Apokaliptyczne niebo nad Kalifornią wygląda jak obrazy z obcej planety

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Rekordowe pożary w Kalifornii odcięły niektórym mieszkańcom tego stanu dostep do światła słonecznego powodując pomarańczowy efekt kolorystyczny przypominający niebo na Marsie. Niektórzy twierdzili, że wyglądało to jak sceneria z filmu "Łowca Androidów".

Atmosfera była mroczna i apokaliptyczna. Niebo stało się pomarańczowe i było tak ciemno, że w środku dnia paliły się światła uliczne. Wydawało się, że całe San Francisco przeniosło się na Marsa.

Niebo nad weieloma amerykańskimi miastami było czerwone od dymu w związku z rekordowo obszernymi pożarami, które wymknęły się spod kontroli w stanach Kalifornia i Oregon. Tak wiele światła dziennego zostało zablokowanego, że niektórzy nazywają to dniem, w którym słońce nie wzeszło nad San Francisco. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

"Okres znaków" dobiega końca

"Okres znaków" dobiega końca po blisko 4 latach, więc co się dziwić... przynajmniej amerykanom na zachodnim wybrzeżu trochę wyobraźnie poruszy może i się trochę zastanowią nad swoim życiem. Teraz z 40-50 lat Apokalipsy do utworzenia "królestwa Bożego" na ziemi... będą dużo większe atrakcje... gwarantowane!

Portret użytkownika amator pierogów ruskich

No przecież "musi" się

No przecież "musi" się spełnić "proroctwo" z żydobiblii:

(...) ukażę znaki na niebie i na ziemi,krew,ogień i słupy dymu.Słońce przemieni się w ciemność a niebo w krew,zanim przyjdzie ów wielki,straszny dzień Pana.

Księga Joela 3:3-4I

Fajna ta bozia,co??Jak ona nas kocha...

"Kto miłuje swego syna,ten nie szczędzi mu rózgi".

Uwielbiam to żydo-biblijne sado-maso.

Portret użytkownika 3plabc

Przecież ludzie sami sobie to

Przecież ludzie sami sobie to robią, a nie Bóg ludziom. Po co ludzkość się kur.... z Szatanem i demonami, a gdy owoce ich głupoty na nich spadają to wielki lament! Ps. Najgłupszym z tych wszystkich demonów to jest chyba Belzebub i jego podopieczni też najmniej grzeszą rozumem! Wystarczy popatrzeć na takie USA... problemy potrafią rozwiązywać tylko bronią palną. Tylko zabiję cię i zabiję cię... bo się nie słucha i nie jest posłuszny... cała amerykańska filozofia!

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Portret użytkownika S

Szkoda tylko, że na tym

Szkoda tylko, że na tym zdjęciu (pożar w 2018) raczej nie ma sekwoi, tylko inne niespalone drzewa (po lewej wyraźnie widać rząd nadal ZIELONYCH drzew) rosnące wokoło doszczętnie spalonych posesji i domów. Ale jako biolog na pewno to zauważyłeś Wink Bo ja biologiem nie jestem i musiałem sprawdzić jak wyglądają sekwoje, no i drzewa na zdjęciu wyglądają inaczej, więc to raczej nie są niepalne sekwoje.

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Strony

Skomentuj