Arabia Saudyjska i Izrael opracowują nowy wirus typu Stuxnet wymierzony przeciwko Iranowi

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com
Jak informowaliśmy niedawno, świat uznał irańskie prawo do prowadzenia własnego programu nuklearnego pod warunkiem, że będzie kontrolowane przez MAEA. Osiągnięte porozumienie jednak nie spodobało się zarówno Izraelowi jak i Arabii Saudyjskiej. Kraje te najwyraźniej szykują się do wojny.

 

Początkowo pojawiały się wieści iż Izrael nawiązał sojusz z Arabią Saudyjską, która chce zdobyć broń jądrową od Pakistanu. Jest to pewien znak, że kraje te nie zgadzają się na prowadzony przez Iran program nuklearny, nawet w charakterze pokojowym. Sytuacja wygląda tak jakby zarówno Izrael jak i Arabia Saudyjska nieco oddaliły się od sojuszu z USA i chciały osiągnąć swój cel na własną rękę. Może się również okazać, że jest to w rzeczywistości pewien plan a Stany Zjednoczone biorą w nim cichy udział.

 

Jak informuje irańska agencja Fars powołując się na anonimowe źródło bliskie saudyjskim służbom specjalnym, Arabia Saudyjska i izraelski Mossad pracują nad wirusem komputerowym, znacznie bardziej destruktywnym niż Stuxnet. Wirus ten ma zostać użyty do szpiegowania i zniszczenia irańskiego programu nuklearnego. Informacja ta tylko potwierdza, że wojna z Iranem wciąż jest realna, mimo osiągniętego porozumienia z USA.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika hal-9000

Arabia S...wysynów ma już

Arabia S...wysynów ma już dawno broń nuklearną. Na co im pakistan skoro mają to od usa. Oni obawiają sie iranu ponieważ iran ma oficjalnie największa milicje na świecie czyli w trakcie wojny około 30-40mln..... I tylko dlatego jeszcze nie było szturmu od żydów bo nie maja wsparcia w 100%

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika Kamil K.

jak rozpoznac ze cytrusy

jak rozpoznac ze cytrusy pochodza z izraela
> >
> >
> > Sa dwa sposoby.
> >
> > 1.Marka 'JAFFA'
> >
> > 2.Jesli sa pakowane w kilkukilowych siatkach spojrz na metke elektroniczna
> .
> > Jesli kod magnetyczny zaczyna sie od cyfr 729.......TO znaczy ,ze sa izrae
> lskie
>
>
>
> Bo 729 to ta straszliwa liczba - 3 x 3 x 3 x 3 x 3 x 3 czyli 3 do potęgi 6.
>
> Jak oni, ci Izraelczycy, nieudolnie te swoje 3 szósztki maszkują... Aż dziw bie
> rze, że nikt dotąd nie odkrył, że te cytruszy są
> nasznaczone znakiem samego Sz...; ale sz... sz... sz..., my już wiemy i to nam
> wysztarczy.

Skomentuj