Amerykański reżyser wzywa do ujawnienia prawdy o rewolucji na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Laureat Oscara, reżyser Oliver Stone, wezwał kilka dni temu do ujawnienia prawdy na temat tego co stało się na Ukrainie. Jego zdaniem społeczność międzynarodowa jest okłamywana przez zachodnią propagandę, która demonizuje Rosję skrzętnie ukrywając niewygodne fakty na temat przebiegu tak zwanej rewolucji na Majdanie.

 

Amerykański reżyser spotkał się w Moskwie z Wiktorem Janukowyczem, obalonym prezydentem Ukrainy. Miało ono związek z nowym filmem o Edwardzie Snowdenie, który przygotowuje Stone. O wszystkim poinformował on na swoim profilu na Facebooku.

 

W swoim wpisie stwierdził, że Zachód cały czas utrzymuje, jakoby wydarzenia na wschodzie Ukrainy miały związek z obecnością Rosji na Krymie, podczas gdy powinno się raczej mówić o obecności USA na Ukrainie.

 

Olivier Stone przypomniał, że nadal nie wiadomo kto doprowadził do masakry na kijowskim Majdanie, w wyniku której zginęło 45 protestujących i 14 milicjantów. Artysta zwrócił uwagę, że wielu świadków twierdzi, że dokonali tego niezidentyfikowani snajperzy inspirowani przez "międzynarodowe elementy inspirowane przez CIA.

 

Amerykański reżyser stwierdził, że wszystko co zachodnie media mówią o Ukrainie to" surrealistyczne wypaczenia",  które przypominają propagandowe sztuczki o broni masowej zagłady, opowiadane przed zniszczeniem Iraku za czasów Busha.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika geolog

Gratuluję co poniektórym

Gratuluję co poniektórym wnikliwości i dziwnego zachwytu tym dużym chorym krajem na wschodzie.
Olivier Stone - syn Żyda, lewicowe poglądy.
Nie ma ogólnie nic złego w żadnych poglądach ani lewicowych ani prawicowych dopóki nie przysłaniają racjonalności.
Wszystkich, którzy wielbią tak Rosję zapraszam na przejażdżkę wagonem na Syberię w 39tym. Sanatorium poprostu sanatorium.
 
Szkoda mi tego poniekąd ciekawego portalu.

Portret użytkownika Obserwator 2

Olivier Stone to nikt inny,

Olivier Stone to nikt inny, jak lewakujący tzw. artysta, który w przeszłości miał już kilka idiotycznych wypowiedzi kompletnie oderwanych od rzeczywistości. Ma przede wszystkim chroniczną nienawiść do Busha, co jednak nie powinno zwalniać gościa z myślenia. Putin takich niedoinformowanych cudaków w Ameryce i świecie jak Stone, potrzebuje, jak spragniony wody.  

Portret użytkownika achiles

Putin dyma zachód aż im dupa

Putin dyma zachód aż im dupa trzeszczy: dzięki tzw. kryzysowi rubla (pamiętamy pikującą giełdę w Moskwie) Putin wykupił prawie 100% akcji firm energetycznych i olejowych za grosze na sumę 20 mld$. a to znaczy, że kapitał pozostaje w Rosji. Banksterzy żydowscy z Wal Street zorientowali się za późno. W efekcie rubel odrobił 30% w zeszłym tygodniu. Solidaruch dostaje orgazmu. A tymczasem Putin dyma zachód drugi raz!. Przyjmując $ za gaz ale natychmiast wykupuje złoto po zaniżonej cenie przez żydowski FED. Na świecie centralne banki zakupiły 93 tys ton złota w tym Rosja 55 tys ton!. ECD wzorem FED-u rozpoczyna samobójcza politykę monetarną, czyli drukowanie pieniędzy. To jest dobre rozwiązanie lecz na krótko, ale prędzej czy później skończy się katastrofą. Tylko, że wtedy już odpowiedzialni za to szambo będą bezkarni - martwi albo na emeryturze. Gdy się poszuka w rosyjskich serwisach, to widać, że Rosja zaczyna się odbudowywać. Zaczęli od wojska. Biorą się za drogi. Następne jest rolnictwo. Być może za 5-10 lat będą mieć swojej żywności na tyle by być samowystarczalnym, jak w zbożach na dziś. Są na dziś jednym z największych eksporterów!!. W Rosji rocznie sprzedaje się 100 tys traktorów .. nowych!!! ...w/g rusofobicznych forumowiczów to pewnie rosyjscy oligarchowie kupują sobie te traktory do garażu ... bo przecież w w/g nich w Rosji rolnictwo nie istnieje ... przynajmniej w/g lokalnych rusofobów ... w zeszłym roku w Polsce sprzedano ok. 800 nowych traktorów!!! .. no ale my jesteśmy potęgą rolniczą, nieprawdaż ??? Kto zna rosyjski jeszcze z podstawówki dawno temu, niech sobie sam poszuka. Nikt tego u nas nie pisze. Rzeczywiście po części żyją z ropy i gazu więc mają jakiś tam kłopot, ale to wielki kraj. Dadzą sobie radę. Jak czytałem w Internecie rosyjskie odwetowe sankcje pogrążyły już bardzo gospodarkę Włoch, w Niemczech eksport spadł coś o ponad 10% , a Rosjanie w odwecie za nie przekazanie Mistrala przez Francję zerwali umowę z producentem Pendolino- ten oddał szybką kolej pomiędzy Petersburgiem a Moskwą, ale miał prowadzić dalej roboty w kierunku Kazania i dalej na wschód do Władywostoku. Budowę przejmą Chińczycy i czas przejazdu pociągu z Moskwy do Pekinu będzie wynosił 48 godzin.
Rosjanie zerwali tez rozmowy z Niemcami na przejęcie przez nich udziałów w rosyjskich polach gazowych w zamian za udostępnienie Rosjanom podziemnych zbiorników do przechowywania gazu w Niemczech/ chyba chodzi o nieczynne kopalnie/ , a polscy rolnicy nie mogą sprzedać swoich produktów, a sankcje uderzają też w transport i w inne sektory. Polskie płody rolne już nie wrócą na rynek rosyjski, trzeba będzie wykarczować sady w rejonie Grójca i w innych rejonach, będzie istnieć też nadmiar mleka i mięsa. Tyle narobiły rządzące "wolną Polską " durnie chodzące na amerykańskiej smyczy, to samo politycy europejscy z kanclerz Merkel na czele. Zdecydowanie, dodam jedynie od siebie.

