Andrzej Lepper został zamordowany? Być może pojawią się nowe dowody

Kategorie: 

Źródło: Internet

Znany skandalista i biznesmen Zbigniew Stonoga, który w przeszłości był współpracownikiem szefa Samoobrony Andrzeja Leppera, zalazł za skórę obecnie rządzących w Polsce polityków. To właściwie on, publikując materiały ze śledztwa w sprawie podsłuchów ludzi władzy, doprowadził do serii dymisji w obozie partii rządzącej. Teraz gdy władza postanowiła wsadzić go do więzienia odpalił nową "petardę" wskazując, że Andrzej Lepper wcale się nie powiesił, tylko został zamordowany.

 

Chyba każdy myślący człowiek miał wątpliwości co do dziwnych samobójstw ludzi niewygodnych dla władzy. Politycy tacy jak Andrzej Lepper czy generał Sławomir Petelicki uprzejmie zabili się w piątek, aby przeleżeć w kostnicy przez weekend tak, aby sekcję zwłok przeprowadzono dopiero w poniedziałek. Teoretycznie miało to pozwolić na usunięcie z ciał denatów substancji, które mogłyby wskazywać na to, że ktoś pomógł w tych rzekomych samobójstwach.

 

Jak twierdzi Zbigniew Stonoga dysponuje on dowodami na to, że Andrzej Lepper został zabity. Szczegóły, które podał są szokujące. Warszawski biznesmen był dobrym znajomym szefa Samoobrony i ten odwiedzał go podczas pobytu w szpitalu. Gdy Stonoga wrócił do tego szpitala już po śmierci Leppera, usłyszał ciekawą historię.

We wrześniu 2011 po śmierci Śp. A.Leppera trafiam ponownie do Pani dr i skarżę się na utrzymujący się ból. Otrzymuję stosowną pomoc, ale Pani dr jest jakaś zmieszana, nienormalna, (pochodzi z rodziny Powstańczej)

– ja Panu muszę coś powiedzieć

-słucham

-Pan znał się z Andrzejem Lepperem i wie Pan…..

-no niechże Pani powie o co chodzi!

-moja koleżanka z roku pracuje na oczkach i ta sekcja była w piątek, a raczej już w sobotę o godz. 2.07 ona wykryła śladowe ilości skoliny, pęknięty worek osierdziowy i niewidoczną bruzdę wisielczą-oni ją poprawiali…

a co to jest skolina?

-to taki preparat zwiotczający mięśnie.

-On konał świadomie, a ten worek osierdziowy pękł najprawdopodobniej ze strachu

Pani Doktor to jak ta koleżanka się boi a taka jest prawda niech weźmie video z sekcji i chodźmy do notariusza sporządzić stosowne oświadczenie z datą pewną – napisał na swoim profilu FB Zbigniew Stonoga.

Oczywiście oficjalne śledztwo wykluczyło, że szef Samoobrony mógł zostać zamordowany. Wyjaśniono, że miał długi, a rusztowanie, które dziwnym trafem ktoś postawił pod oknami biura partii na kilka dni przed zdarzeniem, nie miało związku z jego śmiercią, ponieważ ... było pozbawione drabiny. W samobójstwo Andrzeja Leppera nie wierzyli od początku jego bliscy współpracownicy, którzy twierdzili konsekwentnie, że nic na to nie wskazywało, a on sam snuł do końca plany polityczne.

 

Dalsze rewelacje Zbigniewa Stonogi są jeszcze bardziej szokujące.

Na trzy dni przed śmiercią Lepper chce się spotkać bardzo z Jarosławem Kaczyńskim w ręku kurczowo trzyma kasetę VHS dostał ją od Łukaszenki za pośrednictwem białoruskiego ministra Siemaszko, którego syn jest na ówczas Attaché handlowym ambasady Republiki Białorusi w Polsce.

Na kasecie jest nagrane miejsce katastrofy smoleńskiej i strzały do trzech ciał niby w zgodzie z jakimś prawem- aby ulżyć w cierpieniu konającej tkance ludzkiej.

Biznesmen sugeruje, że problemy mieli wszyscy, którzy wiedzieli o jego rozmowie z lekarką. Notariusz, który rzekomo zdeponował nagranie z sekcji był wielokrotnie nagabywany przez dziwnych ludzi.

