Amerykański raper Eminem oświadczył, że wstydzi się, że jest biały i ma z tego powodu myśli samobójcze

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Znany amerykański raper Eminem stał się wojownikiem sprawiedliwości społecznej mocno zaangażowanym w realizacje marksistowskiej linii ideologicznej dzisiejszej lewicy. Ludzie ci ulegają licznym obsesjom i jedna z ostatnich zakłada modę na nienawidzenie za kolor skóry wszystkich z białej rasy, uważanej za coś gorszego w stosunku do innych ras. Eminem w tym szaleństwie posunął się już tak daleko, że oświadczył, iż wstyd mu, że jest biały i chce się z tego powodu zabić!

Dziwne opowieści amerykańskiego białego rapera są z pewnoscią w jakimś stopniu spowodowane trwającą trasą promocyjną jego nowego albumu rap „Revival”. Eminem mówi na nim wprost, że to "żenujące” być białym i jest mu tak z tym źle, że myśli o „sprawdzianie na życie” co jest odbierane jako zapowiedź popełnienia z tego powodu samobójstwa, bo „nie może wyjść z tej sytuacji.” 

Najnowsze wydawnictwo Eminema zostało słabo ocenione przez najważniejszych krytyków i to mimo jego anty-białych tekstów i ataków na Donalda Trumpa, które w tym środowisku zostały przyjęte z aprobatą. Jednak poza nienawiścią do Trumpa i białej rasy oraz pochwał innych ras oraz nużących opowieści o ich problemach, muzycznie całość wypada bardzo słabo.

 

W dawnych czasach, przed tym szaleństwem, było zupełnie inaczej i nawet mega gwiazda muzyki pop, Michael Jackson pragnął zostać białym człowiekiem. Teraz być może doczekaliśmy się trendu odwrotnego, gdy na skutek powszechnie dozwolonego anty-białego rasizmu i mowy nienawiści z powodu przynależności do białej rasy, ludzie wstydzący się swojego rasistowskiego, białego koloru skóry, będą ją teraz ściemniać za pomocą jakichś zastrzyków. Takie radykalne rozwiązanie powinno zakończyć ból egzystencji takich "myślicieli" z powodu zbyt białej skóry więc można je polecić Eminemowi jako idealnie równościowe. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lesq

ja mam gdzies kolory.

ja mam gdzies kolory.

a co do Eminema jego życie wiadomość dziwna.

nie wiadomo czy prawdziwa..

ale jeśli tak to niech więcej pudru używa..

 

na moje ludzie mogą być nawet fioletowi.. mam to w dupie Biggrin

kolory są mi obojętne i mam nadzieje że wszystkim są.. bo to tylko kolor.. ważne by się nie wywyższali... nad innymi..

 

jakie to ma znaczenie? różne małpy mają różne kolory futra.. też mają się o to bić?

albo idealizować swoje futro?:D

.. może niech z noktowizorem chodzi..?

 

takich stworzył nas bóg.. albo ludzie nie wiadomo kto stworzył już człowieka..

 

ale wiem jedno.. szacun dla tych którzy mnie stworzyli Smile

jeszcze tylko niech zniszczą finanse świata.. niektórzy ludzie

może wtedy stworzę nową planetę.. by ludzie którzy się ze sobą nie mogą dogadać mieli gdzie żyć...

albo by różnym ludziom nie chodziło po głowie wybijanie dzieci...

 

ja nie jestem ani dumny ani nie czuje się gorzej.. chociaż wolał bym by moje ciało mogło tyle ile mózg Biggrin

wyobraźnia ludzi nie zna granic.

 

ale skoro uczymy po przez te obrazki sztuczną inteligencje rozpoznawać  i interpretować to co widzimy my i sztuczna inteligencja przez kamery to raczej długo długo długo nic się nie zmieni Biggrin

 

Portret użytkownika Joanna Nycz

Ja na jego miejscu bym się

Ja na jego miejscu bym się cieszył że jestem biały temu że ci czarni co wymiślili ten rap powinni być lepsi od każdego białasa a tu taki Eminem co już długo twoży rap teraz chce się zabic dla mnie jest to chore... 

 

Portret użytkownika berecik

Rasa biała jest najmniej

Rasa biała jest najmniej licznie występującą rasą gatunku homo sapiens na Ziemi. A to, że jest najbardziej kreatywna i twórcza pozwala jej przewodzić światu. Bajeczki o supremacji białych można między bajki włożyć, to inne rasy są na tyle "cienkie", że nie mogą białych, mimo swojej liczebności "przeskoczyć". A w showbiznesie zawsze było wielu odmóżdżonych wykreowanych na idoli. Na koniec wspomnę tylko, że cywilizacja białych jako jedyna stawia życie ludzkie ponad inne wartości. 

Portret użytkownika Max 1983

Nie żebym jakos specjalnie

Nie żebym jakos specjalnie chciał bronić tego typa ,ale wydaję mi się że to po prostu chwyt marketingowy.On jest raperem, a rap to jednak bardziej muzyka trafiająca do czarnych, więc siła rzeczy jak chce miec dobra sprzedaż płyt i dużo widowni na koncertach to mu się opłaca wchodzić czarnym...no wiecie gdzie::)Zresztą większośc topowych raperów to czarni(zwłaszcza w czasach gdy on zaczynał)myślę że jako białemu mogło być mu ciężko w tym środowisku .To trochę tak jak nie wiem czarny skoczej narciarski ,każdy by się dziwnie na takiego patrzył.Więc może gdzieś w głębi duszy faktycznie czasem żałował że się biały urodził.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Estia

Proste rozwiazanie chlopie..

Proste rozwiazanie chlopie...powies sie, ulzysz sobie i nam skoro tak bardzo przeszkadza ci bialy kolor. A tak przy okazji obecnie biala rasa jest w mniejszosci, to w wiekszosci biale kobiety padaja ofiara gwaltu przez tkz. antyrasistowska rase czarnych, to biali sa w wiekszosci dyskryminowani , srednio inteligentna osoba ktora nie ma klapek na oczach to zauwazy przyklad np. wyzsze uczelnie , jesli jestes czarny masz wieksze szanse na dostanie sie na studia mimo ze masz gorsze wynki niz koles bialy. To samo na ulicach, jesli bialy skopie doope czarnemu to jest to atak rasistowski jak czarny skopie bialego to tylko nieporozumienie, incydent. Jak czarny obraza bialego to nic sie nie stalo...ale jak tylko bialy cos powie to jest rasista!

Strony

Skomentuj