Angela Merkel nawołuje do stworzenia globalnego organu do walki z pandemią

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, wykorzystała okazję jaką jest coroczne spotkanie Światowej Organizacji Zdrowia, aby przedstawić swój pomysł międzynarodowego traktatu pandemicznego. Jej zdaniem, jest to jedyny sposób, na powstrzymanie kolejnej pandemii w zarodku.

 

Wirtualna konferencja miała za cel wytyczenie kursu walki z pandemią oraz zobowiązanie państw do lepszej wymiany informacji. Merkel ostrzegła uczestników spotkania o nowych zagrożeniach związanych z pandemią. Powiedziała również, że jej zdaniem obecna pandemia, nie została jeszcze przezwyciężona i nie będzie ostatnia. Jej apel został został skierowany do przedstawicieli 194 krajów członkowskich WHO. Merkel proponuje powołanie globalnej rady ds. zdrowia pod egidą WHO. Kanclerz Merkel, wtórował również niemiecki minister zdrowia, Jens Spahn, który powiedział, że: 

„Państwa muszą zobowiązać się do współpracy i wdrażania wspólnie ustalonych przepisów.”

Tego typu wypowiedzi, ze strony jednego z najsilniejszych głosów w Unii Europejskiej, mają prawo niepokoić. Ostatni rok pokazał Polakom dobitnie, jak wielkie straty dla gospodarki, może powodować obdarzenie Ministerstwa Zdrowia zbyt dużą ilością kompetencji. Ruina właścicieli lokali gastronomicznych, hoteli, siłowni, basenów i kin powinna być dla nas najlepszym dowodem na to, że przekazanie tych samych, a być może nawet i większych kompetencji międzynarodowemu organowi, zakończy się tragedią dla wszystkich.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika KRNABRNY

W lotnictwie znane jest

W lotnictwie znane jest pojęcie korkociągu. Zwykle dzieje się to gdy silnik samolotu padnie, wowczas samolot zaczyna swobodnie spadać ,ale i kręcić się wokol własnej osi, co powoduje unieruchomienie pilota z powodu dużych przeciążeń. To śmierć, praktycznie nie ma z tego wyjścia.

Świat polityki i pieniądza oraz religii czy gospodarki, znajduje się już w korkociągu. Nasi "piloci" tylko udają że mają nad tym jakąś kontrolę.

Portret użytkownika KRNABRNY

W lotnictwie znane jest

W lotnictwie znane jest pojęcie korkociągu. Zwykle dzieje się to gdy silnik samolotu padnie, wowczas samolot zaczyna swobodnie spadać ,ale i kręcić się wokol własnej osi, co powoduje unieruchomienie pilota z powodu dużych przeciążeń. To śmierć, praktycznie nie ma z tego wyjścia.

Świat polityki i pieniądza oraz religii czy gospodarki, znajduje się już w korkociągu. Nasi "piloci" tylko udają że mają nad tym jakąś kontrolę.

Portret użytkownika 3plabc

Wszystkich tych strasznie

Wszystkich tych strasznie zatroskanych o moje zdrowie i bezpieczeństwo polityków, naukowców, czy lekarzy gwałcących moją wolność i podstawowe prawa.... pomijam już kwestie gospodarki etc. zaszczepił bym, ale ołowiem. Raz w łeb i do dziury... w sumie w Belgi bodajże jakiś żołnierz już wpadł na zbliżony pomysł.... hehehehe. NWO to sobie mogą wprowadzać.... ale 6 stóp pod ziemią!

Portret użytkownika dd

Bardzo dobry i czytelny krok

Bardzo dobry i czytelny krok do tworzenia globalnego rządu elit. A czy jakiś fiutek odezwał się i powiedzieł zdanie odmienne? A czy ktoś z nich wie z globalizm prowadzi do szybkiego rozprzestrzeniania się wirtualnych zaraz ale też tych faktycznych? A może ktoś by wstał i powiedział, że należy podjąć działanie odwrotne - tzn umacniac kraje i dać im działać lokalnie, przy tym pilnować granić państwowych co jest skuteczną metodą walki z roznoszeniem zarazy.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Makrela Hitler pieprzy co jej

Makrela Hitler pieprzy co jej każą.

Wieść zatacza coraz szersze kręgi i wyleje się w końcu do mendiów tych, czy następnych :

"Jak szczepionki genetyczne mRNA edytują kod genetyczny". Edycja równa się nakład "wydawniczy" w milionach egzemplarzy w tym przypadku.

https://thetruereporter.com/watch-moderna-exec-talks-about-how-mrna-vaccines-edit-genetic-code-2/

Chwalą się, że zhakowali ludzki system operacyjny DNA:

https://banthis.tv/watch?id=609b6ff92cb3de234448ea8f

A to wszystko ukradzione komu? Polakowi, dr Stanisław Burzyński z Teksasu:

"Over 10 years ago Dr. Stanislaw Burzynski created a way to treat cancer by creating a DNA profile of the patient then using that information to create a personalized treatment he calls "Antineoplastones". Dr. Burzynski was successfully treating cancer patients in Texas but was constantly harassed by the Texas State Medical Board. They drug him into court several times, raided his offices, stole his patient records and did everything they could to put him out of business. So, did Dr. Burzynski sell the technology he developed to Moderna or did they steal it from him? Based on the way Dr. Burzynski was treated by the State of Texas, they probably threw him in prison and stole his technology. This is not Moderna's genius, it's Dr. Stanislaw Burzynski's genius. "

Ponad 10 lat temu dr Stanisław Burzyński stworzył sposób leczenia raka, tworząc profil DNA pacjenta, a następnie wykorzystując te informacje do stworzenia spersonalizowanego leczenia, które nazywa „Antyneoplastonami”. Dr Burzyński z powodzeniem leczył pacjentów z rakiem w Teksasie, ale był stale nękany przez Texas State Medical Board. Kilka razy wciągnęli go do sądu, napadli na jego gabinety, ukradli dokumentację jego pacjentów i zrobili wszystko, co w ich mocy, aby wyrzucić go z interesu. Czy więc dr Burzyński sprzedał opracowaną przez siebie technologię firmie Moderna, czy ukradli mu ją? Biorąc pod uwagę sposób, w jaki dr Burzyński był traktowany przez stan Teksas, prawdopodobnie wsadzili go do więzienia i ukradli jego technologię. To nie jest geniusz Moderny, to geniusz doktora Stanisława Burzyńskiego.

I tak to od czasów Ignacego Łukasiewicza parchy zachodnie kradną nasze pomysły i wykorzystują w niecnych celach. A autorów najlepiej zniesławić i zabić na końcu. Jakie to typowo PARCHATE podejście. Bozia nie dała zdolności kreacji? No to trzeba ukraść i zabić.

Świat by absolutnie nic nie stracił, a może wiele by zyskał, jakby całe to żmijowe plemię wyciąć, do ostatniego pierdolonego parcha, w pień.

 

Portret użytkownika syriues

To juz wiecie po co sie

To juz wiecie po co sie szczepić, by wywolac wilka z lasu.trzeba byc niezle schizofrenicznym by uwierzyć im w te brednie.te szaleństwo nie będzie miało konca poki niemcy nie zdadza sobie sprawy ze popelniaja powazny błąd. Chca zaszczepic dzieci,by roznosily zaraze.wiec sie juz na jesieni przekonacie jak mocna jest sila 5GTen błąd będzie ich kosztowal egzystencje.andzela idzie zla ścieżką, ktora prowadzi do kary.Glowa EU waży się i moze odpaść. 

Portret użytkownika syriues

Merkel zuboża swoj naród.

Merkel zuboża swoj naród. Niszczy srednia klase.takie zadania ma eu.ma inne rozne.eu polega na tym by bogaci mieli wszystko i nikt inny. Niemcy nie oferuja juz dobrych zarobkow.ten stan sie pogarsza.nawet nie wiecie ile tu trzeba kasy na mieszkanie oddawać. Zycie tutaj to jakby agonia.

Portret użytkownika Quark

Z jej kompetencjami i

Z jej kompetencjami i aparycją powinna raczej nawoływać stado gęsi w górach Schwarzwaldu trzymając za rączkę jodłującego radośnie jej łysego kolegę Schwaba w zielonym kapelutku z piórkiem ! 

Walka z pandemią ? To z lewacko komunistycznym motłochem trzeba walczyć bo to jest prawdziwa pandemia !

Strony

Skomentuj