Amerykańska bezpieka NSA rozwija program nazwany Skynet

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

NSA to służba powołana po zamachach z 11 września 2001 roku, która wsławiła się tym, że prowadzi globalny podsłuch wszystkiego co da się podsłuchiwać. Okazuje się, że ta coraz bardziej znienawidzona organizacja stworzyła tajny program nazwany Skynet.

 

Dokładnie tak samo nazywał się program odpowiedzialny za zagładę dużej części ludzkości znany z hollywoodzkiego filmu Terminator. Jednak rzeczywisty Skynet nie ma podobno nic wspólnego z robotami tylko jak przystało na NSA ma związek z podsłuchiwaniem wrogów USA.

 

Celem jego działania jest śledzenie ludzi w Pakistanie za pomocą noszonych przez nich telefonów komórkowych. Oczywiście oficjalnie ma być to sposób na skuteczniejszą walkę ze stworzoną w dużej mierze przez Amerykanów organizację terrorystyczną Baza zwaną powszechnie Al Kaidą.

 

O istnieniu prawdziwego systemu Skynet dowiedzieliśmy się dzięki Edwardowi Snowdenowi. Wykradzione przez niego informacje wskazują na to, że system bada przede wszystkim gdzie poruszają się ludzie często zmieniający karty SIM. Amerykańskie służby są w stanie śledzić poszczególne telefony nawet jeśli ich użytkownicy często zmieniają karty, co przynajmniej teoretycznie, powinno zapewnić im anonimowość.

 

Według niepotwierdzonych informacji dane zebrane przez Skynet były wielokrotnie stosowane do przeprowadzenia ataków z wykorzystaniem dronów. Podobno dzięki danym z tego systemu udało się zlokalizować kryjówki wielu terrorystów, w tym Osamy bin Ladena, co w maju 2014 roku potwierdził pośrednio sam szef NSA, Michael Hayden.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Bleh

"NSA to służba powołana po

"NSA to służba powołana po zamachach z 11 września 2001 roku" - celowa manipulacja zwie się "kłamstwo". Kłamiecie. I tym oto sposbem WSZYSTKIE wasze artykuły stały się niepoważnymi, wyssanymi z palca bzdurami. Narzekacie na dziennikarzy lewackich, żydomasonów i innych pajaców za to, że nie weryfikują informacji, a sami postępujecie gorzej od nich, bo to nie było pomyłką z powodu niewiedzy, a zwykłym kłamstwem dla wzmocnienia nastrojów anty-amerykańskich i zdobycia czytelników. Jesteście gorsi od tych, na których tutaj ujadacie. A teraz przeproś, autorze. 

Portret użytkownika marcin74

''..częsta zmiana karty sim

''..częsta zmiana karty sim apewnia anonimowość...'' człowieku byle jaki operator namierzy ci każdy telefon bo każdy ma swój numer który jest wysyłany przy kazdorazowym logowaniu się sim do sieci nie trzeba do tego skaynetu

Portret użytkownika ktkmmktw

Projekt nazywa sie GRASS, ma

Projekt nazywa sie GRASS, ma za zadanie wykorzystac potencjal 'ludzkiej mocy obliczeniowej mozgu' przez maszyny i komputery  a zarzadzac bedzie jednostka na orbicie zasilana przez slonce.
W 2001 roku nasa stworzyla tajny dokument w ktorym pisze:
Charakterystyka ludzkiego mozgu:
100 bilionow neuronow, 100 trylionow polaczen, 200 obliczen na sekunde ( wolno),operacje na probach losowych,
Charakterystyka Maszyn:
w tej chwili 10 000 bilionow operacji na sekunde, 100 000 do 2004 roku, do 2010 20 milionow bilionow jest mozliwe, Do 2030 PC uzyskaja kolektywna swiadomosc wszystkich ludzkich umyslow.
 
Pozatym w dokumencie pisze sie miedzy innymi o kasowaniu pamieci, zastapieniu kilkudziesiecu lat nauki poprzez  jakis zel i wgraniu programu odrazu do mozgu.
 
Sa jeszcze gorsze rzeczy
link http://www.stopthecrime.net/docs/nasa-thefutureof-war.pdf

Portret użytkownika inzynier magister

Amerykańska bezpieka robi

Amerykańska bezpieka robi wszystko co może by spacyfikować naród amerykański ! A u nas w Polsce bezpieka NWO kazała Komorowskiemu kłamać i kamorowski ogłosił że zawsze był zwolennikiem jednomandatowych okręgów wyborczych ! Takich żygów komuchów i NWO-owców to dawno nie słyszałem ! Już niedługo chyba powiedzą że zawsze byli zwolennikami uczciwości i pederastów, tylko trochę fałszowali wybory a pedzie dotykające dzieci to tylko tak dla zabawy ! Powinniśmy sięmodlić za Kukiza żeby go nie zabili jak Lepera, bo te bandyckie3 ugrupowanie komorowskiego jest zdolne do morderstw !


Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj