Antyludzkie podejście europejskiej lewicy do fali islamskich gwałtów w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nielegalni islamscy imigranci są w Unii Europejskiej nową rasą panów. Wystarczy zostać "uchodźcą" i nie trzeba już pracować, dostaje się mieszkanie, a władze są tak przyjazne, że w obawie przed negatywnym odbiorem społecznym, tuszują nawet przypadki przestępstw, a sądy, za powszechne gwałty popełniane przez islamistów, skazują symbolicznie, jak za kłusownictwo. W Danii za zbiorowy gwałt na 14 letniej dziewczynce, oprawcy o kasztanowej skórze zostali praktycznie uniewinnieni.

 

Dziewczynka została napadnięta przez islamistów w lipcu zeszłego roku. Początkowo wyglądało to tak jak fala napaści z niemieckich miast. Zaczepiło ją trzech mężczyzn, obmacywali ją, a potem ośmieleni zaciągnęli ją w ustronne miejsce gdzie doszło do zbiorowego gwałtu. Normalnie za taki czyn grozi w Danii do 21 lat więzienia, ale nie dla islamistów. Najwyższy wyrok to 17 miesięcy więzienia, kolejny sprawca 10 miesięcy, a trzeci 344 godziny prac społecznych.

 

To tylko jeden z licznych przypadków, gdy władze naciskają na system wymiaru sprawiedliwości, aby traktował wyznawców Allaha z pobłażliwością. Ci sami ludzie, którzy z takim zapałem walczą o rozmaite lewackie wynalazki, takie jak genderyzm czy durnowate konwencje do spraw walki z przestępczością wobec kobiet, teraz bez zająknięcia stwierdzają, że jeśli molestowania czy gwałtu dopuszcza się imigrant, to w imię poprawności politycznej po prostu nie wolno go traktować jak każdego obywatela, ponieważ przysługuje mu specjalne traktowanie.

Zupełnie nie dziwi to, że europejska lewicę nienawidzi tożsamości narodowej, tradycji czy chrześcijaństwa, z którym lewactwo walczyło od zawsze. Teraz jednak mamy do czynienia z czymś znacznie bardziej szokującym. Wszelkiej maści marksiści, feministki i szeroko pojęte środowiska lewicowe, przez milcząca zgodę na islamski terror, wyrzekają się własnych wartości, o które tak zapalczywie walczyli. Dzieje się to tylko po to, aby kontynuować szalony plan rozwodnienia chrześcijaństwa islamem i jak widać ma to nastąpić bez względu na wszystko.

 

Lewacy trwający na swoich pozycjach bez względu na wszystko ocierają się o śmieszność i są w stanie nawet zaprzeczyć swoim ideałom, aby tylko nie przyznać racji tym, którzy od dawna przestrzegają przed realizacją utopijnego projektu multi kulti w wersji europejskiej. Europa popełnia spektakularne samobójstwo, a czasy spokoju nieuchronnie zbliżają się do końca.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika abc

Czerwoni i te wszystkie

Czerwoni i te wszystkie oszalałe feministki nie wyrzekają się żadnych "swoich wartości" bo takich po prostu nie mają. Ich jedyną "wartością" jest chęć zniszczenia europejskiej chrześcijańskiej cywilizacji, całe ich gadanie o tolerancji, trosce o kobiety itp. to zwykły kit dla lemingów.

Portret użytkownika ACHILES

Atak nożownika na dworcu w

Atak nożownika na dworcu w Monachium

Mężczyzna zaatakował dziś rano nożem pasażerów na dworcu kolejowym w Monachium. Jedna z czterech osób zginęła w wyniku ciężkich obrażeń.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/atak-nozownika-na-dworcu-w-monachium/6fvqgt

multikulturysta : Określanie tego incydentu mianem "ataku nożownika" to rasistowska mowa nienawiści !
To nie był żaden "atak" tylko taki artystyczny performance w ramach którego pan uchodźca pokazywał dzikim Europejczykom osiągnięcia arabskiej kultury. To się fachowo nazywa "ubogacanie kulturowe".

