Arabia Saudyjska zmusiła ONZ do rezygnacji z walki o prawa LGBT - "to jest sprzeczne z islamem"

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu
Cały zachodni świat - Organizacja Narodów Zjednoczonych, Stany Zjednoczone i jej sojusznicy oraz liczne organizacje zajmujące się prawami człowieka - walczy o równe prawa dla wszystkich ludzi, między innymi dla gejów, lesbijek oraz osób biseksualnych i transgenderycznych (LGBT). Lecz islam traktuje wymienione odmienności jako dewiacje, za które grozi więzienie a nawet kara śmierci, i najwyraźniej zaczyna już narzucać swój tok myślenia swoim partnerom z Zachodu.

 

Arabia Saudyjska, która stoi obecnie na czele Rady Praw Człowieka ONZ, wyraziła niedawno swój sprzeciw wobec jednego z programów zawartych w projekcie Agenda 2030. Dotyczy on między innymi zwalczania biedy na świecie, kontrolowania zachodzących zmian klimatycznych oraz walki o równość. Saudyjski reżim oburzył się tym ostatnim terminem, który odnosi się również do społeczności LGBT. 

 

Minister spraw zagranicznych Adel Al-Jubeir ogłosił, że temat płci dotyczy tylko i wyłącznie kobiet oraz mężczyzn - tylko te osoby mogą zakładać rodziny a wszelkie dewiacje zachodniej cywilizacji są po prostu sprzeczne z prawem islamskim. Al-Jubeir dodał, że Arabia Saudyjska nie ma zamiaru stosować się do zaleceń niezgodnych z ich wizją świata. 

 

Państwo Saudów stoi teraz na straży praw człowieka i wykorzystało swoje możliwości aby wpłynąć na Organizację Narodów Zjednoczonych. Wzmianka o walce o równość osób LGBT została ostatecznie usunięta z dokumentów. Sytuacja ta jest dość zastanawiająca, ponieważ Arabia Saudyjska zdobyła swoje stanowisko w Radzie Praw Człowieka ONZ dzięki Wielkiej Brytanii. Czy jesteśmy więc świadkami postępującej islamizacji nie tylko Europy, ale również całego świata?

 

 

Źródła:

http://www.mintpressnews.com/wikileaks-exposes-secret-deal-to-get-saudi-arabia-on-un-human-rights-council/210117/

http://www.independent.co.uk/news/saudi-arabia-insists-un-keeps-lgbt-rights-out-of-its-development-goals-a6671526.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Haiha

ludzie jak wy jesteście

ludzie jak wy jesteście naiwni!!! kolejna manipulacja której nawet do nie dopuszczacie do świadomości!!! Może ten islam jednak jest dobry , może jednak będzie bronił naszych prawicowych wartości ( choć troszkę ) smutne jak łatwo manipulować słabymi jednostkami :(  . Polska Biała Słowiańska R1A1 koniec kropka!!!

Portret użytkownika niepoprawny

Też się dopuszczasz

Też się dopuszczasz manipulacji. Wybielając Islam. Jednak dobrze piszesz na koniec. Trzeba być silnym samemu, a nie szukać oparcia w chorych państwach zachodu, czy jeszcze bardziej popieprzonym Islamie.

Strony

Skomentuj