Analitycy wojskowi obawiają się, że manewry Zapad-2017 nie są tym czym się wydają. Czy grozi nam wojna w Europie Wschodniej?

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Rozpoczynające się niedługo manewry Zapad-2017 wzbudzają nadal wielkie emocje. Wszystko za sprawą skali tego ćwiczenia wojskowego. Oficjalnie Federacja Rosyjska potwierdza, że ze strony Białorusi i Rosji weźmie w nich udział 13 tysięcy żołnierzy, ale liczni analitycy twierdzą, że będzie ich przynajmniej 100 tysięcy.

Do tego dochodzą informacje o rezerwacji rekordowo dużej liczby wagonów przewożących technikę wojskową w porównaniu do ćwiczeń Zapad-2013. Wszystko to wygląda, albo ma wyglądać, jakby Rosja przygotowywała się do radykalnych kroków. Mówi się o zajęciu Białorusi, co oczywiście od razu zdementował panujący tam prezydent Aleksander Łukaszenko. Może być tak, że rosyjskie wojska wejdą na Białoruś niby na manewry i już z niej nie wyjdą.

Obawy odnośnie przesunięcia części rosyjskich wojsk tak daleko na zachód wyraża też Ukraina. Prezydent Petro Poroszenko wczoraj otwarcie ostrzegał, że widzi ryzyko otwarcia nowego frontu wojny ukraińsko-rosyjskiej. Dał tym samym do zrozumienia, że Zapad-2017 jest postrzegany na Ukrainie jako zagrożenie. Podobnie patrzą na to kraje bałtyckie i Polska. Wyrażane są obawy, że może dojść do jakiejś prowokacji, która będzie eskalowała w kierunku konfliktu zbrojnego. Czy oznacza to zatem, że we wrześniu może się rozpocząć wojna Rosji z NATO?

 

Nadchodzące wielkie manewry białorusko-rosyjskie Zapad-2017 mogą być preludium do konfliktu zbrojnego. Za każdym razem gdy dochodzi do takich ćwiczeń, a zwłaszcza gdy trenuje się tam gry wojenne w rodzaju uderzenia jądrowego na Warszawę, jasnym jest, że może to budzić poczucie zagrożenia.

Polską odpowiedzią na Zapad-2017 są największe w tym roku ćwiczenia polskiej armii Dragon-17. Weźmie w nich udział 17 tysięcy żołnierzy oraz 3500 jednostek techniki wojskowej. Oczywiście oficjalnie nikt nie przyznaje, że Dragon-17 jest związany z Zapad-2017. Fakt, że przebiegają w tym samym czasie jest oficjalnie jedynie przypadkiem.

Niepokojące jest to, że Rosja odmówiła udziału w ćwiczeniach Zapad-2017 dla obserwatorów z NATO, sugerując, że przy tej ilości wojska nie jest to wymagane we wzajemnych traktatach. Jeśli rzeczywiście w ćwiczeniach weźmie udział 10 razy więcej żołnierzy niż zadeklarowano, to można zakładać złą wolę Federacji Rosyjskiej i wszelki rozwój wypadków można uznawać za prawdopodobny. Jednak jeśli rzeczywiście, zgodnie z deklaracjami, będzie tam ćwiczyć 13 tysięcy żołnierzy, to nasz Dragon-17 będzie większym ćwiczeniem wojskowym!

Faktycznie może to wyglądać tak, jakby w powietrzu wisiała jakaś prowokacja, operacja "Fałszywej Flagi", w stylu ataku na radiostację w Gliwicach w 1939 roku, czy ataku na Pearl Harbour, lub WTC 11 września. Po obu stronach białorusko-polskiej granicy, w tym samym czasie będą trwały duże ćwiczenia wojskowe i oby skończyły się bez groźnych incydentów.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

drej

Portret użytkownika dream207

Przy takiej skali "ćwiczeń"

Przy takiej skali "ćwiczeń" wojskowych nie trudno o prowokację w rodzaju "wypadek podczas ćwiczeń". Zauważcie tylko, że wojny były zawsze poprzedzane tego typu wydarzeniami. Ktoś od przynajmniej 20 lat stara się wywołać kolejną wojnę w Europie. Analitycy finansowi także twierdzą, że do zbudowania nowego porządku w świecie jest konieczne całkowite zniszczenie obecnie istniejących układów, a najlepszym rozwiązaniem do tego celu jest wojna. A więc przyglądajmy się bo i tak na nic nie będziemy mieli wpływu, kiedy zacznie się.

