Amnesty International oskarża Izrael o zbrodnie wojenne

Kategorie: 

http://mouqawamahmusic.net/wp-content/uploads/2014/12/israeli-flag-blood.jpg

Organizacja pozarządowa Amnesty International oskarżyła w środę państwo Izrael o to, że w 2014 roku podczas operacji zbrojnej przeciwko Palestyńczykom ze Strefy Gazy popełniono liczne zbrodnie wojenne. Za pojmanie jednego żołnierza, siły IDF miały rzekomo stracić 135 cywilów, Palestyńczyków.

 

Z raportu pod nazwą "Czarny piątek: rzeź w Rafah" wynika, że "ataki powietrznych i naziemnych sił izraelskich na Rafah, były celowe i przeprowadzone w sposób systematyczny, co powoduje, że można je również uważać za zbrodnie przeciwko ludzkości".

 

Teraz trochę wizualizacji dla osób mniej obeznanych w temacie, bo do tych zindoktrynowanych bądź sympatyzujących z syjonizmem nie przemówią żadne obrazy i dowody.

Nikt logicznie myślący nie ma wątpliwości ,że wspomniane przez Izraelskie MSZ " palestyńskie organizacje terrorystyczne " nie mają praktycznie żadnych zdolności realistycznie zagrozić Izraelowi. ( a od czasu istnienia systemu "żelaznej kopuły" zadać mu jakichkolwiek strat. Poniżej kilka faktów o "żelaznej kopule" i jej działanie na żywo.

Co więcej - oczywistym jest ,że Izrael jeśli by tego chciał to starł by w proch wszystkie te organizacje. Jednak służą one za dobry powód do stopniowego zabierania ziemi Palestyńczykom. Oto mapka obrazująca to zjawisko.

Odbywa się to na przykład poprzez budowanie murów. Niektózy sugerują, że mają one za zadanie odgradzanie ich od wody pitnej. Często niszczysię ich domy pod pretekstem burzenia podziemnych tuneli Hamasu, a co jakiś czas, pod pretekstem wojny z terroryzmem, przeprowadza się tam krwawe kampanie militarne.

 

Oczywiście metody terrorystyczne stosowane przez Palestyńczyków nie są godne pochwały, ale czy ludzie zadają sobie pytanie jakie są ich motywy? Odpowiedzialność zbiorowa stosowana przez Izrael za najmniejsze nawet akty terroru mówi sama za siebie. Jeśli rząd izraelski daje sobie od kilkudziesięciu lat prawo, żeby zabierać palestyńczykom ich ziemię, niszczyć i podkopywać ich na dziesiątki sposobów to ma też siłę żeby odwrócić całą tą sytuację ,zakończyć ten długotrwały konflikt i zapewnić Palestyńczykom godne warunki życia. Jednak jedynymi działaniami jakie przeprowadza Izraelski rząd są represje. Spirala wzajemnej nienawiści nigdy w ten sposób się nie skończy.

 

Kiedyś w szkole uczono mnie, że organizacje takie jak OWP, Hamas, Hezbollah to terroryści i były stawiane w jednym rzędzie np. z Al-Kaidą. Pamiętajcie, że w czasie II wojny światowej, przy drogach prowadzących do lasów często widniały takie oto tabliczki.

Źródło: odkrywca.pl

Pamiętajcie, że w tamtych czasach z perespektywy np III Rzeszy partyzanci również byli terrorystami i należało ich eksterminować, a jednak dziś pamiętamy o polskim podziemiu niepodległościowym ( i słusznie ) jako o bohaterach. Nie porównuję oczywiście Armii Krajowej do Hezbollahu, ale ta analogia ma wam uzmysłowić że z perespektywy Palestyńczyków oni również są bohaterami, a Żydzi okupantami. Pamiętajcie - historię piszą zwycięzcy. 

 

Proszę obejrzeć czy oni wyglądają dla tamtejszej ludności na terrorystów? Czy ukrywają się przed nią po krzakach i tunelach? Czy może są witani jak wybawiciele?

Doszło nawet do sytuacji, która nam Polakom może kojarzyć się bardzo źle, ponieważ daje aluzje do pewnych wydarzeń z czasów II wojny światowej.

http://www.tvp.info/10293973/informacje/swiat/izrael-autobusy-tylko-dla-zydow/

Na szczęście ostatecznie nie zostało to wprowadzone, ale sam zamysł już o czymś świadczy.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nie-bedzie-segregacji-Palestynczykow-w-autobusach-Premier-Izraela-sie-nie-zgodzil,wid,17552070,wiadomosc.html?ticaid=115505&_ticrsn=5

To nie pierwszy raz kiedy organizacje międzynarodowe zwracają uwagę na to co robi Izrael. Oto przykładowe artykuły z przed paru lat. Internet jest ich pełen:

http://www.dziennik.pl/swiat/article294720/ONZ_oskarza_Zydow_o_masowy_mord.html

http://www.theguardian.com/world/2009/mar/23/israel-gaza-war-crimes-guardian

Teraz parę zdań o antysemityzmie - nigdy nie dajcie sobie wmówić ,że jakakolwiek krytyka żydów , Izraela czy ich wspólników równoznaczna jest antysemityzmowi. Czy jeśli krytykuję polski rząd, bądź tych z Polaków którzy odpowiedzialni są za nędzę w której dzisiaj żyją ludzie w tym kraju to jestem antypolonistą? Przyjrzyjmy się bliżej samemu słowu "antysemityzm". Z etnicznego punktu widzenia semitami są nie tylko biblijni Żydzi  ,ale również arabowie jak np Palestyńczycy czy Syryjczycy.

Słowo to jest używane w takiej formie, ponieważ ma pejoratywny wydźwięk. Po drugie ma znaczenie etniczno-rasowe - czyli każdemu komu nie podobają się jakieś działania żydów przypisana jest łatka rasisty

Przez co można wyciągać dalsze konsekwencje prawne, jak zresztą robią na świecie całe sztaby prawników na usługach różnych organizacji.

 

Na koniec dodam ,że nie należy wrzucać wszystkich żydów "do jednego worka" ponieważ wśród nich tak jak i wśród wszystkich narodów istnieją podziały. Judaizm nie jest równy syjonizmowi. Nie wszyscy żydzi są syjonistami, tak jak nie wszyscy syjoniści są żydami. Syjoniści pod przykrywką swej religii dążyli i dążą  ( często rękami swych pomagierów ) do różnych celów politycznych, manipulacji świadomością ludzi, historią, kreowaniu rzeczywistości dla mas i to właśnie o nich w tym artykule jest mowa. Oficjalnie syjonizm był ruchem powstałym w XIX wieku dążącym do ustanowienia żydowskiego państwa w Palestynie i na tym miał się skończyć. Prawda jest jednak taka ,że wtedy dopiero się zaczął na poważnie. Ale to tylko moje drobne dygresje i nie będę ich poruszał w tym artykule. 

 

Jak będzie wyglądała przyszłość stosunków Palestyńsko-Izraelskich? Tego nie wiem. Jednak w Polskich mediach nigdzie nie mogę się doszukać informacji na temat tego ,że 15 września 2015 roku zacznie się Walne Zgromadzenie ONZ na którym być może podjęta zostanie decyzja o przyszłości Palestyny. O tym co nas czekać może we wrześniu postaram się napisać jeszcze w najbliższym czasie.

 

Pozdrawiam wszystkich czytelników.

 

El Capitan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: El Capitan
Portret użytkownika El Capitan

Komentarze

Portret użytkownika MiterMan

i co tu wiecej dalej

i co tu wiecej dalej mowic.... poleci do washyngtonu jeden pajac pogra slowami na umyslach reszty semitow i gra zrobi swoje.....tak sie dzialo od zawsze kiedy pajsy          na europe rzezbione dygaja zdaniami dziczy wsrod inteligencji....  gdyby nie powstalo panstwo izrael to od kilkudziesieciu lat nic by sie tam nie dzialo od czasow zakonczenia 2WŚ... ale ze z kazdym tam maja na pieńku... to tylko ćwikają połowiczne dowody na to że sie tylko bronią...... a to gowno prawda.... zawsze i wszedzie co by sie nie dzialo na bliskim wschodzie izrael swoja brudna macka miesza w kotle.... i kto mi udowodni ze tak nie jest.....

Portret użytkownika MiterMan

Kazdy jeden z nas...

Kazdy jeden z nas... obojetnie kim jest i komu jest w stanie przekazac dalej info.... puki narod ktory jak wszyscy dobrze wiemy przeciaga szale na swoja strone od 45r dalej bedzie robil swoje czyny jak do tej pory... to mowie wam... synowie oraz wnuczki nie wybacza wam tego w jakich czasach beda musieli zyc...  a czesciowo w jakim my zyjemy.... nie macie pojecia o niczym.... degraduja was finansowo moralnie i emocjonalnie a wy nic... a tylko jeden narod zaprzysiezony z silami wroga w kooperacji wlada wszystkimi innymi na naszej ziemi... dlaczego tak jest ? bo Im K...rwa wszyscy pomagacie !!!

