Angela Merkel szokuje orędziem tłumaczonym na arabski i propozycją jednolitej wielkości zasiłku dla uchodźców w całej UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dla obywateli Unii Europejskiej z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń zeszłego roku była pozornie nieodpowiedzialna postawa Kanclerz Niemiec, Angeli Merkel, która zaprosiła do Europy miliony nielegalnych imigrantów z krajów muzułmańskich. W roku 2016 może się jednak okazać, że Niemcy wywołali kryzys migracyjny celowo, a na dodatek od początku planowali rozpuszczenie państw narodowych w ramach UE za pomocą hord islamistów.

 

Jeszcze kilka miesięcy temu Merkel mówiła publicznie o "wielkim projekcie", którego celem ma być unifikacja zasiłków socjalnych w ramach całej Unii. Obecnie główna fala islamistów jako kraj docelowy właśnie z tego powodu wybiera Niemcy, ewentualnie kraje skandynawskie. Aby w jakiś sposób zniwelować dysproporcje w warunkach socjalnych występujące w ramach UE, Angela Merkel planuje zrównanie poziomu świadczeń dla "poborowych ISIS" we wszystkich krajach członkowskich UE.

 

Według niemieckiej kanclerz rozwiąże to problem polegający na tym, że rzekomi "uchodźcy" uciekają z biedniejszych krajów, takich jak Chorwacja czy Węgry. Nie jest jasne jak Niemcy planują to przeprowadzić, ale obserwując ostatnie poczynania uzurpatorów władzy w UE z Berlina, można się spodziewać jakiejś formy przymusu na krajach członkowskich. Innymi słowy, albo wszyscy zapłacimy jakiś specjalny podatek na "dżizję" dla Saracenów, albo zostanie to ukryte, na przykład w formie oszukańczej niby-dotacji ze wspólnego budżetu UE, czyli między innymi z naszych składek członkowskich.

Tak czy inaczej z pewnością wszyscy za to zapłacimy, a po takich deklaracjach Niemców prawie na pewno przyjedzie do nas wiele milionów amatorów łatwych pieniędzy w Europie. W nieuchronny sposób doprowadzi to do tego, że mieszkańcy tak zwanych nowych państw unijnych staną się już nie tylko obywatelami drugiej kategorii, ale trzeciej, bo islamiści dzięki niemieckiemu dyktatowi będą otrzymywać "socjal", o którym oni będą mogli tylko pomarzyć. O ile unijna propaganda jakoś tego nie przetłumaczy nieuchronnie doprowadzi to do niepokojów społecznych.

 

Niemieccy totalitaryści spod znaku marksizmu kulturowego, ci sami, którzy chcą bohatersko walczyć z rzekomo zagrożoną demokracją w Polsce, z pewnością znajdą sposób na spacyfikowanie odradzających się nacjonalizmów przedstawianych przez lewactwo jako coś strasznego niczym faszyzm. Ci sami ludzie, którzy mają gęby pełne frazesów o wolności słowa zakładają kajdany na swobodę wypowiedzi wprowadzając polityczną poprawność i ścigając tych, którym nie podoba się forsowane przez nich "rozpuszczanie" państw narodowych w "zalewie multikulti".

Integracja muzułmanów w zachodnich społeczeństwach jest oczywistym absurdem i nie da się tego osiągnąć tłumacząc na język arabski przemówień pani Merkel, ani telewizyjnych wiadomości. Ludzie, którzy najeżdżają Europę na zaproszenie Niemców, chcą "dżizji", czyli podatku na niewiernych, którymi dla nich jesteśmy. Obiecano im po 2 tysiące euro miesięcznie, a imamowie w meczetach na Bliskim Wschodzie nakazują im wykorzystywanie naszego systemu socjalnego i gwałcenie naszych kobiet, co ochoczo czynią.

