Amerykańska lesbijka popełniła pierwsze przestępstwo w kosmosie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Amerykańskie media podają informacje na temat śledztwa w sprawie pierwszego przestępstwa popełnionego w kosmosie. Według informacji NASA badane jest oświadczenie astronautki, której udało się zalogować na konto bankowe swojej byłej żony z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. To jest pierwszy raz, jak złamano prawo w kosmosie.

 

Jej była żona, Sumer Ward, złożyła skargę do Federalnej Komisji Handlu. McCLain, która spędziła sześć miesięcy na ISS, przebywa obecnie na Ziemi. Za pośrednictwem swojego prawnika astronautka powiedziała The New York Times, że po prostu sprawdzała, czy finanse rodziny są w porządku, a rachunek zawiera wystarczającą ilość pieniędzy na opłaty i opiekę nad synem Warden. Obie panie opiekowały się nim przed rozwodem.

„Ona zdecydowanie zaprzecza, że zrobiła coś złego” - powiedział Rusty Hardin prawnik McCLain.

Dodał, że panna MacLain „aktywnie współpracuje” z władzami. MacCLain jest absolwentką prestiżowej Akademii Wojskowej West Point. Jako pilot armii ma ponad 800 godzin lotów bojowych w Iraku. Została też wybrana na astronautę NASA w 2013 roku.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika osa

A co to ma do rzeczy, że to

A co to ma do rzeczy, że to lesbijka? Prawdziwa mielizna tutaj jak zwykle... Wszystko jest tak naprawdę tylko pretekstem by atakować ulubione cele... Patrząc na poziom komentarzy tych wszystkicjh hejterów, to raczej ich możnba się bardziej obawiać. U niektórych łatwo zaobserwować czytelne dewiacje. Co z tego że są hetero? Skoro poziom jaki prezentują przeraża w kontekście tego, że będą być może mieć potomstwo (o ile zakompleskione potworki opuszczą swoje stanowisko hejtowania by zmierzyć się z prawdziwym życiem). Ludzie o orientacjach homo nie mogą mieć potomstwa, więc w szerszej skali nie stanowią wielkiego zagrożenia dla populacji. Niestety nie można tego powiedzieć o większości  idiotów.

Portret użytkownika Kangur.

nie stanowią wielkiego

nie stanowią wielkiego zagrożenia dla populacji

...czyżby???!!!

" „Nie jesteśmy tutaj, aby się podobać. Jesteśmy po to, aby zniszczyć społeczeństwo”

View image on Twitter

Osa, ty się chyba własnym żądłem ukułaś w dupę.

 

 

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika inzynier magister

no to "postęp i nowoczesność"

no to "postęp i nowoczesność" !

Zacznijmy od tego, że o tym, że akt homoseksualny jest niebezpieczny dla zdrowia podejmujących go osób, piszą działacze gejowscy zupełnie otwarcie. Organizm człowieka jest przystosowany do stosunków seksualnych między kobietą a mężczyzną (dodajmy, że w zasadzie do seksu między jedną kobietą a jednym mężczyzną). Organy płciowe kobiety są tak zbudowane, by mogły swobodnie przyjmować organy męskie, i by z połączenia tego rodziło się nowe życie. Seks między kobietą a mężczyzną jest zatem czymś całkowicie naturalnym, a nawet – w procesie społecznym – koniecznym dla rozrodu. Nie da się tego jednak powiedzieć o seksie między dwoma mężczyznami czy (w mniejszym stopniu) dwoma kobietami. Najlepiej tę szkodliwość seksu homoseksualnego widać w przypadku najczęstsze jego formy, czyli seksu analnego. „Stosunek analny jest sine qua non seksu dla większości homoseksualnych mężczyzn. Jednak ludzka fizjologia sprawia, że jest całkowicie jasne, że ludzkie ciało nie jest przystosowane do podejmowania takiej aktywności. Odbyt jest całkowicie różny od waginy jeśli chodzi o możliwość przyjmowania w siebie penisa. Rozpusta wpisana jest niejako w naturę tendencji homoseksualnej. „Homoseksualnego niepokoju nie da się uciszyć, tym bardziej przez posiadanie jednego partnera, gdyż osoby te są napędzane niemożliwą do nasycenia tęsknotą za nieosiągalną wymarzoną postacią. Zasadniczo homoseksualista jest stęsknionym, niezaspokojonym dzieckiem. Termin neurotyczny dobrze opisuje takie związki. Sugeruje egocentryczność takiej relacji. Dążanie do skupienia na sobie czyjejś uwagi, nie kochanie (…) Partner jest dla drugiego ważny dopóty, dopóki zaspokaja jego potrzeby” Homoseksualiści o wiele częściej niż osoby heteroseksualne cierpią także na choroby psychiczne, depresje, agorafobię, napady paniki, a także nadużywają leków i narkotyków. Alkoholizm czy uzależnienie od leków czy narkotyków sprawiają, że osoby homoseksualne o wiele częściej podejmują także ryzykowne formy pożycia seksualnego, decydują się na seks bez prezerwatywy, czy na seks z użyciem przemocy. Wielu z nich, i to także w czasie trwania epidemii AIDS, otwarcie deklarowało, że nie zamierza rezygnować ze „spontanicznego seksu” czy zabezpieczać się stosując prezerwatywy. W 1998 roku Seattle 10 procent zakażonych HIV homoseksualistów nadal uprawiało seks z innymi mężczyznami, bez prezerwatywy czy poinformowania ich o swoim stanie. Gdy dwa lata później powtórzono te badania odsetek ten wzrósł do dwudziestu procent.

