Arabski sojusz zbombardował targ w pobliżu stolicy Jemenu - zginęło 60 osób

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Darren Hillman/CC BY-ND 2.0

Arabia Saudyjska kontynuuje wojnę w Jemenie, mimo coraz głośniejszej krytyki. Ostatnio Parlament Europejski poparł zakaz sprzedaży jakiejkolwiek broni dla Saudów. Teraz pojawiła się informacja o nalotach niedaleko stolicy Sany, w wyniku których zginęło mnóstwo ludzi.

 

Myśliwce miały uderzyć w rebeliantów, lecz bomby spadły również na pobliski targ w dystrykcie Nihm. Według różnych szacunków, zginęło od 30 do 50 osób. Większość z nich to cywile. Powstańcy twierdzą, że śmierć poniosło nawet 60 osób a części ciała były porozrzucane po całej okolicy.

 

W takich sytuacjach często zwraca się uwagę na fakt, że katastrofalna sytuacja w Jemenie została spowodowana nie tylko przez Arabię Saudyjską i jej sojuszników, ale także przez Wielką Brytanię, Niemcy czy Stany Zjednoczone, które przecież eksportują na Bliski Wschód ogromną ilość różnego rodzaju uzbrojenia. Coraz więcej osób zaczyna również zauważać, że arabska koalicja nie potrafi pokonać rebeliantów w Jemenie, a chce rozpocząć wojnę w Syrii.

 

 

Źródło: http://www.presstv.ir/Detail/2016/02/27/452650/Yemen-Saudi-Arabia-civilians-Sanaa-Marib

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika excar

Saudyjczycy nic nie

Saudyjczycy nic nie bombardują.To tylko ich samoloty i ich własna chęć czy inspirowana z białego sracza. Oni nie mają pilotów. Tam wszelki skomplikowany sprzęt obsługują "doradcy" Takie bombardowania szkół ,szpitali,wesel czy targowisk to anglosaski  wymysł a  do tego jeszcze bardzo szatański. Prowadzą metodę podwójnych uderzeń.Najpierw jedna bomba ,a gdy ludzie się zbierają aby pomóc poszkodowanym dopiero następuje właściwe uderzenie aby było jak najwięcej ofiar cywilnych. Tam nie ma żadnych przypadkowych ofiar cywilnych czy pomyłkowych bombardowań  podobnie jak w Syrii czy na Donbasie. To jest po prostu prawdziwy terroryzm. Niszczenie infrastruktury i genocyd gojów. Działalność zaplanowana w Londynie ,Paryżu Berlinie czy najważniejsze w Waszyngtonie  stolicy Ussraela . Pracują nad tym tajne komórki wywiadowcze. Ma być jak najwięcej ofiar cywilnych i jak najwięcej zniszczoego dobytku ludzi i państw !!!

Portret użytkownika Poczta

Bzdury opowiadasz.

Bzdury opowiadasz. Poświęciłem trochę czasu żeby zweryfikować twoje informacje. Sytuacja, tak jak ja przedstawiasz miała miejsce w latach 80 i wczesnych 90, kiedy faktycznie Arabia Saudyjska zaczęła kupować ogromne ilości nowoczesnego sprzętu od Amerykanów, a nie miała odpowiedniej infrastruktury i kadr by ten sprzęt obsługiwać. Na pomoc wtedy przybyli ludzie (piloci- instruktorzy, nikt tam na żadne akcje nie latał a juz na pewno niczego nie bombardował) głownie obsługa naziemna, obcego pochodzenia, głownie z ex-RAF, RAAF, RNZAF, RCAF, Południowej Afryki , Luftwaffe czy USAF. Ale to było prawie 30 lat temu i dzisiaj Saudyjczycy maja najlepsze i prawdopodobnie najbardziej profesjonalne zaplecze lotnicze w regionie. Nie wiem skąd wziąłeś informacje, ze dziś nie ma tam saudyjskich pilotów, jest to ogromna bzdura. Jako dowód przytoczę np. fakt, iż saudyjskie komercyjne linie lotnicze maja ogromne trudności z zatrudnianiem Saudyjczyków do latania Boingami i Airbusami (których w ostatnich latach firmy saudyjskie kupiły znaczne ilości), ponieważ książę życzy sobie aby wszyscy piloci-Saudyjczycy wylatali wpierw swój serwis w wojsku, właśnie dlatego, ponieważ jest silna polityka narodowego Royal Saudia Force. Wiec komercyjne linie a nie armia zatrudniają głownie obcokrajowcow, stad być moze bierze sie błąd twojej informacji.

