Amerykański wywiad przestrzega przed falą zamachów terrorystycznych w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańskie służby ostrzegają, że seria zamachów terrorystycznych w Paryżu to dopiero początek i jak wynika z podsłuchanych rozmów dżihadystów Państwa Islamskiego, należy się spodziewać całej fali ataków w Europie.

 

Wielokrotnie już zwracaliśmy uwagę na to, że wielka emigracja islamska w Europie to tykająca bomba. Muzułmanie praktycznie nie integrują się z lokalnymi społeczeństwami, ale tworzą własne enklawy. Pal licho jeśli zamykaliby się w niektórych dzielnicach, ale coraz częściej słychać, że Islamiści mają zamiar wyjść poza nie i narzucać innym swój sposób życia.

 

Niestety coraz częściej dochodzi do tego, że biali mieszkańcy zachodniej Europy są zastraszani i boją się reagować w jakikolwiek sposób na coraz bardziej panoszących się muzułmanów. W niektórych niemieckich, francuskich i brytyjskich miastach spotyka się nawet patrole islamistów strzegących prawa szariatu. Ludzie ci uważają, że prawo lokalne ich nie obowiązuje, ponieważ nie pochodzi od boga.

 

Na dodatek Europejczykom wmówiono, że nie wolno krytykować Islamistów. Co więcej politycy, na przykład brytyjscy, przymilają się do muzułmanów podkreślając jak wielkimi są przyjacielami Islamu. Pojawiają się nawet głosy, aby podczas koronacji nowego brytyjskiego monarchy wprowadzić nie tylko czytanie fragmentów Biblii, ale i Koranu. Wszechobecna cenzura zwana dla niepoznaki "polityczną poprawnością" robi swoje i nikt nie próbuje się temu przeciwstawiać obawiając się oskarżeń o rasizm.

 

Taka postawa doprowadziła do tego, że Islam dosłownie rozpanoszył się na całym kontynencie i trwa cichy podbój Europy, który na dodatek jest finansowany z podatków nas wszystkich. Lewactwo wymyśliło sobie, że chrześcijańskiego ducha Europy trzeba rozwodnić w Islamie. Trzeba przyznać, że udało im się to doskonale, bo kościoły pustoszeją, a rośnie tylko liczba meczetów i przybyszy z państw islamskich, którzy za nasze pieniądze płodzą się na potęgę dokładnie odwrotnie do gnuśniejących Europejczyków. 

 

Skutkiem tego obserwujemy powolny podbój Starego Kontynentu. Ta konkwista jest bardzo skuteczna i za kilkanaście lat będzie już po Europie. Jeśli lewactwo myśli, że sprowadzenie tutaj Islamistów spowoduje, że międzynarodówka komunistyczna w końcu zwycięży, to niech ci "myśliciele" pomyślą jeszcze raz. Rekonkwista w Hiszpanii trwała ponad 600 lat i nie ma powodu sądzić, że teraz będzie inaczej.

 

Nawet jeśli Islamiści zniszczą Chrześcijaństwo to nie oznacza, że zapanuje w końcu tak ukochany przez włodarzy Unii komunizm. Atak na superlewackie czasopismo Charlie Hebdo pokazuje wyraźnie, że Islamiści idą po lewaków i nienawidzą ich jeszcze bardziej niż normalnych mieszkańców Europy. 

 

Od dawna było wiadomo, że przyjdzie taki czas gdy pojawi się nowy Mahdi, który będzie uznawany przez Islamistów we wszystkich krajach. Kimś takim może być na przykład samozwańczy Kalif al Bagdadi. Wezwanie do światowego dżihadu, którego niedawno byliśmy świadkami, musi skutkować uruchomieniem zakamuflowanych ekstremistów, którzy na rozkaz chętnie zginą mamieni opowiastkami o czekających na nich w raju dziewicach.

 

W najbliższych tygodniach przekonamy się, czy europejskie służby specjalne zdołają opanować sytuację, czy też jest ona już nie do opanowania a celem może być każda stolica w UE. Obecnie mówi się, że następne zamachy są nieuniknione i dojdzie do nich w Rzymie, Londynie i w Berlinie, czyli wszędzie tam gdzie wpływy Islamistów rosną z każdym dniem. 

