Amerykański Departament Rolnictwa zatwierdził jabłka GMO - zbędny biotechnologiczny chłam

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Firmy biotechnologiczne takie jak Monsanto zarabiają krocie na żywności modyfikowanej genetycznie (GMO), która ma rzekomo rozwiązać wiele problemów ludzkości. Departament Rolnictwa zatwierdził więc kolejny produkt - zmodyfikowane genetycznie jabłka. Problem jednak w tym, że nowy biotechnologiczny twór nie posiada żadnych konkretnych właściwości i może stanowić wręcz zagrożenie dla zdrowia człowieka.

 

Nowe jabłka GMO wyróżniają się tylko i wyłącznie tym, że po ich przekrojeniu nie brązowieją. Czy właśnie w taki sposób USA chce walczyć z głodem na świecie? Problem wydaje się dość błahy, ale jest wręcz przeciwnie. Zbrązowiałe jabłka psują się szybciej, przez co nie można dopuszczać ich do sprzedaży, ale biotechnolodzy z firmy Okanagan dokonali "naukowego cudu".

 

Ich zmodyfikowane genetycznie owoce nie brązowieją, więc wycofanie ich ze sprzedaży nie będzie konieczne gdyż klient nie zorientuje się czy owoc jest świeży, czy nie. Co więcej, w Stanach Zjednoczonych nie trzeba oznaczać żywności GMO, więc zmodyfikowane jabłka mogą pojawiać się we wszystkich produktach. Przecież żywność tego typu jest oficjalnie zdrowa.

 

Nowe biotechnologiczne twory będą zawsze wyglądały tak jakby były świeże, ale ich spożycie nie pozostanie bez wpływu na zdrowie konsumentów. Należy jednak dodać, że najwięksi producenci jabłek wyrazili negatywną opinię na temat tych owoców a firmy takie jak McDonald's czy Gerber nie mają zamiaru z nich korzystać. Skoro nikt nie chce jabłek GMO, obawiając się wpływu na zdrowie człowieka, dlaczego został on w ogóle zatwierdzony?

 

 

Źródło: http://www.alternet.org/food/gmo-apple-health-hazard-got-usda-approval-anyway

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Ich planem jest zniszczenie

Ich planem jest zniszczenie natury ! Dlatego tak na chama zmieniają całą przyrodę ! Potem jak już wszystko będzie złe i zniszczone będą sprzedawać normalne produkty, tak jak na zachodzie, sprzedaje się dobre i normalne owoce warzywa i inne nie GMO za straszną kasę ! Tak samo jak zrobią suszę za pomocą hemtrails to będą sprzedawać wodę ! Wszystko ma być kontrolowane, media i myśli ! To jest plan szatańskiego NWO ! W Polsce już zaczęli tresować myślenie i wypowiedzi !
"Anna Azari, ambasador Izraela w Polsce w liście do marszałka Sejmu, Marka Kuchcińskiego, wyraziła obawy w związku z antysemickimi wydarzeniami do jakich miało rzekomo dojść ostatnio w naszym kraju. Dyplomacie chodziło głównie o wypowiedź posła Pawła Kukiza, który zwrócił uwagę na żydowskie źródła finansowania Komitetów Obrony Demokracji. W liście Azari pojawiły się także inne zarzuty. Oficjalny przedstawiciel dyplomatyczny państwa Izrael w Polsce wymieniła trzy zdarzenia mające, jej zdaniem, charakter antysemicki, do jakich doszło w naszym kraju w ostatnim czasie. W liście mowa o Marszu Wolności i Solidarności, zorganizowanym przez polityków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości 13 grudnia. Podczas zgromadzenia kamery zauważyły transparent o treści „Domagamy się od rządu likwidacji masonerii żydowskiej w Polsce”. O protestach rzecznika izraelskiej ambasady pisaliśmy na portalu PCh24.pl. Drugim aktem wrogim wobec Żydów miała być profanacja cmentarza mozaistycznego w Sochaczewie. Trzeci to wypowiedź posła Pawła Kukiza. Polityk, opierając się na źródłach internetowych, zauważył, że za finansowaniem antyrządowych manifestacji mających bronić rzekomo zagrożonej demokracji stoi żydowski bankier i spekulant George Soros. Żydowski, a pisząc zgodnie z poprawnością polityczną, amerykański miliarder oskarżany jest także o finansowanie imigrantów zmierzających z Bliskiego Wschodu do Europy.: http://www.pch24.pl/antysemicka-fala-z-kukizem-w-roli-glownej-ogarnia-polske--ambasador-izraela-pisze-do-marszalka-sejmu,40206,i.html#ixzz3vECjMlbr

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

Gen GMO tu, gen GMO tam... a

Gen GMO tu, gen GMO tam... a potem TIPP i hyc frajerów za finansowe jądra tantiemami za PATENTY BIOTECHNOLOGICZNE....

Po co amerykanie tak dbają by się geny GMO rozłaziły po świecie. Czemu patentują kolejne "roślinki" jakie w odmianie naturalnej są DUŻO LEPSZE..... To wszystko to przygotowania do WYZYSKU NA TANTIEMY Z BIO-PATENTÓW.... bo się jakiś genik GMO" przypadkiem" rozsieje w naturalnej uprawie....

A to wszystko to kolejny poziom WOJNY HANDLOWEJ NAZIOLI OD TORY Z GOIM.... wojny o ZAWŁASZCZENIE WSZYSTKIEGO POD JUDEISKI BUT... ŚWIATOWEGO NIEWOLNICZEGO WYZYSKU..... NEW WORLD ORDER z jego nieprzemijającym hasłem "ARBEIT MACH FREI"

I nie ma znaczenia czy produkt GMO jest "smaczny" czy nie. Tu chodzi jedynie o GENY. O ich JAK NAJSZYBSZE ROZSIANIE PO ŚWIECIE by móc ten świat TERRORYZOWAĆ OPŁATAMI w podobny sposób jak się go teraz TERRORYZUJE "GLOBALNYM OCI(E)PLENIEM" czyli HARACZEM jaki BANDYCI USTANAWIAJĄCY "ŚWIATOWE PRAWO" WYCIĄGAJĄ Z NIEWOLONYCH NIM SPOŁECZEŃSTW..... HARACZEM jaki ma ZADBAĆ by obecne koncerny NIGDY SIĘ NIE DOROBIŁY KONKURENCJI....

A skoro wedle PROTOKOŁÓW MĘDRCÓW NAZIZMU (SYJONU)... GOJE (w świecie NWO) MAJĄ NIE MIEĆ NICZEGO SWOJEGO.... TO POWÓD CZY PRETEKST POD KTÓRYM IM SIĘ..... ICH WŁASNOŚĆ ZABIERA .... PRZECIEŻ NIE MA.... ŻADNEGO ZNACZENIA...., nie ?
I o to trwa właśnie "światowa walka". O to "WYNIESIENIE" w globalnej finansowej piramidzie.... O to kto będzie na szczycie, kto w zasięgu "pańskich ochłapów" a którzy "politycy" spadną do roli niewolniczego gminu... Reszta to tylko PROPAGANDA.... by się filonazistowskie, głupie goje nie połapały iż już im jewreje zapinają pasiaki pod szyją.... Oczywiście DLA ICH DOBRA.... bo w OBOZACH ZA OGRODZENIEM Z DRUTU KOLCZASTEGO POD NAPIĘCIEM przecież będzie filonazistom.... BEZPIECZNIEJ....

Portret użytkownika dareczek

Grzebanie w genach to

Grzebanie w genach to ryzykowna sprawa, sieć powiązań miedzy nimi jest bardzo złożona, jedne geny wpływają na ekspresję innych itd.  A jabłka można dość długo przechowywać, stosowne chłodnie z regulowaną atmosferą są powszechne. 
Jesli te typki z Monsanto i USA-ńczycy twierdzą że walczą z głodem, to ja mówię że są największymi i najbardziej spasionymi hipokrytami. Problemem nie jest ilość produkowanej żywności tylko jej dystrybucja, wojny,  zawłaszczenia i wynikająca z tego bieda, żadko kiedy klęski. Jeden spasiony typ się rozsiądzie na ziemi, innych wygoni, pobije i okradnie, a biedakom zostaje tylko uciekać i żebrać żeby coś do jedzenia kupić, bo swojej ziemi już nie mają i samemu produkować nie mogą.

Portret użytkownika debaucher

A ciekawe czy wiecie,że

A ciekawe czy wiecie,że wszyscy już wpier...acie pomidory GMO?Ciekawe,czy komuś wyrosły już wampirze zęby?I pszenica,żyto,soja też się kłania-dlatego nie rośmieszaj bicepsa jeśli chodzi o jakieś wyimaginowane amerykańskie jabłka!ONI JUŻ TU SĄ!!!

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika zyx

P.S. "Ciekawe,czy komuś

P.S. "Ciekawe,czy komuś wyrosły już wampirze zęby?"  - a może być, zamiast wampirzych zębów,  epidemia raka? Bo rok temu zapowiadano (info z aud. radiowej) pięcio - dziesięciokrotny wzrost zachorowań na raka na przestrzeni kulku (mnije niż 10) lat. Ciekawe dlaczego.

Portret użytkownika zyx

"Epidemia raka=chu**we

"Epidemia raka=chu**we żarcie+chu**wy tryb życia." - ale oczywiście nie dla tego, że jest modyfikowane genetycznie.Z każdego innego powodu, ale na 100% nie chodzi o GMO (a korelacja pomiędzy zwiększaniem się ilości genetycznie zmodyfikowanego żarcia i zwiększaniem się zachorowalności na najróżniejsze nowotwory to przypadek)
No i patentowanie genów z jednoczesnym wprowadzaniem roślin z nasionami uniemożliwiającymi ponowne zasadzenie, a wypierajacych naturalne - to zbyt skomplikowane, żeby dotarło do swiadomości rozbrykanego, beztroskiego baranka.

 

Portret użytkownika zyx

A ciekawe czy wiesz, że te

A ciekawe czy wiesz, że te zmodyfikowane geny potrafią wypierać naturalne geny? Ciekawe czy wiesz, że zmodyfikowane organizmy mogą nie produkują wartościowych nasion i nie da się np. zebrać zboża i na drugi rok ponownie go zasiać, tylko trzeba poprosić koncern o nowe? A czy wiesz, że zmiany genetyczne (także te wypierające naturalne) będą, czy już są,  opatentowane i w efekcie nawet chleb będzie własnością jednego czy dwóch koncenów?
I co mnie obchodzi, że " ONE JUŻ TU SĄ!!"?! Ja chę, żeby "ONE NATYCHMIAST STĄD ZNIKNĘŁY!!!"

Portret użytkownika debaucher

zyx z całym szacunkiem!Jeśli

zyx z całym szacunkiem!Jeśli nie zgadzasz się na nowe roślinki(one wcale nie są nowe-czas goni)to w ogóle nie chodź do sklepu.Ludzi jest coraz więcej,więc nie damy sobie rady bez pomocy agrotechniki!Czy jedząc kiedyś pomidory faktycznie myślałeś że one są GMO(bo są))?
Nie da się utrzymać populacji ludzkiej w ryzach bez kontrolowanego ŻARCIA!!!

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika gnago

propagandą siejesz jedyny

propagandą siejesz jedyny problem to dystrybucja i jałowienie ziemi ( w UE przede wszystkim intensywna agrokulturą. A ciekawe czemu taka Francja z Polski importowała nasiona chwastów zbożowych.) Zdrowego samodzielnego myślenia w nowym roku życze

Strony

Skomentuj