Amerykańska armia testuje nowe, śmiercionośne rakiety z niespotykanym zasięgiem

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Firma Lockheed Martin dokonała przełomu, przetestowując skutecznie nowe rakiety GMLRS o rozszerzonym zasięgu. Nowy system, nazwany ER GMLRS, zapowiada sianie spustoszenia na polu walki, oferując armii amerykańskiej nowe możliwości.

 

 

Testy nowego systemu rakietowego odbyły się na poligonie rakietowym White Sands w Nowym Meksyku, który ma swoje miejsce w historii jako pierwsze miejsce detonacji bomby atomowej na świecie. Rakiety ER GMLRS przeszły przez test z wyróżnieniem, pokonując dystans około 150 km – prawie dwa razy dłuższy niż standardowe rakiety GMLRS. To ogromny krok naprzód w zdolnościach rakietowego arsenału amerykańskiej armii.

 

GMLRS, czyli Guided Multiple Launch Rocket System, to seria rakiet i pocisków zaprojektowanych z myślą o precyzji uderzenia, niskim koszcie oraz niskim ryzyku. ER GMLRS, jako następca standardowego systemu, oferuje jeszcze większy zasięg, precyzję, nowe opcje ładunku oraz ulepszone możliwości w naprowadzaniu i manewrowaniu rakietą. Dzięki zastosowaniu technologii GPS oraz różnorodnych rodzajów głowic bojowych, rakiety ER GMLRS mogą atakować szeroki zakres celów taktycznych.

 

Wiceprezes Lockheed Martin, Jaya Price, podkreśla znaczenie nowego systemu rakietowego dla amerykańskiej armii. Szeroki asortyment, dostępna cena oraz możliwość stałego ulepszania sprawiają, że ER GMLRS stanowi kluczowy element amerykańskiej strategii obronnej.

 

Lockheed Martin, będąc liderem w produkcji nowatorskich systemów rakietowych, już wyprodukował ponad 70 000 rakiet GMLRS. Koncentrując się na ciągłym rozwoju oraz integracji wsparcia logistycznego dla armii amerykańskiej i jej sojuszników międzynarodowych, firma zapewnia pewność działania oraz skuteczność systemów rakietowych.

 

Elastyczność, precyzja i skuteczność nowego systemu ER GMLRS sprawiają, że siły lądowe zyskują nowe możliwości w uderzaniu w cele daleko poza zasięgiem tradycyjnej artylerii. Dzięki udanym testom na poligonie White Sands, nowe rakiety Lockheed Martin staną się niezastąpionym narzędziem w zapewnieniu bezpieczeństwa i skuteczności działań wojennych na całym świecie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ba19

Miedwiediew o „formule

Miedwiediew o „formule pokojowej” dla Ukrainy. Przedstawił skandaliczne „warunki”

W dalszej części wpisu Dmitrij Miedwiediew zarysował, w jaki sposób mogłaby wyglądać rosyjska „formuła pokojowa”. Padły skandaliczne tezy. Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej poinformował, że warunki prowadzące do wygaszenia konfliktu zakładałyby m.in. „całkowitą i bezwarunkową kapitulację Ukrainy, reprezentowanej przez neonazistowską klikę w Kijowie”, „demilitaryzację kraju”, a także „uznanie przez społeczność międzynarodową nazistowskiego charakteru reżimu politycznego w Kijowie i przymusową denazyfikację wszystkich organów władzy w byłej Ukrainie”.

