Anonimowe źródło z NATO potwierdza, że tego lata może dojść do wojny jądrowej z Rosją

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W ubiegłym tygodniu, były analityk wywiadu NSA, John Schindler dodał niepokojący wpis na Twitterze. Wynika z niego, że jeden z przywódców państw NATO powiedział mu, że "tego lata będziemy prawdopodobnie w stanie wojny". Nie wiadomo z kim będziemy, ale padają sugestie, że z Rosją.

 

Informator Johna Schindlera dodaje, że "jeśli będziemy mieli szczęście, nie będzie to wojna nuklearna". Sam autor wpisu nie jest człowiekiem znikąd. Przez 10 lat pracował dla NSA. Był też profesorem w Akademii Marynarki Wojennej USA. Można spokojnie powiedzieć, że Schindler, od czasu do czasu jest w bliskim kontakcie z wysoko postawionymi urzędników, dlatego jego wpis przez wiele osób został potraktowany poważnie.

 

NATO może naprawdę przygotowywać się na wojnę z Rosją i może do niej dojść już latem tego roku. Ale, niestety, to nie wszystko, co jeży włosy na głowie. Obserwując ostatnie poczynania można dojść do wniosku, że supermocarstwa takie jak Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny przygotowują się do czegoś wielkiego.

 

Fakt, że żyjemy obecnie w świecie, w którym wysocy rangą urzędnicy mówią nieformalnie, że wojna nuklearna jest prawdopodobna, oznacza, że powinniśmy być bardzo zaniepokojeni. Wojny często wybuchają wtedy, kiedy nikt się ich nie spodziewa, ale zwykle poprzedzają je liczne pogłoski, które są przeważnie bagatelizowane aż do momentu, gdy nagle zaczynają wyć syreny, a po ogródkach zaczynają jeździć czołgi.

Jeśli rzeczywiście czeka nas wojna z Rosją będzie to konflikt niszczący i prawdopodobnie na skalę przynajmniej porównywalną do tego, co stało się podczas II wojny światowej. Różnica między sytuacją wtedy i dzisiaj polega przede wszystkim na możliwości użycia broni jądrowej, co będzie niszczące nie tylko dla walczących stron, ale też dla całej Ziemi.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zicon

Jak to czytam to nie wiem czy

Jak to czytam to nie wiem czy ktokolwiek z was rozumie to co czyta i pisze .

patrząc na ostatnie miesiące można być pewnym ze w niedalekiej przyszłości na 50% wybuchnie wojna i to nie byle jaka gorsza niż nawet 2 wojna światowa , jeśli nikt w końcu nie zrozumie ze to może zniszczyć ludzkość i całą ziemię itd. tu nie ma szans na przetrwanie ludzkości , z użyciem broni jądrowej ludzie tylko sami się zabiją! Rosja , USA , Chiny , Korea Północna , Państwo Islamskie , i inne tego typu państwa od dawna już się szykują do wojny a reszta? nic kompletnie nic. jeśli tych działań nie powsztrzymają to koniec nas i wszystkich istot na ziemi . każdy gatunek wyginie i na Ziemi o ile jeszcze będzie istnieć nic już się nie odrodzi . nie wiem czemu ludzie którzy sterują państwami tego nie widzą . tu nie ma na co czekać jak teraz tego nie zatrzymają to już nigdy nie będzie takiej możliwośći . świetnym przykładem jest obecna sytuacja na Ukrainie . myślicie ze Rosja zaprzestanie tylko na Ukrainie? nie ma mowy będą szli dalej nie patrząc na gówniane embargo itd . zamiast dawać ostrzeżenia niech się w końcu wezmą do roboty bo wkrótce nadejdzie taki dzień kiedy w końcu otworzą oczy ale będzie już za późno,,,

Portret użytkownika Drachenfels

Mamy 10 listopada,

Mamy 10 listopada, przypadkiem znalazlem ten wpis. Sie zastanawiam, czy ten ziomek na twiterze napisal co bedzie przeslanka wojny? Bo wojny nie wybuchaja ot tak dla smiechu.

Portret użytkownika piotr87

TOLO..Masz swiętą rację.

