Angela Merkel stwierdziła, że państwa narodowe w UE powinny być gotowe do przekazania suwerenności

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polacy wciąż są rozkochani w Unii Europejskiej i nie zwracają zupełnie uwagi na przeobrażenia w niej następujące. A jest się czym martwić bo Angela Merkel wlaśnie ogłosiła,że już czas na rezygnację z suwerenności państw członkowskich. 

 

Kanclerz Niemiec, która przemawiała na zorganizowanej przez Fundację Konrada Adenauera konferencji „Parlamentaryzm między globalizacją a suwerennością narodową”, stwierdziła, że nadszedł czas aby państwa wchodzące w skład Unii Europejskiej przekazały swoją suwerenność Brukseli, czyli w domyśle Niemcom, którzy mają decydujący głos w UE. 

Kilka dni wcześniej do rezygnacji z narodowej suwerenności wzywał w Bundestagu goszczący w Berlinie prezydent Francji Emmanuel Macron. Jego opinia jest całkowicie zbieżna ze zdaniem Kanclerz Merkel.

Podsumowując plany przywódców Niemiec i Francji, uważają oni, że kraje członkowskie, o kwestiach takich jak polityka zagraniczna, imigracja czy rozwój powinny decydować wspólnie. Oznacza to de facto, że decydować będą najsilniejsi, czyli Niemcy. 

 

Okazuje się, że nie trzeba już wywoływać wojny, żeby opanować całą Europę. Proces ten odbywa się obecnie etapami i bez żadnego wystrzału. Podbój odbywa się teraz na poziomie ekonomicznym i przypomina kolonizację.

 

Na dodatek odbywa się to niemal niezauważalnie dla podbijanych narodów,jak w opowieści o powoli gotowanej żabie, która nawet nie wie, że jest gotowana. Najlepszym na to dowodem jest to, że Polska obchodzi stulecie niepodległości, podczas gdy podległość naszego kraju względem Brukseli jest czymś oczywistym i dowodzi tego na przykład ostatni nakaz zmian ustawy o Sądzie Najwyższym. 

Deklaracja Angeli Merkel wskazuje na to, że nadchodzą fundamentalne zmiany w Unii Europejskiej i już wkrótce nie będziemy mieli mniej suwerenności niż stany w USA. Oczywiście formalnie nasi przywódcy będą nas przekonywać, że nic się nie dzieje i będą używać górnolotnych, ale pustych słów jak wolność i niepodległość. 

 

Nie jest też przypadkiem to, że w tym samym momencie, kiedy przywódcy Niemiec i Francji oświadczają, że czas skończyć z suwerennością państw członkowskich Unii Europejskiej, zgłoszono postulat stworzenia europejskiej armii. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna w radzeniu sobie ze zbuntowanymi prowincjami. 

 

Trzeba zrozumieć wreszcie, że bez względu na to co się mówi w mediach, Brytyjczycy zrobili bardzo słusznie wychodząc z Unii Europejskiej. Najwyższy czas, aby dołączyły do nich kolejne kraje. Polexit jest koniecznością i trzeba to zrobić dopóki jeszcze można to zrobić. 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jerry

W odpowiedzi na takie newsy

W odpowiedzi na takie newsy można się pienić w necie, potrzebne ale w praktyce niewiele daje. Jestem z pokolenia, które jeszcze odbywało zasadniczą służbę wojskową, jutro idę obadać sparwę Wojsk Obrony Terytorialnej - WKU Poznań. Powiecie, że tylko idiota będzie walczył za polityków? Jak będzie trzeba będę walczył... ale za suwerenną Ojczyznę - nie za nich. Polecam zbadać temat każdemu, komu leży na sercu dobro kraju. Dosyć bezpłodnego pieprzenia na łamach ZNZ, czas ruszyć dupsko i coś z tym zrobić. A jak tak dalej pójdzie, będą pełne ręce roboty...

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika еuklidеs

Kazdy zwolennik wyzysku i

Kazdy zwolennik wyzysku i płacy minimanej powinienn do końca życia zap...za płacę minimalną.  Jedna w całej UE np. 1000 euro i wysłać was do Luksemburga, gdzie za te 1000 euro będzie was stać w sam raz na chleb i wodę.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

A tymczasem co żydzi myślą o

A tymczasem co żydzi myślą o polakach:

''Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej, uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej.

Żywność ta, tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju.

A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę.

Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera.

Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie.

Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.

A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.''

Cały tekst jest tutaj: https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/zydzi-swiat-zapomni-ze-istnial-kiedys-narod-polski/

Strony

Skomentuj