Portret użytkownika Mąż straszny 44

Dodam, chyba najbardziej

Dodam, chyba najbardziej szczególną rzecz w kwestii ONRu, czy podobnych mu ugrupować, będących za zakazem aborcji i całujących biskupów po rękach oraz klęczących przed bałwochwalczymi obrazami i posągami, za które Bóg karze do 3 pokolenia, a nawet za zabójstwo nie wyznaczył w dekalogu takiej kary. Cały ten bajzel markistowskiego klerykalizmu wywodzącego się z KRK czyli lewactwa, wyrzekł się normalnego życia, zwłaszcza tego heteroseksualnego, ale chce decydować o życiu normalnych heteroseksualnych ludzi. Chcą być autorytetem moralnym w sferze, której się wyrzekli i tej sfery nienawidzą, nienawidzą kobiet i ogólnie nienawidzą życia, bo tak jest napisane w Nowym Testamencie, że "kto nienawidzi życia zyska je, a kto je kocha straci je". Wpoili ludziom rzecz niebywałą, że mają monopol na mówienie co jest dobre, a co złe, tylko dlatego, że wyrzekli się życia, nienawidząc tego życia. Wyobrażacie sobie Hitlera, który nienawidzi Polaków, i staje się autorytetem moralnym w sprawach Polski? Obudźcie się, bo tacy jak inżynier magister, mają więcej niż coś nie tak z głową, oni przecież muszą sobie zdawać sprawę (jeśli są normalni) jak działał KRK od samego początku, jak przy pomocy miecza i palenia na stosie krzewił wiarę. Bóg nie każe się modlić, Bóg wręcz odradza się modlić i mówi nie będziesz wzywał mnie na daremno w czczej sprawie, bo za to będzie kara. Z czymkolwiek mamy obecnie do czynienia w postaci KRK, to nie jest twór jaki chciałby go widzieć Chrystus, to twór wyrosły na barbarzyństwie i hipokryzji, gdzie z jednej strony z ambony kapłani mówili o miłości, a z drugiej strony, zaprzyjaźnione armie wyrzynyły życie, nawet to, które przyjęło chrzest, ale np. z niewłaściwej strony jak w przypadku Krzyżaków i Polski.  Palenie na stosie za twierdzenie, że Ziemia jest okrągła, konkwistadorzy i niewolnictwo indian, czy hiszpańska inkwizycja, to są fakty. Rozbiory Polski, II wojna światowa i cicha wspołpraca KRK z Hitlerem, po te informacj emożna sięgnąć, choć w Polsce one były wypchnięte na margines, gdyż katolicyzm nie pzowalał nam na przyjęcie prawdy o barbarzyństwie KRK.  Myślę, że w Polsce ta bezczelna propaganda zakazu aborcji przelała czarę goryczy i KRK jest na równi pochyłej, razem z ugrupowaniami, które wspiera, a wspiera ONR, który bynajmneij nie ma dobrej opinii, poza byciem do politycznych rozgrywek na marszach, ale poprzez to ujawnienie swoich zamiarów totalitarnych, dziś szybko stracili na znaczeniu. UPRy i Nowa Prawica uznały, że o chęci zakazania aborcji z ich strony należy milczeć i nie mówić ludziom, że chcą to zrobić. Czy to nie jest hipokryzja? Ukrywanie swoich totalitarnych poglądów, a głosząc, że się jest wolnościowcem? Już was nie ma, na scenie politycznej ONRowcy, UPRowcy z Nową Prawicą.

Portret użytkownika ACHILES

Migranci molestują i mordują

Migranci molestują i mordują kobiety w Wiedniu. Trzy dni temu nielegalny migrant zabił na ulicy 54-o letnią kobietę, metalową rurą. Po tym mordzie wiedeńska policja zorganizowała pilną nasiadówkę o "zwalczaniu przestępczości obcokrajowców".

Tyle było jazgotu o wprowadzaniu siłą w całej postępowej Europie konwencji Rady Europy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Europa miała stać się rajem dla kobiet (obojga płci). No ale wystarczyło, że do Europy dziarsko wmaszerował milion nielegalnych migrantów, na zaproszenie nad-kobiety z NRD Angeli (Uberfrau Merkel), a cały wrzask o tej zmieniającej świat na lepsze postępowej konwencji zamilkł, tak jakby jej nigdy w ogóle nie było !

 

Jurni migranci wzięli się za macanie, molestowanie, rabowanie a nawet gwałcenie kobiet w Niemczech. Najsłynniejszym wydarzeniem pozostają sylwestrowe ataki w Kolonii, ale setki podobnych wydarzeń rozgrywały się na niemieckich basenach, w pociągach i centrach handlowych. Do tego stopnia, że koleje na wschodzie Niemiec wprowadziły pociągi z przedziałami tylko dla kobiet, cofając obcmokiwany genderowy postęp o 100 lat do tyłu.

 

Aby dotrzeć do Niemiec, hordy nielegalnych migrantów przedzierały się najpierw przez Austrię i część z nich tam została. W ciągu kilku miesięcy nielegalni migranci tak dali Austriakom w skórę, że ci w podskokach uchwalili nową ustawę o stanie nadzwyczajnym i wysłali policję na przejście graniczne na przełęczy Brenner, tak aby żaden dodatkowy wzbogacający ich kulturę uchodźca nie dostał się do nich przez Włochy. Na przełęczy Brenner trwają właśnie walki lewaków i anarchistów z policją, bo lewacy i anarchiści są za dalszym wzbogacaniem Europy - tak aby ją szybciej wykończyć.

Przełęcz Brenner wczoraj - to nowy wspaniały świat Junckera i Merkel

 

Nielegalni migranci w Wiedniu wzbogacają się nawzajem. Wczoraj jeden z nich (16-o latek) został zadźgany nożem na ulicy przez swoich kolegów:

www.heute.at/news/oesterreich/wien/16-Jaehriger-bricht-nach-3-Messerstichen-am-Guertel-nieder;art23652,1285750

 

Gdyby tylko miłujący pokój migranci dźgali się nożami pomiędzy sobą to byłoby jeszcze pół biedy. Ale wiedeńskie kobiety płacą coraz wyższą cenę za migracyjne szaleństwa Merkel (która przecież podobno też jest kobietą), mnożą się ataki, za które niektóre z ich przypłacają swoim życiem. Oto mrożąca krew w żyłach lista:

1. Ta młoda kobieta została napadnięta przez czterech migrantów w metrze, pobili ją i obrabowali. Wiedeńska policja powiedziała jej, że powinna przefarbować sobie włosy (bo blond prowokuje miłujących pokój migrantów?) i nie używać metra po godzinie 20 wieczorem. Fajny postęp: 

www.thelocal.at/20160506/attack-victim-claims-police-told-her-to-dye-hair

Policja powiedziała tej ofierze napadu żeby przefarbowała sobie włosy

Studentin Sabina erzählte "Heute"-Chefreporter Oistric ihre Geschichte.

2. Ta młoda kobieta była molestowana przez migranta w metrze, ale wiedeńska policja po prostu olała jej skargę:

 

www.heute.at/news/oesterreich/wien/Kuss-Attacke-in-U-Bahn-ist-Polizei-egal;art23652,1269200

Tą ofiarę molestowania w metrze policja po prostu olała 

Kussattacke U-bahn

3. Ta młoda kobieta miała mniej szczęścia, została zgwałcona i zamordowana przez nielegalnego migranta, któremu udzieliła schronienia:

 

niezalezna.pl/75991-przygarnela-imigranta-ten-ja-zgwalcil-nastepnie-zamordowal

Ta młoda Amerykanka została zamordowana przez migranta w lutym

 

4. Ta pani szła kilka dni temu do pracy, na ulicy dopadł ją nielegalny migrant (zatrzymywany wcześniej przez policję aż 18 razy i 2 razy skazany wyrokiem!) i zamordował ją ciosami metalową rurą:

 

www.krone.at/Oesterreich/Afrikaner_wurde_bereits_18-mal_straffaellig!-Bluttat_in_Wien-Story-508652

 

A ta kobieta została zamordowana przez migranta trzy dni temu 

 APA/HERBERT P. OCZERET, privat)

Aby było jasne, swoimi szalonymi decyzjami w sprawie nielegalnych migrantów Angela Merkel złamała nie tylko niemiecką konstytucję i europejskie konwencje Schengen i Dublin. Merkel de facto także zawiesiła europejską konwencję o zwalczaniu przemocy wobec kobiet. Ale żadna postępowa feministka nie otworzy nawet swojego pyszczka w tej sprawie. Jesteśmy więc świadkami kryminalnej omerty.

A te wszystkie tzw. "europejskie wartości" o których przypominają nam codziennie panowie Schulz, Juncker i Timmermans to "ch.., d.. i kamieni kupa". To oni i Merkel cofnęli Europę do epoki krwawego średniowiecza.

  

Ciekawe ile jeszcze kobiet w Europie ucierpi przez tą wariatkę ?

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie wiem, czy jarzysz, że

Nie wiem, czy jarzysz, że skandując takie hasło żydzi zacierają ręce, że im się z pewnością uda MIĘDZYRELIGIJNA rzeź.

O to własnie zabiega Soros i jemu podobni...

PRECZ Z LEWACTWEM NA ŚWIECIE!!!. NIECH SOBIE ISLAM I INNE RELIGIE EGZYSTUJĄ INDYWIDUALNIE I W POKOJU!! PRECZ Z JUDAIZMEM I JEGO WYZNAWCAMI!!!

