Angela Merkel wprowadza w Niemczech całkowity lockdown

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemcy wprowadzają całkowite zamknięcie gospodarki. Rozpocznie się już w tą środę 16 grudnia i potrwa minimum do 10 stycznia.

 

Kanclerz Angela Merkel ogłosiła decyzję o kompletnym - tak zwanym "lockdownie" - jaki na tydzień przed świętami chce ogłosić niemiecki rząd. W oczywisty sposób oznacza to niewypłacalność tysięcy przedsiębiorców i bezrobocie milionów ludzi.

 

Właśnie w tygodniu poprzedzającym Boże Narodzenie, obroty wynoszą tyle ile zwykle w całym miesiącu i wielu sprzedawców czekało na ten okres zakupowy, aby jakoś zbilansować straty z całego dziwnego roku 2020. Teraz okazało się, że nie odbiją się od dna, bo pogrążył ich rząd. Oczekiwanie niemieckich władz jest takie, że przedsiębiorcy mają zawiesić działalność lub zorganizować pracę zdalną. Nie zmienia nic w tej kwestii również to, że Niemcy planują pomagać upadającym firmom przeznaczając na to 11 miliardów euro miesięcznie. 

 

Przepisy zakładają zamknięcie wszystkich sklepów z wyjątkiem spożywczych. Będą mogły też pracować apteki, stacje benzynowe, banki i placówki pocztowe. Restauracje i bary mogą prowadzić sprzedaż tylko z dowozem do klientów. Zapowiedziano też wprowadzenie całkowitego zakazu spożywania alkoholu na powietrzu, co oznacza zakaz picia grzanego wina - tradycyjnie serwowanego na niemieckich jarmarkach bożonarodzeniowych. Na same Boże Narodzenie ogłoszono również możliwość wprowadzenia ograniczenia ilości osób, które mogą przebywać w kościołach. 

 

Oficjalnie przyczyną wprowadzenia w Niemczech tak drastycznych obostrzeń jest wzrastająca liczba przypadków pozytywnych wyników testów RT PCR, które są nazywane błędnie zakażeniami. Zresztą statystycznie ilość tych pozytywnych testów jest podobna jak w Polsce gdzie przynajmniej narazie rząd wybiera branże do zbankrutowania na podstawie wykonywanej działalności a nie niemal po całości jak w Niemczech.

 

Marne to jednak pocieszenie, że gospodarkę niszczą nie tylko polscy politycy, ale robią to też gorliwie ich koledzy z zagranicy. Tym bardziej wygląda to na przygotowania do Wielkiego Resetu, który z uśmiechem na twarzy zapowiedziała niedawno Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula Von Der Layen. A skoro tak to pewnie i nas w Polsce nie minie drugi pełny lockdown, który sądząc po wypowiedziach rządu może zostać u nas ogłoszony w drugiej połowie stycznia, gdy już nastanie mityczna "trzecia fala" koronawirusa, której tak niecierpliwie oczekują nasze władze.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika malina

Ciekawe kto wejdzie na rynki

Ciekawe kto wejdzie na rynki kiedy Szkopy wreszcie zlikwidują swoją gospodarkę. Może powstaną fabryki zatrudniające "inżynierów  i specjalistów z Afryki" których Merkel przyjęła gościnnie jakiś milion *mosking*

Portret użytkownika Quark

Rodowitym niemiaszkom

Rodowitym niemiaszkom przykręca "śrubę" ale za to nowonapływowym "niemcom" zasiłków nie szczędzi ... Hitler gdyby mógł to by się w grobie przewrócił na lewą stronę , wszystkie jego wysiłki na NIC ! Nie to żebym niemców żałował - nic podobnego , niemiec TWÓJ wróg ! Ale GŁUPOTĘ palcem wskazać trzeba .

Portret użytkownika Mojeimię44

Nie w temacie ale z

Nie w temacie ale z ciekawostek.

Czy wiecie, że Izrael nie był ziemią żydów? Oprócz dowodów historycznych  mówi o tym wiele wesetów z bibli np. ten.

"Czy to nie Ty, Boże nasz, wygnałeś mieszkańców tej ziemi przed Twoim ludem, Izraelem, i dałeś ją na wieki potomstwu Abrahama, Twego przyjaciela?"

