Amerykańska armia przejęła serwery CIA z Niemiec. Czy teraz prawda o wyborach wyjdzie na jaw?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Pojawiły się informacje, jakoby specjalny oddział wywiadu elektronicznego amerykańskiej armii miał przejąć serwery, które mogą ujawnić prawdę o skali oszustw w czasie tegorocznych wyborów prezydenckich.

Serwery „Dominion” - systemu zliczania głosów wyborczych - znajdowały się we Frankfurcie. Z informacji generałów i prawników wspierających Donalda Trumpa wynika, że armia USA poniosła w walkach o ich zdobycie straty. Mówi się nawet o kilku ofiarach śmiertelnych wśród żołnierzy.

 

Jest to tym bardziej niepokojące, że był to ośrodek CIA. Może to oznaczać, że CIA walczyła z armią Stanów Zjednoczonych! Jeśli faktycznie tak jest, mamy czytelny dowód na to, że zakulisowo toczy się bitwa z tzw. „deep state”.

 

Donald Trump oświadczył ostatnio w telewizji Fox News, że sądy nie chcą przyjmować jego pozwów wyborczych mimo setek świadków, którzy pod przysięgą zeznali, że doszło do fałszerstw, a Joe Biden został wybrany nielegalnie. Prawdopodobnie Departament Sprawiedliwości, FBI oraz CIA działają przeciwko Trumpowi.

 

Tymczasem niektórzy generałowie uważają, że Trump musi pozostać na stanowisku prezydenta dopóki nie zostanie w pełni wyjaśniona legalność wyborów. Tak samo jak Trump musi udowodnić oszustwa wyborcze, tak samo Biden powinien udowodnić, że do nich nie doszło. Weryfikacja danych z zajętych serwerów Dominium może być decydującym krokiem prowadzącym do ujawnienia tego, jak naprawdę wyglądały tegoroczne wybory w Stanach Zjednoczonych.Coraz więcej wskazuje na to, że mamy do czynienia z bezprecedensowym zamachem stanu w USA.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba być świadomym że Trump

Trzeba być świadomym że Trump walczy z wyznawcami Lucyfera oraz z chińskimi szpiegami ! To teżmusi być robione razem ze wsparciem Ducha Świętego Jezusa Chrystusa który jest Królem Wszechświata !!! W Polsce też musimy zwiększyć ilość modlitw katolickich różańcowych Maryi Dziewicy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika blondas

do stefana i ojca dyrektora..

do stefana i ojca dyrektora... a co wam to przeszkadza? kazdy ma prawo do wypowiedzi i wyrazenia pogladów! ty masz swoje, magister ma swoje i nikogo nie obraza przy tym. Dziwie sie tej nieuzasadnionej agresji z waszej strony,tej nienawisci, WSTYD. 

Portret użytkownika Ojciec dyrektor

Ja pierdziu ....dlaczego

Ja pierdziu ....dlaczego katolicy do wszystkiego mieszaja czwórcę świętą?! gościu spi....j na fora katolickie tam sie módl, różańcuj, doznawaj powalenia duchem czy innych dysfunkcji psychicznych! mam was dość ! na każdym forum siedzą takie trole ze zrytym religią kk mózgiem a własciwie muzgiem ! co tu robisz na forum teorii spiskowych i nie potwierdzonych ?!

Portret użytkownika Człowiek Polak

Tępy jesteś bo po pierwsze

Tępy jesteś bo po pierwsze sprawy tu opisywane stają się faktem nie teorią, nie zawsze w takim samym szablonie. Po drugie dużo tu historii a chcesz czy nie katolicyzm odegrał często rolę pierwszo planową i wtedy gdy odgrywał ludzią żyło się lepiej, każdy chciał do Europy. Teraz cymbale jakbyś nie widział trwa walka gdzie pierwszym przeciwnikiem systemu jest katolicyzm. Wszystkie Święta w 20 roku odwołane. Najwięcej katolików nie da się zaszczepić, bo to znamię może być. Po trzecie system tak zacisnął pętle poprzez masonierie, która jest narzędziem upadłego, że chłop ma rację bo tylko modlitwa nam została. To już powoli game over level 1. Do Kościoła i błagaj o przebaczenie Boga i przeproś kolegę. Z Panem Bogiem rodacy!

Strony

Skomentuj