Portret użytkownika Nieustraszony

Wiem ze moj komentarz moze

Wiem ze moj komentarz moze wzbudzac wiele negatywnych emocji wzgledem mojej opinii , ale gdy zobaczylem jak ci cywile sa zabijani jak ich caly dobytek jest niszczony przez jedna bombe to zrozumcie musialem napisac to co mi przyszlo do glowy , nawet jesli to jest straszne a to co napisalem pod wplywem emocji jest straszne tak wiem. Nie interesuje mnie jakies badania genetyczne interesuje mnie tylko i wylacznie dobro czlowieka a przede wszystkim dobro niewiennego czlowieka ktorego domy,rodzina sa niszczone przez Izrael . Moze mi ktos wytlumaczy dlaczego narod ktory w swojej historii ma tak straszny epizod , morduje innych ? nie potrafie sobie tego wytlumaczyc nawet jakbym bardzo chcial .. Moze wy bedziecie mi w stanie udowodnic swoje racje .

Portret użytkownika ORP PHETIS

Czas jest bliski. 28.09.15 -

Czas jest bliski. 28.09.15 - Święto Sukkot, Ostatni Krwawy Księżyc z Tetrady. To będzie początek - niczym gong obwieszczający nadchodzącą pożogę. Tak zwane Państwo Izrael przestanie istnieć. Polacy bądźcie czujni, nie dajcie się zwieść. Gdy nadejdzie zagrożenie, nie kalkulujcie tylko walczcie, to będzie bój o przetrwanie i istnienie Państwa i Narodu Polskiego. CWP!

Portret użytkownika ORP PHETIS

Czas jest bliski. 28.09.15 -

Czas jest bliski. 28.09.15 - Święto Sukkot, Ostatni Krwawy Księżyc z Tetrady. To będzie początek - niczym gong obwieszczający nadchodzącą pożogę. Tak zwane Państwo Izrael przestanie istnieć. Polacy bądźcie czujni, nie dajcie się zwieść. Gdy nadejdzie zagrożenie, nie kalkulujcie tylko walczcie, to będzie bój o przetrwanie i istnienie Państwa i Narodu Polskiego. CWP!

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Widzę, że znz całkowicie

Widzę, że znz całkowicie schodzi na psy, staje takim tvn internetu z pełną cenzurą. Wczoraj w tym temacie wyraziłem swój światopogląd ale kogoś zabolało, że jest odmienny od widzenia admina i jego klakierów. 

Popieram Izrael w walce z czarnymi i muslinami [.........................]. Z drugiej strony jak żydzi rozprawią się nimi to należy ich wysłać na Madagaskar i ogrodzić płotem aby rasie białej i żółtej dali w końcu spokój.

 

Komentarz narusza regulamin portalu: § 6 punkt 5:

5. Zabronione jest umieszczanie wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

 

 

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Dziękuję za wyjaśnienie.

Dziękuję za wyjaśnienie. Wchodzę tu od czasu do czasu i nawetnie pomyslałem, że macie regulamin. Postaram się dostosować. 
Z drugiej strony czytając komentarze to połowa z nich powinna zniknąć :D, w szczególności mówię tu o szerzącej się nienawiści do "wybranego" narodu no i amerykanów.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Nabuchodonozor - chłopie

Nabuchodonozor - chłopie syjoniści namieszali ci w głowie! Prawdziwymi Judejczykami czyli tzw. żydami są właśnie Palestyńczycy oraz spokrewnieni z nimi żydzi sefardyjscy. Palestyńczyków oraz prawdziwych żydów mordują bez litości komuniści Chazarscy czyli mongoły. Chazary to są mongoły którym król kazał przejść na Judaizm około 800 lat temu. Ich państwo znikło, a oni przenieśli się do Europy. Izrael to państwo Chazarów, to samo planują zrobić na Ukrainie i w Polsce. To jest tragiczne ale prawdziwe. Są nawet dane z badań DNA i genetyki i to kilka uniwersytetów badało tz genetyczne pochodzenie tzw żydostwa i okazało się że 90% !!!!!!!!!!!!! populacji żyda na świecie to MONGOŁY genetycznie pochodzące z Krymu i okolic, a pozostałe 10% to żydki z Palestyny! R O Z U M I E S Z ?

