Angela Merkel ogłosiła, że jesienią rozpocznie się akcja podawania trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

ać niezaszczepionych bo już jesienią zaszczepieni mają dostać kolejną dawkę preparatu!Namolna akcja propagandowa mająca namówić ludzi do wstrzykiwania sobie eksperymentalnych preparatów zwanych szczepionkami przeciw Covid jeszcze się nie skończyła a już okazuje się, że nie trzeba przekonyw

 

Zdecydowana większość ludzi, którzy zdecydowali się wstrzyknąć sobie eksperymentalne preparaty covidowe była przekonana, że gdy już wykonają odpowiednią ilość zastrzyków promowanych przez rząd, staną się ludźmi lepszej kategorii, niepodlegającymi dyskryminacji jaką przygotowali włodarze Unii Europejskiej. Nic bardziej mylnego - kanclerz Niemiec Angela Merkel ogłosiła już, że jesienią rozpocznie się wstrzykiwanie trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. 

Wcześniej o potrzebie doszczepiania społeczeństwa nawet co pół roku, wspominał prawdopodobnie już były premier Izraela, Benjamin Netanjahu. Co ciekawe jego słowa na temat konieczności częstego wstrzykiwania kolejnych dawek szczepionek nie zostały powszechnie zauważone w mediach. Ciekawe czy zainteresowanie wzbudzą takie same zapowiedzi ze strony pani kanclerz.

 

Czas wreszcie zrozumieć, że od roku żyjemy w dystopijnym świecie znanym dotychczas tylko z mrocznych powieści science fiction. Nagle jednak przyszło nam żyć w społeczeństwie warunkującym prawa obywatelskie od przyjmowania jakichś chemicznych preparatów, a gdy ktoś odmówi będzie dyskryminowany i poddawany presji, aż wreszcie ulegnie.

 

Tylko naiwniacy wierzą, że po akcji szczepień wszystko wróci do normy. Będą musieli szprycować się regularnie ryzykując zakrzepicą. I tak jak kiedyś naganiano na szczepionki przeciw grypie, co nagle zupełnie ustało, tak teraz będzie się już stale naganiało na covidowe szpryce, a być może wkrótce będą nam one wstrzykiwane pod przymusem. Stosowne prawo umożliwiające takie bestialstwo, przegłosowano jeszcze za rządów PO.  

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

Dzisiaj (w niedzielę13

Dzisiaj (w niedzielę13 czerwca) o 16-stej w Krakowie przy pomniku Adama Mickiewicza zbierają się ludzie na protest przeciwko zabieraniu wolności (obowiązkowym szczepieniom i segregacji sanitarnej ludzi). Dowiedziałam się dzisiaj słuchając Gadowskiego. Mnie tam nie będzie bo mam daleko ale może ktoś się o tym dowie na ZnZ i pójdzie z rodziną. Widzę, że w necie są bardzo mocno blokowane, wycofywane informacje o protestach. Nawet uniemożliwia się ludziom zamawianie wspólnych autobusów czy umawianie się na wspólne wyjazdy blokując przepływ informacji. Mam wrażenie, że ostatnio w Polsce zatrudniono kupę ludzi do tej podłej roboty. (1971) Gadowski wRealu24 OSTRO o sanitaryzmie, agenturze i polityce historycznej! Polacy obronią wolność? - YouTube Tego nie usunęli z YouTube bo nie było w tytule słów kluczowych takich jak protest szczepionki itd. Wczoraj szukałam i znalazłam (z wielkim trudem) zaproszenie na protesty w Warszawie pani Justyny Sochy na YouTube. To zobaczyło tylko 120 osób. Bo celowo ograniczali zasięgi. Gdyby ludzie wiedzieli o protestach byłyby one znacznie potężniejsze. Chyba trzeba by wrócić do starych metod. Wybrać po 2-3 osoby chętne w każdym dużym mieście- żeby odbiły na ksero informację o protestach i (normalnie) porozwieszały to na przystankach w formie małych karteczek. Najprostsze metody są najskuteczniejsze.

