Armia USA potwierdziła ostatecznie, że UFO istnieje

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

US Navy, czyli  amerykańska marynarka wojenna oficjalnie potwierdza że tajemniczy nagrania na których widać niezidentyfikowane obiekty latające zostały rzeczywiście wykonane z pokładu należących do nich samolotów. Oznacza to że nagrania są prawdziwe i przedstawiają nieznany fenomen.

 

Nagrania krążą w internecie od 2017 roku. Zajmowały się nimi liczne redakcje w tym wiele prestiżowych.  Zapis z kabiny należącego do USA myśliwca F/A-18 Hornet, przedstawia obiekt znajdujący się nad wodą. Zostało ono zarejestrowane w 2015 roku. Samolot poruszał się z prędkością około 0,62 Macha, a pilot podjął próbę pościgu.

 

Długo spekulowano czy nagranie jest autentyczne. Tymczasem przedstawiciel US Navy, Joseph Gradisher, potwierdził, że rzeczywiście są to rejestracje nieidentyfikowanych obiektów latających. Zaznaczył jednak, że w armii tego typu obserwacji nie są nazywane UFO tylko UAP (Unidentified Aerial Phenomena ), czyli niezidentyfikowane fenomeny powietrzne.

Przedstawiciel amerykańskiej armii przyznał również, że upublicznienie tych nagrań nie jest na rękę wojska, które wolałoby utrzymanie go z dala od opinii publicznej. Jego potwierdzenie autentyczności tego materiału może jednak tylko dolać oliwy do ognia i spowodować całą lawinę domysłów, zwłaszcza, że przyznano również, że armia nie ma pojęcia co ścigali piloci.

 

Trudno oczywiście traktować to wideo jako ostateczny dowód na istnienie obcych cywilizacji przylatujących do nas w odwiedziny. Jedyne co wiadomo na pewno to, że obiekt nie został zidentyfikowany. Trzeba pamiętać, że żyjemy w erze dronów więc w można podejrzewać, że US Army zakłąda, że mogły to być jakieś urządzenia szpiegowskie obcych mocarstw. Oznacza to, że obserwacje tego typu są bardzo ważne i przeważnie pozostają tajne, własnie z takich powodów.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Felipesku

Jeszcze nalezy zadac sobie

Jeszcze nalezy zadac sobie pytanie przez kogo te obiekty nie są zidentyfikowane... bo być może tylko dla cywili jest to UFO. Wojsko kłamie i kłamać będzie bo ma technologie do ukrycia, zwłaszcza wojsko USA.

Portret użytkownika Oszukuja nas

Raczej chca nas oszukac, nie

Raczej chca nas oszukac, nie ma czegos takiego jak UFO, to bzdury, chca nas kontrolowac i wmowic, ze ktos nas chce zaatakowac, mimo, ze jest potwierdzone, ze nie ma takiego czegos jak kosmici. Nie dajcie sie zmanipulowac!

Portret użytkownika SurvivorMan

Oczywiście że jest coś

Oczywiście że jest coś takiego jak UFO!
UFO (unidentified flying object) to termin wojskowy i oznacza każdy obiekt latający którego z różnych przyczyn nie dało się zidentyfikować i termin ten wcale nie oznacza obiektu pozaziemskiego co powszechnie się błędnie utarło, choć obiekty pozaziemskie można podpiąć pod definicję UFO... Ale są tylko jednymi z wielu rodzajów UFO!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Solo8o

I kto to potwierdził ksiądz

I kto to potwierdził ksiądz Tadeusz z Torunia? Czy Jarosik Pisogłowy? Czy NASA? Jakby nie istnieli to już dawno by się nam wmawiało, że istnieją. I wszystkie takie filmiki by w wiadomościach leciały i byłby ściągany dodatkowy podatek na obronę przed atakakiem.

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Portret użytkownika hs100

UFO w naszym wymiarze jest

UFO w naszym wymiarze jest zjawiskiem niematerialnym, przypopmina obrazy, rozbłyski, grę świateł, projekcję.

Siła bezwładności istnieje realnie, nie ma możliwości żeby obiekt materialny w dodatku z  żywym organizmem na pokładzie  przemieszczał się lub zatrzymywal w miejscu z  prędkościmi rzędu wielu tysięcy km/h. I jeszce sprawa oporów powietrza, hałasu przy poruszaniu sie w atmosferze  przy takich prędkościch, o czym wie każdy konstruktor samolotów ledwie naddźwiękowych  (1200 km/h)

Portret użytkownika Kropka_83

Mało wiesz o fizyce kwantowej

Mało wiesz o fizyce kwantowej Bratku, więc zanim coś napiszesz co dla Ciebie wydaje się najbardziej logiczne...przestudiuj termin POLA PUNKTU ZEROWEGO GRAWITACJI.... Jeśli życie isnieje to uwierz że wszystko jest możliwe we wszechświecie... wiedza jest tylko brakującym ogniwem w każdej dziedzinie ..pozdrawiam Cię Wink

rasowa Pyra

Portret użytkownika NoProblemJest

Na razie jest to bardzo fajny

Na razie jest to bardzo fajny ciekawy i neutralny temat. Wręcz fascynujący. Ale przyjdzie niestety ten moment, w którym zacznie on być interesowny. Tylko czekać aż objawi nam się nowy sposób opodatkowania. Ciekawe jak to rozegrają - może wymyślą nową religię... albo nowe wspólne zagrożenie...

Portret użytkownika Defqon 1

Dokładnie. Wystarczy zobaczyć

Dokładnie. Wystarczy zobaczyć kanał History 2.

Tak narrator mówi ,, po co przybyli " co mają dla nas "

Oczywiście napisałem nie dosłownie, ale coś w tym sensie.

Za kilkaset lat, to będzie nowa religia, będzie jedna religia.

I to jest jedyna rzecz w którą wierzę, że będą chcieli utworzyć jedna religie dla następnych ( jeśli ludzkość przetrwa ) ludzi. 

 

Portret użytkownika Lisek

Czyli zaczynają nas po woli

Czyli zaczynają nas po woli przyzwyczajają do faktu, że istnieje życie poza ziemią i że jest to życie inteligentne...  Tak miało być i tak sie dzieje. Czekam kiedy powiedzą prawdę o starożytnych rozwiniętych cywilizacjach..  

Portret użytkownika tomag5677

Widać że ktoś jest

Widać że ktoś jest niedoinformowany i pieprzy głupoty.W erze dronów i kondonów którzy się nimi zachwycają..Od kiedy to dron potrafi unieść się 3,5 kilometra w górę w ciągu dwóch sekund.

Strony

Skomentuj