Archeolodzy odkryli w Anglii „superbroń” Hitlera

Kategorie: 

Źródło: Bundesarchiv/Wikipedia

Brytyjscy archeolodzy odkryli jedną ze słynnych „superbroni” używanych przez Führera III Rzeszy, Adolfa Hitlera Chodzi o rakietę V-2 odnalezioną na polu w hrabstwie Kent.

Bracia Colin i Sean Welch odkryli wrak rakiety zdolnej lecieć z prędkością ponad 5300 kilometrów na godzinę. Rakieta składała się z komory spalania zawierającej mieszaninę ciekłego tlenu i alkoholu. Naukowcy zauważyli, że produkcja alkoholu potrzebnego do jednego startu takiej rakiety pochłaniała aż 30 ton ziemniaków.

Rakiety leciały tak szybko, że gdy trafiały w cel ofiary nawet o tym nie wiedziały, że nadciąga niebezpieczeństwo.

Odkryty pocisk został wystrzelony 14 lutego 1944 z terytorium Holandii i w kilka minut doleciał do Anglii. Zostanie wyczyszczony i odrestaurowany. Eksperci mają również nadzieję, że będą w stanie odkryć tajne kody źródłowe, które są często stosowane do komponentów rakiet, które mogą pomóc połączyć ich elementy z fabryką, w której zostały wykonane.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

To jest coś żenującego i

To jest coś żenującego i podobnego do wynalezienia maszynki do golenia przez ruskich na śmietniku ambasady amerykańskiej. "Archeolodzy" to jest dokładnie ten sam mechanizm !!! Grzebiecie w czymś, co was PRZERASTA umysłowo do dzisiaj !  

Portret użytkownika Heinrich2

Mnie sie wogole wydaje, ze

Mnie sie wogole wydaje, ze bomba zrzucona na japonie..to byl dokonczony przez usa projekt niemiecki..

Byc moze niemcom zabralko jakiejs skladowej, a moze jednak sie ktos nie odwazyl, albo sabotaz..

Usa przejelo produkt.

Nie bez powodu taki Werner V. B stal sie niemal celebryta w usa, unikajac zupelnie odpowiedzialnosci.

Jak i pewnie paru innych naukowcow.

Wracajac do samej bomby...gdzie lepiej przetestowac jak nie w warunkach bojowych..w dodatku zostanie to przez swiat wybaczone bo dzialamy w imie walki ze zlym..

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Justyna Delma

Słyszałam że to jest portal

Słyszałam że to jest portal dla foliarzy, i postanowiłam napisać odezwę do was:

Foliarze proszę was zaszczepcie się jeszcze dziś bo ja przez was bardzo boję się wychodzić z domu, nawet do sklepu. Wszędzie może czaić się jakiś zarażony foliarz. Owijam się folią i taśmą, noszę kilka masek, co chwilę myję ciało płynem do odkażania, nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Tak bardzo się boję.

Portret użytkownika demodemo

Co jescze :

Co jescze :

- zamurować okna

- zatkać wentylację i uszczelnić drzwi ( lub zamurować )

- zamawiać przez internet z dostawą teleportacyjną w sterylizowanej kapsule

- odciąć dopływ wody ( dostawa może być obsługiwana przez foliarza )

- przyjąć jeszcze z 50 szpryc tak dla pewności

- odciąć dopływ energii elektrycznej ( na płynącym ładunku elektrycznym mogą pozostać cząstki patogenu i transmisją z ekranu tv dostać się do mózgu przez oczy )

- odciąć dopływ gazu ( jeśli takowy jest )

Najpewniejsza jest jednak opcja wystrzelnenia się w kosmos - tam nie ma foliarzy.

 

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Ciekawe, że III Rzesza w tak

Ciekawe, że III Rzesza w tak krótkim czasie dokonywała takich postępów technologicznych, że ich naukowcy po wojnie zostali zwerbowani przez USA i ZSRR, teraz patrzę na to z tej strony, że mieli dostęp do artefaktów które odkopywali przed wojną na całym świecie w połączeniu z biblioteką watykańską, a np. taka rakieta V-2 to nic innego jak kopia, zlepek czegoś co już kiedyś było.

Portret użytkownika Heinrich2

Sam Von Braun (o ile to

Sam Von Braun (o ile to zdanie nie jest wymyslone oczywiscie..ale wypowiedzial je podczas jakiegos procesu o ile pamietam) - "my niczego nie zrobilismy, my tylko nieudolnie kopiowalismy" wydaje sie byc odpowiedzia.

Strony

Skomentuj