Amerykańska komediantka oświadczyła publicznie, że chce zjeść ludzki płód

Kategorie: 

Źródło: WTOP.com

Jeśli ktoś zastanawiał się do czego jeszcze są zdolne szalone feministki, to z pewnością zaskoczą go dziwne "żarty" na jakie pozwoliła sobie podczas zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych, amerykańska komediantka" żydowskiego pochodzenia, Sarah Silverman. Oświadczyła ona, że prawo zabraniające używania "abortowanych płodów" w żywności powoduje, że chce zjeść ludzki płód.

Doprawdy trudno powiedzieć czy rzeczywiście był to tylko głupi żart czy też po prostu pani Silverman powiedziała nieco za dużo. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że na przykład w Chinach zupy z ludzkich płodów są uważane za pokarm luksusowy. Czy takie samo zezwierzęcenie panuje też w Hollywood?

 

Niedawno podobne "żarty" opowiadał aktor i reżyser, Mel Gibson, który znany jest z krytycznego podejścia do amerykańskiego środowiska filmowego, które odwdzięcza mu się powszechnym ostracyzmem. Wcześniej mieliśmy skandal związany z okultyzmem w szeregach amerykańskiej Partii Demokratycznej, co pośrednio pogrążyło szanse wyborcze Hillary Clinton. Mieliśmy też pedofilski skandal "Pizzagate". Wszystko to zostało określone jako głupie żarty i fałszywe informacje. Ale czy jest tak na pewno?

Skandaliczne wypowiedzi pani Silverman na temat jej kanibalistycznych marzeń, padły podczas wydarzenia medialnego mającego na celu zebranie funduszy na skuteczniejszą depopulację, której jednymi z podstawowych narzędzi są eutanazja, promocja bezdzietności i aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych. Wszystkie te działania prowadzą do tego, że ludzi jest coraz mniej, ale wśród społeczeństw europejskich, bo bynajmniej nie w Azji czy w Afryce.

 

Aby rozpowszechnić społeczne przyzwolenie na aborcję usiłuje się odczłowieczyć nienarodzone dzieci nazywając je na przykład płodami. Niekiedy odmawia im się prawa do życia twierdząc, że do pewnego momentu nie jest to człowiek tylko "zlepek komórek". Konsekwencją takiego myślenia jest próba stworzenia wrażenia, że aborcja nie jest zabijaniem tylko "zabiegiem". 

Żydowsko-amerykańska niezbyt śmieszna "komedianta", Sarah Silverman lubi się określać mianem "feministki", dlatego te wszystkie ideologiczne łamańce są jej dobrze znane, gdyż stanowią podstawę dzisiejszego "feminazizmu". Przyjmijmy zatem, że jej obrzydliwe i obsceniczne "żarty" z jedzenia ludzkich płodów to po prostu typowy dla niej niezbyt śmieszny "żart", a nie przypadkowe wyrażenie potwierdzające co dzieje się w środowisku amerykańskiego show-businessu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Cóż, żyjemy w sztucznym i

Cóż, żyjemy w sztucznym i zdegenerowanym tworze zwanym rzeczywistością, gdzie wszelkim odchyłom moralnym i zdebilnieniu bije się brawo i się nagradza. A temu żydowskiemu potworowi z pochwą proponuję, aby się sama zjadła i się naje i o jedną debilkę mniej będzie Smile

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Pewnie kolejna wyznawczyni

Pewnie kolejna wyznawczyni pieprzonego gada jahwe. Oni wszyscy zżerają płody i piją ludzką krew ,bo bez tego by umarli. Taka ich szatańdska natura. Co do chrześcijaństwa dramatem jest jak naiwni ludzie pie.....olą "modlitwy" do tego ,czy innego gagda bożka. On ma ich w dupie i wszystkie ich prośby zostaną obrócone w odwrotność ,tak jak pisał angelus. Ten bożek jest bardzo zachłanny, dlatego tak bardzo prosi o czczenie ,co daje mu energię. On żąda tylko krwi i cierpienia ludzi ,bo tym się żywi. Swoją władzę zbudował na religii śmierci, jaką jest chrześcijaństwo: symbole kanibalistyczne ,krzyż - symbol śmierci itd. To jego wysłannicy rządzą tym upadłym światem ,a politycy to tylko marionetki ,które lepiej ,bądź gorzej odgrywają swoje role dla teatrzyku głupiej ,czarnej masy. Człowiek powinien opierać swoje" wierzenia" o wiedzę o stwórcy a nie o pieprzone zakłamane księgi i ślepą wiarę. Bóg jest we wszystkim , w przyrodzie w zwierzętach i we wszechświecie. Każda jego cząstka się w tym znajduje. Nie potrzeba mu czci ,czy ofiar. Dlaczego? Bo prawdziwy Bóg nie potrzebuje niższych form istnienia by samemu móc istnieć...

Portret użytkownika dd

Dlaczego lewaki i

Dlaczego lewaki i feministyczne ugrupowania atakują chrześcijan a nie atakują islamu? Jak ja w coś wierzę to nie zmuszam innych do bycia jak ja. A środowiska antychrześcijańskie chcą mi wmawiać kim mam być?

Portret użytkownika Słowianka

Ja też kompletnie nie

Ja też kompletnie nie rozumiem czemu tu i ogólnie na świecie tak często obraża się chrześcijan? Przecież chrześcijanie obrażają się sami i nie trzeba im jeszcze dokładać. To opóźnieni, ludzie, którzy przyjmując założenia swojej wiary, z klapkami na oczach wierzą w takie bzdury, że to się w głowie nie mieści. Każdy, kto choć trochę myśli z marszu odrzuca takie debilizmy. Urodziliście się barany na ziemi Słowian! Co was opętało by wierzyć w boga Żydów????? Z marszu łamiecie przykazanie o "niemieniu cudzych bogów!" Bo Jahwe Nie jest waszym bogiem! Afrykanom wmawia się, że Jezus był murzynem. Jak mógł być, skoro był żydem? Dla tego ten chłystek nie może i nigdy nie będzie królem Polski ani jego żydowska matka nie będzie naszą królową.

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Witek

Czy sądzisz że różnisz się w

Czy sądzisz że różnisz się w swojej wierze od Żydów? Podstaw sobie "naród wybrany" pod "słowianie". Tutaj więc podpadasz pod własne słowa: "To opóźnieni, ludzie, którzy przyjmując założenia swojej wiary, z klapkami na oczach wierzą w takie bzdury, że to się w głowie nie mieści. Każdy, kto choć trochę myśli z marszu odrzuca takie debilizmy." Myślenie jak widać nie jest Twoją mocną stroną ...  Z twojej wypowiedzi wynika też że nie odróżniasz judaizmu, prawosławia, katolicyzmu czy protestantyzmu, mam więc podstawy żeby uważać że również nie wiesz o czym mówisz, albo mówisz/piszesz szybciej niż myślisz ...

Portret użytkownika 38

KK, jak i każda religia to

KK, jak i każda religia to zwodniczy twór. Tam jest manipulacja, a ona pochodzi z dołu, jako forma grabiezy wolnej woli. 

Jezus to samo dobro. Pomaga mi w wielu sprawach, nawet tych przyziemnych. Wystarczy że poprosze.

Ma znacznie wiecej wspólnego z nasza wiara rodzima, niż Ci sie wydaje. Zmaterializowal on sobą na tym planie materialnym światło Boga w najczystszej postaci. Pokazal jego esencje. Chcesz wiedzieć jaki jest Bóg? Patrz na Jezusa i jego owoce. Taki jest.

Nasza wiara rodzima polegała na kroczeniu sciezka swiatla. Niestety trafiali sie, tak jak zreszta zawsze, tacy co woleli uzywac poslug dolu dla wlasnych, bardzo egoistycznych celów.

Trzymam kciuki za Ciebie, zebys w oceanie dezinformacji, znalazl ziarno prawdy.

 

Portret użytkownika Mildinio

Jak czytam wpisy takich

otóż wyobraź sobie, ze czlowiek taki jak ty nw ile ty masz lat (20-50) jest nic nie wartym bytem we wszechswiecie złożonym z tylu czynników, ze nieprawdopodobne jest zeby sie sam stworzył z niczego. Ktos musiał to pomalować i to nie twoja nauka ani jakies przypuszczenia rowniez z dupy tylko "coś" my to nazywamy Bogiem. Mielismy Papieża Polaka, który był najbardziej szanowanym i lubianym papieżem w histori koscioła katolickiego i zaden bezmózgi kasztan jak ty nie bedzie decydował kto jest królem i królową. Biblia jest prawdą, i jest najczesciej wydana ksiega na swiecie w historii swiata, nie po to zeby manipulować jak sądzisz, ale zeby przekazać wiare zeby ludzie poznali Boga i prawde, a ty majac 20-50 lat ze swoim mózdzkiem robaka smiesz wmawiać ludziom kocopoły zaczerpniete z twojego urojonego mózgu. Amen. Zacznij sie leczyć i zdejmij klapki z oczu, bo to ty je masz za sprawa szatana. Amen

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Z Bogiem sie rodzisz, bo masz

Z Bogiem sie rodzisz, bo masz w sobie jego cząstę - duszę, która od zarania twego życia mianuje dobro i zło. Księga Biblia jest zmanipulowanym historycznym przekazem o boskiej istocie i Wielkim Zwiedzeniem ciemniaczku... O bogu powiadasz dowiedziałeś się z Bibli? To jesteś ułomnym człekokształtnym matołem. Ja wiedziałem o Nim od samego poczatku, tak jak wiedzieli o nim ci, którzy nigdy nie słyszeli o Bogu, jezusie i trójcy innych diabłów.

Portret użytkownika Lesq

już nie prorokuj.. w chinach

już nie prorokuj.. w chinach stworzono człowieka... od 0 na bazie dna.. rna.. jak to wyjaśnisz ?

chodzi.. myśli.. rozmawia.. czuje... ma cele w życiu.. jak by to była perfekcyjna kopia ale został wyhodowany

również ma duszę?:D

 

nasze ciało jest boskie.. a duchowość.. to energia... siła.. fizyczna również.

Pole morficzne poczytaj o tym może zmienisz zdanie Smile

nie mówię że boga nie ma .. ale moim zdaniem źle interpretują boga.

zależy od sekty.. czy wyznania.

Strony

Skomentuj