Antypolska nagonka w Kanadzie. Faszyści z Antify sprofanowali polski kościół

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Katolicy, należący do polskiej parafii św. Kazimierza w kanadyjskim mieście Vancouver, 11 listopada odkryli, że na jednej ze ścian kościoła pojawiło się graffiti organizacji antyfaszystowskiej Antifa. Polski kościół w Vancouver padł ofiarą wandalizmu w setną rocznicę odzyskania niepodległości

Oprócz graffiti "Antifa" na ścianie kościoła pojawił się również symbol Narodowego Odrodzenia Polski, a także napisy "refugees welcome" (witajcie uchodźcy) oraz "Nazi Raus!".

 

Parafianie byli zszokowani aktem wandalizmu, jakiego dopuszczono się w setną rocznicę odzyskania niepodległości. Policja z Vancouver oświadczyła, że spotkała się już z przedstawicielami kościoła i obecnie poszukuje teren w celu znalezienia dowodów.

Źródło: Twitter

Katolicy z parafii św. Kazimierza są również zdumieni, że wielu ludzi nieprzerwanie utożsamia Polaków z aktami nazizmu, podczas gdy w rzeczywistości ich przodkowie przelewali krew w walce z III Rzeszą.

 

Nie jest do końca jasne, kiedy graffiti zostało namalowane, lecz całkiem prawpodobna jest wersja, że powstało w czasie, gdy w Warszawie przechodził marsz niepodległości. Jest to możliwe ze względu na różnicę czasu pomiędzy Warszawą a Vancouver, wynoszącą 9 godzin.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.Komentarze

Portret użytkownika Polak we Francji

W czasach prawie totalnej

W czasach prawie totalnej infiltracji malo co juz dziwi : pobazgrali mur symbolami antify ( lewicowy faszyzm ), nopu, Moj Boze pomieszanie z poplataniem.

Nawiasem mowiac wiekszosc katolikow to juz obecnie ateisci, zatem komuna i faszysci niestety osiagneli swoje cele...

Ale jako Polak mowie : precz z lewakami i prawakami haha !

Centrum...OMMMM.

Wink

Pozdrawiam z Francji.

 

 

Portret użytkownika Zenek ;)

Nie bez powodu starzy ludzie

Nie bez powodu starzy ludzie mówili iż JAK BOZIA CHCIAŁA KOGOŚ UKARAĆ TO GO ŻYDEM ROBIŁA

a tu byWYSTARCZYŁO TYLKO SPOJRZEĆ W NIEBO aby WSZELAKIE NAD-nosy z właściwą im gracją i biblijną tradycją

PONOWNIE ZACZĘŁY RYĆ BŁAGALNE SZLACZKI w ziemi......

PONOWNIE ODNAJDUJĄC swoją rodową GĘSTOŚĆ na ziemi......

nim to za nich i dla nich ZROBI TO (kolejny) POTOP......

Strony

Skomentuj