Portret użytkownika eva11

a czy Jezus mowiacy o mocy

a czy Jezus mowiacy o mocy serca musialby byc kardiologiem?
 
moze to ma cos wspolnego z tym-
znalazlam u astromarii- wspanialy blog,
2) na skutek negatywnego bodźca – dla ludzi inteligentnych i wrażliwych prawie każde spotkanie ze światem zewnętrznym ;) –
nadnercza wytwarzają m.in.kortyzol….najbardziej wyniszczajacy ludzki organizm narkotyk,jaki istnieje w 3D.
3) w ułamku sekundy jestesmy „pijani od kortyzolu”,zachodzi proces niszczenia komórek naszego organizmu, a chemia mózgu wywołuje cały wachlarz katastrofalnie szkodliwych myśli i emocji,takich jak:
-gniew
-frustracja
-smutek
-nostalgia
-zrezygnowanie
-nienawiść
-cynizm(za nim czai sie glownie gniew)
-poczucie krzywdy i niesprawiedliwości.
-zazdrość
-poczucie zagrożenia
-potrzeba akceptacji ze strony stada….
Jest tego znacznie wiecej i każda z tych wibracji określamy mianem stresu.
Kortyzol w przebanalny w mej ocenie sposób uruchamia gadzi kompleks-pień mózgu i srodmozgowie….
Prymitywne obszary mózgu,odpowiedzialne za wszelkie emocje wibracji niskiej częstotliwości.
4) Nadnercza sa jak mięśnie- jeśli trenujesz każdego dnia,w końcu będziesz miesniakiem ;)
Uleganie (naturalnym dla człowieka rozumnego,zdolnego do analizy,posiadajacego wyobraźnię i empatie) negatywnym emocjom,
to doskonały trening nadnerczy.
Trening produkowania trucizny wewnątrz własnego ciała …
To tak jakby podcinac gałąź,na której sie siedzi.
Człowiek potrafi niewyobrazalnie sie skrzywdzić,sądząc ze robią to inni.,,
cytat z komentarzy z arta o prawie przyciagania,

Portret użytkownika Pulsar

W Piśmie Świętym nerki są

W Piśmie Świętym nerki są symbolem ukrytego wnętrza. Już w starożytności były symbolem czegoś tajemnego i ukrytego. Wiedziano, iż oczyszczają one krew, więc są one też symbolem ukrytego działania i przypomnieniem, iż Bóg ma władzę nad nawet najbardziej ukrytymi elementami ludzkiej osobowości.

Serce, w symbolice biblijnej, oznacza siedlisko rozsądku, woli, uczuć, czyli tego, co kreuje nasze człowieczeństwo, i gdzie odzą się czyny człowieka, oraz przedstawiane jest jako symbol życia.
Zestawione razem nerki i serce oznaczają ludzkie wnętrze, na które składa się cała nasza ludzka osobowść.

Portret użytkownika MojeImie36Rafael

Stwórca ma pogląd na

Stwórca ma pogląd na wszystko. Twoje ciało stworzone zostało na zasadzie fraktalnego ładu chaosu. Twoję tetnice i żyły rosną niczym drzewa.   Dlatego to też prorcy starają się głosić że bóstwo przenika to wszystko. Jeżeli dostaniesz łaskę od nich to możesz być doświadczony na taki sposób i zobaczysz swoje ciało od środka itd ... 
 

Portret użytkownika U_P_Adlina

czekamy na rezolucję onz

czekamy na rezolucję onz nakładającą sankcje na bandycki sojusz arabski oraz na utworzenie koalicji wojskowej przeciwko państwom agresorom, a w szczególności przeciwko zbrodniczej rodzinie ssaudów.............!!!!.......Pewnie jednak nie doczekamy sie tego wszystkiego, bo "demokratyczny" zachód uda, że nic się nie stało, tak jak po atakach muslimów na kobiety u szwabów!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj