Apokaliptyczne niebo nad Kalifornią wygląda jak obrazy z obcej planety

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Rekordowe pożary w Kalifornii odcięły niektórym mieszkańcom tego stanu dostep do światła słonecznego powodując pomarańczowy efekt kolorystyczny przypominający niebo na Marsie. Niektórzy twierdzili, że wyglądało to jak sceneria z filmu "Łowca Androidów".

Atmosfera była mroczna i apokaliptyczna. Niebo stało się pomarańczowe i było tak ciemno, że w środku dnia paliły się światła uliczne. Wydawało się, że całe San Francisco przeniosło się na Marsa.

Niebo nad weieloma amerykańskimi miastami było czerwone od dymu w związku z rekordowo obszernymi pożarami, które wymknęły się spod kontroli w stanach Kalifornia i Oregon. Tak wiele światła dziennego zostało zablokowanego, że niektórzy nazywają to dniem, w którym słońce nie wzeszło nad San Francisco. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

"Okres znaków" dobiega końca

"Okres znaków" dobiega końca po blisko 4 latach, więc co się dziwić... przynajmniej amerykanom na zachodnim wybrzeżu trochę wyobraźnie poruszy może i się trochę zastanowią nad swoim życiem. Teraz z 40-50 lat Apokalipsy do utworzenia "królestwa Bożego" na ziemi... będą dużo większe atrakcje... gwarantowane!

Portret użytkownika amator pierogów ruskich

No przecież "musi" się

No przecież "musi" się spełnić "proroctwo" z żydobiblii:

(...) ukażę znaki na niebie i na ziemi,krew,ogień i słupy dymu.Słońce przemieni się w ciemność a niebo w krew,zanim przyjdzie ów wielki,straszny dzień Pana.

Księga Joela 3:3-4I

Fajna ta bozia,co??Jak ona nas kocha...

"Kto miłuje swego syna,ten nie szczędzi mu rózgi".

Uwielbiam to żydo-biblijne sado-maso.

Portret użytkownika 3plabc

Przecież ludzie sami sobie to

Przecież ludzie sami sobie to robią, a nie Bóg ludziom. Po co ludzkość się kur.... z Szatanem i demonami, a gdy owoce ich głupoty na nich spadają to wielki lament! Ps. Najgłupszym z tych wszystkich demonów to jest chyba Belzebub i jego podopieczni też najmniej grzeszą rozumem! Wystarczy popatrzeć na takie USA... problemy potrafią rozwiązywać tylko bronią palną. Tylko zabiję cię i zabiję cię... bo się nie słucha i nie jest posłuszny... cała amerykańska filozofia!

Portret użytkownika S

Szkoda tylko, że na tym

Szkoda tylko, że na tym zdjęciu (pożar w 2018) raczej nie ma sekwoi, tylko inne niespalone drzewa (po lewej wyraźnie widać rząd nadal ZIELONYCH drzew) rosnące wokoło doszczętnie spalonych posesji i domów. Ale jako biolog na pewno to zauważyłeś Wink Bo ja biologiem nie jestem i musiałem sprawdzić jak wyglądają sekwoje, no i drzewa na zdjęciu wyglądają inaczej, więc to raczej nie są niepalne sekwoje.

Portret użytkownika Gayka

Widziałam gdzieś zdjęcie

Widziałam gdzieś zdjęcie sprzed dwóch lat, gdzie ogień spalił pół samochodu, dosłownie go stopił, druga połowa była cała. Kierowca zginął. 

Metr dalej radośnie rosły sobie krzaczki...

Obecne pożary są tej samej natury. Koronoświrus, wojna domowa, pożary. Ciekawe, co jeszcze ciemni szykują amerykańcom. Chodzą już słuchy o fałszywej asteroidzie. 

Tak łatwo zmienić ludzkość w głodne, bezdomne, przerażone bydło, wierzące w każdą bzdurę, jaką powie im ważny pan z telewizora.

Skomentuj