Amerykański ambasador przyznał, że operacja wojskowa wobec Iranu jest już gotowa do wdrożenia

Kategorie: 

images.google.com

Ambasador USA w Izraelu, Dan Shapiro ujawnił niejawne informacje na temat możliwego ataku na Iran. Według niego operacja przeciw Teheranowi nie tylko jest możliwa, czy też planowana, ale wręcz gotowa do wdrożenia.

 

Deklaracje takie padły podczas spotkania w Tel Awiwie. Tymczasem izraelskie media od razu podchwyciły przekaz wykazując, że stoi on w sprzeczności z oficjalną retoryką Waszyngtonu wzywającego do rozwiązań dyplomatycznych. Tym samym wskazują jedynie na to, że Barack Obama prowadzi swoją przedwyborczą grę, której celem jest reelekcja i jego prawdziwe zamiary poznamy po wyborach.

 

Izraelskie gazety zdają się tego nie zauważać i sugerują, że Amerykanie, co innego mówią a co innego robią, co jest w tej sytuacji prawdą. Shapiro w trakcie wspomnianego spotkania stwierdził, że USA nie jest w stanie zaakceptować faktu, że Iran rozwija program nuklearny. Jednak gdy ten program jest realizowany z pomocją Rosji a takie dochodzą informacje, to sytuacja jest bardziej skomplikowana i ewentualna akcja w Iranie wymaga prowokacji na dużą skalę, albo dogadania się z Rosją.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Ja

Osoby twierdzące że na

Osoby twierdzące że na stronie zmianynaziemi jest sporo oszołomów mają rację.Co nie zmienia faktu że coraz więcej tu ludzi trzeżwo myślących, wyrażających swoją opinię w komentarzach, które zazwyczaj czytam od A-Z. Bardzo spodobał mi się tekst zamieszczony przez 777. Coś się dzieje z ludźmi, przynajmniej z opowieści wiem że kiedyś byli bardziej życzliwi, nie goniący za pieniędzmi ( w 100 % rozumiem że każdy chce żyć godnie i nie biednie, ale nie możemy tego robić kosztem innych ludzi czy świata przyrody ) .Uważam , że wojna jako sam konflikt w Iranie czy światowy może się pojawić , choć nie musi. Aparat władzy(tak, Aparat)coraz bardziej umacnia swoją pozycje, co po pewnym czasie uczyni go prawie niezwyciężonym, pociągnie to za sobą zdolność do stłamszenia każdego buntu w zarodku. Coś powinno się zmienić , choćby świadomość ludzi. I nie piszcie że buntujemy się tylko przed ekranem komputera. Nie każdy. Ja staram się uświadamiać ludzi w Internecie i realu. Nie jest za dobrze, może i faktycznie tylko milimetry dzielą nas od wojny i  chocbym tego nie chciał( tak naprawdę nikt z szarych ludzi by tego nie chciał ) jeśli przyniesie to za sobą korzyści dla moich dzieci - niech tak się stanie. Żeby coś się narodziło, coś musi umrzeć. Zawsze tak było.

Portret użytkownika 777

"....Od zeszłego roku po raz

"....Od zeszłego roku po raz pierwszy w historii USA większość nowo narodzonych dzieci to członkowie mniejszości etniczno-rasowych. Urodzenia w tej części populacji stanowią 50,4 proc. wszystkich urodzeń - podało amerykańskie Biuro Spisu Ludności.W okresie od lipca 2010 r. do lipca 2011 r. - ostatnim, w którym zebrano dane o urodzeniach - nowo narodzone dzieci w populacji białych stanowiły już tylko 49,6 proc. całej liczby urodzeń.Przekroczenie progu 50 proc. urodzeń uważa się za potwierdzenie od dawna obserwowanego przez demografów trendu zwiększania się udziału niebiałych w całej populacji USA.Proces ten zaczął się w latach 60. po zmianie polityki imigracyjnej w USA, polegającej na szerszym otwarciu granic dla przybyszów spoza Europy. W grupie tych imigrantów, głównie z Ameryki Łacińskiej i Azji, przyrost naturalny jest większy niż wśród białych Amerykanów.Według prognoz, za 30 lat niebiali będą stanowili większość ludności USA. Już dziś są większością w czterech stanach: Kalifornii, Teksasie, Nowym Meksyku, na Hawajach oraz w stołecznym Dystrykcie Kolumbii.Latynosi klasyfikowani są w USA jako osobna, niebiała grupa etniczno-rasowa, wyróżniona według kryterium językowego (hiszpański), chociaż jej członkowie należą do rozmaitych ras. Klasyfikacja ta odpowiada mniej więcej podziałowi na ludność pochodzenia europejskiego (biali) i mniejszości pochodzące z innych kontynentów.Socjologowie podkreślają potencjalnie ogromne implikacje faktu, że grupy ludności niebiałej staną się większością. Przez ponad 200 lat, od początku swego istnienia, Ameryka była zdominowana przez białych o europejskich korzeniach, którzy stworzyli obowiązujący do dziś system polityczny..."

Portret użytkownika jacek

Wyjątkowo głupi ten jankeski

Wyjątkowo głupi ten jankeski ambasador, nic dziwnego kraj szmondackich debili. Ich rakietki i samolociki nawet nie dolecą do granic Iranu, natomiast my będziemy obserwować jak kolejno znikają Waszyngton, Tel Aviv, New York, Los Angeles, itd, itd,.Oj! będą fajerwerki, tylko nie tam gdzie się spodziewają.

Portret użytkownika vixen

ODPISZE CI HINCU , JAKI TO

ODPISZE CI HINCU , JAKI TO ZABAWNY JESTES , AMERYKANSKA BRON , JAKAKOLWIEK ZRESZTA W PRZYPADKU KONFLIKTU , NIEMA ZADNEGO ZASTOSOWANIA , FINALEM POTENCJALNEJ WOJNY ROSJA-USA BEDZIE DETONACJA BOMBY ATOMOWEJ NA ANTARKTYDZIE , AMERYKA ZNIKNIE , JAK I WIELE INNYCH PANSTW  A ROSJA ZOSTANIE I CZESC EUROPY , DOSKONALE O TYM WIEDZA I JEDNI I DRUDZY DLATEGO AMERYKI NIKT SIE NIE BOI A JUZ NAPEWNO NIE ROSJA

Portret użytkownika nes

Wszystie informacje na temat

Wszystie informacje na temat wojny sa niczym innym jak mydleniem oczu !
Na bliskim wschodzie nie idzie o rope. Nic podobnego !
Tutaj chodzi o przejecie olbrzymiego portalu ktory po czesci jest wykorzystywany przez gady. Stara cywilizacja w Mezopotamii byla zalozona przez obcych.
Wlasnie TAM manipulowano ludzkie DNA, w celu zaspokojenia potrzeb roznych cywilizacji pozaziemskich. A jest ich wiele. Te mydlenie oczu to nic innego jak juz rozpoczeta bitwa w kosmosie w celu zapanowania nad tym portalem. Badzmy spokojni, badzmy dobrzy dla siebie, nauczmy sie milowac i przebaczac. Przed nami otwiera sie brama do wyzszej wibracji.

Strony

Skomentuj