Portret użytkownika solo80demo

Panowie i Panie piszę czysto

Panowie i Panie piszę czysto informacyjnie. Druga II wojna światowa to był momentt przejęcia całego świata przez polityków z zakonu Illuminatów, którzy doprowadzą do III największej Wojny po której swiat ma  paść na kolana i błagać o NWO. To co się dzieje od I wojny przez drugą to rozstawiianie figur na szachownicy z pomocą syjonistycznego zarządu powierniczego. Hitler, Lenin, Stalin, Obama, Bushowie, prezydent Chiin, Kim z Korei i każdy czołowy polityk to Illuminnaci z NWO. A Putin i Trump to tak zwani zwodziciele/zbawiciele reklamowanni przez żydowskich proroków. Proroków, których wykreowano dla świata by dać Wam poczucie spełniającej się biblijnej przepowiedni o apokalipsie. Apokalipsie z biblii. Biblii napisanej przez lud Izraela, gdzie w księdze powtórzonego wyjścia Jahwe "bóg" obiecuje Izraelitom, że pomoże im podbić cały świat, co wąłśnie czynią od 2017 roku czyli od momentu wykasowania wszystkich kalendarzy i ustanowienia jednego łacińskiego. Tzw. MK Ultra trwa już 2017 lat i jest ściśle powiązane Egipskimi Panami i Mistykami, którzy przekształcili swą historie na biednych i nękanych niewolników. Pracujcie na szóstą czakrą, trzecim okiem, okiem Horusa czy szzyszynką jak kto woli wtedy będziecie mieli połączenie ze swoim nieskończonym wnętrzem, które udzileli Wam odpowiedzi na wszystkie kłamstwa wykreowane przez Egipskich kapłanów przez wieki. Banderyzmy, wojny religijne, loże masoońskie i tak dalej to tylko  narzędzia kreowania rzeczywistości do przejęcia świata.

Portret użytkownika KRNABRNY

Ciekawy uklad dat. Czytalem

Ciekawy uklad dat. Czytalem wlasnie artykul gdzie byla mowa o przepowiedni Sw Jana dotyczacej ustawienia znqku Panny, slonca, ksiezyca itd. Ma to mastapic 23 wrzesnia, ale autor w opisie dodal ze sam sprawdzil uklad i choc cala sekwencja nastapi 23 to jowisz wyjdzie z łona Panny okolo 10. Natomiast te manewry rozpoczna sie 14.

Portret użytkownika n..

Skala przygotowań Rosji do

Skala przygotowań Rosji do ćwiczeń Zapad-2017 jest coraz bardziej niepokojąca, bo następuje ogromne przemieszczenie wojsk i wszelkiego śmiercionośnego sprzętu z tzw. Zachodniego Okręgu Wojskowego Federacji Rosyjskiej jeszcze bardziej na Zachód, do Białorusi, a gesty Rosji są zdecydowanie mało przyjazne!
Za chwilę ćwiczona będzie przecież lądowo-morska agresja na kierunku zachodnim, na kraje bałtyckie i Polskę!

Czy faktycznie opracowano taki właśnie plan, że te "manewry" mają niby wymknąć się spod kontroli?

(nawet symboliczny "Zegar Zagłady" w styczniu tego roku przestawiono o 30 sekund do przodu, i wskazuje on teraz tylko dwie i pół minuty do północy, co oznacza, że jesteśmy bardzo blisko globalnej katastrofy, najbliżej od 60 lat!)

Oby majestatyczny Bóg Jehowa, czym prędzej "urwał łeb" tym wszystkim bezlitosnym i bezwzględnym sługom diabła, nieobliczalnym szaleńcom przy władzy, i wszystkim psychopatycznym mordercom bezbronnych cywilów!
Niech Bóg prędko przeklnie tych podłych bandytów, i niech sprawi, że "wojny ustaną aż po kraniec ziemi" i niech wreszcie spełni swą obietnicę, że zaprowadzi "na ziemi pokój ludziom Jego upodobania"! (Psalm 46:9; Łukasza 2:14) Jego Syn, Jezus, Władca Królestwa Bożego, został przecież nazwany "Księciem Pokoju", bo już wkrótce "pokojowi nie będzie końca" (Izajasza 9:6, 7).

