Amerykański raper Eminem oświadczył, że wstydzi się, że jest biały i ma z tego powodu myśli samobójcze

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Znany amerykański raper Eminem stał się wojownikiem sprawiedliwości społecznej mocno zaangażowanym w realizacje marksistowskiej linii ideologicznej dzisiejszej lewicy. Ludzie ci ulegają licznym obsesjom i jedna z ostatnich zakłada modę na nienawidzenie za kolor skóry wszystkich z białej rasy, uważanej za coś gorszego w stosunku do innych ras. Eminem w tym szaleństwie posunął się już tak daleko, że oświadczył, iż wstyd mu, że jest biały i chce się z tego powodu zabić!

Dziwne opowieści amerykańskiego białego rapera są z pewnoscią w jakimś stopniu spowodowane trwającą trasą promocyjną jego nowego albumu rap „Revival”. Eminem mówi na nim wprost, że to "żenujące” być białym i jest mu tak z tym źle, że myśli o „sprawdzianie na życie” co jest odbierane jako zapowiedź popełnienia z tego powodu samobójstwa, bo „nie może wyjść z tej sytuacji.” 

Najnowsze wydawnictwo Eminema zostało słabo ocenione przez najważniejszych krytyków i to mimo jego anty-białych tekstów i ataków na Donalda Trumpa, które w tym środowisku zostały przyjęte z aprobatą. Jednak poza nienawiścią do Trumpa i białej rasy oraz pochwał innych ras oraz nużących opowieści o ich problemach, muzycznie całość wypada bardzo słabo.

 

W dawnych czasach, przed tym szaleństwem, było zupełnie inaczej i nawet mega gwiazda muzyki pop, Michael Jackson pragnął zostać białym człowiekiem. Teraz być może doczekaliśmy się trendu odwrotnego, gdy na skutek powszechnie dozwolonego anty-białego rasizmu i mowy nienawiści z powodu przynależności do białej rasy, ludzie wstydzący się swojego rasistowskiego, białego koloru skóry, będą ją teraz ściemniać za pomocą jakichś zastrzyków. Takie radykalne rozwiązanie powinno zakończyć ból egzystencji takich "myślicieli" z powodu zbyt białej skóry więc można je polecić Eminemowi jako idealnie równościowe. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Joanna Nycz

Ja na jego miejscu bym się

Ja na jego miejscu bym się cieszył że jestem biały temu że ci czarni co wymiślili ten rap powinni być lepsi od każdego białasa a tu taki Eminem co już długo twoży rap teraz chce się zabic dla mnie jest to chore... 

 

Portret użytkownika berecik

Rasa biała jest najmniej

Rasa biała jest najmniej licznie występującą rasą gatunku homo sapiens na Ziemi. A to, że jest najbardziej kreatywna i twórcza pozwala jej przewodzić światu. Bajeczki o supremacji białych można między bajki włożyć, to inne rasy są na tyle "cienkie", że nie mogą białych, mimo swojej liczebności "przeskoczyć". A w showbiznesie zawsze było wielu odmóżdżonych wykreowanych na idoli. Na koniec wspomnę tylko, że cywilizacja białych jako jedyna stawia życie ludzkie ponad inne wartości. 

Portret użytkownika Max 1983

Nie żebym jakos specjalnie

Nie żebym jakos specjalnie chciał bronić tego typa ,ale wydaję mi się że to po prostu chwyt marketingowy.On jest raperem, a rap to jednak bardziej muzyka trafiająca do czarnych, więc siła rzeczy jak chce miec dobra sprzedaż płyt i dużo widowni na koncertach to mu się opłaca wchodzić czarnym...no wiecie gdzie::)Zresztą większośc topowych raperów to czarni(zwłaszcza w czasach gdy on zaczynał)myślę że jako białemu mogło być mu ciężko w tym środowisku .To trochę tak jak nie wiem czarny skoczej narciarski ,każdy by się dziwnie na takiego patrzył.Więc może gdzieś w głębi duszy faktycznie czasem żałował że się biały urodził.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Estia

Proste rozwiazanie chlopie..

Proste rozwiazanie chlopie...powies sie, ulzysz sobie i nam skoro tak bardzo przeszkadza ci bialy kolor. A tak przy okazji obecnie biala rasa jest w mniejszosci, to w wiekszosci biale kobiety padaja ofiara gwaltu przez tkz. antyrasistowska rase czarnych, to biali sa w wiekszosci dyskryminowani , srednio inteligentna osoba ktora nie ma klapek na oczach to zauwazy przyklad np. wyzsze uczelnie , jesli jestes czarny masz wieksze szanse na dostanie sie na studia mimo ze masz gorsze wynki niz koles bialy. To samo na ulicach, jesli bialy skopie doope czarnemu to jest to atak rasistowski jak czarny skopie bialego to tylko nieporozumienie, incydent. Jak czarny obraza bialego to nic sie nie stalo...ale jak tylko bialy cos powie to jest rasista!

Portret użytkownika obserwator1111

Michael Jackson w swoich

Michael Jackson w swoich czasach też miał podobny problem, ale dał radę go rozwiązać.

Panie Eminem, nie trzeba się zabijać, jest Pan w lepszej sytuacji niż MJ, wystarczy trochę podkręcić moc na solarium i problem z głowy/

Portret użytkownika DZIEŃ DOBRY :*

Ten artykuł jest tak żałosny,

Ten artykuł jest tak żałosny, że szkoda mi słów żeby to opisać. Gówno wiecie ,a piszecie radze czytać więcej, a mniej pierdolić bez sensu. Po 1 Michael Jackson nie chciał być biały, tylko chorował na bielactwo nabyte, a po drugie jak piszecie "artykuł" xdd to warto coś w ogóle wiedzieć na ten temat.

Portret użytkownika GojjAnonim

Gdybym był czarnym (dumnym z

Gdybym był czarny  (dumnym z pochodzenia) a dopadło by mnie bielactwo  to często chodziłbym do solarium lub stosował samoopalacz (wersja asfalt).

Majkel (sic) był zwichrowanym psychicznie nigdy niedorosłym chłopcem (zapewne molestowanym jeśli nie fizycznie to psychicznie)

Niczego nie ujmuje jego talentowi.Był wielkim artystą 

Strony

Skomentuj