIN... tfu... POLIN... będzie URATOWANE... bo METEOR NIE BĘDZIE MIAŁ GDZIE SPAŚĆ

z nadmiaru WSZĘDZIE TRYSKAJĄCEJ ku niemu w NIEBO WAZELINY...

tfu... ŚWINTEGO PONTYFIKATU WADOWICKIEGO PEDOFILA i DZIECIOŻERA...

 

A poza tym psze państwa, ta SYMULACJA jest CAŁKIEM NA SERIO....

bo to TA SAMA SKAŁA co to miała "SPADNĄĆ w ATLANTYK i go na uSSa WYCHLUPNĄĆ.... (ten sam RÓWNOLEŻNIK) Biggrin

 

ale jest w HUDSON PROBLEM bo leci takim kursem, iż może walnąć w DOWOLNY POŁUDNIK....

 

i ten AMERYKAŃSKI.. i ten jewrejoSPRZEDAJNY.... i ten SZWABSKO-NAZISTOWSKI.... i ten BOGOZWALONY... i ten BIAŁOUKROPOLIŃSKI jak i w ten..... wieloKACAPSKI....

 

JAK SIĘ ZIEMIA USTAWI... GDZIE BĘDZIE RANEK...  na tego BOZI NOCNIK zrobi JEB z kosmosu.... Acute

 

i tych NA POWIERZCHNI ZMIECIE FALA IMPAKTOWA.... a te w NORACH, plugawiące swoimi ścierwami góry nakradzionego złota na jakich jak smoki pradawne siedzą... szczezną wraz z nim z braku wyjścia ze swoich WYPASIONYCH KOSZERNYCH "MACEW" ;p

 

i się dokona OCZSZCZENIE PLANETY z PLUGAWEGO czyli MARYJNO-JEZUSKOWEGO..... (abrahamiczno-mashiachowego)...

 

LEKTURA na DNI... ŻARLIWEGO CZUWANIA.... by ŚWINTEJ WAZELINY NIGDY w NIE ZABRAKŁO.... w "patriotach"....

http://kosmita.ofp.pl/9.08.html

 

 

Portret użytkownika Easy Rider

Wg oficjalnej teorii

Wg oficjalnej teorii heliocentrycznej, Ziemia porusza się z prędkością liniową 30 km/s, czyli 108 000 km/h, tj. kilka razy szybciej niż asteroidy. Czy ci eksperci, straszący ludzkość upadkami asteroid, jakoś nie boją się tego, że sami mieszkają na super-asteroidzie, która w każdej chwili może w coś walnąć?  A może ten model heliocentryczny to ściema i oni dobrze o tym wiedzą?

Portret użytkownika Quark

A w co niby mielibyśmy walnąć

A w co niby mielibyśmy walnąć jeśli nie właśnie w jakąś asteroidę , która akurat stanie nam na drodze ?? Na tym polega kurs kolizyjny , na zbiegnięciu się w jednym punkcie dwóch obiektów - to jak kolizja drogowa - oba pojazdy jadą i w pewnym momencie ich "trajektoria" przecina się w tym samym miejscu i czasie.

Portret użytkownika Alien1974

.............................

.....................................
Trzeba więcej pomników JP2, bo na dzień obecny jest tylko 700, a to może nie wystarczyć na Apophisa. I proponowałby stawiać takie za milion złotych co najmniej, bo te za pół miliona, które są już postawione, to trochę tandetnie wyglądają. I tak przy okazji może jakieś drzwi wotywne do każdego kościoła za 250 tysięcy złotych, jak te w inowrocławskiej farze, które kilka dni temu zostały poświęcone przez prymasa. Proponowałbym jeszcze w każdym powiecie postawić Jezusa ze Świebodzina po 6 milionów złotych od sztuki. Dodatkowo kapliczka z Jezusem w każdej gminie i we wsi. Obecnie najbardziej w modzie jest "Jezus pod arkadami" za jedyne pół miliona złotych, stawiany wszędzie gdzie się da, oczywiście na koszt wiernych i z datków od lokalnych firm. A tak przy okazji, w Polsce mamy 20 tysięcy kościołów, w tym katedry, świątynie, sanktuaria i jedna bazylika mniejsza, a wszystko to jest monitorowane. Dobry monitoring na kilkanaście kamer noktowizyjnych to koszt od 10 do 15 tysięcy złotych. No, chyba że księżunio ma bzika na punkcie bezpieczeństwa, to wtedy może zafundować sobie kamery termowizyjne za 150 tysięcy od sztuki.