TOLO..Masz swiętą rację. Cieszę się że zostali jeszcze ludzie ze SWOIM rozumem. Media manipuluja bawią się informacją a mało kto rozumie że karmiony jest dokładnie tym co też zaplanowano. Niepokojace jest to że wojna to kwestia najbliższego czasu....dlaczego??Mianowicie Patologiczny ustrój nowego świata czyli kapitalizmu został chcąc nie chcąc zmuszony do szybszej realizacji z powodu nastrojów buntowniczych na świecie a szczególne w Europie. Zauważcie że ludzie zaczęli dostrzegać działania masonerii. Kiedyś to wyśmiewano a dziś staje się to faktem. Ludziom otwierają się oczy niestety za późno. Globalny konflikt to tylko kwestia najbliższych tygodni a może miesięcy. Ci którzy naprawde sprawują władzę nie moga teraz tego wszystkiego co budowali przez lata stracić. W to wszystko zamieszani są żydzi, islamiści i nawet Kościół katolicki. Wirtualny pieniądz bedzie wprowadzony napewno po dużym konflikcie. Natomiast dobra stałe...czyli złoto itp.. juz dawno jest tam gdzie powinno byc. Wirtualny pieniądz nie ma wartości. Wartość nadaje praca. I to nigdy się nie zmieni. Władza dziś to przedewszystkim ekonomia a nie zdrowy rozsądek. W głębszym rozumieniu dzisiejszy rynek to wyłącznie środek do kontroli ludzi a z kont na konta przelewane jest ,,NIC". Niestety mało kto jest w stanie zrozumieć to co piszę. Bo jak to rozumieć...Zastanówcie się....Dla nich banknot jest problemem ponieważ jeśzcze mając go masz cos w rękach....ma to jeszcze moc sprawczą że tak powiem. masoni chcą doprowadzic do tego żebyś tak naprawdę nie miał nic a był kontrolowany już na maxa! Wiekszość czytających to w ogóle tego nie zrozumie..ale do czasu. Zastanówcie się czy ludziom którzy mają nieograniczone tak naprawde środki zależ na tym żeby żeby wziąć wam te 2 czy 3 tyś zł...które zarabiacie. Oni mają je w Du...pie. Ale np nasz Rząd obecny jest idealny do tego żeby w naszym kraju to wszystko wprowadzić. To zdrajcy polski nic więcej. Historia naszej planety pokazuje jasno że kapitalizm itp zawsze szybko się konczył. Platwusy w tym momencie już władzą się nie przejmują. Zrobiła się naprawde dla nich cięzka sytuacja.. Oni niedługo będą musieli z polski uciekać wspomnicie moje słowa. Oni już wiedzą że nie są tu bezpieczni. Jak to w życiu bywa wszystkie brudy prędzej czy póżniej wychodzą na jaw. A jeśli chodzi o Katastrofę smolenską to platworma także odpowiada za ten MORD. Bo trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu. Szczeże mówiąc mnie to z całego serca WALI czy ktoś wierzy w to co pisze czy nie. Zacznijcie obserwować i wyciągać własne wnioski a nie pozwalakjcie na to żeby robili to za was właściciele mediów które też zreszta sa masonskie. Pozdrawiam

Portret użytkownika TOLO

Słuchajcie. Wojna nastąpi.

Słuchajcie. Wojna nastąpi. Kiedy? Kiedy wszystko zostanie do niej prz\ygotowane. Najwazniejsze jest zaplecze.
Globalny Bank nasion już został prawie wypełniony. Jest gotowy przetrwać wojnę, uderzenie asteroidu...Chiny kończa budowę podziemnago miasta, Rosja kończy podziemne miasto - 65 tysięcy miejsc do mieszkania pod ziemią w górach, Jamantau - podziemne miasto pod Uralem. Ameryka jest na wojnę od dawna przygotowana. Kwestia tyczy się jeszcze Żydów i...złota, które znika i zostaje zastąpione kartami płatniczymi - sztucznymi pieniędzmi. Jak myslicie co się stało ze skarbcem pod WTC? Jedno jest pewne - wyparował...ale przed , czy po sfingowanym ataku? Co do Żydów, autorów Nowego Porządku oni już czystkę etniczną u siebie zrobili, są gotowi.
Teraz tylko trzeba przeniesć Stolicę Apostolską do Jeruzalem i zacznie się to, co już przygotowane zostało.
 

