Amerykański profesor twierdzi, że chiński koronawirus jest bronią biologiczną

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Epidemia koronawirusa 2019-nCov najwyraźniej skrywa wiele tajemnic. Dziwnym zbiegiem okoliczności, wirus pojawił się w mieście Wuhan, czyli mniej więcej w tym samym miejscu, gdzie powstało laboratorium, w którym naukowcy pracują nad najniebezpieczniejszymi patogenami na świecie. W związku z tym zaczęto domniemywać, że nowy koronawirus 2019-nCov może być bronią biologiczną, która przypadkiem bądź celowo wymknęła się z laboratorium. Powyższe przypuszczenia podziela znany amerykański profesor.

 

Dr Francis Boyle to profesor prawa międzynarodowego na Uniwersytecie Illinois i twórca Ustawy antyterrorystycznej o broni biologicznej z 1989 roku (Biological Weapons Anti-Terrorism Act of 1989). W wywiadzie dla Geopolitics and Empire stwierdził, że koronawirus 2019-nCov może pochodzić z Instytutu Wirusologii w Wuhan. Amerykanin jest przekonany, że wirus jest niebezpieczną bronią biologiczną i właśnie z tego powodu, władze Chin najpierw próbowały zatuszować sprawę, a teraz podejmują drastyczne kroki, aby powstrzymać jego rozprzestrzenianie się.

 

Koronawirus 2019-nCov, bez względu na to, jak powstał, faktycznie okazał się bardzo niebezpieczny. Według najnowszych danych, wirus zabił już 638 osób, a ponad 31 tysięcy jest zakażonych. Liczba przypadków zakażeń rośnie lawinowo, a eksperci są przekonani, że władze Chin próbują zatuszować skalę epidemii. Rzeczywista liczba zakażonych może być kilkukrotnie wyższa.

Jednak wypowiedź dr Francisa Boyle'a nie jest raczej brana zbyt poważnie. Świadczy o tym fakt, że światowe media zignorowały jego sugestie. Być może ma to związek z jego „niepoprawnym politycznie” światopoglądem – Boyle nie poparł ataku rakietowego Stanów Zjednoczonych na Syrię, do którego doszło w kwietniu 2018 roku; krytykował agresywną postawę USA wobec Iranu, stanął w obronie Palestyńczyków i nazwał Izrael „Żydostanem”.

 

Jednak dr Francis Boyle nie jest jedyną osobą, która uznaje koronawirusa 2019-nCov jako broń biologiczną. Amerykański senator Tom Cotton, wskazując na wyniki badań, które pojawiły się w czasopiśmie Lancet, stwierdził, że wirus prawdopodobnie nie ma żadnego związku z chińskim targowiskiem w Wuhan, ponieważ część pierwszych pacjentów nie miała żadnego kontaktu ani z targowiskiem, ani z pacjentem „zero”. Zatem pojawienie się wirusa jest dość tajemnicze i być może nigdy nie poznamy prawdy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Gosia123

Dla mnie chore jest

Dla mnie chore jest twierdzenie, że skoro dr Boyle nie popiera działań Ameryki jest rówznoznacze z tym, że opowiada głupoty o wirusie, gośc pracował kiedyś nad ustawą ds. antyterroryzmu i broni biologicznej i chyba nie jest gościem z łapanki i ma raczej jakąs wiedze na ten temat, ja też jestem praktycznie przekonana, że ten wirus to broń biologczna, celowo wypuszczona, a to, że ten wirus pochodzi od zwierząt jest ściemą. Ponoc Chiny najpierw próbowały zatuszowac sprawę, a jak wirus zaczął się rozprzestrzeniać to zaczęłi robić wszystko żeby go zatrzymać. Najgorsze jest to, że sprawa jak zwykle zapewne zostanie zamieciona pod dywan, wszystko rozejdzie się po kościach, ale życia ludziom nikt nie zwróci, a osoby odpowiedzialne za rozprzestrzenienie tego wirsa nie zostaną pociągnięte do odpowiedzialności    

Portret użytkownika Kwazar

"Amerykański profesor

"Amerykański profesor twierdzi, że chiński koronawirus jest bronią biologiczną" Ten profesor może mieć absolutną rację tylko co z tego (nawet gdyby... to winny nigdy się nie przyzna a nawet jeśli istnieje jakieś lekarstwo to winny i tak go nie zaoferuje bo musiałby sie przyznać, itd. itp. etc. i tak w kółko)  No i co dalej ? Czy jednak bardziej powinno nam chodzić o zdemaskowanie pochodzenia wirusa czy o wynalezienie na niego skutecznego lekarstwa ? W teorie o pchodzeniu to, sobie tak myślę, pobawić możemy się potem a najlepiej jeszcze od razu ze wskazaniem i ukaraniem winnych.Swoja drogą czy to jest broń biologiczna czy nie ? To MY KARTOFLE i tak się prawdy nie dowiemy.Potrzebne jest skuteczne lekarstwo albo na prawdę skuteczna szczepionka Wszystko inne potem.

Portret użytkownika r.abin

dr Jaśkowski (chyba) ma rację

dr Jaśkowski (chyba) ma rację. Wg przytaczanego profesora (prawa) - wirus uciekł "przypadkiem bądź celowo". Ta druga alternatywa - na Chińczyków nie wskazuje. Lansowana jest źródłowa wersja o nietoperzach z targu owoców morza (wcześniej były kobry). Wirusy (laboratoryjnie, oprócz podłoża in vitro) - namnaża się w całych organizmach "(np. w myszach) lub pewnych organach, w jajach zawierających kurzy zarodek lub w larwach insektów" [Wikipedia] Przypuszczam, że ktoś nakarmił nietoperze - laboratoryjnymi owadami.

