Amerykański dron MQ-1 Predator nad Dniepropietrowskiem

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Na Ukrainie trwa obecnie kolejna wojna pośrednia USA i Rosji. Oznacza to, że mimo iż oficjalnie nikt się tam nie wtrąca, w praktyce z jednej i z drugiej strony jest spore zaangażowanie.

 

Amerykańskie jednostki tak jak i rosyjskie są oczywiście cały czas zaangażowane w wydarzenia na Ukrainie. W sieci pojawił się ciekawy film nakręcony w Dniepropietrowsku. Autorowi udało się uchwycić drona, który jest bardzo podobny do słynnego amerykańskiego MQ-1 Predator.

 

Bezzałogowce te są na wyposażeniu US Air Force, ale nic nie wiadomo o tym, aby mieli je Ukraińcy. Prawdopodobnie dron ten należy do CIA, która bardzo aktywnie zaangażowała się w konflikt ukraiński.

 

To właśnie drony MQ-1 Predator są odpowiedzialne za zdecydowaną większość nalotów jakie na całym świecie przeprowadza amerykańska armia i służby. Fakt, że pojawiły się nad Ukrainą nie powinien zatem dziwić i są potwierdzeniem tego względem kogo jest dyspozycyjna aktualnie zainstalowana władza w Kijowie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ese

ta strona robi sie zbyt mocno

ta strona robi sie zbyt mocno prorosyjska, nie mowie ,ze usa jest super ,ale jeszcze 60 lat temu rosjanie mordowali polakow i to pewnie nawet wiecej niz oslawieni ukraincy od bandery... prawda jest taka , ze polacy sami w sobie musza znalezc sojusznika, bo w tej chwili to tylko klotnie i nic wiecej... 

Portret użytkownika heheh

Jednego podobno

Jednego podobno zneutralizowano nad Krymem. Jak Moskwa posiada odpowiednią technologią, zneutralizują i tego. Ciekawe, jakie dyspozycje kukiełkom z Kijowa przywiózł wczoraj szef CIA.

Portret użytkownika PiotrKa

Hehe straszenie scyzorykiem

Hehe straszenie scyzorykiem banderowca jak dzieci z przedszkola - takie metody właście są obecnie stosowane... Taak oczywiście wielka rosyjska matka musi nas obronić przed banderowcami, faszystami i terrorystami : przestań nie bądź naiwny i pamiętaj o histori i naszej długiej "przyjaźni" z ruskami. Oczywiście nie twierdzę że zachód jest wspaniały i bez skazy. Po prostu Polska sama musi być silna.

Portret użytkownika Pepe78

Film zrobiony przy moście

Film zrobiony przy moście Amurskim (Amursky bridge Dnepropetrovsk, Ukraine)
W mapach google - Desantnykiv square, Dniepropetrowsk, Obwód dniepropietrowski, Ukraina. Zgadzają się punkty charakterystyczne, konstrukcja mostu, pirsy na brzegu, wysoki komin na drugim brzegu. Wygląda na  oryginał ;-( Dziwi tylko tak niski lot. Pokazówka?

Portret użytkownika ks

Wydaje mi sie ze Ukrainski

Wydaje mi sie ze Ukrainski czy Rosyjski "bezpilotnik" wyglada podobnie wiec moze to nie amerykanski bezzalogowiec.
Gdybys to @witamina tak napisal bylbys zdecydowanie nie zalosny ale Ci sie nie udalo.
podzdro.
 

Portret użytkownika baca:-)

no nie tylko amerykańskie i

no nie tylko amerykańskie i rosyjskie wojska są na ukrainie - jest też sporo żydowskich czołgów i żydowskich piesków wojny z blackwater - (uciekających zawsze ze skowytem jak widza regularną armię), no ale powinno szybko być po meczu bo czekają na nich świadomi ich natury Słowianie i mnóstwo ochotników z byłej Jugosławii - a oni tez mają rachunki do wyrównania z koczownikami....

Skomentuj