Dmitrij Miedwiediew przekonywał, że Ukraina powinna złożyć zobowiązanie do wypłaty odszkodowań dla Rosji oraz podjąć decyzję o zjednoczeniu terytoriów „byłej Ukrainy z Rosją”. Na koniec obszernego wpisu bezczelnie zapytał: „To jest kompromisowe stanowisko, prawda?”.

https://www.wprost.pl/wojna-na-ukrainie/11620597/wojna-w-ukrainie-miedwiediew-przedstawil-zalozenia-formuly-pokojowej.html

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

 

Portret użytkownika syriues

Nie zastanawiało was nigdy

Nie zastanawiało was nigdy dlaczego nie zaatakowano watykanu.Przeciez maja kasy jak lodu itd.Ciekawi mnie jak takie małe panstewko zaoralo całą stara cywilizację i ustanowiło nową  wraz z imperium rzymskim. Wolałbym zyc w poganskim kraju niz w kraju w którym brat zdradza brata dla idei.

Zapomniałem dodać ze mala siostrzyczka schwesterland szwajcarski tez byl pod dziwacznym parasolem 

Dziwne i podejrzane są ludzkie perypetie.Klamstwo rządzi swiatem i sami klamiacy oklamuja się nawzajem jakby czerpali z tego jakoas korzyść bycia idiota i skończonym debilem.zwierzeta nami rządzą, ale przecież jest wygodnie?

Dobrze się siedzi?

A dla waszych i naszych dzieci,tez bedzie miejsce?a moze to miejsce aborcyjne juz czeka?moze lepiej dla niektórych by nie byli ludźmi. 

Portret użytkownika r.abin

Pewnie mają zamiar,

Pewnie mają zamiar, udostępnić te rakiety - Niezwyciężonej Ukraińskiej Armii. Na którymś filmie Indiana Jones, nasz bohater - atakowany jest przez miejscowego, potężnego wojownika, uzbrojonego w straszliwy miecz. Wyciąga więc pistolet, strzela ... i po strachu. Tylko ja się, teraz - zaczynam bać.

Portret użytkownika Obserwator

Klub Inteligencji Polskiej 12

12/03/2024

Rosja ujawnia zamiary wobec Ukrainy: Mapa pokazuje, co pozostanie. . .

ŚWIATHALA TURNERA 08 MARCA 2024 R ODSŁON: 14008

 Mapa pokazuje, co pozostanie.  .  .

Wiceprzewodniczący Rady Federacji Rosyjskiej (tj. Senatu) Dmitrij Miedwiediew ujawnił, jaka część „Ukrainy” pozostanie po zakończeniu przez Rosję operacji wojskowej. Niewiele.

W poście w mediach społecznościowych Miedwiediew dał jasno do zrozumienia: „ Nie przestaniemy, dopóki tak się nie stanie”.   Oto pełna mapa:

Zbiorowy Zachód, za pośrednictwem NATO, chciał umieścić amerykańską obronę przeciwrakietową na terytorium Ukrainy, tak aby rakiety te miały tylko około pięciu minut lotu do Moskwy i do rosyjskich strategicznych silosów nuklearnych. Rosja powiedziała „nie”.

Rosja wskazała, że ​​żaden naród nie jest w stanie obronić się przed rakietami, których czas lotu pomiędzy wystrzeleniem a uderzeniem wynosi tylko pięć minut, w związku z czym rozmieszczenie amerykańskich rakiet na ziemi ukraińskiej stanowiło po prostu niedopuszczalne zagrożenie dla bezpieczeństwa Rosji.

Zachód nie posłuchał.

Rosja próbowała wynegocjować tak zwane „żelazne, prawnie wykonalne gwarancje bezpieczeństwa”, ale zbiorowy Zachód wyśmiał i wyrzucił rosyjską propozycję (retorycznie) do kosza.

Następnie Rosja ponownie zaproponowała te gwarancje bezpieczeństwa, przekazując ich propozycję do Białego Domu, do Kwatery Głównej NATO oraz na adresy wykonawcze każdego państwa członkowskiego NATO, z dodatkowym ostrzeżeniem, że jeśli Rosja nie będzie mogła uzyskać gwarancji bezpieczeństwa drogą dyplomatyczną, zrobi to zrobić to środkami wojskowymi lub wojskowo-technicznymi.

Zachód odczekał około dziesięciu dni, zanim (znowu) wyszydził i (retorycznie) ponownie wyrzucił propozycję do kosza.

