Armia ukraińska rozpoczęła szturm Doniecka

Kategorie: 

Źródło: twitter

Na wschodzie Ukrainy trwa wojna. Dzisiaj doszło do kolejnej eskalacji w okolicy milionowego miasta, jakim jest Donieck. Od rana docierają informacje o ciężkich walkach jakie trwają już na rogatkach miasta.

 

Z pierwszych doniesień wynika, że armia ukraińska planuje dokonać okrążenia miasta. W kilku miejscach doszło do ciężkich walk. Separatyści salwowali się ucieczką i zaatakowano kolumnę pancerną, ale straty po ich stronie były minimalne.

Źródło: twitter

Walk trwają w okolicach lotniska i dworca kolejowego. Ukraińskie wojska prowadzą pancerną ofensywę. Mieszkańcy miasta zostali poproszeni o pozostawanie w domach. Na ulicach słychać strzały, sytuacja wygląda bardzo źle.

Źródło: twitter

W tle ofensywy ukraińskiej pozostaje kwestia dostępu do miejsca katastrofy malezyjskiego Boeinga 777. Mimo, że mogą tam bez przeszkód przebywać dziennikarze różnych stacji telewizyjnych nadal nie ma tam, żadnej komisji badania tego wypadku. Na dziś wiadomo, że ktoś strącił cywilny samolot. Nie ma co liczyć na badanie tego przypadku w czasie gdy trwa tam regularna wojna.

Źródło: twitter

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Czy prawda jest przyrzeczenie

Czy prawda jest przyrzeczenie pożyczki dlam Ukrainy prtzez FED lub MFW pod warunkiem odbicia od separatystów ziem południowej i wschiodniej Ukrainy ?  Naprawdę tanio9 by Amerykanów kosztowała wojna Rosji8 z Ukrainą .

Portret użytkownika jarek

Na terytorium Ukrainy

Na terytorium Ukrainy zdarzyła sie katastrofa .Spadł samolot i zginęło 300 ludzi.
Co robią władze: Pianę
Na miejscu tragedii pracowali woluntariusze z kopalni ,lekarze i milicjanci z Doniecka , ze strony rebeliantów. Kijów nie zrobił nic w sprawie zorganizowania akcji zabezpieczenia terenu , dowodów itd. Nawet nie zadzwonili do powstańców . Przez dwa dni trzymali członków międzynarodowej komisji w Kijowie , zamiast wysłać ich na miejsce. Dopiero dziś ogłosili , że nie będą strzelać w pobliżu miejsca katastrofy ( powstańcy zrobili to w piątek). Dopiero teraz, 1800, poniedziałek, pozwolili na odjazd pociągu ze zwłokami, choć nikt nie wie gdzie ten pociąg jedzie. BBC słyszało plotkę , że do Charkowa. GW podaje, że jadą do Holandii. Jednym słowem nie kiwnęli palcem.
TERAZ CO W CIĄGU TYCH 4 DNI ZROBILI: Obrzucili błotem Rosję , jak zwykle. Spreparowali mnóstwo wykluczających się dowodów na sprawstwo Rosjan tej katastrofy.
Zaapelowali do świata o darmową broń i pieniądze. Rozpoczęli ciężki ostrzał i walki w Lugańsku i Doniecku.
Tak zachowuje się nowa Ukraina w chwili katastrofy międzynarodowej.

Portret użytkownika jarek

Dziś Ministerstwo Obrony

Dziś Ministerstwo Obrony rosyjski ogłosił dane dotyczące katastrofy Boeinga Malezji 17 lipca. 1921

21.07.2014, 19:56

Boeing

wypadków i incydentów w lotnictwie

Województwo Donieck

Ukraina

Według wojska rosyjskie kontrole rejestrowana ukraińskiego samolotu sił powietrznych na trasie wykładziny pasażerskiego w dniu tragedii. Władze Kijowa nie kategorycznie zaprzeczył tej informacji.

MON przedstawił także dowody fotograficzne lokalizację obrony powietrznej Ukrainy w regionie Doniecka przed i po katastrofie, a także zwróciła się do USA, aby zapewnić jej zdjęcia satelitarne obszaru katastrofy , że zgodnie z USA dowodzą, że wprowadzenie w kierunku Malezji samolotów rzekomo dokonane przez bojówki .

Według NTV komentatora Włodzimierza Chernyshev, w chwili tragedii na kilka minut w przedziale strefy Malezyjski Boeing wciąż 2 osobowy liniowiec, latający na trasach Kopenhaga - Singapur i Delhi - Birmingham.

Według danych dostarczonych przez centrum Rostów zintegrowanego zarządzania ruchem lotniczym, wszystkie trzy samolot zbliżył się do granicy rosyjskiej. Nagle Malezyjski pokładzie zaczął tracić prędkość drastycznie. To właśnie w tym miejscu na radarze obok niego pochodzi ukraińskiego Su-25.