PS

Odnalezione w necie

Ceny strojów żyjących w biedzie księży i biskupów - czyli sług biednego Jezusa z Nazaretu, który miał jedną szatę, sandały, całe życie chodził piechotą i tylko raz przejechał się na osiołku - od Gammarelliego Mancinelliego, Barbiconiego i dodatki do strojów, a także niektóre akcesoria kościelne od najlepszych włoskich i francuskich producentów:

-skarpety męskie - 30 złotych.
-buty od Prady (ulubione buty Księży) - 2 tysiące złotych i więcej.
-majtki męskie - 50 złotych.
-koszula męska - 200 złotych.
-kamizelka - 800 złotych.
-sutanna - 2,500 do 3000 złotych.
-mucet - 500 złotych.
-koloratka - 50 złotych.
-ornat gotycki - 20 tysięcy złotych.
-ornat rzymski - 2.5 do 5 tysięcy złotych.
-paliusz - 1500 złotych.
-spinki do paliusza - 900 złotych..
-alba - 2 tysiące złotych.
-komża - 1200 złotych.
-stuła - 1600 złotych.
-stuła gotycka - 8 tysięcy złotych.
-cingulum - 250 złotych.
-pas biskupi - 500 złotych.
-pektorał - 500 do 8.5 tysięcy złotych.
-łańcuch do pektorała - 500 do 2.5 złotych.
-naszyjnik Amen Pater Noster - 250 złotych.
-pastorał - 20 tysięcy do 60 tysięcy złotych.
-walizka na pastorał - 1200 złotych.
-zapinka do pastorała - 300 złotych.
-pierścień biskupi - 2.5 do 5 tysięcy złotych.
-mitra biskupia - 1800 złotych.
-jarmułka biskupia (piuska)- 300 złotych.
-pudełko na jarmułkę - 250 złotych.
-biret - 250 do 500 złotych.
-fariola - 2 tysiące złotych.
-pluwiał - 3 tysiące do 10 tysięcy złotych.
-klamra do pluwiała - 600 złotych.
-dalmatyka - 2 tysiące do 7 tysięcy złotych.
-welon tuwalnia - 700 złotych.
-humerał - 100 do 500 złotych.
-kapa - 1000 do 3500 złotych.
-cappa magna sławnego Kardynała i celebryty Raymonda Leo Burke z 5-metrowym trenem z jedwabiu falistego - około 100 tysięcy złotych.
-klamra do kapy - 600 złotych.
-rokieta - 500 do 2000 złotych.
-mantolet - 500 do 3000 tysięcy złotych.
-racjonał (krakowski) - bezcenny.
-dystynktorium - 500 do 3000 złotych.
-zestaw podróżny do celebracji - 4 tysiące złotych.
-cyborium - 2 tysiące złotych.
-pyksis - 100 do 200 złotych.
-manipularz - 500 złotych.
-podstawa pod paschał - 500 do 4 tysiące złotych.
-paschał - 200 do 800 złotych.
-gasidło i zapalarka do świec - 300 do 500 złotych.
-wota - 500 do 3 tysięcy złotych i więcej.
-stojak na podgrzewacze wotywne - 2500 złotych.
-świecznik wotywny (na 31 świec) - 11.5 tysiąca złotych.
-krzyż ołtarzowy - 500 do 10 tysięcy złotych.
-monstrancja - 500 do 32 tysięcy złotych.
-walizka na monstrancję - 1300 złotych.
-kustodia - 500 do 8 tysięcy złotych.
-relikwiarz - 500 do 11 tysięcy złotych.
-tron do monstrancji - 1500 do 10 tysięcy złotych.
-tło do tronu (ażur) - 500 do 12 tysięcy złotych.
-trybularz - 500 do 1500 złotych
-trybularz i nawikula z łyżeczką (styl gotycki) - 23 tysiące złotych.
-trybularz i nawikula z łyżeczką (styl barokowy) - 30 tysięcy złotych.
-stojak na trybularz - 3 do 10 tysięcy złotych.
-kadzidło do trybularza - 20 do 200 złotych.
-węgiel do trybularza - 50 złotych.
-zapalarka do trybularza - 70 do 200 złotych.
-tabernakulum - 2 tysiące do 30 tysięcy złotych.
-szkatuła do kluczy od tabernakulum - 900 do 1500 złotych.
-kielichy mszalne - 400 do 7 tysięcy złotych.
-ampułki i taca (woda, wino) - 1500 do 30 tysięcy złotych.
-naczynia z krzyżmem (zestaw) - 4.500 złotych.
-ołtarz gotycki (mensa)
- 20 tysięcy złotych.
-ołtarz (mensa, mosiądz) - 28 tysięcy złotych.
-pulpit ołtarzowy - 1500 do 2 tysięcy złotych.
-patena - 200 do 8 tysięcy złotych.
-kropidło - 200 do 1000 złotych.
-kociołek do kropidła - 2 do 3 tysięcy złotych.
-podstawa pod kropidło - 500 złotych.
-dzwonek liturgiczny - 200 do 1100 złotych.
-sygnaturka (dzwon ścienny) - 200 do 1500 złotych.
-gong - 500 do 3 tysięcy złotych.
-palka, korporał, puryfikaterz (zestaw) - 300 do 500 złotych.
-obrus ołtarzowy - 1000 złotych.
-kandelabr - 200 do 2 tysięcy złotych
-żyrandol (5-ramienny, pozłacany, mosiądz) - 7.5 tysiąca złotych.
-lampa wieczna - 500 do 12 tysięcy złotych.
-kinkiet (styl barokowy) - 4.5 do 8.5 tysiąca złotych.
-akolitka - 500 złotych.
-lichtarz eucharystyczny - 3500 złotych.
-lumada - 50 do 200 złotych.
-misa i dzban do mycia rąk podczas celebracji
- 2000 do 16 tysięcy złotych.
-vasculum - 500 do 2 tysięcy złotych.
-chrzcielnica - 4000 do 11 tysięcy złotych.
-aspersorium (tradycyjne) - 200 do 2 tysięcy złotych.