Nie nam oceniać czy słusznie czy niesłusznie zostało to dokonane ale historia lubi się powtarzać gdyż po II wojnie światowej Izrael znowu przejął połacie ziemi na bliskim wschodzie i nazwał je Izrael.  Jedno jest pewne Izraelici to lud przewrotny i szybko zapominają o Bogu tworząc tylko pozory wierności dla innych narodów lecz w środku uprawiają kulty nie związane z Bogiem. Mówi o tym stary i nowy testament

"Słusznie prorok Izajasz powiedział o was, obłudnikach, jak jest napisane: Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie.

Ale czci Mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi. Uchyliliście przykazanie Boże, a trzymacie się ludzkiej tradycji."

Nie wszyscy żydzi są przewrotni. Żydzi mesjanistyczni są bardzo wierni i poszli za naukami Jezusa jednak przez to są jedną z najbardziej prześladowanych grup społecznych na świecie i byli taką od ukrzyżowania Jezusa. To ich palono na stosach, rzucono na pożarcie lwom, krzyżowano do góry nogami itd. Podczas holokaustu to właśnie ich zginęło najwięcej. To jest Joshua o polskich korzeniach. Jest bardzo wierny. Na łodzi możecie zobaczyć liczbę 44 i siedzi on pod drzewem symbolem drzewa życia. 

https://youtu.be/uQ_6_95NZz8

Zatem nie wszyscy żydzi są źli jednak ci żydzi mesjanistyczni mają często przewalone i przez żydów nie są uznawani za żydów. Wydaje mi się, że w obliczu Boga jest zupełnie odwrotnie. Np. ten zwyrodnialec ma więcej krwi na rękach niewinnych dzieci niż jest jej zapasu w bankach krwi.  Umożliwia używanie dzieci palestyńskich przez żołnieży żydowskich jako żywe tarcze.

https://youtu.be/Vy_XYG-VYhg

Bez nauk mistrza nie przetrwamy jako cywilizacja. Wszystkie plany tych którzy chcą wprowadzić nową normalność runą. To jest ich spisek cyt z bibli. 

"Zniszczmy drzewo wraz z jego mocą,
zgładźmy go z ziemi żyjących,
a jego imienia niech już nikt nie wspomina!"

Tu chodzi o drzewo życia i mesjasza. Jednak to im nie wyjdzie gdyż tak mówi pismo. Powodzenia.

https://youtu.be/JQ-yRC1HJgM

 

Portret użytkownika baca

no cóż prawda jest taka że

no cóż prawda jest taka że żydy poświętowaly sobie chanuke a nie pozwolą poświętować boziowego narodzenia czyli słowiańskiego nowego roku...
śrubka się dokręca i będzie dokręcać aż skołowane matoły błagać będą o zastrzyk zeby pójść do niewolniczej roboty...
ech.. jak pomyślę że baranom dano już lata temu sposób na tego typu bezprawie to mi się flaki wywracają... bo wiedziałem że lud głupi ale że aż tak... no to prawdziwa niespodzianka...
ciekawe co na to nasz dyżurny baran - jedyny człowiek na forum który nigdy nie miał i nie będzie miał na żadną kwestię żadnych poglądów...
on pewnie nie zauważy śmiertelnego zagrożenia nawet jak mu żyd siądzie na plecach ze strzykawką...
biedny durny baran pomyśli że żyd chce się... przejechać Lol
ojoj nowy rok bedzie interesujący...

 

Portret użytkownika Mojeimię44

A no tak właśnie było to

A no tak właśnie było to zaplanowane od samego początku. Niedość, że miejsce robi się na kawiarnie słusznego to jeszcze dłużnik zniknął czyli nie będzie problematyzował i zarażał swoją nienawiścią do rządu innych. 

