Armia rosyjska jest siedmiokrotnie liczniejsza od Sił Zbrojnych Ukrainy pod względem liczby dronów

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

„Eurasian Times”, który specjalizuje się w relacjonowaniu wydarzeń w Azji Południowej, regionie Azji i Pacyfiku, na Bliskim Wschodzie i w całym regionie Eurazji, opublikował artykuł, którego autor zastanawia się, jak długo Ukraina będzie w stanie utrzymać zapewnianą przez Zachód przewagę w wojnie dronów.

 

Jak zauważono w artykule, gdy Siłom Zbrojnym Rosji udało się zapewnić kontrolę nad przestrzenią powietrzną, ułatwiając wykrywanie i zestrzeliwanie dużych ukraińskich dronów, Siły Zbrojne Ukrainy zmuszone były przejść na użycie małych BSP.

 

Jednocześnie stało się jasne, że duże drony, wykorzystywane wcześniej przez Zachód podczas operacji w Afganistanie, Iraku, Pakistanie, Somalii i Syrii, nie nadają się do konfliktu zbrojnego na Ukrainie. Wykorzystanie tych dronów okazało się bardzo skuteczne podczas konfliktów asymetrycznych ze względu na ich długotrwałą zdolność do prowadzenia obserwacji i przeprowadzania zdalnych ataków. Jednak duże drony stają się bezbronne, gdy operator nie ma kontroli nad niebem.

 

Autor artykułu zwrócił także uwagę na faktyczną przewagę Rosji w ilości i jakości używanych dronów nad Ukrainą. W materiale przytoczono słowa jednego z oficerów Sił Zbrojnych Ukrainy, który twierdzi, że na każdego ukraińskiego drona na linii kontaktu bojowego przypada siedem rosyjskich dronów.

 

Należy również zauważyć, że drony szturmowe Geran-2 są produkowane w Rosji w znacznych ilościach. Zachodnie zasoby twierdzą, że są produkowane na bazie irańskich Shahedów, choć Iran i Rosja oficjalnie zaprzeczają wykorzystaniu irańskich dronów w operacjach specjalnych. Ponadto, jak wynika z publikacji, Siły Zbrojne Rosji również korzystają z tanich dronów, wykorzystując komponenty dostarczane z Chin.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika wiktor wektor

Ile razy musisz zabrać głos

Ile razy musisz zabrać głos pod jednym tematem by się wystarczająco według twoich standardów wysłowić ??? Bo tutaj nabazgrałeś aż siedem sztuk pierdół i kocopołów inaczej zwanych religijnym bełkotem, które mało kogo obchodzą.

Portret użytkownika ba19

" Armia rosyjska jest

" Armia rosyjska jest siedmiokrotnie liczniejsza od Sił Zbrojnych Ukrainy "

Ale w te bajki nikt nie  wierzy , armia Ukrainy to Bangladesz , i bez uzbrojenia z USA – NATO i finasowania z USA - UNI już dawno ten kraik by przestał istnieć i został Rosyjskimi czołgami rozjechany bez jednego wystrzału!  UKRAINA to kraj korupcji i łapówek , który UNIA chce wsiąść na swoje utrzymanie !

Gdyby nie plan o przejęciu terenów , zasobów Rosji przez USA - NATO - UNIE nikt by złamanego dolara nie zainwestował w Ukrainę , no  bo jak 160 milinów ludzi z Rosji posiada 1/6 terenów na naszym Globie , kapitaliści chcą przejąć tereny Rosji,  a ze nie udała się Pomarańczowa rewolta w Rosji to siłowo planowali przejąć ale się nie udało , a teraz równają Ukrainę i wyniszczają ludność Ukrainy !

2 Tymoteusza 3: 3  A to wiedz, iż w dniach ostatnich+ nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia.+

13  Natomiast ludzie niegodziwi i oszuści będą się posuwać od złego ku gorszemu, wprowadzając w błąd i będąc w błąd wprowadzani.+

Portret użytkownika ba19

Zmęczenie Zachodu i gole

Zmęczenie Zachodu i gole samobójcze Ukrainy

https://dorzeczy.pl/opinie/543669/czarnecki-zmeczenie-zachodu-i-gole-samobojcze-ukrainy.html

Unia bierze na utrzymanie 30 milionów Ukraińców o mentalności samobójczych goli , kraj który słynie z łapówkarzy , gdyby nie granica Ukrainy z Rosja , Rosja by jeszcze dopłaciła kilkaset miliardów dolarów USA  - NATO - UNII  aby się pozbyć Ukrainy raz na zawsze , ale niestety nie pozwali na Rakiety wycelowane w Rosje  z Natowskich  baz na Ukrainie !

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika wiktor wektor

Przecież to oczywiste.. człek

Przecież to oczywiste.. człek ten nie ma swojego światopoglądu który by tu prezentował a jedynie zlepki tego czym nasiakł tu i ówdzie łączy w jako taką "całość" by ją tu okazyjnie zaprezentować. I stąd takie pomieszanie z poplątaniem bez ładu i składu. 

Czego oczekiwałeś po kimś mentalnie owładniętym religijną ideologią, którą uważa za "swoją wizję świata" ? 