Kilka dni później Rosja zadzwoniła do prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego i poinformowała go, że ma PIĘĆ GODZIN na wyrażenie zgody na rosyjskie żądania bezpieczeństwa. Zełenski zadzwonił zarówno do brytyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, jak i Departamentu Stanu USA, które powiedziały mu, że „zignoruje ultimatum Rosji”.

Dwie godziny po upływie tego terminu wojska rosyjskie przekroczyły granicę z Ukrainą.

Tak więc, po nieco ponad dwóch latach konfliktu ukraińsko-rosyjskiego, Rosja przejmuje siłą terytorium, którego potrzebuje, aby chronić się przed rakietami USA/NATO. 

Nie żyje już ponad milion żołnierzy – głównie Ukraińców, ale także znaczna liczba Rosjan – a wszystko dlatego, że USA i NATO chciały umieścić amerykańskie rakiety na terytorium Ukrainy.

Nic z tego nie musiało tak być. A jednak oto jesteśmy.

Teraz widzimy, do jakiego stopnia Rosja będzie podbijać, aby się chronić. Mapa jest jasna.

Tylko zamiast dochodzić do wniosku, że tak **MUSI** tak być, zbiorowy Zachód mówi teraz o wysłaniu wojsk na Ukrainę, aby walczyły z Rosją.

Rosja od dawna twierdziła, że ​​taki akt oznaczałby „wojnę, której nikt nie wygra”, co, jak Czytelnicy doskonale wiedzą, oznacza wojnę nuklearną. Jednak w tym tygodniu francuski prezydent Macron podwoił swój pomysł wysłania wojsk na Ukrainę.

Której części „nie” Macron (i NATO) nie rozumie?

Świat jest prowadzony w konflikt nuklearny, który nie musi mieć miejsca.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/03/rosja-ujawnia-zamiary-wobec-ukrainy-mapa-pokazuje-co-pozostanie/

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika Obserwator

 

Zimna wojna/Okres

12 marca 1947 – 25 grudnia 1991

 

To jak tamtej okres był nazwany Zimną Wojną,   to jak nazwać obecny , który jest 1000 x groźniejszy od tamtych czasów , to preludium do zagłady planety , politycy pobudowali dla siebie i swoich rodzin bunkry przeciw atomowe i  prą do III wojny światowej , bo jak to może być aby 150 milionów Rosjan posiadali  obszar 1/6 planety , a Ukraina to fałszywa flaga do osiągniecia tych celów  - podbicia Rosji :

 

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Łukasza 21: 26  podczas gdy ludzie będą mdleć ze strachu+ i w oczekiwaniu rzeczy przychodzących na zamieszkaną ziemię;+ bo moce niebios zostaną wstrząśnięte.+ 27  I potem ujrzą Syna Człowieczego+ przychodzącego w obłoku z mocą oraz wielką chwałą.

 

Portret użytkownika Obserwator

Rasa ludzka chce się 

Rasa ludzka chce się  zlikwidować  w 21 wieku, a ten artykuł jest tego dowodem :

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Interwencja Boża na Ziemi to wybawienie ludzkości :

Psalm 46:   Chodźcie, zobaczcie poczynania Jehowy,+jak spowodował zadziwiające wydarzenia na ziemi.+   Sprawia, że wojny ustają aż po kraniec ziemi.+Łamie łuk i kruszy włócznię,+wozy

Mateusza 5:  „Szczęśliwi łagodnie usposobieni,+ gdyż oni odziedziczą ziemię.+

Objawienia 21:  I otrze z ich oczu wszelką łzę,+ i śmierci już nie będzie+ ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie.+ To, co poprzednie, przeminęło”.+  I Zasiadający na tronie+ rzekł: „Oto czynię wszystko nowe”.+ Mówi też: „Napisz, ponieważ słowa te są wierne i prawdziwe”.

pali w ogniu.+

Portret użytkownika Obserwator

Skąd weżnie się gniew Boży –

Skąd weżnie się gniew Boży – Armagedon :

Objawienia 12:  Zrzucony więc został wielki smok,+ pradawny wąż,+ zwany Diabłem+ i Szatanem,+ który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię;+ zrzucony został na ziemię,+ a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie.

