Amerykański dziennik twierdzi, że Władimir Putin ma raka i 3 lata życia przed sobą

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Według informacji zamieszczonych w amerykańskiej gazecie New York Post, aktualny prezydent Rosji, Władimir Putin ma raka i pozostały mu najwyżej 3 lata życia. Według redaktorów NYP Putin choruje na nowotwór trzustki.

 

Jeśli informacje te się potwierdzą będzie to wyrok dla rosyjskiego przywódcy. Rak trzustki zabija szybko i prawie ze stuprocentową skutecznością. Nie można się z tego wyleczyć nawet jeśli ma się nieograniczone ilości pieniędzy, czego doświadczył miliarder Steve Jobs, czy znany aktor Patrick Swayze. W naszym kraju na tę chorobę zmarła niedawno zaledwie 36 letnia Anna Przybylska.

 

Z niepotwierdzonych doniesień medialnych wynika, że Władimir Putin leczy się u znajomego niemieckiego lekarza, którego zna jeszcze z czasów, gdy był Niemczech agentem KGB. Rosyjski prezydent ma ponoć przechodzić jakąś kurację sterydami i stąd widoczne wcześniej opuchlizny na twarzy. Wcześniej uważano, że jest to skutek operacji plastycznej starzejącego się Putina.

 

Zdaniem New York Post prezydent Rosji ma przed sobą najwyżej 3 lata życia i dlatego jego polityczna agenda nagle przyspieszyła. On sam ma ambicję, aby pozostawić po sobie spuściznę, którą będzie odbudowa Wielkiej Rosji na podobieństwo tego, co dokonał Stalin a wcześniej rosyjscy carowie.

 

Jeśli informacje o chorobie nowotworowej się potwierdzą, będzie to kolejny niepokorny przywódca kraju, który zachorował ostatnio na raka. Przypomnijmy przypadek wenezuelskiego prezydenta Hugo Chaveza, który przed śmiercią oskarżał o otrucie CIA. Warto też powrócić w tym kontekście do przypadku Litiwinienki, czy Jasera Arafata. Wszyscy oni zostali otruci i dostali raka, czy to możliwe, że ktoś postanowił pozbyć się w taki sposób Władimira Putina?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika KimUngYong

marionetka kosmicznych

marionetka kosmicznych wojowników zaczyna rzadzic sie swoimi prawami .niemajac innego wyjscia teraz padło na kolejnego przywudce ktory wymyka sie z pod kontroli.Lub ma to na celu zmusic go do wypowiedzenia 3 wojny swiatowej jedna z ras widocznie zaczyna sie spieszyc.Wybuch   rakiety w usa jest z tym powiazana.Ludzie niezdaja sobie sprawy jak wiele informacji z swiata jest z soba powiazana i jest efektem działań dwóch ras walczacych ze soba o przyszłosc ziemi.

Monster-Ban stały.Prawdopodobnie to multikonto Poula Walkera

Portret użytkownika Tolek

Szanowni redaktorzy. Jest

Szanowni redaktorzy. Jest pieć rodzajów raka trzustki. 4 agresywne i jeden nie agresywny. Byłem świadkiem 7 godzinnej operacji na trzustce. To, co opracował ordnator hirurgii było na miarę niezwykłaej nagrody. Wyciął guza na trzustce, następnie jej ogonoek wszył w ściankę żołądka, reszta wnętrzności została usunięta, a pozostałe części wszyste w doną partię żółądka. Pacjętka dostała rokowania - 5 lat. Żya 7 i zmarło się jej, ale nie ma raka trzustki, tylko raka piersi. Ciekawi mnie tylko to jak długo by żyła gdyby nie atak raka piersi, który doszczętnie zniszczył jej kości. Tak więc jest to fenomen. Kiedy ordynator spotykał pacjentkę patrzył na nią z niedowierzaniem. A ona dzielnie stosowała zaleconą dietę i myslę, żeby jeszcze długo pożyła. Wniosek?
Zawsze jest szansa.

Portret użytkownika dąb

adminie , jeżeli chcesz

adminie , jeżeli chcesz uprawiać rzetelne dziennikarstwo to może powinieneś skonentować wybory na Ukrainie i oddać Ukraińcom honor tak wielokrotnie opluwany na łamach ZnZ . Gdzie ci nacjonaliści, i to w obliczu wojny tak wspierającej nacjonalizm , skoro partia upowców nie przekroczyła  progu wyborczego . Tylu nacjonalistów jest w każdym kraju  .   

Strony

Skomentuj