Portret użytkownika Arya

On nie jest jedynym ŚJ, który

On nie jest jedynym ŚJ, który wchodzi na ZNZ. Niektórzy zastanawiają się nad odejściem z organizacji, więc takie komentarze jak mój, mogą im pomóc podjąć ostateczną decyzję. Być może nawet on sam za jakiś czas pojmie, jak bardzo został oszukany przez organizację, bo głosi ona rzeczy sprzeczne, tłumacząc to "nowym zrozumieniem". Szeregowi członkowie organizacji są już tak bardzo zmanipulowani, że nie dostrzegają manipulacji, ale gdy ktoś pokazuje im ją tysięczny raz, to do niektórych w końcu trafia prawda. Znam osobiście osoby, które z tej organizacji odeszły, pomimo że należały do niej od dziecka- ich rodzice byli ŚJ w momencie ich narodzin.  Więc dla nikogo nie jest za późno.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika inzynier magister

trzeba się organizować w

trzeba się organizować w grupy modlitewne katolickie bo wojna się zbliża, musimy być silni by nie dać się nabrać na udział w wojsku enwuowskim które niby ma bronić Polski i kliki polityków eurokołchozowych przed ruskimi czy innymi, ten kraj nie istnieje, państwo tuskaszenki i pisowskie to enwuowski bandytyzm szwaba lucyfera i antychrysta oraz jego szwabstyki ! Naszą nadzieją jest Jezus Chrystus, ratujący nasze dusze przed kołem samsary i diabłem loży iluminackich ! Niech nas ochrania Jezus Chrystus Pan !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika maracash

Jest jednak jedna dziedzina,

Jest jednak jedna dziedzina, w której Ukraina, biję na głowę Rosję. Ukraińcy, są w tej kwestii niedoścignionym krajem, nie mającym sobie równych, patrząc nawet z perspektywy całego świata. Nieważne czy żar się z nieba leje niemiłosierny, czy występuję dotkliwy mróz, co powieki skleja. Tak samo w czasie pokoju, jak w czasie wojny - ta narodowa tradycja Ukrainy pozostaje wiecznie żywa. Można by rzecz, że to ich produkt regionalny. Sami komisarze unijni, oczy przecierają z wrażenia wiedząc, że mimo tak wielu starań i prób, muszą się jeszcze dużo nauczyć.

Mówiąc Ukraina, myślimy korupcja. Jedno i drugie, zawsze w parze, nierozerwalne niczym Flip i Flap czy Bolek i Lolek. Raptem wczoraj, pojawił się na WP artykuł, w którym mowa o tym, że pracownicy ministerstwa obrony zawarli umowę na zakup amunicji z dostawcą Lwiwskyj Arsenał. Firma dostała 40 milionów dolarów, które miały być przeznaczone na zakup 100 tys. sztuk amunicji moździerzowej dla ukraińskiej armii. Niestety, cytując fragment tytułu z WP "nie wysłali ani jednego pocisku" Biggrin

 

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika Endymion

"Mówiąc Ukraina, myślimy

"Mówiąc Ukraina, myślimy korupcja.", tam nawet na łapówkę sa dwie nazwy, w zalezności, czy to obywatel daje urzędnikowi, czy firma daje urzędnikowi. Pierwsza to wziątka, grugiej nazwy nie pamiętam Sad

Kolega jezdzący tam ciężarówką jakieś 10lat temu opowiadał mi, że miał zawsze ze sobą 100$ w drobnych nominałach. policja potrafiła zaraz za granica robić kontrole, a potem kolejny patrol po 20km to samo, straszenie rekwiracją dowodu rejestracyjnego za wymyslone wady techniczne samochodu, bandyckie wymuszenie 10$. Tam dystrybucja łapówek jest prawie ustawowo zorganizowana, z 10$ patrol miał 2$, 8$ szło do dowódcy ten brła 2$ dla siebie i 6$ szło do komentanta, który brał 3$ i 3$ przekazywał jakiemuś urzędnikowi z miasta. 

W Kijowie jak chciano wybudować Hiltona, to nie dało sie dopóki syn mera nie został udziałowcem i wycięcie całego parku starych drzew pod inwestycję odbyło się natychmiastowo.

Gdyby w Ukrainie znacjonalizować majątki oligarchii, to by były pieniądze na wojnę, ale nie, polski podatnik płaci  za tą wojnę, a ukraińska oligarchia sprzeniewierza te pieniądze i jeszcze zalewa Polskę swoimi produktami rolnymi dobijając polskiego rolnika.

Polska nie będąc w Jewrounii była w handlu wzajemnym obarczona cłami i akcyzami, a Ukraina jest traktowana jakby była członkiem Jewrounii, bez ceł, bez akcyz, wolny przepływ towarów, nie płaci składek, a jest beneficjentem funduszy jewrounijnych. Teraz ponoć ma dostać 60.000.000.000 ojro w 5 lat. Połowa zapewne wróci pośrednio do firm Niemieckich, a druga połowa do kieszeni oligarchów, którzy zainwestują nie w Ukrainę, a wykup mieszkań w Polsce jako lokata kapitału, co spowoduje kolejne podwyżki cen mieszkań w Polsce. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj