Amerykański profesor twierdzi, że chiński koronawirus jest bronią biologiczną

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Epidemia koronawirusa 2019-nCov najwyraźniej skrywa wiele tajemnic. Dziwnym zbiegiem okoliczności, wirus pojawił się w mieście Wuhan, czyli mniej więcej w tym samym miejscu, gdzie powstało laboratorium, w którym naukowcy pracują nad najniebezpieczniejszymi patogenami na świecie. W związku z tym zaczęto domniemywać, że nowy koronawirus 2019-nCov może być bronią biologiczną, która przypadkiem bądź celowo wymknęła się z laboratorium. Powyższe przypuszczenia podziela znany amerykański profesor.

 

Dr Francis Boyle to profesor prawa międzynarodowego na Uniwersytecie Illinois i twórca Ustawy antyterrorystycznej o broni biologicznej z 1989 roku (Biological Weapons Anti-Terrorism Act of 1989). W wywiadzie dla Geopolitics and Empire stwierdził, że koronawirus 2019-nCov może pochodzić z Instytutu Wirusologii w Wuhan. Amerykanin jest przekonany, że wirus jest niebezpieczną bronią biologiczną i właśnie z tego powodu, władze Chin najpierw próbowały zatuszować sprawę, a teraz podejmują drastyczne kroki, aby powstrzymać jego rozprzestrzenianie się.

 

Koronawirus 2019-nCov, bez względu na to, jak powstał, faktycznie okazał się bardzo niebezpieczny. Według najnowszych danych, wirus zabił już 638 osób, a ponad 31 tysięcy jest zakażonych. Liczba przypadków zakażeń rośnie lawinowo, a eksperci są przekonani, że władze Chin próbują zatuszować skalę epidemii. Rzeczywista liczba zakażonych może być kilkukrotnie wyższa.

Jednak wypowiedź dr Francisa Boyle'a nie jest raczej brana zbyt poważnie. Świadczy o tym fakt, że światowe media zignorowały jego sugestie. Być może ma to związek z jego „niepoprawnym politycznie” światopoglądem – Boyle nie poparł ataku rakietowego Stanów Zjednoczonych na Syrię, do którego doszło w kwietniu 2018 roku; krytykował agresywną postawę USA wobec Iranu, stanął w obronie Palestyńczyków i nazwał Izrael „Żydostanem”.

 

Jednak dr Francis Boyle nie jest jedyną osobą, która uznaje koronawirusa 2019-nCov jako broń biologiczną. Amerykański senator Tom Cotton, wskazując na wyniki badań, które pojawiły się w czasopiśmie Lancet, stwierdził, że wirus prawdopodobnie nie ma żadnego związku z chińskim targowiskiem w Wuhan, ponieważ część pierwszych pacjentów nie miała żadnego kontaktu ani z targowiskiem, ani z pacjentem „zero”. Zatem pojawienie się wirusa jest dość tajemnicze i być może nigdy nie poznamy prawdy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Kwazar

"Amerykański profesor

"Amerykański profesor twierdzi, że chiński koronawirus jest bronią biologiczną" Ten profesor może mieć absolutną rację tylko co z tego (nawet gdyby... to winny nigdy się nie przyzna a nawet jeśli istnieje jakieś lekarstwo to winny i tak go nie zaoferuje bo musiałby sie przyznać, itd. itp. etc. i tak w kółko)  No i co dalej ? Czy jednak bardziej powinno nam chodzić o zdemaskowanie pochodzenia wirusa czy o wynalezienie na niego skutecznego lekarstwa ? W teorie o pchodzeniu to, sobie tak myślę, pobawić możemy się potem a najlepiej jeszcze od razu ze wskazaniem i ukaraniem winnych.Swoja drogą czy to jest broń biologiczna czy nie ? To MY KARTOFLE i tak się prawdy nie dowiemy.Potrzebne jest skuteczne lekarstwo albo na prawdę skuteczna szczepionka Wszystko inne potem.