 

Otwarte pozostaje pytanie, czy pojawi się jakiś nowożytny Jan III Sobieski, który zada ostateczny cios islamskiej nawałnicy. Niestety nie widać nikogo takiego na horyzoncie. Pozostaje tylko czekać i być przygotowanym do odparcia ekspansji Islamu w Europie Wschodniej. Na zachodzie sprawa jest już raczej przesądzona i należy pytać nie czy, ale kiedy dojdzie do wielkiej wojny religijnej.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika danielov

raczej nagłówek tego

raczej nagłówek tego arytykułu nie jest niczym nowym . Przeciez to jest więcej niz pewne ze ci nieucywilizowani podludzie wezwią do dżihadu w całej Europie. Mało ich w Anglii, Francji i Niemczech?

Portret użytkownika wielebny Hektor

@Wojox, widzę, że masz

@Wojox, widzę, że masz "gwiazdki na pagonach" ze względu na staż, więc zaiste jesteś "łyżką dziekciu w beczce miodu". Ci wśród was którzy służyli Bogu ze strachu i w oczekiwaniu rzezi "niewiernych" odeszli po roku 1975.
Cnotą jest pokora i miłość a nie strach przed Bogiem, a "ostatni będą pierwszymi".

Portret użytkownika Wojox

Sposób w jaki piszesz do

Sposób w jaki piszesz do mnie, świadczy o zupełnie odwrotnym podejściu. Konto niezarejestrowane, atak od pierwszych słów, skierowanie uwagi od razu na mnie świadczy iż to Ty masz gwiazdki, ale w głowie. Zostań w tej swojej ułudnej miłości i nie odgryzaj się na innych. Nie masz argumentów więc atakujesz jak troll.
Jak nie umiałeś się pokornie ustosunkować w 1975 roku to twoja strata. Każdy kto obiera sobie jakaś datę, później doznaje rozczarowania. Niestety miłość zawiera w sobie wiele elementów...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Zenek :)

  Przypominam:   - żydostwo

 
Przypominam:
 
- żydostwo rękami swoich podnóżków, taboretów czy innych wasali do połowy tego roku MUSI ROZPĘTAĆ WOJNĘ I TO ŚWIATOWĄ bo się im finansowa piramidka zawali i jak tego nie zrobią to za nich zrobią to ich wierzyciele ścigając i sądząc żydowskich malwersantów, dywersantów, udających "arabskich" terrorystów i innych krzewieli nienawiści do gojów,
 
- we wrześniu (bodajrze) przemija ostatni czerwony księżyc, ostatni dobry kabalistyczny termin na kolejne utopienie świata we krwi dla realacji żydowskich urojeń i mrzonek znanych jako rasa wybrana.
 
To "przed czym ostrzega alCiajda" to tylko podgrzewanie nienawiści etnicznej do semitów jakimi żydzi nigdy nie byli jak i religijnej do islamu by w ten sposób łatwiej było odmużdzonym masom WMÓWIĆ iż MUSZĄ WALCZYĆ O ZYDOWSKIE INTERESY z Arabami co już po bestialskim mordzie moSSadowskich rzeźników w redakcji lewicowego brukowaca we Francji jest obserwowane. TO SZCZUCIE do realizacji 3 wojny z planu żyda Pike.
 
Zamachy będą dokonywane ale nie przez "arabów" a nazistowskie bojówki moSSadowskie właśnie po to by przytłaczając Europejczyków wrzaskami o "arabskim terroryźmie" WYŁĄCZYĆ W NICH RACJONALNE MYŚLENIE i zmusić ich żydowską nagonką medialną (patrz obecne wrzaski o "krzywdzie żydów bo jakiś brukowiec "filmowo" napadnięto) do zintensyfikowanej nienawiści do Arabów. Tym miłym demonowi yahwe odwiecznycm szczuciem i judzeniem do mordów aż do wywołania ZAPLANOWANEJ PRZEZ ŻYDÓW wojny Europy z arabskim światem w której żydostwo będzie tylko dolewać oliwy do ognia ze swojego nowego Vatherlandu w Patagonii czekając tylko na moment kiedy będą mogli powrócić DORŻNĄĆ OCALEŃCÓW z tej ICH wojny. Wojny o ICH WŁADZĘ NAD CAŁĄ PLANETĄ.
 