Igor Makushev, szef sztabu Sił Powietrznych Rosji: "W 17 godzin i 20 minut w odległości 51 km od granicy państwowej z Federacją Rosyjską, na azymut 300 stopni, samolot zaczął tracić prędkość drastycznie, co wyraźnie widać na tablicy wyników cech obiektu powietrza. Jeśli prędkość spadnie do 200 km / hw ciągu 17 godzin na obiekcie powietrza wydaje 21 minut 35 sekund w zniszczeniu Boeing nowego znaku. Powietrze do stale obserwuje stacje radarowe Ust-Donieck i Buturinskaya przez 4 minuty. Charakterystyka obiektu wnioskiem manager ponownie dane o jego parametry przyjąć nie może, ponieważ jest prawdopodobne, system samolot nie jest wyposażony w średniej identyfikacji, co jest typowe dla wojskowych statków powietrznych. "

Jaki był cel pojawienia się ukraińskiego Su, okaże się. Ale wiemy, że takie szturmowcy szybko zdobywa wysokość i uzbrojony w pociski typu "powietrze-powietrze".

Według szefa Dyrekcji Eksploatacji Główne Sztabu Generalnego, generała-porucznika Andrzeja Kartapolova, "Su-25 do usuwania z Boeingiem wynosił od trzech do pięciu kilometrów

Wszystkie materiały zdjęciowe na temat katastrofy malezyjskiego Boeinga, które zostały przedstawione przez Ministerstwo Obrony Rosji podczas briefingu, opublikowane zostały na oficjalnej stronie internetowej rosyjskiego resortu obronnego: http://stat.multimedia.mil.ru/multimedia/photo/gallery.htm?id=17402@cmsPhotoGallery.

Na stronie znalazły się materiały obiektywnej kontroli Rostowskiego Centrum Strefowego Jednolitego Systemu Organizacji Ruchu Powietrznego, mapa rozmieszczenia środków obrony powietrznej sił zbrojnych Ukrainy w rejonie Doniecka, dane statystyczne o liczbie działających stacji radiolokacyjnych wywiadu obrony powietrznej ukraińskich sił zbrojnych w rejonie katastrofy, a także materiały fotograficzne z satelitów, pokazujące dyslokację środków ogniowych obrony powietrznej w różnym czasie.
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_07_21/Ministerstwo-Obrony-Rosji-opublikowalo-materialy-o-Boeingu-5411/

Portret użytkownika Zenek :)

(z

(z https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/12/zydowski-rzad-polski/comment-page-1/#comment-6638 )
 
"„2017 – Planowane rozpoczęcie przemysłowego wydobycia gazu ze złoża Yuzivska (rejon Doniecka, Hrabove) na Ukrainie przez Royal Dutch Shell”„ty wiesz, w co wetknęłaś palucha? przeczytaj uważnie ostatni artykuł z mapą. Grabowe to jest MIEJSCE OFIARNE na wzgórzu. Tam spadły szczątkirzekomego MH-17.” ( http://zezorro.blogspot.com/2014/07/co-tam-panie-na-majdanie-64-kto.html#comment-1493310988 )
„zbadaj ślad, który zapodała MD – a ja połaczyłem kropki – obejrzyj mapy i koncesje na odwierty to była OFIARA rytualna na początek biznesu wpadł ksiądz, zrobił rybę… i potwierdził
jakie jest prawdopodobieństwo, że spadnie akurat na główny odwiert Shella, na który jest nazwa koncesji?Grabove – nazwa całego wschodniego obszaru wierceń, najbogatszego w regionieGrabove – wioska pod Donieckiem, gdzie spadł MH17″( http://zezorro.blogspot.com/2014/07/czytanka_20.html#comment-1494386861 )
 
 
Ciekawe czy rabe rozpiera duma z tak ofiarnej ofiary dla ich demoniego świniopasa meshiacha? Prawie 300 osób rytualnie zamordowanych i później podrzuconych jako "pejsata świnia" Rosjanom by była wojna tak po bluźnicach judaistycznych z wytęsknieniem oczekiwana i by ropa z ziemi wesoło na ichnie konta tryskała.
 
Reszta (w tym 300 ofiar) to przecież statystyka czy "właściwy (dający przeogromne zyski) żydowski model biznesowy" .....
 