-aspersorium elektroniczne (nowość wprowadzona przez Kościół na skutek nagłośnienia przez media kwestii zarazków i bakterii w kropielnicach tradycyjnych - 4 tysiące złotych.
-relief - 500 do 3 tysięcy złotych.
-droga krzyżowa (malowidło ścienne, 15 stacji) - 10 do 42 tysięcy złotych.
-latarnia procesyjna - 3 do 4 tysięcy złotych.
-ramie na lampę wieczną do oświetlenia drogi krzyżowej - 1000 do 1500 złotych.
-krzyż procesyjny - 2.5 do 10 tysięcy złotych.
-podstawa pod krzyż procesyjny - 500 do 6.5 tysięcy złotych.
-ambona - 3000 do 12 tysięcy złotych.
-mównica (pulpit) - 2500 do 13 tysięcy złotych.
-mszał rzymski - 500 złotych.
-lekcjonarz mszalny - 500 złotych.
-brewiarz - 700 złotych.
-okładka na Ewangeliarz - 500 do 1700 złotych.
-zakładka do Ewangeliarza - 50 złotych.
-fotel do Zakrystii - 2500 złotych.
-fotel w stylu barokowym - 9 tysięcy złotych.
-fotel w stylu gotyckim - 5000 do 6 tysięcy złotych.
-fotel biskupi (z listkiem złota) - 17000 do 27 tysięcy złotych.
-faldistorium - 28 tysięcy złotych i więcej.
-klęcznik - 3 tysiące złotych.
-klęcznik dla młodej pary - 5 do 20 tysięcy złotych.
-tacka na obrączki - 200 do 500 złotych.
-lichtarz ślubny - 1500 złotych.
-ławka kościelna w stylu gotyckim - 5 tysięcy złotych.
-spowiednik - 3.5 tysiąca złotych.
-konfesjonał (3-drzwiowy) - 60 tysięcy złotych.
-konfesjonał klimatyzowany i dzwiękoszczelny, nowość- 85 tysięcy złotych.
-półka z kapitelem - 1200 złotych.
-taboret - 1000 do 6 tysięcy złotych.
-skrzynia na oferty - 1100 do 3 tysięcy złotych.
-wazon do kwiatów (marmur) - 1000 do 3 tysięcy złotych.
-lustro do Zakrystii (z listkiem złota) - 3 tysiące złotych.
-lustro w stylu barokowym - 6.5 tysiąca złotych.
-pudełko papier-mâché - 1300 złotych.
-zacheuszka - 500 do 1000 złotych.
-baldachim - 1000 do 4 tysięcy złotych.
-okucia do baldachima - 500 do 1500 złotych.
-drzewce do baldachima - 1500 złotych.
-kolumna do figur - 1000 do 2 tysięcy złotych.
-ołtarz główny - 50 do 200 tysięcy złotych i więcej.
-ołtarz i sklepienie z ponad tony czystego złota w Santa Maria Maggiore - cena samego tylko złota to około 200 milionów złotych.
-organy piszczałkowe - 50 tysięcy do 1 miliona złotych.
-campanila (budowane hurtowo dla odciążenia kościelnych wież) - 50 tysięcy do 200 tysięcy złotych i więcej.
- oficjalny koszt budowy kościoła w Polsce - 10 do 20 milionów złotych.

