Apple zrobił wyjątek dla Muska - pozwolono zmienić nazwę aplikacji Twittera w App Store na X

Kategorie: 

Źródło: tg

W zeszłym tygodniu sieć społecznościowa Twitter została przemianowana na nową nazwę X i nowe logo. Jednak nawet kilka dni później zaktualizowana aplikacja na iOS w App Store miała taką samą nazwę jak Twitter ze względu na wewnętrzne zasady Apple. Wtedy najwyraźniej firma zrobiła wyjątek od reguły, gdyż aplikacja jest teraz oferowana w App Store pod nową marką X bez żadnych dodatkowych symboli.

 

Wymagania App Store Connect dla programistów kładą nacisk, aby nazwa aplikacji wyświetlana na stronie zawierała co najmniej dwa znaki. Oznacza to, że po prostu niemożliwe jest umieszczenie w sklepie oprogramowania z jedną literą lub cyfrą jako nazwą.

 

Z drugiej strony zasady publikowania aplikacji w App Store, App Store Review Guidelines – nie mają tego wymogu. Zasady określają jedynie, że nazwy aplikacji „powinny być ograniczone do 30 znaków” i nie wspominają o minimalnym limicie. Jednak w praktyce Apple nie pozwala programistom na publikowanie programów z jednym znakiem w tytule.

 

Co ważne, tytuł wyświetlany na ekranie głównym iOS może być pojedynczym znakiem, ale nie musi to być tytuł marketingowy wyświetlany w App Store. Jednak Apple zrobił wyjątek dla właściciela Twittera, Elona Muska, chociaż trudno sobie wyobrazić, że firma poszłaby na takie ustępstwa dla jakiegokolwiek małego przedsiębiorcy.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zn...

Litera/ znak ,,X" jest jednym

Litera/ znak ,,X" jest jednym z symboli upadłego anioła zwanego szatanem/ kusicielem. Tajemnicą poliszynela jest że ,,elity" są jego wyznawcami. Od kiedy Musk uaktywnił się ze swoim ,,Space X" stało się jasne, niektórym ludziom, że ów aniołek nieczysty bardzo chce się uwolnić z ziemskiej pułapki i uciec na inną planetę przed Paruzją. Niesamowitym jest widzieć i poznawać szczegóły  wydarzeń zasugerowanych symbolicznie w Biblii.

Skomentuj