Musimy pod każdym względem bronić polskiej przedsiębiorczości. Biznesmeni polscy niejednokrotnie są zadłużeni po uszy a przecież to oni dają nam pracę. Niestety ten rząd działa i przeciwko im i przeciwko nam zatem nie powinniśmy się dzielić a powinniśmy grać w jednej drużynie. Owszem bogaci ludzie trochę przesadzali pokazując obłudę swojego bogactwa ale nusimy sobie to wybaczyć i razem walczyć nie tylko o wartości ale o prawdę. To jest ten czas w którym wszyscy musimy pokazać sobie odrobinę miłości gdyż u jednego diabła siedzimy w paszczy. 

jeśli pokażemy sobie nawzajem wyrozumiałość, solidarność, miłość to obalimy ten nierząd coraz bardziej zniewalający nas swoją władzą i koroną. 

https://youtu.be/OjRyJ4019rk

https://youtu.be/tXpEOMZYSxs

https://youtu.be/q8Hgz5H_PBg

Niestety w tym wszystkim potrzebny jest też bunt dziennikarzy ale biorąc pod uwagę pieniądze wydawane na środki masowego prania mózgu i ogłupiania nie widzę narazie w tym szans. Zatem musimy działać wbrew tubie propagandowej. Pomagajmy sobie nawzajem gdyż rząd nam nie pomoże. On ma inne cele. 

1. Całkowite przejęcie mediów.

2. Całkowite przejęcie i uzależnienie gospodarki.

3. Depopulacja niewygodnych jednostek.

4. Globalizm oparty o rasę panów.

5. Ogłupianie dzieci poprzez zaniżanie poziomu szkolnictwa 

Tego jest dużo więcej. Obudźmy się wszyscy. Kiedyś się mówiło musisz zmartwychwstać dziś się mówi musisz się obudzić. Zrozumcie. 

Portret użytkownika baca

ano tak, dokładnie tylko że w

ano tak, dokładnie tylko że w tym bandyckim systemie nia ma się komu tym zająć i komu tego zglosić...

do bandytow chcesz się skarżyć na bandytyzm?

powodzonka... nie ma to jak trzaskanie jęzorem w komentarzach... zwłaszcza jak się holokaust Polaków na dobre rozkręcił - to bardzo odpowiedni moment aby parę takich spraw... przedyskutować w komentarzach...

to był sarkazm, nieważne...

 

Portret użytkownika kolo21

A najbardziej mi zal tych

A najbardziej mi zal tych biednych tak mało zarabiajacych lekarzy. A wystarczy wpisać w wyszukiwarkę oferty pracy dla lekarzy w Polsce. W 30 sekund znalazłem robotę dla internisty na pełen etat. Za 160zł na godzinę do negocjacji wzwyż. Tak samo łatwo sprawdzić płace piguł. 9.200zł netto miesięcznie. 8 godzin dziennego dyżuru no i picia kawki. Cholerne konowały nie potrafią mnie zdiagnozować od 8 lat. I sam to zrobiłem efekt cudowny ! Wracam do zdrowia.

kolo21

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Ostatnio minister obrony RFN

Ostatnio minister obrony RFN z partii Angeli złożyła hołd lenny Jankesom więc nic dziwnego że zarzynają niemiecki biznes by później wpuścić do siebie Plan Marshalla 2.0. Macron i Francja są już ostatnim krajem który stawia w Europie opór amerykańskiej dominacji i covidowej destrukcji europejskich przedsiębiorstw

 

 

Portret użytkownika euklides

Francuzi mają jedne z

Francuzi mają jedne z nagorszych obostrzeń. Trzymają za mordę Francuzów bardziej niż nas. Zrozum Adolfie, że przeciętny obywatel czy to Francuz, czy Niemiec, czy Amerykanin jest niewolnikiem. Nie ma czegoś takiego jak USA, Francja, Niemcy, bo wszystkie narody są w niewoli.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Francuzi mają jedne z

Francuzi mają jedne z nagorszych obostrzeń.

Chodzi o prawidłowość. Macron ogłasza niezależność od USA i wycofuje lockdown, Niemcy ogłaszają się amerykańską kolonią i wprowadzają lockdown. Przypadek? Możesz wierzyć lub nie ale Francja od zawsze prowadzi wojne z Anglosasami na wielu poziomach. To że Makaron wprowadza lockdowny tak jak reszta świata wynika z tego że jest kukielką Rotszylda. Ale cała reszta aparatu państwa francuskiego jest ukierunkowana na interes państwowy i stawia opór z którym Makaron musi się liczyć bo inaczej wyleci ze stołka.

 

Strony

Skomentuj