Bóg obiecał swoim sługom, że nie pozwoli, by pod rządami Jego Królestwa żyli ludzie nastawieni wojowniczo, ponieważ "miłującego przemoc dusza jego nienawidzi” (Psalm 11:5; Przysłów 2:22).

Bóg uczy swych sług, jak żyć z innymi w pokojowych stosunkach. Biblia tak opisuje rezultaty tego szkolenia: "Przekują swe miecze na lemiesze, a swe włócznie na noże ogrodnicze. Naród nie podniesie miecza przeciw narodowi ani się już nie będą uczyć wojowania” (Izajasza 2:3, 4).

Takiego pokojowego nastawienia uczą się od Boga miliony Świadków Jehowy na całym świecie, również w Rosji! (Mateusza 5:9). Chociaż mieszkamy w ponad 230 krajach i wywodzimy się z różnych kultur i środowisk, nie ma wśród nas żadnych uprzedzeń! Nigdy nie bierzemy broni do ręki, by walczyć przeciwko bliźnim!

Portret użytkownika R.B.

Czytasz Biblie i nie

Czytasz Biblie i nie rozumiesz. Nie czytaj tego co Ci podaja tylko sama Biblie. Boga trzeba w tych zaklamanych czasach szukac jak skarbu. A nie karmic sie tym co podaja na tacy. Swiadkowie Jehowy zlikwidowani w Rosji a w ich skladzie 395 powiazanych organizacji. Zasiadaja w ONZ sa 1 z najwiekszych inwestorow. Powiazany sklad z masoneria 33 stopnia. Jezeli ktos kiedys nalezal do masonow lub satanistow unika Swiadkow Jehowy jak ognia !!! Same ilustracje (nad ktorymi pracuja masoni sa przekazem satanistycznych symboli).

Jedynym wybawieniem jest Jezus!!! Krol Krolow i Pan Panow nie Jehowa. Bo Je (wielki) Hovas (niszczyciel, maciciel) to szatan we wlasnej osobie. Pozdrawiam niedouczonych.

Zydzi Jezusa nazywali Nazarejczykiem. Kim byli Nazarejczycy? To opisuje Jeremiasz i Ezechiel. Nazarejczycy znaczenie - To ci ktorych skora sie czerwieni. 

Apostol Piotr uzyl miecza i Jezus go ostrzegl. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie." To nasz wybor . Nie mieszajac sie do polityki tzn nie biorac udzialu w wyborach ale mowiac iz tej wladzy nie uznajemy jestesmy letni a letnich Jezus wypluje z ust swoich. Bo Jezus Slowem walczyl kazdego dnia z Faryzeuszami. Slowo ma takze sile miecza. A Ci co sie obudzili i z Babilonu (religi,sekt,organizacji,systemu) wyszli :

Jezus powiedzial ze :"To musi sie stac!!! Nie bojcie sie!!! Ja bede z wami!!! Dopiero gdy przyjdzie Syn Zatracenia to wtedy nadejdzie koniec!!! Czuwajcie wiec bo nie wiecie kiedy syn czlowieczy przyjdzie!!! " Na wszystko jest czas kto pilnie wszystko sledzi ten wie ze Jezus stoi juz u drzwi. I nie bojcie sie smierci w imie Jezusa gdyz Bog jest Bogiem zywych nie umarlych. Przed nim wszyscy zyja. 

Portret użytkownika keri

Je (wielki) Hovas

Je (wielki) Hovas (niszczyciel, maciciel) to szatan we wlasnej osobie.

Dokładnie, biblijny bożek kazał siebie nazywać bogiem, lecz wszystkie jego podłe czyny świadczą o tym, że jest Złym.

Po owocach mamy rozpoznawać dobrych i złych, a bożek to żądna krwi bestia, która zabijała ludzi, zwierzęta, niszczyła Ziemię i podawała się za Stwórcę, choć dzieła Stwórcy niszczyła.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj