Arabia Saudyjska przygotowuje się do masowej egzekucji skazańców

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Nicolas Raymond/CC BY 2.0
W tym roku, saudyjski reżim skazał na śmierć co najmniej 151 osób, tym samym pobijając rekord z 1995 roku. Jak podają lokalne gazety, władze mają w najbliższym czasie wykonać masową egzekucję, w której zginie ponad 50 osób.

 

Informacje podawane przez saudyjską gazetę Okaz są dość ogólnikowe - w wyniku egzekucji śmierć poniesie 55 "terrorystów", którzy łącznie zabili ponad 100 cywilów i 71 pracowników służby bezpieczeństwa. Kilka dni temu gazeta al-Riyadh podała, że skazańcy zostaną straceni już w najbliższym czasie, lecz wiadomość ta została później usunięta.

 

Wśród nich znajdują się bojownicy al-Kaidy, którzy zostali oskarżeni o próbę dokonania zamachu stanu oraz o przygotowania do ataku na władze przy pomocy broni palnej, materiałów wybuchowych i rakiet typu ziemia-powietrze. Jeden ze skazańców próbował zakupić w Jemenie materiały nuklearne.

 

Jednak wśród skazańców znajdują się także mieszkańcy miasta Awamiya, które jest w większości zamieszkiwane przez mniejszość szyicką. Reżim tłumił demonstracje których uczestnicy domagali się równych praw. Według międzynarodowej organizacji pozarządowej Amnesty International, Arabia Saudyjska może skazać na śmierć również sześciu szyickich opozycjonistów, których zmuszano do składania fałszywych zeznań.

 

 

Źródła:

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-34931205

http://www.reuters.com/article/2015/11/26/us-saudi-security-executions-idUSKBN0TF1CT20151126#CmSTKYd7wbfYvYp0.97

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Arabia Saudyjska jest

Arabia Saudyjska jest elementem NWO, wiedzą to wszyscy interesujący się nowym porządkiem satanistów ! Te całe NWO to jest straszne i przerażające bo opowiada ładne kłamstewka i kusi dobrobytem a w rezyltacie okazuje się że wszystko niszczy ! Tak jak w Polsce przez ostatnie 25 lat opowiadali że bedzie dobrobyt a ludzie są wynędzniali i bez pracy, muszą wyjeżdżać z państwa Tusków i Rostowskich masonów wysokiego stopniaa organizacji satanistów ! A w sejmi oni z PSL-PO i nowoczesnej banksterki nie mają wstydu i dalej atakują PiS i Kukiza ! Wszystko by rozwalić Polskę !

Gdyby nie ostatnie wybory to już by było po nas ! Ziemi by wyprzedali i lasy by oddali by spłacać jakieś roszczenia masonerii żydowskiej ! Kwaśniewskie i inne olechowskie już by nas sprzedały szwabom rotszildowym i ludzie by musieli emigrować milionami do pracy niewolniczej zamiast odbudowywać Polskę ! Musimy wspierać rząd PiSu i Kukiza bo nas te bandy satanistyczne zniszczą z michnikami i lisami na czele masońskich mediów !

Szał i histeria masonerii jest znakiem że w Polsce rządzą POLACY !!!! Trzeba walczyć by nikt nam nie odebrał nadzieji !!!
Polska kolejny raz najechana ?
https://www.youtube.com/watch?v=qlh4pFbvg1s
Te złodziejskie elity są zdolne tylko do złodziejstwa co pokazał nam pan komoruski który rozkradł budynek państwowy z rzeczy wartościowych i mniej wartościowych !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Skomentuj