Do armii Noworosji przystąpiło 12 tysięcy Kozaków z nad Donu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Kozacy z nad Donu zdecydowali się stanąć po stronie separatystycznych tworów politycznych Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej Republiki Ludowej. Ich wsparcie to poważne wzmocnienie sił zbrojnych Noworosji, ponieważ ich liczebność zwiększyła się teraz o 12 tysięcy.

 

O wstąpieniu do armii separatystów poinformował 14 września przywódca Kozaków. Zakomunikował on swoją decyzję podczas ich masowego zebrania. Decyzja dowództwa została przyjęta ze zrozumieniem. Informacje o wstąpieniu Kozaków w szeregi armii Noworosji potwierdzili również członkowie specjalnej misji OBWE. Obserwatorzy dodali, że separatyści przeprowadzają obecnie sporą modernizację wojska.

 

Oprócz Kozaków w siłach Noworosji już od jakiegoś czasu walczą najemnicy z Kaukazu. Wiadomo też o żołnierzach z Serbii i Bułgarii. W czerwcu do walk dołączyli włoscy antyfaszyści z organizacji "Millennium". Ostatnio zgłosili się też wolontariusze z Rumunii, którzy sformowali cały batalion.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wlodi

Jak ruskie smierdziele i

Jak ruskie smierdziele i popierajacy ich polaczki zlapali zolnierza z AK albo walczacych w powstaniu warszawskim to tez wyzywali ich od faszystow. Dzis na tym forum widac ze zmienilo sie niewiele. Banda proruskich polaczkow wyzywa prawdziwych Polakow od faszystow bo Ci nie popieraja ruskiego bydla i Putina. Tfu...

Portret użytkownika achiles

Minister obrony Niemiec:

Minister obrony Niemiec: Berlin nie może wykonać zobowiązań wobec NATO

Mi­ni­ster obro­ny Nie­miec Ur­su­la von der Leyen po­wie­dzia­ła w wy­wia­dzie dla nie­dziel­ne­go wy­da­nia ga­ze­ty "Bild", że ze wzglę­du na trud­no­ści w za­opa­trze­niu w sprzęt woj­sko­wy jej kraj nie bę­dzie mógł wy­ko­nać wszyst­kich zo­bo­wią­zań wobec NATO.
 
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/minister-obrony-niemiec-berlin-nie-moze-wykonac-zobowiazan-wobec-nato/4wet5
 
 
Reasumując, na chwilę obecną, kiedy NATO nie prowadzi żadnej oficjalnej wojny, członkowie "sojuszu" już odmawiają wykonywania swoich zadań. Co by się stało gdyby wybuchła wojna i Niemcy mieli umierać np. za Łotwę? Czy wtedy wypełniliby swoje zobowiązania? Czy mieszkańcy Arizony gotowi są oddać zdrowie i życie za mieszkańców Barcelony? Czy mieszkańcy Rzymu pójdą w bój za obywateli Dallas? Wyobraźmy sobie, że Marsjanie atakują Polskę, na kogo z NATO możemy liczyć, że za nas umrze? FB: "Protest przeciw wspieraniu przez władze polski ukraińskiego nacjonalizmu.

 

Portret użytkownika achiles

Ławrow krytykuje Zachód,

Ławrow krytykuje Zachód, głównie USA

Mi­ni­ster spraw za­gra­nicz­nych Rosji Sier­giej Ław­row skry­ty­ko­wał w Zgro­ma­dze­niu Ogól­nym ONZ Za­chód, w tym USA, m.​in. za to, że "w spo­sób nie­ogra­ni­czo­ny uspra­wie­dli­wia dzia­ła­nia sa­mo­zwań­czych władz w Ki­jo­wie" prze­ciw lud­no­ści ro­syj­sko­ję­zycz­nej. Jak mówił, kry­zys na Ukra­inie jest wy­ni­kiem za­ma­chu stanu w tym pań­stwie, który wspar­ły USA i Unia Eu­ro­pej­ska.
http://wiadomosci.onet.pl/lawrow-krytykuje-zachod-glownie-usa/sdvz6
 
Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża gotów jest udzielić pomocy w identyfikacji szczątków, znalezionych w masowych grobach pod Donieckiem – poinformował szef europejskiego biura czerwonego Krzyża, Laurent Corbaz, w wywiadzie opublikowanym na stronie organizacji humanitarnej.
Jak poinformowano w Czerwonym Krzyżu, ekspert organizacji w dziedzinie medycyny sądowej przybył już z Genewy na Ukrainę.
23 września siły samoobrony DRL odkryły na terenie kopalni Kommunarska w miejscowości Niżnia Krynka trzy masowe groby."

 

Portret użytkownika didier

Ludzie już przestali chyba

Ludzie już przestali chyba myśleć, albo zatoczyliśmy koło poraz enty i coraz sprawniej i ochoczo cofamy się w rozwoju, nie zważając na popełnione błędy.