Ilość zagrożeń czyhających na ludzi, którzy decydują się na wejście w świat gejowski i podjęcie aktów homoseksualnych jest zatem ogromna. AIDS, niespotykane – albo bardzo rzadko spotykane – wśród heteroseksualistów choroby weneryczne, rak odbytu (a także jelita), wirusowe zapalenie wątroby typu A, B i C, krwotoki wewnętrzne, zakażenia układu pokarmowego, depresje i związane z nimi samobójstwa, zawody miłosne, uzależnienie od seksu, narkotyków, alkoholu, leków, a także podatność na przemoc – wszystko to sprawia, że homoseksualiści – co wyraźnie podkreślają nie obawiający się łatki homofobów naukowcy – sprawiają, że homoseksualiści żyją krócej. Statystycznie żonaty mężczyzna umiera w Stanach Zjednoczonych w wieku 75 lat, wiek ten obniża się do 57 lat w przypadku kawalerów i rozwodników. Podobnie jest z mężatkami, które umierają statystycznie w wieku 79 lat, podczas gdy rozwódki i panny umierają w wieku 71 lat. Homoseksualiści dożywają takiego wieku nieczęsto. Z badań wynika, że zaledwie dwa procent z aktywnych homoseksualistów dożywa siedemdziesiątki. Statystyczny umierający na AIDS homoseksualista miał 39 lat, a umierający z innych powodów 42 lata. Stosunkowo duża liczba homoseksualistów zostaje zamordowana (niemal 3 procent wśród mężczyzn i 12 procent wśród kobiet)38. Wszystko to pozwoliło sformułować amerykańskim obrońcom rodziny chwytliwy slogan, że homoseksualista żyje średnio o 25 lat krócej niż heteroseksualista.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

Te osoby LGBT na tym zdjeciu

Te osoby LGBT na tym zdjeciu to w oczywisty sposob sa pokazem ludzi chorych psychicnie ! Bo tak wlasnie zachowuja sie ludzie majacy powazne zaburzenia psychiki, czyli wariaci ! Przeciez tak wygladaja prawdziwi debile albo idioci czy inne nazwy chorob psychiatrycznych powinny byc stosowane wobec LGBT i gender !

Portret użytkownika Groot

Takie coś jak na tych

Takie coś jak na tych zdjęciach to powinno się izolować od społeczeństwa na jakieś wyspie na środku Pacyfiku, na najlepiej było by wystrzelić to na Marsa jako pierwszą załogową misję i jako "przedstawicieli rasy ludzkiej". ROFL ROFL ROFL

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Ble ble pult pult

Lesbijka w kosmosie - może

Lesbijka w kosmosie - może tym autem od spejs eks się przeleci... mają ludki za kompletnych idiotów.

Do tego dochodzi legalizacja pedofilii, zoofilii i nekrofilii - no i mamy rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok - pozostaje kwestia 1 światowej religii...

5G to niekonwencjonalna broń RADIO-AKTYWNA.

Jak to się może dziać?? Kochani??

Portret użytkownika Ergo

Odnośnie tej pedofilii to

Odnośnie tej pedofilii to prym wiodą czarni w sutannach, tak na marginesie a pozatym to temat idiotyczny, jakie znaczenia ma preferencja osoby popelniajacej przestępstwo, czyżby prawo dla homo było inne niż dla hetero? 

Temat to zwykłe bicie piany i nic więcej...

Strony

Skomentuj