Anomalie pogodowe w środkowej i południowej części Włoch

Kategorie: 

Źródło: earth-chronicles.com

Nienaturalnie wysokie temperatury w rejonach środkowych i południowych Włoch przekraczają 35 °C. Odnotowano także wysoką wilgotność, przez w wielu miejscach trudno oddychać.

 

Termometry biją rekordy we włoskich temperaturach o tej porze roku. Zwykle pod koniec października, ciepłe powietrze oznacza około 15 °C. Pogoda jednak odzwierciedla bardziej połowę sierpnia.

 

Ludzie ponownie zapełnili plaże, kąpią się w morzu, a temperatura odczuwalna w niektórych miejscach wynosi nawet 40 °C. Mimo panowania przyjemnej aury w postaci pięknej pogody, cała sytuacja może być kolejnym dowodem na globalne ocieplenie.


Jednak wyższe temperatury były prognozowane, zgodnie z oczekiwaniami synoptyków Sardynię spowiły wiatry Sirocco, które zawierają gorące powietrze znad Sahary. Ostatnie tak wysokie temperatury we Włoszech o tej porze roku zostały odnotowane w 1999 roku, czyli 17 lat temu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika jaa

ale fantazje. Gdyby coś

ale fantazje. Gdyby coś takiego, co napisałaś (eś) było realnością, to już dawno wyginęlibyśmy. W latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, było dużo więcej katastrof i kataklizmów. Do oceanów też pewnie wywalali pręty z elektrowni atomowych. A, ile  podmorskich atomowych prób robili, to nawet nie wiadomo. Teraz to jest spokój. Ludzie się zabijają, ale wtedy jeszcze bardziej. Na paszport to się czekało nawet pół roku i, to dopiero od połowy lat osiemdziesiątych. Wcześniej, to jedynie za zezwoleniem. Co do modlitwy, to jest to zupełnie coś innego niż Ci się wydaje. Co, do krwiożerczości, to żaden bożek nie jest sam z siebie krwiożerczy. Tu zachodzi związek przyczynowo-skutkowy. A, co do takich bożków, to hinduska bogini zniszczenia jest chyba bardziej. Co do samego niszczenia, to nie ma czegoś takiego. Jest tylko element zmiany z jednego w drugie. A, to, że ludziom wydaje się, że jest to coś strasznego, to tylko kwestia percepcji i braku zrozumienia w jak dynamicznym świecie funkcjonują. I, że sami, swoją postawą, też przyczyniają się do eskalowania różnych  zjawisk. Weźmy na ten przykład, Twój wpis. Odpowiednim układem słów wsparłaś takiego bożka, a przynajmniej zasiliłaś taki profil. A, do tego każdy, kto Twój wpis przeczyta, zrobi to samo, nawet niechcący. To, komu naprawdę służą Twoje wpisy?

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ona pisze o Jahfę a ty

Ona pisze o Jahfę a ty bronisz Jezusa. Wam Świadkom Jehowy wszystkim bozia rozum dawno odebrała. Widziałem was jak na górze św Anny w latach '70 czekaliście 3 dni na koniec świata. Truposze. Przeklęci. Żydy. Znam te wasze żydo-bajania o ergregorach. Jedyną tajemniczą kwestią w tym równaniu jest MASA KRYTYCZNA. To nie ważne ile śmieci ktoś wysypuje do oceanu, ważne jest to kiedy ocean przestanie się sam oczyszczać w wyniku ''przedawkowania.'' Tak samo jest na planie duchowym. Jak za bardzo Żydo-Johowo przegniesz ''pałę'' to ona ci się już nie zregeneruje. Smile A jak zniszczycie kolejną planetę, to znowu wyślą was diabłów-żydów pod ziemię gdzie jedyne pożywienie to będą wasze dzieci. Zdziczejecie od tego na 100% bo historia lubi kołem się toczyć.

Portret użytkownika Czterdzieści i cztery

Przemyśl jeszcze raz, jaki

Przemyśl jeszcze raz, jaki sens jest zwalczanie Boga?  Gdzie jest napisane, że Bóg każe do siebei sie modlić? Weź sobie 10 przykazań i zobaczy, czy każe do siebie się modlić.. według mnie wręcz mówi, żeby go nie wzywał nadaremno, czyli najlepiej w ogóle. Jest też w 10 przykazaniach informacja, że jesli masz Boga to masz mieć go jednego i żadnych rzeźb, ani obrazów, czy krzyży. Nie ma nic o karze za zabijanie, ale jest kara za bałwochwalstwo, czyli klęczenie przed bałwochwalczymi wyobrażeniami tegoż Boga czy innego. Mylisz jedną rzecz, utożsamiasz Boga z tym co pisali różni prorocy i powoływali się na niego. Bóg dał wyraźne informacje, jak masz pstępować, natomiast karze za łamanie prawa. Obecnie możemy obserwować jaka kara przychodzi na katolicyzm, który jest Wielką Nierządnicą bałwochwalczą i bluźnierczą z Apokalipsy św. Jana. Ludzie masowo odchodzą od tego bałwochwalczego kultu, a :duchowni" tego nałwochwalczego kultu przekroczyli granice przyzwoitości, choćby namawiajac spoleczęństwo, żeby samo strzeliło sobie  w głowę i musiało finansować upośledzone społeczeństwo, co w przypadku urodzeń zdarza sie czesto, bo takie mamy zanieczyszczone środowisko, ale to nie oznacza, że mamy stracić ostatki rozsądku i skazać te upośledzone dzieci na cierpienie razem z rodzicami spoleczęństwem, które zostałoby obciążone finansowaniem, czego chce opętany przez bałwochwalczą religię PiS, Kukiz'15, PSL i cześciowo PO. Nie widze problemu w istnieniu Boga, widze problem w istnieniu bałwochwalczych kultów jak katolicyzm, protestantyzm, czy prawosławie, a nawet buddyzm, który kłania się posągowi buddy.

Strony

Skomentuj