Mój wieloletni przyjaciel, znany warszawski notariusz nocą zostaje wezwany w Polskę, że niby jego syn malował graffiti na wagonach kolejowych (chłopak 35 lat po studiach?!)

Jedzie do Bydgoszczy i odbiera Daniela z tym, że jest pewien problem dziwni Panowie pytają o oświadczenie i depozyt…

Andrzej nie udziela żadnej odpowiedzi, powie to mi za kilka dni.

Prośby o zwrot dokumentu powtarzają się jeszcze w niecodziennych odwiedzinach o charakterze nieprocesowym.

Żona notariusza wypada z okna w centrum Warszawy z wysokości 2 metrów i ginie.

Koleżanka z roku Pani dr. zniknęła i nikt jej już nigdy nie widział.

Wszystko to może być oczywiście konfabulacją Zbigniewa Stonogi, bo jeśli opowieść ta jest prawdziwa, to pokazuje nam, w jakim kraju żyjemy i kto nami rządzi. Smoleńskie trupy ścielą się gęsto i coraz więcej wskazuje na to, że Andrzej Lepper jest jedną z ofiar tak zwanego "seryjnego samobójcy".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ja

Te sprawy sa grubymi nićmi

Te sprawy sa grubymi nićmi szyte, problem w tym że w tym kraju nie mozna na nikim polegać, ani na nikogo liczyć, ani na nawymiar (nie)sprawiedliwości, ani na media, ani tym bardziej na naszych przedstawicieli w rządzie tzn. tfuu naszych panów wybieranych raz na kadencję ;] którymi jak pacynkami poruszają obce siły.
 
P.S. W naszym kraju rządzą służby, ale nie nasze tylko obce. Oficjalnie tymi najlepszymi są ponoć te z Izraela, nieoficjalnie te z Watykanu ;]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika nałukowiec

Po komentarzach widać że

Po komentarzach widać że wszyćkie Polaki ino srają w gacie! No o was to odważne wszyćkowiedzące co 150 komentarzów o innych pierdołach, boita sie seryjnego? Co tak mało o Lepperze i bohaterskim Stonodze? Co mnie kuźnia obchodzi ten 44, co chciał nakraść łatwo kredytów i teraz biadoli?
Kto go wie, może bił ją i nie kochał baby ino miedziaki to odeszła!

Portret użytkownika Mojeimię44

Ja wam powiem tak. Moja

Ja wam powiem tak. Moja własna żona wypieprzyła mnie z mojego życia po jedenastu latach związku. Tzn. przejęła moją dobrze prosperującą firmę z 3 samochodami dostawczymi, całą pracownie, formy, maszyny itd. Tylko dlatego że miałem trochę długu i zapisałałem na nią żeby mi komornik nie opierdzielił. A ona poznała jakiegoś cwela i myknęła z całym moim dorobkiem. Nie będę pisał o mieszkaniu i synku bo szkoda słów. Więc jak ja kładłem się przy niej spać to myślałem o tym żeby się wyspać a ona po mistrzowsku w tym czasie mi życie opierdzielała. Więc skoro osoba z którą śpisz robi ci wała to co tu mówić o politykach którzy nie mają wogóle sumienia? Jednego się nauczyłem w nic już nie wierze. A jeszcze ostatnio dostałem od niej smsa treści że wreszcie żyje ona jak chce. Czyli moim życiem, moją firmą, moją rodziną ale bezemnie. Nic mnie w tym kraju już nie zdziwi. Ludzie tu są podli. A ja młody biznesmen dziś zapierdzielam na budowie za 8 zł na godzinę na czarno. Super nie? Więc gdzie jest Bóg? Gdzie jest sprawiedliwość? Nie ma. Firma była moim autorskim pomysłem i nawet miałem patent na proces technologiczny tworzenia, Mądra główka była a kraj mnie zniszczył. Nie tylko kraj bo i ludzie tu. Po odejściu żony popadłem w depresję i miałem próbę samobójczą bo owoce mojej pracy zjada ktoś inny, Nic mnie już nie zdziwi. Nie wiem czy jeszcze kiedyś będę na swojej działalności a z kobietą to już być napewno nie będę. Na wybory nie chodzę. Zrobiono ze mnie niewolnika przez kurs franka szwajcaskiego i za to nienawidzę tego kraju.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj