Angela Merkel po raz pierwszy przyznała, że w Niemczech istnieją strefy no-go

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Wybrana po raz czwarty na stanowisko kanclerz Niemiec, Angela Merkel po raz pierwszy oficjalnie potwierdziła istnienie tzw. stref no-go, czyli regionów utworzonych przez imigrantów, w których panuje wysoka przestępczość. Zapowiedziała także, że będzie starała się rozwiązać problem, który przecież sama wcześniej stworzyła.

 

W ostatnim czasie w Niemczech odbywały się duże protesty przeciwko Merkel za jej politykę proimigracyjną, która przyczynia się do islamizacji państwa i Europy. Władze niektórych niemieckich miast wyraźnie pod presją mieszkańców decydują się wstrzymać dalsze przyjmowanie imigrantów, którzy dokonują mordów i innych przestępstw.

 

Najnowszy wywiad Angeli Merkel, któremu udzieliła telewizji RTL jest niczym odpowiedź na ostatnie wydarzenia w kraju. Teraz kanclerz mówi, że bezpieczeństwo wewnętrzne to sprawa priorytetowa. Merkel sama przyznała, że w Niemczech istnieją tzw. strefy no-go i że trzeba coś zrobić ze wzrostem przestępczości.

Władze państwa od niedawna proponują pojedynczym imigrantom do tysiąca euro, jeśli dobrowolnie opuszczą kraj, zaś całe rodziny imigranckie mogą otrzymać do trzech tysięcy euro. Dotyczy do jednak ludzi, których wnioski o azyl zostały odrzucone. Widać zatem, że liczba imigrantów, którzy nielegalnie pozostają w Niemczech jest bardzo wysoka a państwo nie potrafi ich deportować.

 

Oczywiście należy zaznaczyć, że niemieckie media na przestrzeni ostatnich lat wyraźnie wskazywały na związek między przyjmowaniem agresywnych imigrantów a powstawaniem zamkniętych gett. Strefy no-go w Niemczech to żadna nowość - po prostu wcześniej nie mówiło się o tym oficjalnie. Zresztą tak samo było w Szwecji, której rząd przez bardzo długi czas udawał, że kraj jest oazą spokoju i bezpieczeństwa. Czas zweryfikował te dane - dziś dowiadujemy się, że Szwecja posiada kilkadziesiąt zamkniętych stref no-go a policja boi się wykonywać swojej pracy. Wielokulturowość promowana przez Europę Zachodnią to patologiczny eksperyment, który prowadzi do zniszczenia państw narodowych.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika syriues

Uwarzam,ze jezeli ktos obraza

Uwarzam,ze jezeli ktos obraza czlowieka z powodu jego przekonan religijnych,to znaczy ze ma cos nie tak.Nie wolno tego robic.Poprostu mowi sie panie Angelus nie lubie cie i nie pamietam i nie zapamietam i koniec.Lub odwrotnie.Nikt nikogo i zadnego Boga czy Jezusa nie powinien obrazac,szczegolnie ktos smiertelny,tylko niesmiertelni i rowni Bogu moga to robic.Ale uwierz mi,ze jest tylko jedna sila i jeden cel.Cel to milosc i niestety ona wygra ze zmijowatym plemieniem i jego jadem

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Uwa"rz"am, że nalezysz to tej

Uwa"rz"am, że nalezysz to tej tłuszczy analfabetów, co swoją zbrukana dusze ratujesz kanibalistycznymi ucztami jaką jest eucharystia. Nie jestem tolerancyjny. Religie to śmierć dla wolności człowieka i zrozumienia istoty Boga, dlatego szczerze was nienawidzę, bo muszę tkwić w ty gównie, które rozrzucacie wokól... Wasze naiwne modlitwy o Dobro zamienia wasz "Bóg" w paliwo do kreowania Zła. Czy wy tego nie widzicie, że jest coraz gorzej? Każda wasza naiwna modlitwa do tego diabła obraca się przeciwko wam. Prosisz o zdrowie najbliższych, to własnie na złość umierają. Taki jest świat, który swoją głupotą i zwiedzeniem czynicie!~Dlatego religie wszelkie PRECZ!

Portret użytkownika syriues

Dlaczego nie umiesz

Dlaczego nie umiesz przedstawic problemu analfabetycznego jak i religijnego w normalny cywilizowany i ugodowy sposob.

Uwazam,bo uwaga.Nie wszyscy maja czas sobie przypomniec ortografie.Zreszta sam widzisz jak cie zaprogramowano.Troche sam sobie biczem strzelasz.lub robisz to na oslep

Portret użytkownika ono mat opeja

Wszedzie pelno jedyno-sluszno

Wszedzie pelno jedyno-sluszno-wiercow religii wszelakich. Jednym do "wiary" wystarczy ksiazka innym piorun rozlupujacy drzewo. Daja soba manipulowac jak wodzenie ryby palcem po szybie akwarium. Tysiace wyznan, religii zniewalajacych umysl i duchowosc, niszczacych ludzkie JA. Nie rozumijeja tego, ze do bycia dobrym nie trzeba religii. Jak slaby musi byc bog, ktory powoduje bol, smierc i napawa sie ludzkim cierpieniem?

I przez wieki kasty kaplanow zyjacych dostatnio, wbrew wyznawanym zasadom, posiadajacy realna wladze i smiejacy sie pospolstwu w tepe geby. Ciemny lud wszystko kupi.

 

PS Nie trzeba religi by wierzyc w zycie po smierci. Ale najpierw trzeba nauczyc sie samodzielnie myslec.

 

Strony

Skomentuj