Anomalna inwazja komarów w amerykańskim stanie Wisconsin

Kategorie: 

Źródło: Internet

W stanie Wisconsin wystąpiła dziwna naturalna anomalia. Sprzyjające do rozrodu warunki pogodowe spowodowały bezprecedensową eksplozję populacji komarów. Owady latają w potężnych chmurach, a ludzie porównują je do biblijnej plagi.

 

Rzeczywiście to co dzieje się od kilkunastu dni w Wisconsin trzeba nazywać katastrofą środowiska. Komary reprodukują się w niewiarygodnym tempie. W rezultacie jest ich tak wiele, że latają ogromnymi rojami przypominającymi szarańczę.

Źródło: Twitter

Miejscowi biolodzy twierdzą, że w stanie Wisconsin żyje 56 gatunków komarów, ale większość z nich zadowala się ukąszeniami zwierząt, przeważnie płazów i ptaków. Jednak przy takiej eksplozji populacji nikt nie jest bezpieczny i owady stały się bardzo dolegliwe.

Źródło: Twitter

Wyjście wieczorem na dwór nie jest obecnie możliwe, dosłownie oddycha się komarami, które od razu zaczynają zaciekle atakować swoje ofiary. W powietrzu słychać wtedy tylko charakterystyczne bzyczenie wzmocnione ze względu na obecność miliardów owadów.

Źródło: Twitter

Źródło: Twitter

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Dawno temu niejaki Mojżesz

Dawno temu niejaki Mojżesz używając czarnej magii zsyłał plagi na Egipt motywując w ten sposób faraona by wypuścił żydostwo z niewoli .. teraz podobne plagi nękają żydowskie USA i wygląda na to że wraca do żyda co posiał.

Portret użytkownika Zenek

"Ukraina – Ekspert wojskowy

"Ukraina – Ekspert wojskowy Alieksandr Żilin mówi: „Trzeba zrozumieć, że wojna z Rosją rozpoczęta”.
 
14 czerwca w Centrum Informacyjnym „Południo-wschodni front” miała miejsce audycja na skype z Moskwy z udziałem pułkownika rezerwy, wojskowego specjalisty, Alieksandra Żilina. 
 
„Washington postawił przed Poroszienko i Jacieniukiem zadanie zerwania dostaw gazu dla Europy. To co się dzisiaj dzieje wokół cen na gaz to są działania USA, przeciwko Europie, dokonywane rękoma Ukrainy. Sądzę, że wszystko zakończy się żałośnie dla Unii Europejskiej. Ale oskarży się o to Rosję. Dlatego Kreml wybrał taktykę taką, że Rosja robi wszystko co możliwe ażeby stabilizować sytuację. Trzeba zrozumieć, że rozpoczęła się wojna z Rosją. Teren działań bojowych, Ukraina, jest już przechwycony przez Amerykanów. Tak zwana władza ukraińska wprowadza w życie, podjętą przez Washington, decyzję starcia z powierzchni ziemi Słowian. Kijowska junta prowokuje interwencję Rosji. I w tym celu wykorzystywane są potworne łgarstwa. Dzisiaj światu zaczynają się otwierać oczy. Rosja jest gotowa do wystąpienia w obronie cywilnej ludności Południo-wschodu dlatego, że ludność Ukrainy została postawiona na krawędzi przeżycia”."
 
 
film z wywiadem pod linkiem
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-wojna-rosja-rozpoczeta-video-2014-06
 
 
Nazifilom i katoszołomom chcę przypomnieć iż istniejąca PRZEPOWIEDNIA mówi iż CHRZEŚCIJAŃSTWO ODRODZI SIĘ ZE SŁOWIANINA literalnie Polaka. Działania żydonazistów kijowskich z polecenia satanistów waszyngtońskich ma zapobiec TEMU ODRODZENIU I SPRAWIĆ BY ŻYDOWSKI SATANONAZIZM znany jako też judaizm wiecznie królował a w raz z nim wyzysk, lichwa, gwałty, mordy, wojny, pedofilia etc. Dlatego patrzcie w kogo celujecie bo możecie przypadkiem zabić swojego wyczekiwanego Zbawiciela.
 
To co się dzieje na Ukrainie a w zamierzeniach ma dziać w całej Europie to wojna religijna z chrześcijaństwem do jakiej zawzięcie dążą żydzi. Oni dążą do wymordowania CAŁEJ BIAŁEJ RASY, nawet was nazifilów czy katoszołomów. Nie ma znaczenia jak bardzo im będziecie wchodzić z umiłowaniem w odbyt  i tak jesteście dla nich NIECZYŚCI czyli goje. Jesteście podludzmi do wymordowania. Pamiętajcie o tym czytając chociażby Protokoły Medrców Syjonu czy wynurzenia ichnich polityków gdzie to dokładnie opisali.
 

Portret użytkownika Pantałyk

Te syjonistyczne karaluchy i

Te syjonistyczne karaluchy i tak w ostatecznym rozrachunku wyginą. Już dostają po dupie, ale nie chcą się do tego przyznać. Wzrasta bowiem lawinowo na świecie liczba ludzi widzących jedyny ratunek dla tego pier*****ka w działaniu opartym na współistnieniu i kooperacji, a nie rywalizacji i walce. I dlatego głęboko wypinają się na ich chore gierki, nawoływania do wojny i temu podobne bzdury.
Coraz więcej ludzi zaczyna otwierać oczy i widzieć, że bez czystej i zdrowej Ziemi nie ma tu miejsca dla nas. A głównym zagrożeniem dla Niej i naszej tu egzystencji jest ten patologiczny, siermiężny i zacofany system, żywiący garstkę pasożytniczych skur***li, podczas gdy miliony padają z głodu lub żyją na granicy ubóstwa.
Tego obrazu nie da się zaciemnić i wymazać. Ludzie to widzą i potrafią wyciągać wnioski. Karaluchy dobrze o tym wiedzą, dlatego dostają sraczki że kontrola nad masami zaczyna im się załamywać. A to dopiero początek ich sromotnej klęski.

Portret użytkownika jou

no i ci co reklamuja ten

no i ci co reklamuja ten preparat na komary-raid? powinni nam pokazac jego skutecznosc,maja okazje sie popisac,proponuje by sam dyrektor sie spsiukal i pojechal w teren tam hehehehe jak wroci zywy bez ukoszenia to kupuje cala skrzynke,obiecuje:)

Skomentuj