Archeolodzy odkryli w Anglii „superbroń” Hitlera

Kategorie: 

Źródło: Bundesarchiv/Wikipedia

Brytyjscy archeolodzy odkryli jedną ze słynnych „superbroni” używanych przez Führera III Rzeszy, Adolfa Hitlera Chodzi o rakietę V-2 odnalezioną na polu w hrabstwie Kent.

Bracia Colin i Sean Welch odkryli wrak rakiety zdolnej lecieć z prędkością ponad 5300 kilometrów na godzinę. Rakieta składała się z komory spalania zawierającej mieszaninę ciekłego tlenu i alkoholu. Naukowcy zauważyli, że produkcja alkoholu potrzebnego do jednego startu takiej rakiety pochłaniała aż 30 ton ziemniaków.

Rakiety leciały tak szybko, że gdy trafiały w cel ofiary nawet o tym nie wiedziały, że nadciąga niebezpieczeństwo.

Odkryty pocisk został wystrzelony 14 lutego 1944 z terytorium Holandii i w kilka minut doleciał do Anglii. Zostanie wyczyszczony i odrestaurowany. Eksperci mają również nadzieję, że będą w stanie odkryć tajne kody źródłowe, które są często stosowane do komponentów rakiet, które mogą pomóc połączyć ich elementy z fabryką, w której zostały wykonane.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

To jest coś żenującego i

To jest coś żenującego i podobnego do wynalezienia maszynki do golenia przez ruskich na śmietniku ambasady amerykańskiej. "Archeolodzy" to jest dokładnie ten sam mechanizm !!! Grzebiecie w czymś, co was PRZERASTA umysłowo do dzisiaj !  

Portret użytkownika Heinrich2

Mnie sie wogole wydaje, ze

Mnie sie wogole wydaje, ze bomba zrzucona na japonie..to byl dokonczony przez usa projekt niemiecki..

Byc moze niemcom zabralko jakiejs skladowej, a moze jednak sie ktos nie odwazyl, albo sabotaz..

Usa przejelo produkt.

Nie bez powodu taki Werner V. B stal sie niemal celebryta w usa, unikajac zupelnie odpowiedzialnosci.

Jak i pewnie paru innych naukowcow.

Wracajac do samej bomby...gdzie lepiej przetestowac jak nie w warunkach bojowych..w dodatku zostanie to przez swiat wybaczone bo dzialamy w imie walki ze zlym..

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Justyna Delma

Słyszałam że to jest portal

Słyszałam że to jest portal dla foliarzy, i postanowiłam napisać odezwę do was:

Foliarze proszę was zaszczepcie się jeszcze dziś bo ja przez was bardzo boję się wychodzić z domu, nawet do sklepu. Wszędzie może czaić się jakiś zarażony foliarz. Owijam się folią i taśmą, noszę kilka masek, co chwilę myję ciało płynem do odkażania, nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Tak bardzo się boję.

Portret użytkownika demodemo

Co jescze :

Co jescze :

- zamurować okna

- zatkać wentylację i uszczelnić drzwi ( lub zamurować )

- zamawiać przez internet z dostawą teleportacyjną w sterylizowanej kapsule

- odciąć dopływ wody ( dostawa może być obsługiwana przez foliarza )

- przyjąć jeszcze z 50 szpryc tak dla pewności

- odciąć dopływ energii elektrycznej ( na płynącym ładunku elektrycznym mogą pozostać cząstki patogenu i transmisją z ekranu tv dostać się do mózgu przez oczy )

- odciąć dopływ gazu ( jeśli takowy jest )

Najpewniejsza jest jednak opcja wystrzelnenia się w kosmos - tam nie ma foliarzy.

 

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Ciekawe, że III Rzesza w tak

Ciekawe, że III Rzesza w tak krótkim czasie dokonywała takich postępów technologicznych, że ich naukowcy po wojnie zostali zwerbowani przez USA i ZSRR, teraz patrzę na to z tej strony, że mieli dostęp do artefaktów które odkopywali przed wojną na całym świecie w połączeniu z biblioteką watykańską, a np. taka rakieta V-2 to nic innego jak kopia, zlepek czegoś co już kiedyś było.

Strony

Skomentuj