 
 

Portret użytkownika Zenek :)

Katastrofa malaja - kolejny

Katastrofa malaja - kolejny dowód iż była to celowa robota nazistów, żydów a wszystko co podają w reżimowych medach to wyciskacze łez by kato-gojostwo zapałało "świętym oburzeniem" na prawosławnych Rosjan i poszło się z nimi, o interesiki nazistów, wymordowywać w religijnym szale:
 

 
Ujawnione co najmniej tydzień za wcześnie badania DNA pokazują fałszywą identyfikację pasażerów [fragment]
 
Identyfikacja DNA wymaga próbek z przed katastrofy dla wszystkich pasażerów. W ŻADEN SPOSÓB nie mogli zlokalizować nawet JEDNEJ próbki w ciągu 2 dni. Maszyny mogą pracować tak szybko na dobrych próbkach, jeśli zacznie się w pierwszym dniu z obu próbkami w laboratorium, ale JAK to można zrobić z pasażerami z Malezji, Chin, Australii, Holandii i wielu innych miejsc? ODPOWIEDŹ: NIE BYŁO ŻADNEJ IDENTYFIKACJI DNA, a teraz, skoro to kłamstwo POKAZAŁO SIĘ ZBYT WCZEŚNIE, TO NIGDY JEJ NIE BĘDZIE. Dokładnie tak samo jak Izrael identyfikuje DNA „zamachowca samobójcy”, i w ciągu 2 godzin zrównuje z ziemią okolice „zamachu”, takie kłamstwa są dla głuptasów. NIE DAJ SIĘ DO NICH ZALICZYĆ.
 
Gdyby zatrudniono zespół super ekspertów i mieli najlepszy sprzęt NA MIEJSCU NA UKRAINIE, i drugi zespół pomocniczy gotowy do pracy w krajach ofiar, można by zobaczyć pierwsze wyniki w ciągu PIĘCIU DNI, jeśli im się BARDZO POSZCZĘŚCI, z większością w ciągu półtora tygodnia, i wielu nigdy nie zidentyfikowanymi w ogóle, bo nie posiadają próbki z przed katastrofy. Dlaczego mieliby się spieszyć z raportem (prawdziwym czy nie), w innym celu niż tylko po to by sterować opinią publiczną?
 
"
(całość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ujawnione-najmniej-tydzien-wczesnie-badania-dna-pokazuja-falszywa-identyfikacje-pasazerow-fragment-2014-07)

Portret użytkownika Zenek :)

To też jest ważne by wiedzieć

To też jest ważne by wiedzieć co świnie ze świniopasem mashiachem w swoich chlewach Dzieciom Stwórcy - Słowianom - planują:
 
"
Senat USA przyjął w pierwszym czytaniu projekt prawny według którego Ukrainie został nadany status sojusznika USA bez członkostwa w NATO , dający Amerykanom prawo wejścia na Ukrainę w wypadku agresji ze strony Rosji. /przyp. własna : a więc w każdej chwili według ich widzimisię/. Taki sam status został przyznany Gruzji, Mołdawii.Ponadto projekt przewiduje zmiany w ustawie o gazie ziemnym w celu przyjęcia nadzwyczajnej procedury dla eksportu gazu ziemnego do członków WTO i zobowiązuje Agencję USA ds. międzynarodowego rozwoju /USAID/ , Agencję handlu i rozwoju, , Korporację prywatnych inwestycji /OPIC/ i Grupę Banku Światowego do wsparcia Ukrainy, Gruzji i Mołdawii mającą na celu eksploatację tamtejszych rezerw gazu, nafty /przyp. własna : kradzieży tamtejszych surowców celem ich odsprzedania Europie/.http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2014/07/18/105562.shtmlA więc stało się faktem to , o czym wcześniej wiedzieliśmy z przechwyconego i opublikowanego w internecie tajnego dokumentu amerykańskiego, analitycznego Centrum „Rand Corporation”.W kontekście tego już całkowicie jest jasne , iż za wojną na Ukrainie stoi syjonistyczna Ameryka oraz tamtejsze koncerny , które :po pierwsze : zamierzają , za wszelką cenę kosztem ludobójstwa tamtejszej ludności, rozpocząć na ogromna skalę wydobycie gazu łupkowego we wschodniej Ukrainie;po drugie : zamierzają przejąć znajdującą się na tym terenie, lecz również w innych krajach, w tym w Polsce istniejącą sieć dystrybucji gazu ziemnego z Rosji do Europy, po to , by ją wykorzystać do dystrybucji gazu łupkowego ;PS. USA szukają na siłę guza ? W sumie to w niczym nie zmienia obecnej sytuacji faktycznej na Ukrainie , bowiem USA tak naprawdę już jest na Ukrainie i to ona praktycznie dowodzi resortami siłowymi Ukrainy. Obecnie dokonuje wielkiej "restrukturyzacji" /czytaj :czystki/ w służbie bezpieczeństwa Ukrainy. W Kijowie niezależnie od sztabu głównego Ukrainy, utworzyła własny sztab, skąd dowodzi rękami Ukraińców działaniami zbrojnymi na Ukrainie. W terenie rozmieszczeni zostali amerykańscy żołnierze, którzy na miejscu podejmują decyzje w kwestii prowadzonych przez Ukraińców działań bojowych."
 
(http://adnovum.neon24.pl/post/111166,ukraina-wojna-domowa-19-07-2014r#comment_990447)

Strony

Skomentuj