Czy nie uważacie, że ktoś nam wmówił coś takiego jak narodowość ?
Miliony ludzi oddaje życie za miejsce urodzenia. Co by było gdyby zlikwidować np Polskę....;/
Ogłaszamy upadłość i likwidujemy władzę. Wkroczyło by wojsko przyległych państw ? Ktoś by nas anektował ?
Może niemcy ?

Wiem straszna wizja i bardzo, ale to bardzo nie patryjotyczna, ale spójżcie na indian czy jakieś rdzenne ludy typu aborygeni. Oni pomimo tego że sąamerykanmi/australijczykami dalej sa....sobą.
My jesteśmy słowianami-Polakami. Naszych na obczyźnie nikt nie nazywa zdrajcami, więc może trzeba zlikwidować kraj którego nie ma ;/

Zanim mnie zbluzgacie, zauważcie że mapa świata zmieniała sie milion razy, kiedyś nie bylo państw, ludzie nie gineli za narodowość, a za swoich bliskich czyli rodzinę. Czy nie uważacie że rodzina to największa świętość ?
Czy nie uważacie że ludzkiezycie to największa świętość? Czy nie uważacie że lepszym wyjściem jest poddać się niż ginąć za krwiopijcze i bezmyślnie oślepione jednostki żądne władzy ?

No zastanówcie się.... Na Boga ....jesteśmy ludźmi....i to powinno być na pierwszym miejscu !! a nie Narodowość.
To jest kpina i chyba największy przekręt i oszustwo. Nie ?
Czy są związki Polaków z niemkami, ruskami itd. I co wtedy za kogo ginąć ? Mam sobie wybrać ? czy zabijać porówno ?

 

Nasza nadzieja
https://www.youtube.com/watch?v=Tuqbony9RiE
Na walkę z rzeczywistością
http

Portret użytkownika swiadomywiadek

takie rozumowanie jak twoje

takie rozumowanie jak twoje nazywam idealnie wyprodukowanym pokoleniem nwo. kolego dzis nie zabijamy sie dla granic. nikt z nas nie poszedlby zabijac rosjan ani innych. dzis najemnicy za pieniadze kolego prowokuja falszywe tragedie by pchac zdezorientowane spoleczenstwa ku wojnom. 
 
korzysci z wojen ma wladza. niewazne czy polski europy czy swiata. jak bedzie jeden kraj kolego to logicznym wydaje sie byc fakt, ze powstanie najsilniejsza elita skupiajaca w swoich kregach najwazniejsze technologie i zwyczajnie bedzie orac takich jak ty i twoje rodziny i smiac sie byc moze bedac usadowionymi powyzej poziomu niewolnictwa nieznanego nawet faraonom. 
slaby (glupi i lichota) przegra w tej walce kolego na koncu, wiec zapamietaj to dobrze. panstwo to komorka, swiat to nasza matka, komorki wspolpracuja ze soba tworzac odrebne rownie wazne rzeczy.
 
w 3 wymiarze watroba nigdy nie odegra roli nerek.

ten kto wymyslil strach panicznie bal sie zyc
wiec otworzyl pierwszy bank, apteke i tv.
 

Portret użytkownika didier

KOlego, ale

KOlego, ale bełkot.

,,kolego dzis nie zabijamy sie dla granic. nikt z nas nie poszedlby zabijac rosjan ani innych. dzis najemnicy za pieniadze kolego prowokuja falszywe tragedie by pchac zdezorientowane spoleczenstwa ku wojnom" - przeczytałeś to ? masło maślane...nikt nie pójdzie zabijać, ale jak będzie tragedia to będą zabijać. lol

,,jak bedzie jeden kraj kolego to logicznym wydaje sie byc fakt, ze powstanie najsilniejsza elita" - hmm skąd ja to zanm..TAK JEST NA CAŁYM ŚWIECIE ?! 1/3 Polaków jest poza krajem i w porównaniu do sytuacji u nas w PL a gdzie indziej, to u nas jest niewolnictwo.

Nwo, nwo.... dupa. ludzie są za ciemni, żeby coś takiego powstało, zawsze znajdą się durnie ze swoimi racjami typu. A czemu POlak ma zarabiać tyle co ja niemiec ? oni mają słabą gospodarkę ? niech się dorobią

 

Nasza nadzieja
https://www.youtube.com/watch?v=Tuqbony9RiE
Na walkę z rzeczywistością
http

Portret użytkownika kimbur

E tam. Rodzina to wspólnota,

E tam. Rodzina to wspólnota, narodowość to też wspólnota. I co tu prawić o wojnach i zabijaniu - przecież jedna wspólnota nie musi zabijać innej. Powiedz to Niemcom, USAńczykom... Polakom nie musisz, bo my nikogo zabijać nie chcemy, dajcie nam spokój i pozwólcie żyć w naszym państwie.
PS. Spójrzcie.

Strony

Skomentuj