Portret użytkownika OLI

PLAN 3-CIE WOJNY ŚW JEST

PLAN 3-CIE WOJNY ŚW JEST PROSTY I JASNY. CHINY ZAATAKUJĄ  AMERYKE A ROSJA  EUROPE.  W TYM CAŁYM ZAMIESZANIU ISLAMISCI RUSZĄ NA PND. EUROPE. NA ŚWIECIE POWSTANIE CHAOS  TRUDNY DO OPANOWANIA - BROŃ ATOMOWA DOKOŃCZY DZIEŁA ZAGŁADY  -SGINIE 2/3 LUDNOŚCI,/// PRZEPOWIEDNIA JASNOWIDZA = ABBURA

Portret użytkownika PolandPatriot

 Tylko wojna i wulkany.

 Tylko wojna i wulkany. Meteoryty i katastrofy. Tsunami i trzęsienia ziemi. Czy na tym portalu kiedyś pojawi się inny temat czy dalej macie zamiar straszyć ludzi? Wątpię żeby doszło do wojny tego lata, bynajmniej nie z Rosją. To tak samo jak ta słynna atomówka na Warszawę tamtego roku.

Portret użytkownika inzynier magister

Tak jak pisałem wcześniej tu

Tak jak pisałem wcześniej tu na zmianach na ziemi, że służby i lewicowo pedalska masoneria podpiłują komuś opony, albo Kukizowi albo Dudzie ! Już nawołują do kolejnego ZAMACHU !

"Od kilku dni krąży po internecie list rozczarowanych rządami PO tzw. "waszych wyborców" napisany przez dwie osoby: Łukasza Słowaka i jego koleżankę Ewę Kochanowską. Widać w nim wierność Bronisławowi Komorowskiemu i krytykę działań Platformy Obywatelskiej. Słowak niby ratując PO już wybiera się na kongres założycielski NowoczesnaPL. Na Twitterze pokazuje prawdziwą twarz, uważając, że po wygranych wyborach prezydenckich przez Andrzeja Dudę potrzeba... "drugiego Tupolewa". Jego list drukuje dziś w całości "Gazeta Wyborcza".

Formacja lewicowo-liberalna to zbrodnicza formacja. Wyraźnie widać, że dla tych ludzi rządy patriotycznej prawicy to największe możliwe nieszczęście. Atak nuklearny i likwidacja Polski jest dla nich mniejszym nieszczęściem i jest łatwiejsza do zaakceptowania niż władza PiS-Kukiz !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wielebny Hektor

"Za sprawą Bożego słowa;

"Za sprawą Bożego słowa; ówczesny świat uległ zagładzie gdy został zatopiony wodą, lecz za sprawą tego samego słowa teraźniejszego niebiosa i ziemia są odłożone dla ognia oraz zachowane na dzień sądu i zagłady ludzi bezbożnych (...) dzień Jehowy nadejdzie jak złodziej i wtedy niebiosa przeminą z sykiem, elementy zaś rozpuszczą się od wielkiego gorąca, a ziemia i dzieła na niej zostaną odkryte. (...) Są jednak nowe niebiosa i nowa ziemia, których wyczekujemy zgodnie z obietnicą, a w nich ma mieszkać prawość. Toteż, umiłowani, skoro oczekuje tych rzeczy, róbcie wszystko, co możecie, aby na koniec zastał was niesplamionych i nieskalanych, i w pokoju. (2 Piotra 3:5-12)
Tylko czas pokaże i najlepiej zweryfikuje w jaki sposób, wszystko co teraz na obliczu całej Ziemi stwarza śmiertelne zagrożenie, dla życia ludzi i zwierząt zostanie unicestwione, i "jakim ogniem" spalone, tak aby nikt już nigdy więcej, w przyszłych, rajskich warunkach, nie lękał się okrutnych i zwyrodniałych morderców, ludobójców z gwiazdkami na pagonach, dyktatorów, i innych demo(n)kratycznych" bestii, psycholi tego świata "pijących krew niewiniątek", by już nikt nie ucierpiał od ich "dzieł", od tych śmiercionośnych arsenałów...

Strony

Skomentuj