Arabia Saudyjska zmusiła ONZ do rezygnacji z walki o prawa LGBT - "to jest sprzeczne z islamem"

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu
Cały zachodni świat - Organizacja Narodów Zjednoczonych, Stany Zjednoczone i jej sojusznicy oraz liczne organizacje zajmujące się prawami człowieka - walczy o równe prawa dla wszystkich ludzi, między innymi dla gejów, lesbijek oraz osób biseksualnych i transgenderycznych (LGBT). Lecz islam traktuje wymienione odmienności jako dewiacje, za które grozi więzienie a nawet kara śmierci, i najwyraźniej zaczyna już narzucać swój tok myślenia swoim partnerom z Zachodu.

 

Arabia Saudyjska, która stoi obecnie na czele Rady Praw Człowieka ONZ, wyraziła niedawno swój sprzeciw wobec jednego z programów zawartych w projekcie Agenda 2030. Dotyczy on między innymi zwalczania biedy na świecie, kontrolowania zachodzących zmian klimatycznych oraz walki o równość. Saudyjski reżim oburzył się tym ostatnim terminem, który odnosi się również do społeczności LGBT. 

 

Minister spraw zagranicznych Adel Al-Jubeir ogłosił, że temat płci dotyczy tylko i wyłącznie kobiet oraz mężczyzn - tylko te osoby mogą zakładać rodziny a wszelkie dewiacje zachodniej cywilizacji są po prostu sprzeczne z prawem islamskim. Al-Jubeir dodał, że Arabia Saudyjska nie ma zamiaru stosować się do zaleceń niezgodnych z ich wizją świata. 

 

Państwo Saudów stoi teraz na straży praw człowieka i wykorzystało swoje możliwości aby wpłynąć na Organizację Narodów Zjednoczonych. Wzmianka o walce o równość osób LGBT została ostatecznie usunięta z dokumentów. Sytuacja ta jest dość zastanawiająca, ponieważ Arabia Saudyjska zdobyła swoje stanowisko w Radzie Praw Człowieka ONZ dzięki Wielkiej Brytanii. Czy jesteśmy więc świadkami postępującej islamizacji nie tylko Europy, ale również całego świata?

 

 

Źródła:

http://www.mintpressnews.com/wikileaks-exposes-secret-deal-to-get-saudi-arabia-on-un-human-rights-council/210117/

http://www.independent.co.uk/news/saudi-arabia-insists-un-keeps-lgbt-rights-out-of-its-development-goals-a6671526.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika keri

He, he, ONZ toleruje

He, he, ONZ toleruje niepoprawnośc polityczną Arabii Saudyjskiej, zmienia swoje ustawy jak chce Arabia i nie uważa, że postawa Arabii to homofobia. Ścierwomedia nie okrzykują Arabii jako naruszającą prawa człowieka.
Normalnie onz pożera swoje dzieci.

Portret użytkownika Haiha

ludzie jak wy jesteście

ludzie jak wy jesteście naiwni!!! kolejna manipulacja której nawet do nie dopuszczacie do świadomości!!! Może ten islam jednak jest dobry , może jednak będzie bronił naszych prawicowych wartości ( choć troszkę ) smutne jak łatwo manipulować słabymi jednostkami :(  . Polska Biała Słowiańska R1A1 koniec kropka!!!

Portret użytkownika niepoprawny

Też się dopuszczasz

Też się dopuszczasz manipulacji. Wybielając Islam. Jednak dobrze piszesz na koniec. Trzeba być silnym samemu, a nie szukać oparcia w chorych państwach zachodu, czy jeszcze bardziej popieprzonym Islamie.

Portret użytkownika 3plabc

Wiem, że ironia, sarkazm,

Wiem, że ironia, sarkazm, nawet często cynizm który możana znaleść w moich komentarzach jest zawysoką poprzeczką dla 9/10 osobników... ale sprawia mi to niesłychaną radoche hehehehe. Cóż może więcej taki mały człowieczek jak ja... tylko szydzić z ludzkiej głupoty hehehe. Skoro już sobie umościłem wygodne gniastko w tej loży szyderców (nie mylić z masońską :P) to myślę, że narazie w niej pozostanę hehehe.

Portret użytkownika Wisielec

Czytam te wasze komentarze i

Czytam te wasze komentarze i oczom nie wierzę. I wstyd mi za was, za Polaków. Ba... Katolików, tak czynnie broniących praw człowieka, miłujących bliźniego... Ja pierd*lę, czy ten kraj wypełniają już tylko moralnie umarli tępacy czy mi się wydaje? Nie trzeba być chyba jakiejkolwiek wiary by postępować moralnie. Coraz bardziej Islam zaczyna wpływać na nasze życie, nikt tego jeszcze nie zauważa jak sprytnie wszyscy są manipulowani? Te wasze lenistwo aż boli, nie dość że nie chce się wam samodzielnie myśleć to jeszcze w dupie macie co tak naprwdę stanie się z tym krajem i światem. Obudzicie się za 2wa lata kiedy nagle w szkołach a nawet kościołach nię będzie można wieszać krzyża bo będzie to naruszało prawa czło.. A nie przepraszam.. Będzie naruszało nauki Islamu... Zamiast się cieszyć powinniście przemyśleć temat, zastanowić się czy wolicie biegać z siekierą po podwórku, goniąc zwierzynę czy może jednak usiąść wygodnie w fotelu i cieszyć się spokojem oraz nowymi dobrodziejstwami nauki z wnukami/dziećmi/rodziną/znajomymi. Jeżeli nie wiecie o co mi chodzi to podpowiem - świat (kraje cywilizowane) nie powinien godzić się na zasady panujące w krajach tępicieli wszystkiego co inne od nich. Jeżeli godzicie się na takie postepowania z premedytacją to nie jesteście lepsi od tych co podcinają głowy niewiernym.

Portret użytkownika tubylec

LGBT jest be ale pedofilia,

LGBT jest be ale pedofilia, kozojebstwo i ruchanie samochodów jest ok .. no tak, przecież samochody to dziewice bo nikt dotąd nie wpadł na pomysł ruchania ich w wydech póki nie pojawili się tu ciapaci .. autofilia hehehe.
 
"Mówią, odpierdala soda mi, mówię im: "Bój się Boga!"
Nigdy tak dobrze nie widziałem co to za trzoda zamieszkuje mi mą planetę.

Ty zobacz mtv, zamknij drzwi, bo wejdzie Ci Darwina nagroda."
 
Fokus - Prewersje

Portret użytkownika Zenek :)

A pederastwo, pedofilstwo czy

A pederastwo, pedofilstwo czy inne lewactwo jest nadal święcie przekonane iż ELITY WALCZĄ O ICH DOBROBYT.... a one tylko użyły tego biblijnego pedalstwa tak samo jak się używa papieru toaletowego.... ot PODETRZEĆ I SPŁUKAĆ.....

Teraz pora na masonów i ich SPŁUKIWANIE.... w NWO'wskim KLOZECIE..... Acute

Strony

Skomentuj