Anomalia po trzęsieniu ziemi na Syberii

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

W znajdującej się na południu Syberii republice Tuwy od kilku miesięcy dochodzi do znacznego wzmożenia aktywności sejsmicznej. Teraz na dodatek zaobserwowano dziwne świecące chmury, które mogą towarzyszyć tym zjawiskom.

 

Sama aktywność sejsmiczna tej skali jest tam zaskakująca, ponieważ trzęsienia są bardzo silne, nawet do 6.8 w skali Richtera a na dodatek płytkie, co powoduje znaczne problemy, bo powoduje wiele uszkodzeń budynków.

 

Lokalni mieszkańcy twierdzą, że wstrząsom towarzyszą zwykle pokazy jasnych świateł nad górą Usz-Mongulek. Światła widziano na przykład 25 marca około 22:00. Rosjanie dopatrują się tam jakichś symboli czy znaków. Czasem stwierdzają przekornie, że widzą dwa znaki zapytania.

Światła mogą mieć jakiś związek z jonosferą. Wiemy, że w innych obszarach aktywnych sejsmicznie dochodziło niekiedy do manifestacji świetlnych poprzedzających wystąpienie trzęsień ziemi, skoro widzimy takie coś w okolicy miejsca, które ostatnio stało się aktywne sejsmicznie to tego typu hipotezy są jeszcze bardziej uprawnione.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika maryjan

DUUPA nie haarp! Widział ktoś

DUUPA nie haarp!Widział ktoś z was kiedyś zachód słońca? Nigdy nie widzieliście jak słlońce oświetla z za horyzontu jedynie niebo, a chmury są ciemne na dole a oświetlone w górnych partiach? A gdy dodamy jeszcze "wzmożoną aktywność sejsmiczną", to wystarczy że jakikolwiek wolkan choćby beknie a obłok dymu lub pary wodnej leci baaaardzo wysoko. Ponad zwykłymi chmurami napewno będzie bardziej oświetlony niż zwykłe chmury. Tyle na ten temat.Trochę żenujące jest, że redakcja zamiast opublikować zdjęcie jako ciekawostkę, z logicznym wyjaśnieniem publikują chorą, a conajgorsze tanią sensację......żal.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To nie prawda! Pierwsze

To nie prawda! Pierwsze doświadczenie Tesli na skalę globalną prototypem HAARP-u odbyło się w chyba w 1912 roku ( wydarzenie tunguskie) Od tego czasu wiele tego typu doświadczeń było generowanych, tyle, że z mniejszą częstotliwością, ze względu na brak mocy energetycznych. Obecnie te moce są. Są tak potężne, że HAARP może rozpołowić planetę.Haarp podgrzewa jonosferę to chyba wiecie... Jak wiecie to sobie zadajcie pytanie : " po co?" I jeszcze jedno... "Wzmianki ..." Zgadza się. Cywilizacje techniczne na poziomie obecnym istniały już co najmniej dwa razy w historii ludzkości.To co różni nas od tamtych zamierzchłych to fakt, że w przeciwieństwie do masowości zastosowania nowoczesnych rozwiązań technicznych wśród populacji ludzkiej w naszej- w tamtych należały wyłącznie do  elit-"bogów""Potop"AtlantydaMu... Oni też przewracali Ziemię do góry nogami i obniżali populację....gdy tracili nad nią kontrolę... 

Strony

Skomentuj