Teraz się decydują losy BYĆ ALBO WYMRZEĆ "białego świata". Świata zwodzonego i okłamywanego przez BESTIĘ zwaną judaizm. Jeśli teraz Europa nie da odporu żydowskiemu terroryzmowi to za rok czy dwa (patrz Nostradamus) nie będzie ŻYWYCH W EUROPIE.
 
Bo to jest PODSTAWOWY PLAN z harmonogramu żyda Pike.
WYMORDOWAĆ BIAŁĄ RASĘ.
ZA KULTURĘ, POGAŃSKĄ RELIGIĘ I BOGÓW
JACY KIEDYŚ POWSTRZYMALI ŚWIAT OD ZNISZCZENIA DERATYZUJĄC ŻYDÓW.
 
Teraz też to zrobią. Też ocalą świat od NAZIZMU jeśli ludzie będą na tyle mądrzy iż się nie dadzą żydom wmanewrować w wojnę przeciwko nim.
 
Jeśli zaś zacznie się wojna TO MAJĄ KAZANE DOBIĆ WSZYSTKO CO PRZEŻYJE. NAWET KOSZTEM SKASOWANIA CAŁEJ PLANETY(*). I nie będzie jerusalem. I nie będzie żydka panującego nad cała ziemią bo "nie będzie tu NICZEGO" (**).
 
Wolny wybór....
 
-------------------------------------------------------------------
(*) - nie to nie żart, spytajcie GWIAZDY o to ;p
 
(**) - nawet gruzowiska jak za Marsem. Dusze wszelkich ziemian czy innych bytów tu mieszających też będą wymazane.
 
 

Portret użytkownika FRQWEQ

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=paYIUQrWheA&hd=1
Wszystko zaczyna się zgadzać... Wielka Brytania już chce odejść z Unii, Ameryka to tonący statek, Niemcy zarządzają całą Unią co wiadomo nie od dziś, Rosja pomimo sporu z USA doskonale wie co robi próbować dogadać się z UE i stale oświadczając, że są gotowi do rozmów z Unią, Chiny już poparły Rosję, uratowało wręcz ich gospodarkę. Do tego, są informacje o cichym sojuszu Niemiec z Rosją co jest całkiem możliwe. UE się rozpada co widzą Niemcy i nie chcą wojny z Rosją bo wiedzą, że szans nie mają w ewentualnym starciu militarnym. Rosja chce się dogadać z UE, chce połaczyć Europę z Azją. Załużmy, że tak się stanie, ale co dalej? I tutaj chyba wchodzi rola Izreala, który w między czasie na pewno cicho siedział nie będzie. 

Portret użytkownika Michaleddon

Otóż to padła Atlantyda,

Otóż to padła Atlantyda, Bizanjum, wiele innych i padl Rzym, ten najblizszy nam kulturowo mysle.
Teraz czas na USrope. Zauwazyliscie z historii ze wszystkie królestwa padaja w takim samym procesie, niewazne na jakim stopniu zaawansowania technologicznego byly.. To stopniowa degradacja spoleczna i gnijacy konsumpcjonizm. Od rozwijajacego sie preznego osrodka militarno-ekonomicznego poprzez rozpuste lenistwo, wygode i ignoracje do calkowitego oslabienia ducha spolecsenstwa a w ostatecznosci łatwgo podboju przez odwicznych wrogów..
wiekszosc zyje ledwo ledwo, ciezko pracuje by sie utrzymac, nie tylko u nas na Zachodzie tez jest to samo, tyle ze punkt "0" jest wyzej ustawiony wiec nam sie wydaje ze na Zachodzie zyja lepiej. stres maja podobny i udupieni sa podobnie przez panstwo. No jest ta grupka "wybrańcow" tych których zadaniem jest utrzymac reszte w stanie upojenia i abawy, showmeni z koloseum, pilkarze i muzycy prym tu wioda, za gówno robienie biara miliony Euro rocznie. Uwielbiam soccer i kochalm grac ale nie miesci mi sie w glowie ze tyle mozna placic komus za to zeby sobie pogral w pilke. To znak czasu choc wiekszosc temu przyklaskuje.
Islam rozjedzie nas az milo, mam nadzieje ze jakos sie w koncu pozbieramy i odeprzemy ich. Ale to potem, jak juz wiele krwi naszej sie przeleje
 

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Strony

Skomentuj