-przykładowy koszt budowy świątyni w Polsce; - Świątynia Opaczności koszt 130 milionów złotych (budowa w trakcie).
-jedna z najdroższych świątyń na świecie - Bazylika w Jamusukro , koszt 1 miliard dolarów (świeci złotem i pustkami z braku wiernych).

Portret użytkownika Quark

Alienie , a czy Ty potrafisz

Alienie , a czy Ty potrafisz udowodnić JAKIKOLWIEK związek między twoim znacznie za długim wywodem a tematem artykułu ??? Co to ma do rzeczy ???!!! Forum dyskusyjne to nie jest miejsce na wylewanie swoich żalów do instytucji religijnych.

Portret użytkownika MonikaByk

Słuchaj no ty cwaniaczku ,

Słuchaj no ty cwaniaczku , zobaczysz ty jeszcze, tak będzie, że katolicy uratują polskę i świat,, człowieku, zorganizują oni krajowe i zagraniczne całonocne modły na różańcu i zobaczysz że kamień z nieba na nas nie spadnie. Jak nie walnie, bo ja wiem że sporo ludzi w polsce i na świecie codziennie odprawia te swoje modły różańcowe, więc jak nie walnie to ja ciebie Alien widzę w kościele rzymsko-katolickim na kolanach.

Portret użytkownika PanGlaca

Tu pan łysa glaca. Alienie

Tu pan łysa glaca. Alienie widzę że nie lubisz rzymskich katolików a to spora grupa wyznaniowa w polinie. A co z pozostałymi grupami religijnymi oraz ateistami czy także oceniasz ich w podobny sposób? A świadkowie jechowy ? A szataniści oni też istnieją i mocno się trzymają ba rosną w siłę przybywa im wyznawców. A chrześcijanie Biblijni też są i oni nie przynależą do żadnej grupy religijnej, oni są jakby w opozycji do szatanistów bo jedni wierzą w Boga a drudzy w przeciwnika jego czyli upadłego anioła co ma wiele imion ale wiadomo o kogo chodzi. Ateiści , ateizm to też religia , to wiara w to że wszystko co widzimy samo się zrobiło. A oświeceni new-agowcy te czakry kundalini czanelingi od świetlistych istot.  Z tym się wiąże nowa religia uflogiczna też ma sporo wyznawców. To się dzieje , ja myślę  że katolicyzm upadnie i to może wkrótce tylko katolikom to oni muszą wprowadzić alternatywę , potrzeba skierować ich chęć adoracji w inny punkt, coś im podsunąć w zamian, zresztą już nie raz tak bywało, że im popodmieniali figurki. No bo co to za różnica do jakiej figurki z gipsu pomalowanego, będzie się modlił.

 

Portret użytkownika Zenek ;)

https://wydarzenia.interia.pl

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-papiez-wezwal-polakow-do-modlitwy-chodzi-o-pandemie,nId,5212483

WCZORAJ POLACKĄ FRAJERNIĘ w BLASKU FLESZY OKRADZIONO z PRZYSZŁOŚCI

a DZIŚ w RAMACH MARCHEWKI SIĘ ICH WPĘDZA w PYCHĘ i MODŁOWOŚĆ...

ŻEBY TYLKO NIE MYŚLELI O TYM CO IM WADOWICZANY KACAPSKIE UCZYNIŁY DNIA WCZEŚNIEJSZEGO

ALE NIE BOJTA SIĘ REBIATA.... WIELKI OJCIEC POLINIACKIEGO WSZECHRODA

SAM ŻYDOWIN MOŚKIEWSKI za TE PRZYNIESIONE MU W ZĘBACH POPRZEZ PIŚDZIAKI

770 MILIARDÓW OJRO POBUDUJE WAM 770 POMNIKÓW ŻYDOWSKIEGO CIELCA z WADOWIC

wraz z JEGO NAJŻARLIWSZYMI HIACYNTOWYMI PROROKAMI - JACKIEM I PLACKIEM

SPLECIONYMI ze SOBĄ w EKUMENICZNYM UŚCISKU jak WATYKAŃSKIE KLUCZE do NIEBA

JAK I OWOCEM ICH PATRIOTYCZNEGO ŻYWOTA "MOBY DICKIEM"

z WAZELINKI...wielokroć błogosławionej GAPĄ, MACĄ i MŁOTEM

I BĘDZIETA URADOWANI.... A MOŻE NAWET I Z(A)BAWIENI.... ;d

Strony

Skomentuj