Angela Merkel znowu poucza Polskę - Niemcy przystąpiły do dyplomatycznego ataku na Polskę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemcy, czyli kraj w którym pod pozorem poprawności politycznej, zwalcza się wolność słowa, skazując dziennikarzy, ośmielają się nie tylko komentować to co dzieje się w Polsce, ale też grożą nam poprzez unijne instytucje. Pretekstem jest mityczna praworządność, która rzekomo jest zagrożona, gdyż partia rządząca przygotowała ustawy reformujące polskie sądownictwo. Okazuje się, że Niemcy nie zgadzają się na tą reformę, co werbalizują zależni od nich politycy z Brukseli.

 

Niemcy, którzy realnie rządzą w tak zwanej Unii Europejskiej, od dwóch lat zaciekle, przy każdej okazji atakują Polskę zarzucając łamanie demokracji, objawiające się tym, że ludzie w Polsce pomylili się przy urnach wyborczych i nie wybrali ich protegowanych. W związku z tym natychmiast unijne instytucje zafrasowały się demokracją i praworządnością w naszym kraju. W rezultacie w Parlamencie Europejskim sprokurowano dwie debaty na temat stanu praworządności w Polsce.

 

Biorąc pod uwagę to co dzieje się w Europie Zachodniej chyba warto by było zainteresować się poziomem praworządności w Niemczech i we Francji. Niemcy stają się politycznie poprawnym społeczeństwem z zastraszonymi przez napływowych imigrantów rdzennymi mieszkańcami tego kraju, którzy obawiają się nawet walczyć o swoje prawa w obawie oskarżenia o rasizm. Zastraszeni ludzie żyją tam w społeczeństwach, w których gościom z Azji i Afryki wolno więcej niż innym.

Angela Merkel, która dzisiaj bezczelnie krytykowała polskie próby reformy sądownictwa, powinna się zająć swoimi sprawami takimi jak integracja wpuszczonych na jej zaproszenie milionów ludzi o trudnej do ustalenia tożsamości. Można oczywiście udawać, że nie ma problemu z islamem i iść w zaparte, co robi pani Merkel jednocześnie opowiadając głupoty o zaniepokojeniu dekomunizacją sądownictwa w Polsce, ale rzeczywistości nie da się wiecznie zaklinać i polityka doprowadziła do rozlewu krwi a jej kontynuacja tylko pogorszy sytuację.

Czy nie czas na debatę w Parlamencie Europejskim na temat tego co narobiła pani Merkel? Przez swoją lekkomyślność, lub wykonując czyjeś rozkazy, właściwie zniszczyła strefę Schengen, ośmieliła hordy do przyjazdu na socjal, a teraz domaga się relokacji nadmiarowych i niesprawdzonych nielegalnych imigrantów po krajach członkowskich wymyślając sposoby zemsty na krajach odmawiających przyjęcia islamistów pani Merkel.

Komisja Europejska groźnie pohukuje a jutro kanclerz Merkel spotyka się z szefem KE, Junckerem i zapowiedziała już, że będzie rozmawiać z nim o problemie jaki ma z Polską. Celem jest wdrożenie procedury artykułu 7 Traktatu o Unii Europejskiej, który przewiduje wprowadzenie sankcji na kraju członkowskim. 

 

Trudno się dziwić, że Niemcy i ich polskojęzyczni politycy nad Wisłą, przeszli do tak frontalnego ataku dyplomatycznego na Polskę. Usiłują po prostu w ten sposób ratować swój projekt Mitteleuropy, który nagle został zagrożony przez zmianę polityki Warszawy względem berlina i przyjęcie orientacji izraelsko-amerykańskiej zamiast niemieckiej, jak dotychczas.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika BoloiLolo

Jak świat światem Niemiec

Jak świat światem Niemiec nigdy nie był Polakowi bratem....Dama Merkel sprytna w mediacjach choć Niemcy już nie odgrywają dużej roli militarnej ,ale czynią zakusy ekonomiczne"""dowody ::::powstały 3 spółki lotnicze między innymi ""Olt Expres Regional" i dwa inne których zadaniem było dobić Polskiego Przewoźnika ""LOT"" ::wyszło to na Komisji Sejmowej i  o duży włos by im to się udfało  i tak zamknięto::: Stocznie, Kopalnie, Huty , Stalownie, a Donald Tusk otrzymał medal złoty od Merkel za współpracę....Pytanie do czytelników niech ocenią FAKTA o czyj interes zadbał,,,,,kto czyim murzynem, lub niewolnikiem ma być.....!!!!????

Portret użytkownika Rodak

Niech A.Merkel zajmie sie

Niech A.Merkel zajmie sie sprawami bezpieczeństwa Niemców i nie poucza Polski jak ma sie rządzic, bo z tych pouczeń może wyniknąc taka tragedia jak podczas II WŚ, z którą Niemcy ponoszą wyłączna winę, bo od wielu wieków dążą do zniewolenia wszystkich krajów Europy, co sie im częściowo udało, i utworzenia imperium niemiecko -rosyjskiego, bo jedno  są silni gospodarczo, a drudzy siulni militarnie, ale im sie to nie może udac.

Portret użytkownika inzynier magister

Mark Lancaster, brytyjski

Mark Lancaster, brytyjski wiceminister obrony powiedział, że najprawdopodobniej jeszcze w tym roku zostanie podpisany polsko-brytyjski „traktat o relacjach obronnych”. Dodał, że jest to najlepszy przykład na dynamiczny rozwój relacji między Londynem a Warszawą.We wtorek Lancaster przyleciał do Polski. Na środę jest zaplanowane jego spotkanie z Tomaszem Szatkowskim, wiceministrem obrony narodowej oraz wizyta w siedzibie batalionowej grupy bojowej NATO w Orzyszu, gdzie spotka się z brytyjskimi żołnierzami. Po jej zakończeniu polityk uda się do Estonii i na Ukrainę.Lancester podkreślił, iż pomimo planowanego wyjściach Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej nie zostaną zakończone dotychczasowe sojusze wojskowe, w ramach których Brytyjczycy zobowiązali się  „do ochrony wspólnego, europejskiego bezpieczeństwa”. Wyraził również przekonanie, że przynależność do Paktu Północnoatlantyckiego stanowi „fundament polityki bezpieczeństwa”.- Dotychczasowe funkcjonowanie wschodniej flanki NATO stanowi bardzo pozytywny krok w rozwoju NATO - podkreślił. Obecnie około 800 brytyjskich żołnierzy stacjonuje w Estonii, a około 150 w Polsce. Z kolei w Rumunii brytyjskie lotnictwo bierze udział w misji obserwacyjnej nad Morzem Czarnym. http://www.pch24.pl/powtorka-z-1939-czy-realna-obietnica--wielka-brytania-podpisze-z-polska-traktat-o-relacjach-obronnych,54186,i.html#ixzz4rDjQ2I00

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wyjechany

Jeśli to prawda to muszę

Jeśli to prawda to muszę stwierdzić że historia rzeczywiście lubi się powtarzać. A przy tych polskojęzycznych rządach wcale się nie zdziwię jeśli nasi oficjele na to pójdą.

Jak my Polacy się w końcu nie opbudzimy i zaczniemy dbać o POLSKIE Interesy, o polską rację stanu to skończy się następnym rozbiorem.

A mieliśmy kiedyś granicę prawie od Estonii poprzez wojewódzwo smoleńskie aż prawie po krym.

I komu to przeszkadzało? Sami zapierdol....śmy !!! Tak jak teraz!

Portret użytkownika hansi

Islamiści nie muszą. Ich -

Islamiści nie muszą. Ich - przeznaczono do zaorania ZACHODNIEJ Ojropy (i Skandynawii).

JUDEOpolonia musi natomiast, zostać oczyszczona z co zdrowszych i aktywniejszych Polaków, rękami BANDEROWNI, już uzbrojonej przemyconą z Ukrainy bronią, pod patronatem "Fundacji Otywarty Dialog" i innych. ORAZ - hordami agentów MOSADU, których - jeśli wierzyć pogłoskom - przebywa już na terenie Polin 40 tysięcy sztuk... Oczywiście, jeśli tej jesieni "Armia Unijna" (do której należą też i Czesi..) wjedzie, żeby w Polsce "przywracać demokrację i praworządność" (zachęcona "naszą", podpisaną przez Dudusia, dokładnie w tym celu, Ustawą 1066, o "bratniej pomocy"..), to wymordowana zostanie, solidarnie przez obie "walczące strony" POLSKA, PATRIOTYCZNA MŁODZIEŻ, powołana przez Macierewicza w kamasze, w celu realizacji "patriotycznego łobowiązku łobrony łojczyzny", a która niedawno, naiwnie zapisywała się patriotycznie, w szerego "Obrony Terytorialnej", gdzie od samego początku chodziło wyłącznie o ZEWIDENCJONOWANIE potencjalnego zagrożenia w Polsce dla panoszącej się już na całego Żydowni USraelskiej...

Czy tego NIE WIDAĆ PRZERAŹLIWIE JASNO ?...

Portret użytkownika hansi

Są, są, a jakże ! NIE WSZYSCY

Są, są, a jakże ! NIE WSZYSCY Niemcy, to idioci, pedały i cioty... Jednak - "pacyfikowani" są zajadle przez służby... Faszym polski obecnie, to mały Pikuś, w porównaniu z FINEZYJNYM i ukrytym, ale potwornie bezwzględnym, faszyzmem NIEMIECKIM...

Strony

Skomentuj