Armia USA oświadczyła, że HAARP zostanie zdemontowany do końca roku

Kategorie: 

Źródło: Internet

Osławiony HAARP to instalacja antenowa znajdująca się na Alasce. Oficjalnie prowadzono tam badania jonosfery, ale eksperci od teorii spiskowych dowodzili od dawna, że jest to po prostu broń klimatyczna. O możliwości zamknięcia placówki mówiono już od dawna, ale teraz może do tego dojść w rzeczywistości.

 

HAARP to skrót od High Frequency Active Auroral Research Program. Był to w założeniu system, który na wypadek ataku Związku Radzieckiego miał strącać rakiety z głowicami jądrowymi. Osiągać miał to za pomocą anten, które są w stanie stymulować jonosferę w danym miejscu, co powodowało wypychanie w kosmos całych fragmentów atmosfery. Miało to wpływać na parabolę lotu rakiet balistycznych.

 

Potem ZSRR upadł, ale badacze w HAARP odkryli wiele zdumiewających właściwości, które okazały się tak obiecujące, że swoje badania prowadziła tam amerykańska armia. Według powszechnie znanych teorii HAARP okazał się bardzo obiecującym narzędziem do wywoływania trzęsień ziemi oraz wzbudzania huraganów.

 

Nawet fakt zamykania placówki nie przekonuje zwolenników teorii broni klimatycznej. Twierdzą oni, że teraz na całym świecie zreplikowano wiele stacji takich jak ta na Alasce, tylko ich cel się zmienił i nie są już tarczą antyrakietową tylko urządzeniami do kształtowania globalnego klimatu i do prowadzenia wojny na zupełnie nowym poziomie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nanashi13

Nigdy nie usuną tego

Nigdy nie usuną tego ustrojstwa. To służy nie tylko do manipulacji klimatem, wywoływania trzęsień ziemi czy też powodowania erupcji wulkanicznych. Służy też do tzw. przez channelingowców ataków energetycznych, wywołuje nawet choroby psychiczne których nawet nie powinno być (dobrym przykładem jest nerwica lękowa), manipulowania emocjami (niekontrolowana agresja- przykład kibole). Służy też do o wiele gorszych rzeczy do których człowiek nie powinien mieć prawa, teoretycznie powinna tego natura zabronić, tyle że ta rzeczywistość jest paradoksem samym w sobie. Oficjalnie fizyka jest do tyłu, nigdzie nie ma mowy o falach skalarnych, co jest najważniejszą częścią tego projektu. Tesla o tych falach wspominał, po czym zatuszowano sprawę. Nie powiem wszystkiego, ale HAARP i inne temu podobne instalacje są groźniejsze od wszystkich głowic nuklearnych na świecie razem wziętych. Nie wiadomo na jakim etapie są możliwości tego ustrojstwa ale pewne jest to że nawet rządzący boją się wykorzystać pełnych możliwości tego czegoś.
PS. W internecie, nawet w sieci TOR nie znajdziecie wszystkich informacji. Wiedza rządu jest zupełnie gdzie indziej.

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Jak zwykle chłopcy z

Jak zwykle chłopcy z cienmogrodu widzą we wszystkim zagrozenie, nawet w takim urządzeniu jakim jest HAARP. Misja badawcza Japończyków trwa od lutego i skończy się sierpniu, następnie Amerykanie od września do końca listopada przeprowadzą dwa eksperymenty badawcze i prawdopodobnie cały kompleks zostanie zamkniety ze względu na brak chętnych do prowadzenia badań.

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Norweska EISCAT nie działa od

Norweska EISCAT nie działa od 2012 roku, był to ośrodek którego działanie wspierali Niemcy oraz Francuzi, ale wyniki badań były niezbyt imponujące (mozna zapoznać się z nimi w Instytucie Maxa Plancka) i po niespełna 10 lat projekt rozwiązano.
Chinole mają mieć jakąś tajemniczą instalację wedłóg fantastów złożoną z 500 anten gdzieś w arktyce ale to bajka. Podobnie Kanadyjczycy w czasie powstawania HAARP tworzyli swoją antenę ale z tego co wszędzie piszą zrezygnowali po 2 czy 3 latach z budowy.
Co do rosjan hehe oni nie mają pieniędzy na nic, nie mają kasy by unowocześnić armię a co dopiero mówić o zabawkach do badania jonosfery, a oko moskwy, tajna baza którą każdy może po kawałku zabrać do domu.
 

Portret użytkownika giGheR

TAK TO WEJDŹ SOBIE NA

TAK TO WEJDŹ SOBIE NA OFICJALNĄ STRONE "SURA W NIŻNYM NOWOGRODZIE" ...MOŻNA WYCZYTAĆ,ŻE WSPÓŁPRACUJĄ NAWET Z INSTYTUTAMI W JAPONII KTÓRE TEŻ ZAJMUJĄ SIE KONTROLA POGODY...A MIANOWICIE MU-RADAR W KYOTO...POZATYM ZOBACZ ŻE INSTALACJE ANTEN WYGLĄDAJĄ TAK SAMO JAK HAARP... A ŻE PIENIĘDZY NIE MAJĄ??CHYBA KPISZ CZŁOWIEKU...INSTALACJA HAARP KOSZTOWAŁA NIE CAŁY MILIARD DOLCÓW...CO TO DO WOJSKA JEST??? A PO DRUGIE INSTALACJA SURA ISTNIEJE JUŻ OD LAT 70 ...W ROSJI A MU-RADAR W JAPONII OD LAT 80....ROSJANIE BYLI PIERWSI W TYM I NAPEWNO PRZODUJĄ...A WIADOMO ŻE NIE BĘDĄ SIĘ CHWALIĆ PRZED CAŁYM ŚWIATEM ŻE MOGĄ KONTROLOWAĆ POGODE...NATOMIAST CHYBA NIEWIESZ ILE OBECNIE WYDAJE ROSJA NA WOJSKO ??? 150% WIĘCEJ NIZ DOTYCHCZAS...POZATYM JAK JESTEŚ NIE DOUCZONY I NIEWIESZ ŻE UTRZYMANIE ARMII I PRODUKCJA SPRZĘTU WOJSKOWEGO JEST W ROSJI NAWET DO 10 RAZY TAŃSZA!!!ŻÓŁNIERZ DOSTAJE 10 RAZY MNIEJ NIŻ NA ZACHODZIE!!!...ŻYJESZ PROPAGANDA I MEDIAMI...;)POZDRO

Strony

Skomentuj