PRECZ Z TALMUDYSTAMI I ICH PACHOŁKAMI!!

Portret użytkownika Mąż straszny 44

P { margin-bottom: 0.21cm; }

P { margin-bottom: 0.21cm; }

P { margin-bottom: 0.21cm

Należy jednak pamiętać, że islamistów zaprasza sam papież Franciszek Kościoła Rzymsko Katolickiego. Jaki jest cel podających się za chrześcijan biskupów i papieża, zapraszających islamistów i ponaglających europejskich przywódców, żeby przyjmowali szybciej tych religijnych fanatyków nienawidzących KRK? KRK traci wpływy, bo już nie jest w stanie omamiać narodów, stąd dąży do wywołania konfliktów, uważając, że wierni ponownie zwrócą się do KRK i modłów, ponieważ gdy nadejdzie wojna, pozostanie im tylko modlitwa. Chcą po prostu poprzez wojnę cofnąć Europę do wieków średnich. Sprzyjają im państwa, które poprzez wojnę na Bliskim Wschodzie generują uchodźców. Jeżeli ta wojna o coś jest to właśnie o władzę i wpływy, także duchowe. Także czy to robią lewacy? Najwyraźniej tak, ale ci lewacy (marksiści) są także wśród władz KRK. KRK zawsze grał na emocjach z dwóch stron, z jednej strony wspierając Hitlera (albo Krzyżaków, i emocje narodowo-socjalistyczne), a z drugiej strony wspierając lewicowe ugrupowania, chcące globalizacji. Taka hipokryzja KRK. Zamiast myśleć kazali się modlić. Jak czytam takiego jak inżynier magister to mi się niedobrze robi. Fanatyzm religijny pomieszany z lewacką doktryną zakazu aborcji, którą wprowadził Stalin, a Hitlerowi w Niemczech się nie udało wprowadzić, natomiast odradzał aborcji. Totalitaryzm pełną gębą ONRowców, pomieszany z fanatyzmem religijnym. Banda lewackich fanatyków religijnych z ONRu, których było góra 300 na marszu 7 maja, co pokazała TVP. Zapowiadałem ONRowcom, że jeśli nie odejdą od szaleństwa zakazu aborcji i fanatyzmu religijnego, znikną z powierzchni politycznej. Nie posłuchali i zostaną ukarani niebytem politycznym na zawsze i każdy kto z nimi ma coś wspólnego. Jak czytam inżyniera magistra twierdzącego, że zwolennicy liberalizacji aborcji nie mają argumentów, a sam nie podaje argumentu za totalitarnym zakazem aborcji, uderzającym w matki i w dzieci, które potem będą cierpieć, to się zastanawiam jak można mieć nasrane w głowie, żeby być tak bezczelnym i zakłamanym. Sami wyciągnijcie wnioski, bo mnie się już nie chce tego fanatyka pouczać. Wystarczy, że ci fanatycy religijni z ONRu, nawet nie widza jak bardzo są lewaccy w swoich totalitarnych pomysłach zakazu aborcji.

Portret użytkownika Iksiński

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo, przedstawiam tekst lewicy... ze źródłami. Warto poszukać więcej informacji jak Ci na lewo patrzą na świat. A po drugie, dawno nie czytałem komentarzy. Nie wiem czy jest jeszcze pewien wegetarianin, apokaliptyk, futurysta czy ultra narodowościowcy. To też multi kulti! Dziwicie się tym ludziom, że popełniają przestępstwa na tle seksualnym czy obyczajowym. Wyobraźcie sobie mężczyzn bez dużych dawek fluoru i chemii zawartej w żywności. Należy doliczyć inne czynniki- tło narodowościowe, odłam religii, kult wychowania i co najważniejsze podejście wobec ich samych. Zamiast pisać głupoty- proszę oto jeden link.. w nim jest zawarty pod koniec główne źródło. W dwóch akapitach jest opisany proces geopolityczny, nad którym admin produkuję się już od kilku miesięcy.

http://www.ahriman.com/download/151221_flugblatt_fluechtlinge_pdf

 

Zna ktoś niemiecki perfekt? Może englisz? Ciekawe artykuły do tłumaczenia:)

Czy na lewo czy na prawo- aby było dobrze.

Ketzerbriefe 107, pt.

Die Zukunft Europas aus US-amerikanischer Sicht

(Juli/August 2002, http://www.bund-gegen-anpassung.com/download/de/Pdf/Leseprobe_ketzerbriefel07.pdf).

 

I j

Strony

Skomentuj