Portret użytkownika r.abin

dr Jaśkowski (chyba) ma rację

dr Jaśkowski (chyba) ma rację. Wg przytaczanego profesora (prawa) - wirus uciekł "przypadkiem bądź celowo". Ta druga alternatywa - na Chińczyków nie wskazuje. Lansowana jest źródłowa wersja o nietoperzach z targu owoców morza (wcześniej były kobry). Wirusy (laboratoryjnie, oprócz podłoża in vitro) - namnaża się w całych organizmach "(np. w myszach) lub pewnych organach, w jajach zawierających kurzy zarodek lub w larwach insektów" [Wikipedia] Przypuszczam, że ktoś nakarmił nietoperze - laboratoryjnymi owadami.

Portret użytkownika Mojeimię44

Napiszę tak i mam nadzieję,

Napiszę tak i mam nadzieję, że to zrozumiesz. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Stopień interpretacji zależy od poziomu wtajemniczenia. Nie jestem zwolennikiem tajnych stowarzyszeń i bynajmniej nie o to mi chodzi. Jestem prekursorem ogólnego oświecenia jednak jeśli nie ma mistrza czyli Larch master sensei nikt się nie oświeci. Nie jestem w żadnej sekcie ale uważam, że najwyższy architekt jakim jest Bóg ułożył życie według schematu i daje poznać te schematy wybranym a ich obowiązkiem jest oświecać innych. Jak długo będziesz wierzył temu pseudo doktorowi? Jak zacznie umierać ci rodzina dalej będziesz mu ufał? Jest lekarstwo na ten wirus. Ten lek to owoc rośliny który nazywa się ręka Buddy a dokładnie eter wydobywający się ze skórki tego owocu. Wystarczy ten eter umieścić w inhalatorach a potem dostarczyć go do płuc pacjenta. Nie trzeba żadnych szczepionek. Lek działa bardzo szybko i zabija wirusa. Szukaj oświecenia. 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Bodhisattwa

https://youtu.be/lD7SBgLvjqY

Nie praktykuje buddyzmu w wersji ortodoksyjnej i nie chodzę w pomarańczowych ciuszkach. Nie trzeba być przebierancem żeby czuć jedność z Bogiem. To działa inaczej. Każdy z nas prędzej czy później umrze. Mnie nie zależy na poklasku. Wiem, że ten owoc działa na ten wirus i nie trzeba mi doktoratu z nauk medica. Wiem to się dziele ale nie zawsze tak będzie. Ludzie muszą też nauczyć się szacunku do siebie. Dziś opisałem wam lekarstwo a jutro firma farmaceutyczna zarobi na tym miliardy i to jest chore. Ludzie muszą nauczyć się współistniec w imię lepszego jutra.

Portret użytkownika Mojeimię44

Chcesz znać prawdę? To spójrz

Chcesz znać prawdę? To spójrz. Zamykają następne miasto w Chinach. Ludzie masowo uciekają a wraz z nimi ucieka morowe powietrze. 

https://youtu.be/ItHA8PL5Ww4

Jedni uciekają pociągami a inni samochodami. 

https://youtu.be/ze6gnKA4A10

Jak sądzisz czy jakby ten wirus był niski w uśmiercaniu ludzi to ci ludzie by tak desperacko uciekali? Obudź się budzik. 

Czy ludzi zamykano by w wierzowcach i w domach jeśliby ten wirus zabijał tylko ułamek zarażonych? Oczywiście, że nie. Jest gorzej niż myślisz.

https://youtu.be/A46JCuPZub0

Czy ludzie dokonywali by samosądów nad potencjalnymi zarażonymi by się nie zarazić jeśli by ten wirus był tylko lekką grypą? 

https://youtu.be/P0sk8wcLTP4

Czy wojskowi atakowali by cywili bijąc ich na śmierć jeśliby był porządek w miastach i wszystko ułożone było tak jak się należy?

https://youtu.be/inrxQjJiGjw

Wszystkie te wydarzenia wskazują na to, że Chiny tracą kontrolę nad społeczeństwem. Następne państwa, które stracą kontrolę to Singapur, Tajlandia, Filipiny i Wietnam. Sam zobaczysz. 

 

Portret użytkownika APOKALIPSA

 Witaj 44… nooo… po Tobie tom

 Witaj 44… nooo… po Tobie tom się nie spodziewał że dasz się zamienić w zadymiarza i podżegacza… i że będziesz naganiaczem dla szczujni!!! Kiedyś byłeś Przebudzony i Myślący a teraz… zainfekowali Ci mózga… i tak łatwo dałeś się… zapomniałeś że w matrixie prawie wszystko jest kłamstwem itd.?!!  Przypomnij sobie to > https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/programowanie-umyslow-1-czyli-co-z-ta-wojna > i powiedz dlaczego ONI jadą dokładnie według tego scenariusza… może plucie na Niedźwiedzia …i znów fojna im nie wyszła a żreć się chce… więc bicie piany chociaż… by z głodu nie paść… no to może znów jakaś „zaraza” chociaż …  a baranki ciągle dają się wkręcać… i produkują LUSZ dla nadySORcuf czyli pilnowaczy stada… by ONE były zadowolone!!! Więc dlaczego jeszcze im pomagasz 44 ?!! Weź się chłopaku pozbieraj i zacznij myśleć… >>>>

https://www.youtube.com/watch?v=0LB94tuQDak > poszukaj również Jerzego Ziębę /za ten temat ma problemy ze swym kanałem/. …Gdybyś nie przegapił ZNAKU to byś wiedział że rozpoczął się ostatni akt zwiedzenia… i Rozwarstwienie!!!

Aaaaa… jeśli masz zamiar przeżywać jakieś wybiory… i pitolić że gdyby to czy tamto lub owamto… to spokojniutka Twa główka… bo wszystko jest już przygotowane i ustawione… jak to ONI sami mówią – nie ważne kto wygra fybory… ważne że to znów jest NASZ „człofiek"!!! … A oto „optymistyczna” przepowiednia >>> https://www.youtube.com/watch?v=74vDj2D_Eyg 

     Pozdrawiam Cię 44... i nie daj SIĘ... bo POPRAWEK nie będzie!

Portret użytkownika Aqua.a

Hej. To prawdziwe

Hej. To prawdziwe rozwarstwienie to na ludzi z sercem i bez serca, czyli będących na poziomie duchowym i nie. Bo teraz mamy dwie grupy. Jedna to ludzie, którzy chcą spokojnie żyć, rozwijać się i druga, którzy chcą tego samego, ale też chcą mieć spokój w szkodzeniu innym. Czyli robić wrażenie szlachetnych w środowisku, ale szkodzić komu można bezkonsekwencji. To tzw. bezduszni, czyli złośliwi, podli, choć lubiący grać pierwsze skzypce i robić wrażenie dobrych. Jedni, którzy mają własną energię i drudzy, którzy z premedytacją z niej korzystają, przy okazji karmiąc demony. To ci wszyscy np. od głupawek czyimś kosztem i innych form karmienia się ludźmi. Nie mogą być dobrzy, bo mają wewnętrzną pokrętność zamiast sumienia. I w tym prawdziwym rozwarstwieniu raczej nie będzie miało znaczenia, kto w co wierzy czy jakie ma poglądy. Na wyższych wymiarach widać, kto kim jest, tylko z perspektywy 3D nie widać. Tylko takie rozwarstwienie może przywrócić normalność, bo to szkodzi wirus pasożytnictwa, czyli ludzie i nieludzie od archo....tych nadzorców. I do tego trzeba doprowadzić. Masz co innego na myśli, pisząc o rozwarstwieniu? Napisz, co to za ZNAK, jeśli to nie tajemnica.

Portret użytkownika APOKALIPSA

ZNAKI CZASU !

ZNAKI CZASU !

Hej Aqua.a… gratuluję bystrości… tak chodzi o rozwarstwienie LUDNOŚCI /wbrew twierdzeniom ezopitologów o rozwarstwieniu planety/! Tak jak podano w pewnej knidze – oddzielenie ziarna od plew… czyli tych z sercem i sumieniem i DUSZĄ… od tych co są tego pozbawieni… czyli: twary, podmieńcy, chybrydy, cyborgi /tvu… kak  zwał tak zwał -/chodzi o cwaniaczków i astralne szumowiny które zamieszkują w ludzkich ciałach i normalny człowiek nie jest w stanie ich rozpoznać >> https://www.youtube.com/watch?v=Kfwv2g65BRM - Trehlebov-co to są twary

  https://www.youtube.com/watch?v=RP7MhEgACuI - Kosmici w ludzkich ciałach....    

