Amerykańskie myśliwce pojawiły się w obrębie obserwacji UFO w USA

Kategorie: 

Klatka z filmu od świadka składającego raport

W Kalifornijskim mieście San Janintoto zaobserwowano i zarejestrowano niesklasyfikowane obiekty, które pojawiły się na niebie. Obiekty pojawiały się, zatrzymywały się i przemieszczały się ponownie. Cała obserwacja trwała między 7 a 9 minut i została zgłoszona w bazie danych obserwacji UFO, MUFON

 

Obserwatorzy twierdzą, że w obrębie obserwacji pojawiły się po chwili wojskowe myśliwce i wtedy zjawisko się skończyło. Kiedy świadek składający raport przeniósł wideo do komputera, zaobserwował wiele białych sferycznych obiektów.

"Gdy odtworzyłem go z powrotem to mnie zaszokowało i przeraziło jednocześnie, ponieważ białe kule wchodziły i wychodziły z chmur, a niektóre poruszały się w lewo po szlaku wyjścia z chmur", świadek stwierdził w raporcie, że "Ich rozmiary były różne i było ich więcej niż 30 lub 40 a poruszały się bardzo szybko. Odtwarzając film klatka po klatce można zobaczyć obiekty wchodzące i wychodzące z chmur, niektóre zatrzymują się. Widać, że są to białe, okrągłe kule. "

Świadek w raporcie dla MUFON, który został złożony w dniu 18 lipca 2011 roku udostępnił też dwa pliki wideo do ściągnięcia stąd Wideo # 1 i stąd Wideo # 2. Incydent miał miejsce 5 lipca 2011 roku. San Janintoto miasto w Riverside County, Kalifornia, ludność 44.199.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Roni Tornado

Suzej wen, tylko istoty od 1

Suzej wen, tylko istoty od 1 do 4 gęstości posiadają ciała materialne, a te od 5 gęstości w zwyż już nie muszą egzystować w ciałach materialnych. Każda świadomość nie ważne na jakim poziomie duchowym by była żyje wiecznie. Świadomość to czysta energia. Jeszcze w 4 gęstości będziemy kożystać ciał materialnych, pózniej już nie będą nam potrzebne.

Portret użytkownika Sahara

Ja bym powiedziała, że na

Ja bym powiedziała, że na świadectwo sklonował się. Jego alter ego posiedziało nad tym wywodem ze słowniczkiem ortograficznym, poprawiając przy okazji stylistykę Biggrin Udało mu się również nie nadużywać w nadmiarze caps locka jak ma to w zwyczaju nasz znawca Pisma.

Aby korzystać z Internetu potrzebne jest IP. IQ niestety już nie...

Portret użytkownika suzej wen

Moi drodzy

Moi drodzy przyjaciele...
 ...sensem nie jest rozstrzyganie
    czy to akurat nagranie 
    prawde nam pokazuje
    czy też może fałszem obrazuje
    a w nas samych wiare demotywuje
    zamkniętymi oczami świadomość niweluje
    obraz prawdziwych intencji obcych pokazuje
    a planecie, która w tej właśnie chwili pomocy potrzebuje
    aż wreszcie przed przegrzaniem ktoś ją uratuje...
 
                               Nam się to nie uda ale oni o tysiące lat wyprzedzają nas technologiami o których władaniu każde mocarstwo tej planety marzy. Jakież to szczęście dodam, że przewyższają nas intelektem, imperatywami życia, pokoju, istnienia. My ludzie jeteśmy dla nich jak zagrożony gatunek i starają się ocalić nas przed wymarciem. Nie ingerują w nasze życie tak jak my nie ingerujemy w niektóre obszary na naszej planecie by życie tam mogło toczyć się nieskalane żadną technologią.  Wiedzą co nas czeka i choć to nie uniknione starają się złagodzić ten stan przejścia planety, który w przeszłości bywał bardzo drastyczny i zabójczy doprowadzając do wymarcia niejednego gatunku. MY jesteśmy dla nich takim właśnie GATUNKIEM... nie wiem kiedy to pojmiemy ale to bardzo oczywiste jest tak naprawde... Jesteśmy jednym z wielu gatunków lecz sami wywyższamy się jakoby nasze życie było warte więcej od życia zwierząt ptaków czy innych stworzeń. To tylko nasza świadomość pozwala nam wspiąc się w tej hierarchi wyżej od życia innych gatunków tej planety... choć to to samo życie jest tak naprawdę jedynie mniej świadome... Czy w związku z tym uważamy, że życie ludzi bardziej świadomych swego istnienia jest cenniejsze od tych którzy świadomi są mniej. Czy to znaczy, że oni nie muszą przetrwać bo ich świadomość jest mniej cenna w ocenie wartości świadomości życia. No wychodzi na to, że chyba tak. A jeśli tak to powinien się zminić cały system szkolnictwa aby tam uczono nas świadomości życia by móc żyć świadomiej i rozwijać tą świadomość a nie inne zdolności, które angażują nas odciągając nas od pracy nad sobą. A może komuś zależy aby odciągać nas od tego... A skoro tak to jednak okazuje się, że meritum jest zawarte w prawdach istnienia sprzed tysięcy lat czyli najważniejszy jest ROZWÓJ DUCHOWY I UMYSŁOWY. Nic poza tym się nie liczy gdyż tylko to zapewnia podwyższenie swiadomości bytu gwarantując, że nasze życie będzie cenniejsze od pozostałych. Gdy już osiągniemy poziom extremalny naszego rozwoju to efektem musi być etap końcowy wartości naszego życia czyli poziom na którym nasza świadomość zasługuje na życie wieczne panując nad wektorową równowago sił każdego atomu w materialnym ciele, które nigdy nie umrze... jest kilka osób które osiągnęło ten poziom... czytaliście o nich wszyscy...
S.W.

co ma być to będzie

Strony

Skomentuj