Antypolska kampania w światowych mediach. Polscy patrioci nazwani "nazistami"!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Praktycznie wszystkie media na świecie przypuściły wczoraj szturm na Polskę. We wszystkich relacjach, sobotni Marsz Niepodległości został określony mianem "faszystowskiego", a maszerujących ludzi nazwano "nazistami". Ubolewano też, że był to pochód sławiący tak zwaną "białą supremację", co jest ostatnim wymysłem międzynarodowej lewicy. 

 

Marsz Niepodległości deklarujący przywiązanie do Polski i patriotyzmu, przez środowiska nienawidzące Polaków został uznany wydarzeniem faszystowskim. Nie podobały się hasła o dumie z bycia białym, przeciwne islamizacji, a także symbolika taka jak krzyże celtyckie i falanga. Jako rasistowski uznano na przykład transparent 'Europa będzie biała, albo bezludna".

 

Lewicy jak wiadomo wszystko kojarzy się z faszyzmem, więc uznano, że tych kilka symboli i hasełek, które zwalczają wyłącznie na podstawie swoich wyobrażeń, w morzu biało-czerwonych flag, oznaczają iż jest to marsz nazistów. To tak jakby kontrmanifestację zawodowych "antyfaszystów", na której pojawili się demonstranci z czerwonymi flagami, domyślnie nazywać komunistami.Jak wiadomo Jednym z celów międzynarodowej lewicy, która jest nosicielem spuścizny Międzynarodówki Komunistycznej, jest walka z państwami narodowymi i rozpuszczenie ich za pomocą ideologii multikulti. Dlatego gdy Polacy zamanifestowali swoje przywiązanie do narodu i sceptycyzm do wymiany populacji, zwłaszcza na islamską, lewicowe media na całym świecie zawyły z oburzenia i zaatakowały nas bezpardonowo.

 


Nienawiść do Polaków jest obecnie w cenie dlatego można nas bezkarnie obrażać wyzywając nas od faszystów. Ta nagonka wystąpiła dlatego, że nastąpił zbieg interesów kilku grup, które atakując Polskę chciały zyskać konkretne rzeczy. Za pomocą tego globalnego fakenewsa upieczono zatem przynajmniej kilka pieczeni na jednym ogniu.

Jak słusznie zauważył minister Krzysztof Szczerski z kancelarii prezydenta tak zwany "polski nazizm" wymyślili ci sami, którzy wypromowali kłamliwą frazę o "polskich obozach zagłady". Bez wątpienia stygmatyzacja Polski na arenie międzynarodowej, jako kraju faszystowskiego, jest na rękę Niemcom. Zwłaszcza w sytuacji, gdy ubiegamy się o należne nam reparacje wojenne. Naród ten od dawna udaje ofiarę nazistów, którzy najwyraźniej musieli pochodzić z Polski, skoro to tam były obozy zagłady. 

 

Niemcy doszczętnie okradli i zniszczyli nasz kraj i nigdy nie zapłacili za to należnych nam sum reparacji wojennych, ba nie mamy nawet traktatu pokojowego! Trudno się zatem dziwić, że Niemcy popierają takie wyzwiska kierowane w naszą stronę. Zrobienie z nas nazistów odwraca uwagę od nich, a jednocześnie spowoduje, że nasze roszczenia nie będą się wydawały na świecie zasadne.

 

Poza tym oczywiście nazywanie Polaków nazistami jest na rękę środowiskom lewicowym, które są bardzo niepocieszone utratą władzy w krajach takich jak Polska, a zwłaszcza Stany Zjednoczone. Po wsparciu naszego kraju przez Donalda Trumpa podczas lipcowej wizyty w Polsce, gdy stawiał nas za wzór do naśladowania, w oczywisty sposób staliśmy się wrogiem całego zwalczającego go środowiska.

Praktycznie wszystkie lewicowe gazety biły zatem w jeden bęben powielając kłamliwe wiadomości o tym jakoby rzekomo przez Warszawę przemaszerowało 60 tysięcy "nazistów" Bolesne jest to, że w taką narrację wpisali się również polskojęzyczni dziennikarze, którzy ochoczo potwierdzają kalumnie rzucane na Polskę, popierając tym samym nagonkę tylko z tego powodu, że nie lubią obecnej władzy. Jak widać ludzie ci nie czują już więzi z narodem, którego są przedstawicielami.

 


Polska stała się wspólnym wrogiem i mocno skrytykowali nas również islamiści. Kłamliwy reportaż o "polskich nazistach" wyemitowała stacja Al Dżazira, a o marszu faszystów rozpisywały się rozmaite arabskie portale internetowe. Wydźwięk tamtych artykułów był dokładnie taki sam jak ten z prasy lewicowej. Można zatem uznać, że było to celowe stygmatyzowanie, które było zorganizowaną napaścią na nasz kraj dokonaną w globalnej przestrzeni medialnej.

 

Marsz Niepodległości skrytykował również MSZ Izraela i zażądano ukarania jego organizatorów. Nie wiadomo co z tym żądaniem zrobi strona polska, ale biorąc pod uwagę daleko idący serwilizm jaki prezentuje Polska dyplomacja w w stosunku do Izraela można się spodziewać podjęcia jakichś kroków. Już zresztą zapowiedziano przeglądnięcie treści transparentów i ewentualne pociągnięcie do odpowiedzialności osoby je niosące. 

Jak wiadomo zwolennikom lewicowego faszyzmu wszystko kojarzy się z rasizmem, faszyzmem czy nazizmem. Epitet ten jest stosowany domyślnie, względem każdego o innych poglądach niż lewicowe. To powoduje, że ciągłe stosowanie argumentum ad Hitlerum, doprowadziło do zdecydowanego spadku wydźwięku wyzwiska takiego jak "faszysta" czy "nazista".  Zresztą można odnieść wrażenie, że nie miałoby większego znaczenia jakie transparenty niesiono by podczas Marszu Niepodległości, bo artykuły potępiające go zapewne były już dawno napisane i tylko je opublikowano. Ktoś po prostu uznał, że uczestnicy Marszu zostaną nazwani nazistami. Wygląda na to że, była to zaplanowana nagonka na Polskę.

 

Dlaczego tak się stało i kto za tym stał? Rządzący nami rusofobi oczywiście podejrzewają Rosję, ale oni tłumaczą tak wszystko co jest im wygodne. Po prostu różne grupy interesów potrzebowały paliwa do dalszego hejtu kierowanego na Polskę i rozkwitu uważanego obecnie za cnotę, antypolonizmu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że już w środę, w Parlamencie Europejskim odbędzie się kolejna już 8 debata na temat Polski i rzekomego braku praworządności w naszym kraju. Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent dla unijnych biurokratów którzy będą teraz mogli grzmieć o "polskich nazistach".

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 28/10

Polski rząd powinien

Polski rząd powinien pociągnąć do odpowiedzialności zagraniczne media za taką obrazę tylko wtedy się nauczą żeby się od Polski odczepić. Inaczej taka sama sytuacja może powtórzyć się w przyszłym roku.

Portret użytkownika Odważniak

Serce moje krwawi, kiedy

Serce moje krwawi, kiedy słyszę emigrantów, którzy obsrywają swoją ojczyznę, jednocześnie robiąc biznes na polskości. Banda hipokrytów i zdrajców, oto właśnie się ujawniają. Najsmutniejsze, że media kreują nienawiść i podziały, córki przeciwko matkom, rodziny walczą między sobą z energią godną lepszej sprawy, przyjaciele się kłócą o jakieś durne flagi, skaczą sobie do gardeł, bo jakieś nazy partii, choć te wszystkie to tylko różne nazwy tych samych złodziei liczących na wybór w szopce. Hipokryci sączą hektolitry jadu, bo mają klapki na mózgach i jakieś ułudne poczucie lepszości od innych istot czujących, wszyscy padamy ofiarami propagandy, a jak to w dowcipie prawdė gadają: nawet własnej d.pie nie można już ufać - rzekł student piorąc spodnie. Wszystko w dzisiejszym świecie to kłamstwo, nawet własne myśli mogą już nie być własne, tylko zaprogramowane propagandą zewsząd. Ciekawe czasy, kiedy prawda jest kłamstwem, kłamstwo serwują jako prawdę, połapac się w tym ciężko, choć istnieje tylko jedno boskie prawo: nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Ach, gdyby tak większość tego przestrzegała..

Ach, wyłączyć ten cały prąd i połączyć się z naturą. Przestać spotykać malkontentów. 

Portret użytkownika drej3107

tak to nikmu nie potrzebne to

tak to nikmu nie potrzebne to pisanie... to walka z wiatrakami kto ma racje ... te złodzieje i tak bedą zwykłych obywateli nas okradac... ja schodze do podziemia hehe sa pozyteczniejsze sprawy.

ps pozdrówka dle tych lepszych i tych gorszych 

Portret użytkownika 3plabc

p { margin-bottom: 0.25cm;

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%;

Zamiast hasełek o takim, czy innym wydźwięku wystarczą biało-czerwone flagi i nikt faszyzmu nie  mógłby zarzucić. Patriotyzm to miłość do ojczyzny, a nie nienawiść do innych ludzi jacy by niebyli i jej demonstrowanie. Parę banerów z dziwnymi hasłami i już macie awanturę. Następnym razem niech wezmą banery głoszące miłość do Boga, ojczyzny, tradycji, kultury, historii bez demonstracji jakiejkolwiek agresji i wody na młyn nie będzie.

Portret użytkownika ŚZWITT

21.11...14.11.17 Piękne ..

21.11...14.11.17 Piękne ...CYFERKI! 

 Przecież NOSSs...wsio zapoWIDZIAUuuuuuu!

 Noiech się naród wlk.SŁOWIANI(N!)JA... szykuje...

Bo 1-szy będzie cierpiAUuuuuuuuuuu...'

Gdy knuty islamskie biczować będą jego ciało:

W całej AZJI...zapanuje duch walki,aby zemścić się na BIAŁYCH...

   A wy co?Znów z szabelkami?

Homo sapiens oznacza ISTOTĘ...MYŚLĄCĄ !

Kiedy zamierzacie TORRO BBiĆĆĆ???

Po ŚZ KOD ZIEe:??? Ha,ha,ha...(tylko z czego?)

 Na ŚZczee:śCie:...macie mnie:

   Persage X 33, 66
Kraj nad Wisłą podzielony na pół,
Bliźniacy lubią władzę i rewolty.
Krasomówczy Kaszub o języku węża, (Germańskie plemię Bastranów żyło na obecnych Kaszubach przed przybyciem Słowian)
Ochroni kraj mimo wielu wrogów.

  Ps: Największymi wrogami Polski jesteście...wy sami...sobie kopiący gróBB!o?COO?

 

 

Portret użytkownika dekor

Gdyby to byli rzeczywiście

Gdyby to byli rzeczywiście patrioci,to wykopali by na zbity pysk tych ,którzy nieśli FASZYSTOWSKIE hasła!!!!Na tym polega patriotyzm.Kocham mój kraj i nie pozwolę żeby taki dziń był szargany przez nazistowskie pustomózgi.Tak się nie stało.Zasada jest prosta i ponosi się odpowiedzialność zbiorową.Najlepiej jednak odwrócić kota ogonem,zmarginalizować fakty i mieć pretensje do całego świata.

Strony

Skomentuj