Portret użytkownika Mojeimię44

Napiszę tak i mam nadzieję,

Napiszę tak i mam nadzieję, że to zrozumiesz. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Stopień interpretacji zależy od poziomu wtajemniczenia. Nie jestem zwolennikiem tajnych stowarzyszeń i bynajmniej nie o to mi chodzi. Jestem prekursorem ogólnego oświecenia jednak jeśli nie ma mistrza czyli Larch master sensei nikt się nie oświeci. Nie jestem w żadnej sekcie ale uważam, że najwyższy architekt jakim jest Bóg ułożył życie według schematu i daje poznać te schematy wybranym a ich obowiązkiem jest oświecać innych. Jak długo będziesz wierzył temu pseudo doktorowi? Jak zacznie umierać ci rodzina dalej będziesz mu ufał? Jest lekarstwo na ten wirus. Ten lek to owoc rośliny który nazywa się ręka Buddy a dokładnie eter wydobywający się ze skórki tego owocu. Wystarczy ten eter umieścić w inhalatorach a potem dostarczyć go do płuc pacjenta. Nie trzeba żadnych szczepionek. Lek działa bardzo szybko i zabija wirusa. Szukaj oświecenia. 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Bodhisattwa

https://youtu.be/lD7SBgLvjqY

Nie praktykuje buddyzmu w wersji ortodoksyjnej i nie chodzę w pomarańczowych ciuszkach. Nie trzeba być przebierancem żeby czuć jedność z Bogiem. To działa inaczej. Każdy z nas prędzej czy później umrze. Mnie nie zależy na poklasku. Wiem, że ten owoc działa na ten wirus i nie trzeba mi doktoratu z nauk medica. Wiem to się dziele ale nie zawsze tak będzie. Ludzie muszą też nauczyć się szacunku do siebie. Dziś opisałem wam lekarstwo a jutro firma farmaceutyczna zarobi na tym miliardy i to jest chore. Ludzie muszą nauczyć się współistniec w imię lepszego jutra.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Chcesz znać prawdę? To spójrz

Chcesz znać prawdę? To spójrz. Zamykają następne miasto w Chinach. Ludzie masowo uciekają a wraz z nimi ucieka morowe powietrze. 

https://youtu.be/ItHA8PL5Ww4

Jedni uciekają pociągami a inni samochodami. 

https://youtu.be/ze6gnKA4A10

Jak sądzisz czy jakby ten wirus był niski w uśmiercaniu ludzi to ci ludzie by tak desperacko uciekali? Obudź się budzik. 

Czy ludzi zamykano by w wierzowcach i w domach jeśliby ten wirus zabijał tylko ułamek zarażonych? Oczywiście, że nie. Jest gorzej niż myślisz.

https://youtu.be/A46JCuPZub0

Czy ludzie dokonywali by samosądów nad potencjalnymi zarażonymi by się nie zarazić jeśli by ten wirus był tylko lekką grypą? 

https://youtu.be/P0sk8wcLTP4

Czy wojskowi atakowali by cywili bijąc ich na śmierć jeśliby był porządek w miastach i wszystko ułożone było tak jak się należy?

https://youtu.be/inrxQjJiGjw

Wszystkie te wydarzenia wskazują na to, że Chiny tracą kontrolę nad społeczeństwem. Następne państwa, które stracą kontrolę to Singapur, Tajlandia, Filipiny i Wietnam. Sam zobaczysz. 

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika APOKALIPSA

 Witaj 44… nooo… po Tobie tom

 Witaj 44… nooo… po Tobie tom się nie spodziewał że dasz się zamienić w zadymiarza i podżegacza… i że będziesz naganiaczem dla szczujni!!! Kiedyś byłeś Przebudzony i Myślący a teraz… zainfekowali Ci mózga… i tak łatwo dałeś się… zapomniałeś że w matrixie prawie wszystko jest kłamstwem itd.?!!  Przypomnij sobie to > https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/programowanie-umyslow-1-czyli-co-z-ta-wojna > i powiedz dlaczego ONI jadą dokładnie według tego scenariusza… może plucie na Niedźwiedzia …i znów fojna im nie wyszła a żreć się chce… więc bicie piany chociaż… by z głodu nie paść… no to może znów jakaś „zaraza” chociaż …  a baranki ciągle dają się wkręcać… i produkują LUSZ dla nadySORcuf czyli pilnowaczy stada… by ONE były zadowolone!!! Więc dlaczego jeszcze im pomagasz 44 ?!! Weź się chłopaku pozbieraj i zacznij myśleć… >>>>

https://www.youtube.com/watch?v=0LB94tuQDak > poszukaj również Jerzego Ziębę /za ten temat ma problemy ze swym kanałem/. …Gdybyś nie przegapił ZNAKU to byś wiedział że rozpoczął się ostatni akt zwiedzenia… i Rozwarstwienie!!!

Aaaaa… jeśli masz zamiar przeżywać jakieś wybiory… i pitolić że gdyby to czy tamto lub owamto… to spokojniutka Twa główka… bo wszystko jest już przygotowane i ustawione… jak to ONI sami mówią – nie ważne kto wygra fybory… ważne że to znów jest NASZ „człofiek"!!! … A oto „optymistyczna” przepowiednia >>> https://www.youtube.com/watch?v=74vDj2D_Eyg 

     Pozdrawiam Cię 44... i nie daj SIĘ... bo POPRAWEK nie będzie!

Strony

Skomentuj