https://www.youtube.com/watch?v=5M-5jYTjdd0 - Trehlebov - nieludzie

Aaaa… tutaj niby śmieszna bajeczka… /dla bezrozumnych/... bo świadomych to może powalić… tyle prawdy… a że tak to pokazano… a niby jak mieli nam to pokazać – w TFAŁ fiadomościach?!!!

https://www.cda.pl/video/249563a8  - Oni żyją They Live (1988)

A co ONI niby tutaj robią… ano szukają żarcia dla siebie i swoich pan€fsatan€f >> https://astromaria.wordpress.com/lusz/ >> I ONI wiedzą że zbliża się rozliczenie… więc pies im gęby lizał! Ale tu chodzi o coś straszniejszego czyli o zwykłych LUDZI… bo ONI nie chcą za groma zrezygnować ze swej hodowli… bo ONI czują się już naszymi WŁAŚCICIELAMI… i robią wszystko co możliwe by zatrzymać swe STADO za wszelką cenę! Najlepsza dla nich to wojna… ale KTOŚ bardzo im przeszkadza… więc robią co mogą… napuszczają jednych na drugich… straszą a to SZITami, to Ruskami, to Mniemcami, to roszczeniami, to suszą, to topniejącymi lodami, aaaa… to jeszcze FIRUSAMI i Chinami… a jak pomysły się skończą to znów wrócą do upragnionej wojny… QQQR…..!!!! Ale po co to wszystko… bo produkcja gówna musi trwać… bo to ich ZASILA… ale co gorsza stado tępych baranów produkując dla swych nadzorców to gówno… jest NIM ubabrana po pachy… więc jak nadejdzie dzień WYZWOLENIA… to nie będzie kogo wyzwalać… bo wszyscy będą ubabrani koncertowo… i nie ważne kto zaczął… gdy  smród niemiłosierny!!! ONI właściwie nic nie tracą… a mogą wiele zyskać… a MY… a tu nie chodzi o ciała fizyczne ale o NASZE DUSZE… a przez te ich prowokacje jak bardzo ubabrane są nasze dusze… a zwykły baranek potrafi ją oczyścić?? Niektórzy już nie są w stanie odzyskać swej duszy… a sporo sprzedało JĄ… a wielu przehandlowało i nawet o tym nie wie!!! I zaprawdę powiadam wam – i o to właśnie chodzi naszym nadzorcom!!! Bo wszystkie "furtki" prowadzą do tej samej rzeźni!!!

Aaaa… co do znaków, to jest ich tyle że w głowie się może zakręcić… są również znaczniki CZASU… to zamieszczałem wielokrotnie… ale jak ktoś jest ślepy iii… to mu nic nie pomoże… a więc jeszcze raz… 911 to był znak początku końca… > a to było rozpoczęcie ostatniego AKTU >>>>>>>>>>>>

https://www.youtube.com/watch?v=ndf7WXcg80Q - Obnażanie Matrixa - Ustawka Notre Dame

I jeszcze raz pytanie - dlaczego ONI jadą według tego scenariusza /skoro to były taaaakie tam "bajdurzenia"/???

https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/programowanie-umyslow-1-czyli-co-z-ta-wojna  

 I zagadka… > to jest część 2 „Odkrywanie PRAWDY” >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>                                  https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/odkrywanie-prawdy-2-obrzezany-system-12-stkowy-zmanipulowany-zodiak-rownik-galaktyczny   ..........

Czy KTOŚ jest w stanie odnaleźć pozostałe części – 3,4,i 5 ??? A jeśli to były zwykłe pierdoły to kto po kilku latach zlecił usunięcie tych opracowań i po co ??? I które fragmenty były najbardziej celne i bolesne dla systemu okupacyjnego?!!

Aaaa… które to fragmenty były bardzo CENNE dla procesu NASZEGO WYZWOLENIA… czyżby były one zagrożeniem dla…??!!  A jeśli to była PRAWDA? – To kto za to odpowie… za MORDOWANIE PRAWDY ???????????????

Mały dodatek >>> https://www.youtube.com/watch?v=e3NmTK8XA_c - Trehlebov....... 

Strony

Skomentuj