12  Dlatego weselcie się niebiosa i wy, którzy w nich przebywacie!+ Biada+ ziemi i morzu,+ ponieważ zstąpił do was Diabeł, pałając wielkim gniewem, bo wie, że mało ma czasu”.+

Szatan ma  mało czasu – na wyniszczenie ludzkości :

Objawienia 16: 14  Są to w rzeczywistości wypowiedzi natchnione+ przez demony i dokonują znaków,+ i wychodzą do królów+ całej zamieszkanej ziemi,+ żeby ich zgromadzić na wojnę+ wielkiego dnia+ Boga Wszechmocnego.+

 

A czym jest gniew narodów to III wojna światowa :

 

NP.:

Francuscy żołnierze są już w drodze na Ukrainę? Macron: "Rosja jest przeciwnikiem Francji"

https://i.pl/francuscy-zolnierze-sa-juz-w-drodze-na-ukraine-macron-rosja-jest-przeciwnikiem-francji/ar/c1-18385725

 

USA – UNIA – NATO  już decyzje podjęli do III wojny światowej :

 

Objawienia 11: 18  Ale narody srodze się rozgniewały i nadszedł twój srogi gniew i wyznaczony czas na sądzenie umarłych i danie nagrody+ twym niewolnikom, prorokom,+ i świętym, i bojącym się twego imienia, małym i wielkim,+ oraz na doprowadzenie do RUINY+ tych, którzy RUJNUJĄ Ziemię”.+

Objawienia 16: 16  I zgromadziły ich na miejsce zwane po hebrajsku Har-Magedon.+

Psalm 46:   Chodźcie, zobaczcie poczynania Jehowy,+jak spowodował zadziwiające wydarzenia na ziemi.+   Sprawia, że wojny ustają aż po kraniec ziemi.+Łamie łuk i kruszy włócznię,+wozy pali w ogniu.+

Jeremiasza 25: 31  „‚Wrzawa dotrze aż do najdalszej części ziemi, bo Jehowa wiedzie spór z narodami.+ Będzie się sądził z wszelkim ciałem.+ A niegodziwców wyda pod miecz’+ — brzmi wypowiedź Jehowy. 32  „Tak rzekł Jehowa Zastępów: ‚Oto nieszczęście idzie od narodu do narodu,+ a z najodleglejszych miejsc na ziemi zostanie wzbudzona wielka nawałnica.+ 33  I pobici przez Jehowę będą w owym dniu od jednego krańca ziemi aż po drugi kraniec ziemi.+ Nie będą opłakiwani, nie będzie się też ich zbierać ani grzebać.+ Będą jak gnój na powierzchni roli’.+

Portret użytkownika axell69

Admin , znów  byłeś w kinie ,

Admin , znów  byłeś w kinie , udzieliło się ciebie   zasobność    armii   ukroafromurikańskiej i pierdolisz  głupoty  jedynie po ogladnięciu   czołówki    made  in  zydowood  - przestań  banialuki wypisywać        Tą wojnę  w U  demokracja    poparta   zydowskim szeklem plus lichwa  i odsetki od odsetek  wszyscy przegrali  a najbardziej my    ,  lud którym zarządza    banda  oszustów  udajacych  ludzi  

Jak można tak nikczemnie   zyć   a życie swoje  bazowe  czyli   oparte na kłamstwach  zamieniać  w  własny dobrostan  , do tego    prosić   luda czytający te    KŁAMSTA  o  jałmuzne  - wspomóżcie  ten portal -          Tylko  zyd tak potrafi 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Strony

Skomentuj