Apokaliptyczne chmury nad stadionem w Sunderland w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: Instagram

Kilka dni temu, w brytyjskim mieście Sunderland można było zaobserwować zupełnie niezwykły zachód słońca. Bardzo wielu kibiców, którzy zgromadzili się akurat na meczu rozgrywanym na miejscowym stadionie, robiła zdjęcia nie mogąc uwierzyć jak dziwacznie wygląda wieczorne niebo.

Zjawisko miało miejsce podczas meczu piłkarskiego rozgrywanego 23 grudnia bieżącego roku. Słońce chyliło się już ku zachodowi i jak wiadomo dochodzi wtedy często do zmiany zabarwienia naszej dziennej gwiazdy w kierunku czerwieni. Tym razem dało to piorunujący efekt, który nie byłby możliwy bez odpowiednie niesamowicie wyglądających chmur.

Całość wyglądała tak jakby w oddali znajdował się Mordor z Władcy Pierścieni, brakowało tylko Oka Saurona.  nic dziwnego że portale społecznościowe zapełniły się licznymi fotografiami tego niezwykłego fenomenu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Toż w św. Szczepana spryskali

Toż w św. Szczepana spryskali miasto Łódź chemtrailami niezwykle obficie, przy - jak zwykle - milczącej aprobacie mieszkańcow tej ziemi, psując widok czystego nieba kratownicami rozplywającymi się w chmurki białoszare. Ludziska łażą niczem zombie ze sklepu, pardon - marketu, do marketu, z głową zwieszoną i nie czują bluesa.

Ohyda...

Portret użytkownika rtty4

W Polsce też już są takie

W Polsce też już są takie widoki. Co jakiś czas chmury są bardzo nisko i wyglądają jak plasitkowa półpłynna maź. Ewidentnie ma to związek z syfem rozpylanym przez samoloty, bo patrząc z daleka widać od góry grubą warstwę delikatnej mgły czy pyłu (wygląda jakby ten syf powoli opadał z wysokości 10 km), a chmury tworzą się dopiero pod tą warstwą.

Portret użytkownika b@ron

takie chmury już są dosyć

takie chmury już są dosyć częste również u nas, tak wyglądają podświetlone od spodu zachodzącym słońcem... chmury o niewiadomym składzie, w wigilie 2012roku wyglądało u nas podobnie, miałem nawet zdjęcie cyknięte smartfonem, ale jak to bywa z tymi aparatami, nie odzwierciedliły nawet w połowie jak to wyglądało... są to zjawiska coraz częstsze u nas, jednak rzadko tak efektowne... podejrzewam, że po opadzie chemtrailsowym, gdy jeszcze część nanocząsteczek znajduje się w chmurach, podświetlona mieszanka nabiera takiego wyglądu ...często w nocy przy zachmurzonym niebie, w miejscach np. z latarniami (coś co choć trochę doświetli niebo) daje się zauważyć ciemno purpurowe chmury, jednak trzeba się wpatrzyć dobrze w niebo...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ACHILES

zdegenerowane brytole dostaja

zdegenerowane brytole dostaja ZNAKI od NIEBIOS ostrzegawcze, o nieuchronnej KARZE, jaka ich CZEKA, za to całe zło, jakie czynili od wieków na NASZEJ PLANECIE ZIEMI, począwszy, od stworzenia przez nich szatanów zjednoczonych, a kończywszy na tym syfie, jaki narobili w Iraku, Syrii i Libii .....

Pan Bóg, nierychliwy, ale zawsze SPRAWIEDLIWY,       ( TEN PRAWDZIWY OCZYWIŚCIE )  . 

Skomentuj