 

Trudno podejrzewać, że Angela Merkel to idiotka, która nie dostrzega tragicznych dla całego kontynentu skutków swoich decyzji politycznych. Z pewnością nie jest tak, że nie potrafi się wycofać ze swoich słów. Po prostu realizuje jakiś założony plan, a ta islamska inwazja z pewnością nie jest niczym spontanicznym. Widząc co dzieje się w krajach starej Unii nie trzeba być geniuszem, żeby zrozumieć, że niemieccy politycy przeprowadzają atak nie tylko na bezpieczeństwo swojego narodu, ale całej Unii Europejskiej. Ostatecznym rezultatem ma być zapewne zgoda na zamordyzm w udręczonych zamachami terrorystycznymi społeczeństwach Europy.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ferma ludzka

kim jest merkelowa, co ją

kim jest merkelowa, co ją łączy z tymi co wysyłają fanatyków do europy ???
Przecież to żydówa - iluminatka i będzie zemsta za hitlera, zresztą na jego zasadach.
kolejne koło historii.
nie było nie ma innego skutku.
czarne wilki dostają grubą kasę za to, że przyjechali - ogólna akceptacja - dosłownie jak za czasów hitlera, tłumy za tym poszły !!!
Jedno co piś dobrze robi to ochrona przed czarną watachą - pokazówka była w niemczech.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Trzeba Narodowców zaprosić do

Trzeba Narodowców zaprosić do współpracy z rządem. Oni szybko zrobią porządek z takimi skurwy**nami jak Schetyna, Petru i inne szmaty oderwane od koryta...
 Jarosławie otrzeźwiej i wezwij na pomoc Narodowców. Bez nich zginie cały narodowy ruch.

Portret użytkownika inzynier magister

Czy oglądanie telewizji

Czy oglądanie telewizji mainstremowych jest toksyczne ? Okazuje się że jest bardzo niebezpieczne tak jak hamburgery GMO, bo właśnie przechodziłem koło telewizora gdzie leciała aydycja TVN-iarzy a w niej siedziała znana profesor Staniszkis i psioczyła na PiS ! Pytanie czy masońskie telewizje są toksyczne jest oczywiste, odpowiedz jest prosta !  Znana profesor musiała się zatruć czarami i teraz w amoku coś się jej poprzestawiało od zaczadzenia i narzeka na PiS a właściwie to już jest opętana ich czarami-duchami kosmicznymi braćmi i gada tak jak jej nawciskali do głowy ! Szok ! Jednak magia lucyferian jest niebezpieczna !

Spożywanie dużej dawki medialnego masonizmu jest szkodliwe bo jaka alternatuywa by miała być zdaniem Staniszkisowej dla kondominium masońsko kołchozniczego z PO-PSL i SLD ? Złodzieje banksterzy czekający na nasze domy, mieszkania, samochody i ziemię w podatku katastralnym ?! Dodadkowo by nam tu nawiezli terorystów i innych pederastów w ramach ubogacenia...! Gdyby PiS nie przejęło władzy w ostatniej chwili to byśmy mieli już podatek od wszystkiego bandy rudego swołoczy ambergoldowicza i sprzedaną całą ziemię dla niemca przez słupy !
Niewidoczne istoty sterujące światem
https://www.youtube.com/watch?v=_Kbm2OW7VwQ
W tym wideo z Grzegorzem Braunem jest mowa że sędziowie trybunału są masonami ! Co nie powinno nikogo dziwić !
Grzegorz Braun o sędziach Trybunału Konstytucyjnego
https://www.youtube.com/watch?v=DyQpAp2wXFg
Tomasz Lis - propaganda KOD na usługach Angeli Merkel
https://www.youtube.com/watch?v=39iBqVVbwhQ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

Ogromnie się cieszę, że

Ogromnie się cieszę, że zamieściłeś inki do wypowiedzi Grzegorza Brauna. Myślę, że tego człowieka powinniśmy szczególnie promować. Mam dla niego ogromny szacunek za wiedzę, inteligecję i nonkonformistyczną postawę. Ponieważ mówi to co myśli, co jest obecnie cechą niezwyle rzadką, jego istnienie w przestrzeni publicznej jest przemilczane. I to zarówno przez media głównego nurtu, jak też przez tzw. media niezależne. Wspomnieć tu także należy o TV Trwam, której praw do emisji GB zaciekle bronił, a w podzięce nie otrzymał nawet kilku antenowych minut podczas kampanii prezydenckiej. Gorąco zachęcam do zapoznania się z jego dorobkiem filmowym. I równie gorliwie zachęcam do zapoznania się z jego poglądami, które prezentuje na prelekcjach organizowanych w całym kraju. Video z tych spotkań dostępne jest na kanale You Tube. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj