Angela Merkel została zaproszona na spotkanie Grupy Bilderberg w Dreźnie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według Die Tageszeitung, Angela Merkel jest na liście tegorocznych gości spotkania Grupy Bilderberg, które odbędzie się w czerwcu w Dreźnie. Ma się tam spotkać, jak co roku, kilkuset globalistów, ludzi biznesu, bankowości, mediów i środowisk akademickich.

 

Kanclerz Angela Merkel została z pewnością zaproszona ponieważ jak nikt inny wywarła negatywne piętno na projekcie Unii Europejskiej. Po szalonej deklaracji zachęcającej miliony nielegalnych imigrantów do szturmowania Europy zrobił się potężny kryzys, którego końca nie widać.

Nie wiadomo czy nieodpowiedzialna polityka Merkel, która doprowadziła do trwającej islamskiej inwazji, nie jest po prostu realizacją działań zleconych rok temu, podczas konferencji Bilderberg w Austrii. Prawdopodobnie właśnie na ten temat postanowili z nią teraz porozmawiać ludzie realnie sprawujący kontrolę nad światem, skupieni  w ramach Grupy Bilderberg.

 

Reprezentacja Niemiec na tym spotkaniu jest zresztą szczególnie silna. Nie tylko odbywa się ono na terytorium tego kraju, ale też poza panią kanclerz, będzie w nim uczestniczyć zarówno niemiecka minister obrony, Ursula von der Leyen, minister gospodarki, Sigmar Gabriel oraz minister spraw zagranicznych Frank-Walter Steinmeier. Bardzo możliwe, że jak zwykle w ostatniej historii, to Niemcy będą odpowiedzialni za niekoniecznie pożądane przeobrażenia Europy. Konkretne decyzje w kwestii stworzenia odpowiednio wielkiego kryzysu, z którego wyłoni się Nowy Porządek Świata, mogą zapaśc już za mniej niż miesiąc podczas drezdeńskiego spotkania nieformalnego rządu światowego.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika przezwisko

V. kolumna w RFN

V. kolumna w RFN

 

„Po szalonej deklaracji zachęcającej miliony nielegalnych imigrantów do szturmowania Europy ”

 

Szturm w ramach operacji inwazji na UE, zorganizowany przez grupy finansowe, m.in. Sorosa, Merkel organizowała V. kolumnę w RFN i UE.

 

Skoro spotkanie Bilderbergów „odbywa się ono na terytorium tego kraju ”, tzn. będzie dotyczyło w dużym stopniu tego kraju. Z reguły sygnalizuje takie spotkanie przygotowanie jakiejś operacji przeciwko krajowi goszczącemu, n.p. po wizycie Bilderbergów w Grecji rozpoczął się atak kręgów finansowych, stwierdzenie bankructwa, na Grecję, podobnie było z Turcją. Osoby zaproszone mają utworzyć V. kolumnę, przy czym Merkel wywiązała się jak dotąd z tej roli bez zastrzeżeń.

 

„ludzie realnie sprawujący kontrolę nad światem, skupieni  w ramach Grupy Bilderberg ”, wiele wskazuje na to, że w grupie nie ma ludzi „sprawujących kontrolę nad światem” ale o ich bliskich reprezentantów, posłańców.

Portret użytkownika Sławek

No właśnie.... w końcu ktoś w

No właśnie.... w końcu ktoś w artykule napisał prawdę o co chodzi z tymi islamistami........ podpisuje sie pod artykułem obiema rękami.... bo w mediach.... to tylko piszą o biednych islamistach a nikt nie pisze o inwazji sterowanej przez grupe wpływowych ludzi.........

Portret użytkownika oli.sit

ROSJA MA RAKIETE ATOMOWOM

ROSJA MA RAKIETE ATOMOWOM KTÓRA NOZE ZNISZCZYC PAŃSTWO WIELKOSCI FRANCJI A ONI CHCĄ ZNISZCZYC CAŁY ŚWIAT. JA PYTAM CO NA TO PAN BÓG, MILCZY ////CZY ON TEŻ NALEŻY DO TEGO DIABELSKIEGO KLUBU ?????

Portret użytkownika Pp

Pan Bóg już się wypowiedział

Pan Bóg już się wypowiedział w tej kwestii!!! Zostaną zniszczeni ale dopiero wtedy jak będą myśleli że im się udało. Nie wierzycie? To poczytajcie Księgę Prawdy (wyjaśnienie księgi apokalipsy). www.paruzja.info "Nikt z ludzi nie może wiedzieć co jest zapisane w Księdze Apokalipsy św Jana bo to są tylko symbole, ale te wydarzenia dzieją się na waszych oczach"
 

Strony

Skomentuj