Amerykańska armia "zażartowała" na portalu społecznościowym, że w 2019 roku może zniszczyć cały świat

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Dowództwo Strategiczne USA (United States Strategic Command) wykorzystało moment rozpoczęcia się roku 2019, by przypomnieć całemu światu, że jest w stanie go zbombardować i przenieść z powrotem do epoki kamienia łupanego.

31 grudnia US Strategic Command postanowiło przywitać Nowy Rok, zamieszczając następujący wpis na Twitterze:

"Noworoczną tradycją jest opuszczenie wielkiej kuli na Times Square. Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy gotowi, by spuścić coś znacznie większego".

Wpis zawierał również materiał wideo, ktory kończył się ogromną eksplozją. Dowództwo Strategiczne po kilku godzinach usunęło tweeta, lecz było już za późno, gdyż internauci zdążyli zrobić zrzuty ekranu. 

Już 1 stycznia, Amerykanie wydali oświadczenie, w którym przeprosili i przyznali, że wpis był "w złym guście i nie odzwierciedlał prawdziwych wartości", a Dowództwo nie chce, by rok 2019 był przepełniony wybuchami bomb. Oświadczenie nie rozwiało jednak wszelkich wątpliwości i można się zastanawiać, czy post był jedynie niesmacznym żartem, czy też realną groźbą wybuchu globalnego konfliktu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika SN69

Ustaliłeś już źródło

Ustaliłeś już źródło informcji o tym że Polska wpłaca co roku 700 mld złotych do kasy unijnej... czy może jesteś już gotów przyznać się do pomyłki... zakładam ( litościwie ) że twoim celem nie było okłamywanie internautów...

Portret użytkownika euklides

Nie "ile Polska wpłaca",

Nie "ile Polska wpłaca", tylko na ile okradani są Polacy. Tylko debil chciałby coś wpłacać, po to żeby twoi koledzy mogli brać (a i tobie się pewno coś ze zbójeckiego łupu uszczknie). Gdyby była z tego jakaś korzyśc to wpłącanie do UE było by to całkowicie dobrowolne. Ponieważ jednak twój gang nie jest w stanie wytworzyć żadnej wartości za którą ludzie chcieliby zapłacić dobrowolnie to musicie kraść, jak każda mafia.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Oj Bolec. Bozia ci rączki uje

Oj Bolec. Bozia ci rączki uje...a?

Dr google i jedziesz. Obrońca "okłamywanych" internautów się znalazł. Widzisz kryptoparszku, te wasze metody obrzucania błotem i oskarżania wszystkich o niecne zamiary, to standard rozpoznawczy wręcz. Patrz holokaust. Bujaj się parchole. Jeszcze jaśniej potrzebujesz?

Portret użytkownika nalepka

Mają "humor", bękarckie psy

Mają "humor", bękarckie psy wojny w ciemię bici...
To może być jakiś wybieg do jakiejś akcji. Coś, gdzieś się na świecie wydarzy, oczywiście za ich przyzwoleniem/pomocą a oni wtedy na to - "to był tylko żart a ktoś się pod niego podpjął i chce nas wrobić"...
Mam nadzieję że nic się takiego nie zdaży ale gdyby wydażyło się coś w niedługim czasie od tego "żarciuku"  to pytanie powinno brzmieć. Jak ten ktoś mgół w takim i takim czasie przygotować ów plan? Im większy był by to "incydent" tym pytanie winno kierować się do mosad, cia i reszty światowych agencji szpiegowsko/wywiadowczych... .

Pozdrawiam i życzę zdrowia i spokoju w nowym roku wszystkim ludziom dobrej woli.

Portret użytkownika lit

Rada Bezpieczenstwa OeNZet

Rada Bezpieczenstwa OeNZet glosno milczy, NATO nic na to, UE pierze pieluchy, Putin (po francusku czyta się? Kto zgadnie?) otwiera kolejnego Sovietskoje Igristoje i ma bekę. Jesli fejk, to kolejny zart tynfa wart, jesli prawda to prawda, to pawda dla mas.

Portret użytkownika Wolność (obecnie Korwin)

ale celem jest depopulacja

ale celem jest depopulacja Polski i Słowian !

Procent przeznaczony do eliminacji/wysiedlenia
Polacy                                          80-85%

"Amerykanie-finansowali-hitlera-nazistow-niemiecki-cud-gospodarczy-i-ii-wojne-swiatowa" To był holkaust Polaków, których wybito 12,6 mln(35% populacji)", a w Jałcie nas swojemu Gruzinowi stalinowi sprzedali
 

Portret użytkownika SN69

W czasach kiedy biznes walczy

W czasach kiedy biznes walczy o każdego klienta, a konkurencja jest coraz ostrzejsza... ci którzy czerpią kożyści z gospodarek całego świata mieliby dążyć do depopulacji... co za bzdury... a wierzą w to tylko ci którym praca przeszkadza w leniwym życiu...

Strony

Skomentuj