Portret użytkownika achiles

Zachód nie odrobił lekcji z

Zachód nie odrobił lekcji z Gruzji. Wówczas świat mógł zobaczyć, że Rosja jest gotowa do użycia siły zbrojnej, by bronić własnych interesów i przekonań. Nie doceniliśmy faktu, że to, co nam i wielu Ukraińcom wydało się zwrotem we właściwą stronę (poprzez Euromajdan, zmianę władzy w Kijowie i podpisanie porozumienia przez Unię Europejską), Kreml odczytał nie tyle jako zamach na własnego satelitę, ile na fundamenty rosyjskiego państwa. W Moskwie nie sądzi się, że to ona jest agresorem, lecz że Zachód znów podstępem zbliżył się do rosyjskich bram. W tym sensie należało oczekiwać stanowczej i mocnej odpowiedzi Kremla. Jeśli przeoczyliśmy ten fakt, to tylko przez własną głupotę, arogancję, a może hipokryzję. Zwłaszcza, że przed sześcioma laty Rosjanie udowodnili, jak daleko są w stanie posunąć się po tym, co traktują jako agresję ideologiczną, a my nazywamy szerzeniem się demokracji na wschód Europy.
Ostatnia wojna na Kaukazie Południowym pokazała, że Unia Europejska ani NATO nie są gotowe zdecydowanie stanąć w obronie państw niestowarzyszonych (a więc takich, jak Gruzja czy Ukraina). Z kolei my ulegliśmy iluzjom – że zawsze znajdzie się drugi Sarkozy, który w porę dogada się z Putinem i Miedwiediewem, armia rosyjska stale będzie cierpiała z powodu przestarzałego sprzętu, braków paliwa i fatalnej komunikacji, przez co nigdy nie ośmieli się pokusić na nic większego niż czteroipółmilionowe kaukaskie państewko. Przeliczyliśmy się.
Co gorsza, okazało się, że w obliczu przemocy ze strony Rosji Zachodowi zabrakło nie tyle środków nacisku, ile chęci i determinacji do ich użycia. I to powoduje, że częściowo ponosimy winę za dramatyczne wydarzenia rozgrywające się na Ukrainie. Zwiedliśmy Ukraińców wizją lepszego życia, a tymczasem zrobiliśmy tak niewiele, gdy nasi wschodni sąsiedzi postanowili ją urzeczywistnić.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nieodrobiona-lekcja-z-gruzji/whdev

~Nadszedł czas, aby rozliczyć banderowską agenturę działającą w Polsce :Niech pomniki Bandery przypominają światu o zbrodniach UPA, a dla nas będą ostrzeżeniem. W tym celu trzeba upowszechniać w Polsce i na świecie wiedzę o haniebnych wyczynach UPA na Wołyniu. Ludzie, którzy są dumni z tych bestialskich zbrodni, nie mają czego szukać w Polsce, a ich państwo niema czego szukać w Europie. Niewybaczalne jest poparcie, jakie otrzymali banderowcy od polskich polityków, mimo że identyfikują się z oprawcami polskich dzieci, a nawet stawiają im pomniki, co znieważa naród polski.

Portret użytkownika vienio57

Jak wam się nie podoba życie

Jak wam się nie podoba życie w spokoju, to qrwa spieprzajcie do korei północnej, albo do kacapów, tam znajdziecie wszystko czego nie macie w demokracji. Jak uważacie żeamerykanie się wtrącają, to wypierd....cie do tych pięknych krajów gdzie głód smród i ubóstwo jast na co dzień..., przestańcie pieprzyć od rzeczy. Od tego że macie pokój i swobodę, że macie co żreć to poje....ło wam się we łbach. Matoły przeczytajcie dokładnie historię to może 2-3 na 10 takich idiotów cokolwiek zrozumie czym jest pokój na świecie........

Strony

Skomentuj