Amerykańska komediantka oświadczyła publicznie, że chce zjeść ludzki płód

Kategorie: 

Źródło: WTOP.com

Jeśli ktoś zastanawiał się do czego jeszcze są zdolne szalone feministki, to z pewnością zaskoczą go dziwne "żarty" na jakie pozwoliła sobie podczas zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych, amerykańska komediantka" żydowskiego pochodzenia, Sarah Silverman. Oświadczyła ona, że prawo zabraniające używania "abortowanych płodów" w żywności powoduje, że chce zjeść ludzki płód.

Doprawdy trudno powiedzieć czy rzeczywiście był to tylko głupi żart czy też po prostu pani Silverman powiedziała nieco za dużo. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że na przykład w Chinach zupy z ludzkich płodów są uważane za pokarm luksusowy. Czy takie samo zezwierzęcenie panuje też w Hollywood?

 

Niedawno podobne "żarty" opowiadał aktor i reżyser, Mel Gibson, który znany jest z krytycznego podejścia do amerykańskiego środowiska filmowego, które odwdzięcza mu się powszechnym ostracyzmem. Wcześniej mieliśmy skandal związany z okultyzmem w szeregach amerykańskiej Partii Demokratycznej, co pośrednio pogrążyło szanse wyborcze Hillary Clinton. Mieliśmy też pedofilski skandal "Pizzagate". Wszystko to zostało określone jako głupie żarty i fałszywe informacje. Ale czy jest tak na pewno?

Skandaliczne wypowiedzi pani Silverman na temat jej kanibalistycznych marzeń, padły podczas wydarzenia medialnego mającego na celu zebranie funduszy na skuteczniejszą depopulację, której jednymi z podstawowych narzędzi są eutanazja, promocja bezdzietności i aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych. Wszystkie te działania prowadzą do tego, że ludzi jest coraz mniej, ale wśród społeczeństw europejskich, bo bynajmniej nie w Azji czy w Afryce.

 

Aby rozpowszechnić społeczne przyzwolenie na aborcję usiłuje się odczłowieczyć nienarodzone dzieci nazywając je na przykład płodami. Niekiedy odmawia im się prawa do życia twierdząc, że do pewnego momentu nie jest to człowiek tylko "zlepek komórek". Konsekwencją takiego myślenia jest próba stworzenia wrażenia, że aborcja nie jest zabijaniem tylko "zabiegiem". 

Żydowsko-amerykańska niezbyt śmieszna "komedianta", Sarah Silverman lubi się określać mianem "feministki", dlatego te wszystkie ideologiczne łamańce są jej dobrze znane, gdyż stanowią podstawę dzisiejszego "feminazizmu". Przyjmijmy zatem, że jej obrzydliwe i obsceniczne "żarty" z jedzenia ludzkich płodów to po prostu typowy dla niej niezbyt śmieszny "żart", a nie przypadkowe wyrażenie potwierdzające co dzieje się w środowisku amerykańskiego show-businessu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Cóż, żyjemy w sztucznym i

Cóż, żyjemy w sztucznym i zdegenerowanym tworze zwanym rzeczywistością, gdzie wszelkim odchyłom moralnym i zdebilnieniu bije się brawo i się nagradza. A temu żydowskiemu potworowi z pochwą proponuję, aby się sama zjadła i się naje i o jedną debilkę mniej będzie Smile

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Pewnie kolejna wyznawczyni

Pewnie kolejna wyznawczyni pieprzonego gada jahwe. Oni wszyscy zżerają płody i piją ludzką krew ,bo bez tego by umarli. Taka ich szatańdska natura. Co do chrześcijaństwa dramatem jest jak naiwni ludzie pie.....olą "modlitwy" do tego ,czy innego gagda bożka. On ma ich w dupie i wszystkie ich prośby zostaną obrócone w odwrotność ,tak jak pisał angelus. Ten bożek jest bardzo zachłanny, dlatego tak bardzo prosi o czczenie ,co daje mu energię. On żąda tylko krwi i cierpienia ludzi ,bo tym się żywi. Swoją władzę zbudował na religii śmierci, jaką jest chrześcijaństwo: symbole kanibalistyczne ,krzyż - symbol śmierci itd. To jego wysłannicy rządzą tym upadłym światem ,a politycy to tylko marionetki ,które lepiej ,bądź gorzej odgrywają swoje role dla teatrzyku głupiej ,czarnej masy. Człowiek powinien opierać swoje" wierzenia" o wiedzę o stwórcy a nie o pieprzone zakłamane księgi i ślepą wiarę. Bóg jest we wszystkim , w przyrodzie w zwierzętach i we wszechświecie. Każda jego cząstka się w tym znajduje. Nie potrzeba mu czci ,czy ofiar. Dlaczego? Bo prawdziwy Bóg nie potrzebuje niższych form istnienia by samemu móc istnieć...

Portret użytkownika dd

Dlaczego lewaki i

Dlaczego lewaki i feministyczne ugrupowania atakują chrześcijan a nie atakują islamu? Jak ja w coś wierzę to nie zmuszam innych do bycia jak ja. A środowiska antychrześcijańskie chcą mi wmawiać kim mam być?

Portret użytkownika Słowianka

Ja też kompletnie nie

Ja też kompletnie nie rozumiem czemu tu i ogólnie na świecie tak często obraża się chrześcijan? Przecież chrześcijanie obrażają się sami i nie trzeba im jeszcze dokładać. To opóźnieni, ludzie, którzy przyjmując założenia swojej wiary, z klapkami na oczach wierzą w takie bzdury, że to się w głowie nie mieści. Każdy, kto choć trochę myśli z marszu odrzuca takie debilizmy. Urodziliście się barany na ziemi Słowian! Co was opętało by wierzyć w boga Żydów????? Z marszu łamiecie przykazanie o "niemieniu cudzych bogów!" Bo Jahwe Nie jest waszym bogiem! Afrykanom wmawia się, że Jezus był murzynem. Jak mógł być, skoro był żydem? Dla tego ten chłystek nie może i nigdy nie będzie królem Polski ani jego żydowska matka nie będzie naszą królową.

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Witek

Czy sądzisz że różnisz się w

Czy sądzisz że różnisz się w swojej wierze od Żydów? Podstaw sobie "naród wybrany" pod "słowianie". Tutaj więc podpadasz pod własne słowa: "To opóźnieni, ludzie, którzy przyjmując założenia swojej wiary, z klapkami na oczach wierzą w takie bzdury, że to się w głowie nie mieści. Każdy, kto choć trochę myśli z marszu odrzuca takie debilizmy." Myślenie jak widać nie jest Twoją mocną stroną ...  Z twojej wypowiedzi wynika też że nie odróżniasz judaizmu, prawosławia, katolicyzmu czy protestantyzmu, mam więc podstawy żeby uważać że również nie wiesz o czym mówisz, albo mówisz/piszesz szybciej niż myślisz ...

Strony

Skomentuj