Amerykańska Najwyższa Izba Kontroli bierze pod lupę tempo ujawniania przez Pentagon informacji o UFO

Kategorie: 

Źródło: Internet

Zapowiadany od dawna przełomowy raport na temat UFO, który miały przedstawić wszystkie czołowe agencje, zajmujące się tym tematem, już wkrótce powinien ujrzeć światło dzienne. Wiele wskazuje jednak na to, że ktoś celowo sprawę opóźnia.

Pentagon miał 180 dni na ujawnienie wszystkiego, co wie na temat Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Termin ten upływa za kilka tygodni, a do tej pory nie widać, by coś w tej sprawie miało się zmienić.

Co więcej, wraz z nastaniem prezydentury Joe Bidena, pojawiło się ryzyko, że raport w ogóle nie ujrzy światła dziennego, w obawie przed rzekomym zagrożeniem dla bezpieczeństwa USA.

W materiałach ujawnionych przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, miał się znaleźć również specjalny utajniony aneks, do którego wgląd mieliby tylko nieliczni. Co oczywiste, to właśnie ten aneks, budzi największe emocje i zainteresowanie.

W związku z opóźnianiem całego procesu upubliczniania tych kluczowych informacji, sprawą postanowiło zająć się Biuro Generalnego Inspektora - będącego odpowiednikiem polskiej Najwyższej Izby Kontroli. Domaga się ono od amerykańskiej armii konkretów, a nie owijania w bawełnę i mydlenia oczu obywatelom.

Kontrola działań Pentagonu ruszyła w maju, chodzi w niej między innymi o zakres, w jakim Departament Obrony USA podjął działania w sprawie incydentów z UFO. Tak więc pewne ważne organizacje zaczynają się mocno niecierpliwić w kwestii sabotowania raportu o potencjalnych interakcjach z pozaziemską technologią. Te incydenty mogą stanowić realne zagrożenie dla amerykańskich interesów, jeśli okaże się, że mamy do czynienia z urządzeniami opracowanymi nie przez kosmitów, a chińskich czy rosyjskich inżynierów pracujących w tajnych projektach rządowo-wojskowych.

Oby presja wobec Pentagonu okazała się skuteczna, bo chyba każdy chciałby się dowiedzieć, jaka jest prawda na temat naczelnego motywu powieści i filmów science-fiction.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika j23

Trudno im powiedzieć że w

Trudno im powiedzieć że w pojazdach UFO podróżują właściciele tej planety a kosmitami to jesteśmy my ,których tu hodują .Są nie materialni choć potrafią przybrać postać materialną .Nie jest ich wielu , sterują hodowanym stadem w ten sposób że wpływają na wybrane sztuki stada tworzą z nich ważne osobistości w stadzie ,polityków i nie tylko , a Ci świadomie lub nie ,wykonują polecenia hodowców.Aktualnie postanowili zredukować pogłowie stada i politycy posłusznie wykonują ich polecenia ,pandemia ,testy ,szczepienia ,zgony .Dlatego tak trudno przekazać członkom stada takie informacje ,ponieważ stado myśli że to ich planeta ,że są jedynymi istotami inteligentnymi a kosmici to jakieś zielone ludziki miliardy kilometrów od nas i szukamy ich przez teleskopy

Portret użytkownika kl

Great reset sie zbliza,

Great reset sie zbliza, apokalipsa wkracza w faze wielkiego ucisku, malo osob wie ze "prawdziwi" chrzescijanie mieli w Biblii przepowiedziane "rapture - wziecie do nieba". Wiec ogloscie Jezusa waszym Panem i zbawicielem poki jeszze mozecie. Duzo osob typuje niedziele zeslania Ducha Sw, albo pelnie ksiezyca 26maja, albo 10 czerwca zacmienie slonca..Ja bardzo w to wierze, zostawilem Bibilie po domu, listy pozegnalne w ktorych zaznaczam ze absolutnie nie wzielo mnie ufo bo pewnie beda mowic ze w taki sposon te osoby zniknely!

Portret użytkownika inzynier magister

Przecież cały Księżyc jest

Przecież cały Księżyc jest zamieszkały przez ufo istoty ! Ktoś w pentagonie robi w gacie bo to są istoty które ich kontrolują więc jeśli same istoty ufo pozwolą to pentagon coś ujawni ! Zresztą to Jezus Chrystus jest Królem wszelkich istot humanoidalnych ale i anielskich !

Biblijne symbole istot innowymiarowych: "z najdalszej północy" - Gog i Marduk to pradawni ufonauci !

https://youtu.be/k461N-sKEq4

Nieznany Księżyc: budowle, anomalie i obce inteligencje, zarejestrowane przez ziemskie teleskopy!!!

https://youtu.be/J3oqMyXbWYg

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Predator

Na tym filmie https://youtu

Na tym filmie https://youtu.be/J3oqMyXbWYg to hovno widać. Gościu ma zarąbistą lustrzankę Nikon d850 z matrycą 45.7 Mpix, która daje rozdzielczoć na zdjęciu 8k czyli 8256 x 5504 a koleś filmuje w rozdzielczości 4k. Lepiej już by zrobił zdjęcia w 8k, wtedy miałby lepszą rozdzielczość i przy 100 procentowym powiększeniu więcej by widział.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj