Armia Stanów Zjednoczonych projektuje biodegradowalne pociski

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Zużyte pociski pozostają w środowisku naturalnym, z niekorzyścią dla roślin i zwierząt. W wyniku tego powstała propozycja zaprojektowania biodegradowalnych pocisków, które mają dla odmiany przysłużyć się środowisku.

 

Oprócz braku toksycznych właściwości, pociski mają zawierać nasiona, specjalne dla każdego środowiska, w którym mają być użyte. Kulami planuje się przy okazji sadzić rośliny, które będą eliminowały zanieczyszczenia amunicji.

Ten wydumany pomysł nie jest nie do zrealizownaia. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem, nowy typ pocisków o nazwie „shell” został już przetestowany. Bio-naboje posiadają wbudowane kompozyty, które sprawiają, że nie kiełkują, dopóki nie będą w ziemi przez kilka miesięcy.

Propozycje projektów będą rozważane do 8 lutego, po czym zwycięzca zostanie poproszony o przekazanie swojej wersji do dalszych testów. Ekologiczna amunicja ma obejmować granaty, moździerze, a nawet pociski artyleryjskie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika Antyparch

Pewnie przewidywane jest

Pewnie przewidywane jest jakieś większe sianie.

Ciekawe czy będzie z muzyczką typu : Hans zagra wam na CKM-ie.

Jak nisko upadła ocena wartości ludzkiego życia w USA !? Czy ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości jak bardzo usmany cenią sobie życie np. swoich "sojuszników"-jeleni?

8003

Portret użytkownika Ogo Pogo

Wzruszyłem się q...jego ...ć

Wzruszyłem się q...jego ...ć.Jakie to subtelne,wysublimowane umysły doszły do tej konkluzji.Nadintelygencja,nadwrażliwość.Koszmar zanieczyszczeń ,oSSieplenie,nadmiar bydła i dwutlenku.

STOP!!!! .Czy Wy nie widzicie  ,że rządzą nami ludzie pierdolnięci umysłowo?Czy w swojej bezsilnej baraniej tępocie nie umiecie zdobyć się na odrobine pomyślunku, działania?Usunąć wyeliminować  tą aberrację.Jesteście jak medytująca baranina ,zahipnotyzowana ściekiem medialnym czekająca na kolejny "humanitarny" krok psychopaty.Obudżcie się q.aDość tej paranoidalnej rzeczywistości serwowanej przez obłąkanych ciulów.Ich jest garstka nas miliardy.Wypierdolić wyeliminować to zasyfione ,zdegradowane towarzystwo psycholi.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

To może być powodowane z

To może być powodowane z chytrości albo z braku surowców. Może. Raczej na tej bazie zrobią pociski biologicznie aktywne tz delikatne zranienie takim pociskiem wszczepi zabójcza chorobę. Mają takich potworów kilkanaście - nie roznoszą się te choroby przez przez powietrze wodę lub jedzenie więc zaaplikują zarazę w takiej nowoczesnej formie. Nawet lekki postrzał z takiej biologicznej amunicji skończy się wtedy chorobą i zgonem. Cel osiągnięty. Strzelać może nawet ślepawy fajtłapa a i tak zabije. Oto wasza cywilizacja śmierci.

Portret użytkownika mariusx78

Łahahahahahahahahahahahahahah

Łahahahahahahahahahahahahahaha!!!! Dawno się tak nie uśmiałem. Pociski lecące prosto w czoło przeciwnika dają nowe życie :DDDDD. No to od teraz wojna jest "dobrem" w swej istocie bo ratuje ekosystem. Co ci wizjonerzy ćpają?... lub....Czego się dla siana nie zrobi? Ręce mi opadły.

Strony

Skomentuj