Portret użytkownika S

Co do "karteczek", ja tak

Co do "karteczek", ja tak robię od dawna u siebie. Tu nie mamy protestów, ale drukuję info o szkodliwości masek (tak mamy tu debili co je noszą, mimo że nie trzeba), no i o mRNA, bo to co poraża, to fakt że covidioci nie maja bladego pojęcia co to jest. Oni wszyscy są przekonani, że to konwencjonalne szczepionki (takie z martwym wirusem). Drukuje takie rzeczy i wrzucam do skrzynek pocztowych, albo rozklejam na przystankach. Tam sporo ludzi czekając sie nudzi, więc może czyta. Chociaż te z przystanków szybko usuwają Sad

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika endriu gołota

Zacytuję tutaj Bacę:

Zacytuję tutaj Bacę:
"Justyna Socha – z całym szacunkiem dla brzydkich kobiet – już milion demonstracji antyszczepionkowych urządziła które już milion razy gówno dały w praktyce.
Wniosek?
One by dużo więcej pożytku przyniosły, gdyby tam nie było Justyny Sochy, lub gdyby coś w tych demonstracjach zmieniono wreszcie. Na przykład zamiast królów Jezusów papierowych zabrano dla urozmaicenia kije w dłoni.
Ale to nie nastąpi bo te Sochy, Korwiny i Brauny po to właśnie są aby parę puścić w gwizdek.

Portret użytkownika Michal20

Wariant siłowy demonstracji

Wariant siłowy demonstracji odpada. Bo nie(rząd) tylko na to czeka. Do opp (odział prewencji policji) idą chętnie ci co to mieli przodków w  chłopskich powstaniach czyli lubiący walkę bezpośrednią. Mogą spełniać swoje potrzeby.

@ z całym szacunkiem dla brzydkich kobiet  - lempartowa brzydsza Język

Sugerujesz, że Justyna to taka kontrolowana opozcja?  Co do Grzegorza to  się zgadzam, że to osoba kontrolowana i tylko gra patriotę. Powie Polakom szczęść Boże i już wszyscy padają niemal na kolana, identyko było z Lechem. Nosił na marynarce Ishtar i katolicy mało go po rękach nie całowali. Tą całą politykę najplepiej zostawić bo to jak w filmie Incepcja, kłamstwo wielopoziomowe. 

Portret użytkownika baca

wg papierów mengelowni pfizer

wg papierów mengelowni pfizer rzeczywista odporność odszczepieńców wynosi około dwóch procent...

zmalała im z kilkunastu bo sobie załadowali chorobę wściekłych krów, zakrzepicę i anemię żeby wyleczyć katar...

na jesień będą leczyć chorobę wściekłych krów, zakrzepicę, anemię i katar, przy pomocy tabletek z cyjankiem, zastrzykami arszeniku i popijać koktajlami rtęci i ołowiu...

na wiosnę jak już będą zabalsamowani jak lenin... tylko bejca, impregnat przeciwogniowy i pasta do konserwacji mebli im będzie potrzebna...

 

Portret użytkownika keri

Nie mogą być obowiązkowe

Nie mogą być obowiązkowe szczypawki, gdyż do zakończenia eksperymentu nie będą mogły być dopuszczone do obrotu (teraz są dopuszczone w przypadkach awaryjnych i nie można ich dostać w aptece, gdyz nie przeszły procedury dopuszczenia do użytku).

Jeśli nawet eksperyment nie zostałby przerwany do końca 2022, to szczypawki kowidowe nie będą dopuszczone do obrotu z powodu licznych zgonów.

W 2023 nikt nie będzie już pisał o kowidowej hucpie, gdyż będzie hucpa asteroidowa z dadatkami specjalnymi kosmitów. Biggrin

Portret użytkownika inzynier magister

super audycja !

super audycja !

Szokujące wyniki badań naukowych! JEST INACZEJ NIŻ NAM MÓWIĄ! (Kamil Osięglewski)

https://www.youtube.com/watch?v=iTEepZs4jq4

"Glabalne media stają się przekazicielami wzor­ców zachowania („wstrzyknij sobie preparat” – tak jak „weź pigułkę” w filmie „Seksmisja”), sposobów wartościowania (strzykawka z nieznanym preparatem to dobro, wręcz zbawienie), promotorami pseudo sztuki multi kulti, ale także krea­torami tzw. znarkotyzowanych i wytatuowanych talentów (twórcami całkiem zwyrodniałych osobowości scenicznych, po wstrzyknięciu genetycznego muchozolu, ma się rozumieć)."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj