Antyrasiści twierdzą, że biały śnieg jest rasistowski!

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Przyszło nam żyć w bardzo dziwnych czasach. Poprawność polityczna i walka z rasizmem zaszła już tak daleko, że jakiekolwiek sformułowania są automatycznie analizowane pod kątem ewentualnej nienawiści na tle rasowym. Wystarczy, że ktoś użyje słowo "biały" i już musi przepraszać, bo przecież wszystko co białe kojarzy się z białym rasizmem a rację ma zawsze ten, kto ma dziwne, wręcz głupie skojarzenia.

 

Można nawet stwierdzić, że działania antyrasistów zaczynają przypominać polowanie na czarownice - szukają nienawiści tam, gdzie jej nie ma. Podstawą do oskarżeń o rasizm są często same skojarzenia antyrasistów. Czy bałwan może być rasistowski? Nie? A BIAŁY bałwan? Przecież przypomina on białego człowieka, a biali ponoć nienawidzą czarnych.

 

Tak właśnie powstaje dyskusja, która z bałwana i śniegu przechodzi na zupełnie inne grunty. Podobna sytuacja miała miejsce 11 grudnia, gdy uczelnia University College London została zaatakowana za rzekomo rasistowski wpis. Na Twitterze napisano: "Marzysz o białym kampusie? Nasze kampusy będą dziś otwarte i czynne przez cały dzień, w poniedziałek 11 grudnia, więc proszę przyjść zgodnie z planem. (Nie możemy zagwarantować śniegu, ale spróbujemy!)" Wystarczył tylko jeden komentarz, w którym ktoś uznał wpis placówki za obrzydliwy i kojarzący się z Adolfem Hitlerem, aby uczelnia już na drugi dzień wystosowała oficjalne przeprosiny.

Powyższa sytuacja wywołała wielkie zdziwienie zwłaszcza, że uczelnia UCL wyraźnie zaznaczyła, iż chodzi o śnieg. Jak widać do oskarżeń o rasizm wystarczą nawet najbardziej absurdalne skojarzenia. Przecież jeszcze w listopadzie w USA miał miejsce śmieszny incydent - czarnoskórzy studenci Uniwersytetu Missisipi znaleźli skórkę od banana, którą ktoś powiesił na drzewie i uznano to za rasistowski atak. Zaś jeszcze kilka miesięcy temu organizacja praw zwierząt PETA uznała białe mleko za symbol białych rasistów. Wszystko to oczywiście uderza w białą rasę i nie wiedzieć czemu przyjęło się, że antybiały rasizm nie istnieje.

 

Skoro śnieg jest rasistowski, może należałoby nieco poeksperymentować z pogodą, aby padał czarny śnieg? Może należałoby pousuwać wszystko co białe i przywołuje negatywne skojarzenia antyrasistom? Skoro na świecie panuje tak silne uprzedzenie do białej rasy to może powinno się usunąć białych ludzi z życia publicznego? Przecież oni przywołują na myśl same najgorsze momenty w historii - Hitler i Stalin też byli biali. Afryka powinna zjednoczyć się pod przywództwem czarnego Hitlera, który pokazałby białym rasistom gdzie jest ich miejsce. Koniecznie trzeba również wprowadzić zmiany w Europie, bo białe kobiety rodzą białe dzieci. Zawierają związki z białym mężczyznami i tworzą białe rodziny, zatem mamy rasizm i dyskryminację w jednym. Należałoby zniszczyć cywilizację białego człowieka, a przy okazji cofnąć się do starożytności i poświęcić kilka tysięcy lat, aby rozwinąć ludzkość od samego zera  - ważne, żeby wszystko było czarne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika konservaTor

Rosyjski naukowiec L

Rosyjski naukowiec L.Nikołajewicz Gumilow twierdził, że najbardziej niebezpieczną bronią jest narzucenie rasie, narodowi, krajowi /cywilizacji, negatywnego postrzegania siebie.

Portret użytkownika Bartosz

Owszem, mamy jasną skorę ale

Owszem, mamy jasną skorę ale nie białą, lekko czerwonawą. Biala skora kojarzy mi się z angielską panienką w trakcie jakiejś anoreksji.jaja jakieś, a murzyni mająbiałe dłonie, niech je sobie przekolorują skoro to takie rasistowskie. Glupszego pomyslu nie było na naciski polityczne, wiec kolor skóry od razu, ameryka 18 - 19 wieczna sie skonczyła.

Podobnież teraz poprawność polityczna - nowy wynalazek socjalistów. Świat schodzi na psy.

liczy się gospodarka głupcze

 

Portret użytkownika Czytelnik

Wysłać wszystkich tych

Wysłać wszystkich tych postępowych ludzi do miejsca gdzie białego zbyt wiele nie ma tj. Afryki. Niech sobie lepią domki z gówna i spokój. Podwójny profit - nam nie będą głowy zawracać i sami powinni być szczęśliwi.

Portret użytkownika inzynier magister

ci antyrasiści są

ci antyrasiści są sponsorowani przez filantropa ! tak samo zresztą jak Black Lives Matter !!! większość organizacji lewacko twerrorystycznych dostaje kasę od filantropowców ! w Polsce te same organizacje które walczą z rządem są finansowane za kasę filantropa ! Do tego filantropowcy szatana zwożą do UE islamistowskie wojsko ! Już niedługo będą w UE rozruchy i wojna domowa bo islamiści rozpoczną walkę z chrześcijaństwem ! „Historyczne porozumienie” – takimi słowami włoskie media określiły decyzję podjętą przez kurię w Florencji, która zdecydowała się odstąpić muzułmanom część posiadanego terenu, aby ci mogli wybudować sobie meczet.Z ustaleń pomiędzy przedstawicielami kurii i tamtejszej wspólnoty muzułmańskiej wynika, że nowy meczet powstanie na terenie gminy Sesto Fiorentino koło stolicy Toskanii. Obie strony „historycznego porozumienia” podkreślają, że dzięki tej decyzji uda się w końcu pokonać problem… dyskryminacji, na jaką, ze względu na brak swojej świątyni, byli narażeni przez wiele lat wyznawcy Allaha mieszkający we Florencji.Nowy meczet nie będzie jedynym „muzułmańskim budynkiem”, jaki powstanie w najbliższym czasie we Florencji. Oprócz zezwolenia na budowę świątyni islamiści dostali również „zielone światło” dla postawienia swojego ośrodka kultury, który również powstanie na ziemi „udostępnionej” przez kurię katolicką. To jednak nie wszystko: w zamian za swą hojność miejscowy Kościół katolicki otrzyma od florenckiego uniwersytetu… inną ziemię w Sesto Fiorentino, na której zbuduje swój „ośrodek religijny”. Na chwilę obecną nie wiadomo, co kryje się pod tymi słowami.": http://www.pch24.pl/kuria-we-florencji-oddala-ziemie-w-rece-muzulmanow--aby-wybudowali-meczet,56845,i.html#ixzz51L7wsD3V

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika pilipek

john, padłeś ofiarą

john, padłeś ofiarą kiepskiego zartu Wink no ale często tu wrzucacie artykuły na podstawie informacji z dupy :D 

jeszcze wrzuccie akcje its okay to be white, jak nie rozrozniacie juz kpin z tych absurdów od prwawdziwego spierdolenia umysłowego tych antyrasistów, przecież te akcje maja ich tylko wysmiewac bo oni to na serio traktują :D 

Portret użytkownika charis

wszyscy biali, czarni, żółci

wszyscy biali, czarni, żółci i inni jesteśmy z jednej gliny a różnimy się ilością melaniny. Ws=śród np Polaków też są różnice w melaninie - jeden ma jasną karnację, a drugi mówi się że ma ciemną - ma więcej melaniny, a np murzyni mają jej jeszcze więcej. Jesteśmy wszyscy wobec siebie równi, nie ma lepszych i gorszych i wszyscy zgrzeszyliśmy np kłamstwem więc tak samo potrzebujemy Żywego Chrystusa ... w którym nienawiść jednych wobec drugich zanika a pojawia się miłość AGAPE

Portret użytkownika Kimbur

To My znikniemy, jeśli

To My znikniemy, jeśli zgodzimy się na wszystko czego Oni chcą. Nienawiść pozostanie. Bo zawsze jest lepszy i gorszy, dyrektor i sprzątaczka, bardziej i mniej inteligentny. 

Jeśli to zrozumiemy i wzajemnie się uszanujemy to dopiero wtedy możemy pomarzyć o wzajemnej miłości.

Strony

Skomentuj