Portret użytkownika Nieustraszony

Nie chcialem tego komentarza

Nie chcialem tego komentarza wczesniej pisac bo wiem ile moze on wywolac negatywnych emocji wzgledem rasy "zydowskiej". Czy wy nie widzicie tego ze hitler mial racje ze cala ta "mase" mam na mysli zydow trzeba bylo spalic ?? i mam taka wielka nadzieje ze ten narod ktory w przeszlosci tak bardzo cierpial i ten sam narod ktory teraz morduje cywili , bedzie spalony zywcem , bede sie o to modlil aby oswiecim , treblinka i inne tego rodzaju komory gazowe znow otworzyly swoje bramy na tych smierdziuchow .

Portret użytkownika nałukowiec

Polaki! Nie bójta się mówić

Polaki! Nie bójta się mówić prawdy i nazywać rzeczy po imieniu i nie dajta się zastraszyć, bo same to dobrze widzieliśta, jak wtedy w Palestynie Żydy mordowały z zimną krwią bezbronne dzieci i kobiety a ich krew nadal woła, a teraz jeszcze głośniej o pomstę do nieba! Mata przecież wszyćkie sumienia, no to bądźta też bezstronne i sprawiedliwe, bo kiedyś sprawiedliwe Polaki wśród narodów słusznie ratowały Żydów przed hitlerowcami, a teraz więc ich wnuki powinny domagać się, by obecnie okrutne mordercy tych niewinnych dzieci stanęły przed Sprawiedliwym Sądem! Bądźta zawsze odważne i silne, i obojętnie czy źle robią Żydy, Araby, Ruskie, Ukraińce, Amerykańce, Niemce, Cygany, czy same Polaki, czy ktokolwiek inny, to zawsze mówta prawdę! Bo przecież dla tchórzów i tych bez wiary nie ma Królestwa i tak przecież Wam rzekł wyraźnie Pan Jezus! On nigdy nie bał się żadnego człowieka, a nawet gdy lichwą i zdzierstwem był rozeźlony to powywracał stoły w "jaskini zbójców", i za prawdę powiadał, i wtedy znienawidziły go fałszywce i zabiły, ale On z martwych powstał i żyje, i nadal pragnie ino od ludziów wierności wobec prawdy i sprawiedliwości!
A lęk przed człowiekiem zastawia zawsze sidło! Pamiętajta o tym!

Portret użytkownika TOLO

Sami już nie wiecie czy pisać

Sami już nie wiecie czy pisać czy nie, czy mówić szeptem czy krzyczeć głośno...powszechnie dostępna prawda o Żydkach może tylko wyjść od Ojca Rydzyka. On jeden się ich nie boi, Onie jedni się go boją. Jaki jest Rydzyk taki jest. Wiadomo, na głupocie się zarabia, a on, chcąc mówić prosto w twarz oprawcom Chrystusa, musi mieć jak i za co. Technologia jest droga. Dlatego we wszelkich dyskusjach trzeba odwoływac się do Boga i tego jakich nas stworzył. Dał nam do wybory miłość i nienawiść. Skoro ja wybrałem w stosunku do Zydka nienawiść, nie mogę być za to sądzony, gdyz jest to przeciwwaga dla miłości zachowująca  w równowadze pewnego rodzaju okreslone elementy twórcze tego świata. Każdy wykształcony na poziomie gimnazjum człowiek to zrozumie.
Dlatego zamiast słowa nienawiść można użyć słowa "nie kocham". i powiedzieć: Nie kocham Żydów...tak też można.

Portret użytkownika jestemtu

Co do samej "żelaznej

Co do samej "żelaznej kopuły", spotkałem się z opinią że to jest zwykła propaganda.
Zawsze działa w nocy, a jak pokazuje filmik, przed jej zadziałaniem załącza się syrena i wszyscy uciekają do budynków( ciekawe że nikt nie zbiga do ppiwnicy, tylko chowają się w kuchni restauracji).
Po fakcie masa dynków na niebie, ale nigdzie nie ma szczątków pocisków, które niby leciały.

Portret użytkownika achiles

Przecież WIECZNIE, nie mogło

Przecież WIECZNIE, nie mogło TRWAĆ, TO MORDOWANIE BEZBRONNYCH, KOBIET, DZIECI, A I NAWET SŁABO UZBROJONYCH MĘSKICH  PRZECIWNIKÓW. Ale jedna jaskółka wiosny, nie czyni, JAK TO POWIADAJĄ, MĄDRZY LUDZIE I PO OWOCACH ICH POZNAMY, jak to inni powtarzają. I nie jestem ANTYSEMITĄwzględem normalnych i zdrowych wyznawców prawa MOJŻESZOWEGO !!!

Strony

Skomentuj